Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

owieczka20

Hmm MoZe I tAki ToPiK jEsT alE cO TAm 20-LATKI ŁĄCZMY SIĘd

Polecane posty

gabi jak serce podpowiada cie ze potrzebujesz zeby ktos ci zrobil mega opierdol i mega pranie mozgu to wstarczy jedno slowo a bedzie opierdol :D bo ja mam w zanadrzu pare slowek do ciebie nie bede pisala ze wiem ze ci ciezko nic z tych rzeczy ale powiedz mi slonce...czyja to byla decyzja skoro on dzwoni i mowi ze kocha??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anussia- kochana troszku źle chyba przeczytałaś, napisałam że ten rok nie bedzie zmarnowany, że zapewnie zrobię chociaż jakis kurs np:angielskiego....ale zmarnowany w tym kontekście że juz mogłabym byc na studiach, a wiesz że im dalej od nauki tym gorzej... Tak właśnie zabieram się do samonauki...:)mam nadzieję, że lenistwo nie przezwycięży nad chęcia...;)miałam iśc do szkoły rocznej języka angielskiego, ale trza płacić 170zł miesięcznie, a mnie nie stać...;(a do tego nie wiemjeszcze czy czasem styczeń-luty nie wyjadę do Irlanddii Pracy też nie mogę znależć:( Poprostu jedna wielka niewiadoma....;/ I tak mi pozostaje właśnie opiekować się bratankiem i siedzieć w domku i czekać na P....;/monotonia mnie zabije!!!!!!!!!!!!! gabi- kochana trzymaj się cieplutko...;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A tak w ogóle witam wszystkie cieplutko,...... anussia 🌼 gabi🌼 owieczka🌼 kig🌼 rumianek🌼 A gdzie jest Nala i Bombastyczna?????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????/ Hello????jesteście poszukiwane.... A ja dziś wstałam cała połamana z bólem gardła i głowy, chyba się przeziębiłam wczoraj u babci na działce...bo troszku deszcz padał jak robiłam...;(źle się czuje...;( Pozdrowionka kochane i życze miłego dzionka🌼 👄 ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anielka ale ze mnie ułomek:o masz racje zle przeczytałam zupelnie:( nie zauwazyłam tego nie;) hihihi ale chcialam dobrze:) nie dotrzymałam obietnicy kafeterianej naszej: byłam niedobra pokolilismy sie a bylo tak fajnie poslzismy na pizze poradzilismy sobie z jednym przewielkim problemem chcialam mu zrobic niespodziane bo on tak chcial isc o 22 na picce wiec kazalam mu zaslonic oczy poslusznie zazyl kurtke na glowei go wiozlam...objezdzilam cale miasto zeby go zmylic ale i tak zgadywal gdzie sie znajdujemy no i dowiozlam go do naszej pizzeri zeby wstawic go w dobry humoer bo w domku jest przemeczony bo ciagle eh...no ipowiedzialam mu cos z czym zwlekalam i poralismy sie z tym ale potem jak wyszlism to sie poklocilismy o to i oczywsice przykre slowa:( ja juz nie wiem co mam robic zeby taka nie byc.... dostalam zawiadomienie z urzedu pracy ze mam propozycje stazu...musze sie dzis zglosic i ide zobaczyc co to ale i tak nic z tego bo studia:) aniela jestes zarejestrowana w bezorobociu??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anielka rozciagnelas strone wlasnie sie mialam pytac gdzie jest Nala ale mnie ubieglas slicznotko:) postaram sie przejsc na druga strone zebyscie sie nie meczyly ..ale bombeczka bedzie miala problem przecytac cala strone w rozciagnieciu😘 ale musisz juz jest nowa strona czy jeszce mam se popisac??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
yyyyyyyyyyy wiecie co to mialo byc?? jeju ja ulozylam serce z kwiatow ale sie nie zrobilo:( dalczego??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hm anielko nie zauwazylas mnie?? ja muszeleciec do tego uzedu pracy:(jak ja tam dojde??:( tam zaden bus chyba nie jezdzi.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anussia- kochaniutka, tak jestem zarejestrowana w urzędzie pracy....od dwóch tygodni dopiero.... Staram się znależć coś na swoją rękę, ale mi się nie udaje..;( A chciałabym pogodzić pracę z tańcami...;) Kochaniutka to się narobiłaś serduszek i kwiatuszków..... Nawet Ci to wyszło.... A ty się tam nie kłóć ze swoim skarbem>>>>>nie wolno Ci!!!!!! Nie pozwolimy Ci na to..... a ja wczoraj się nie widziałam z moim....dziś się dopiero na próbie zobaczę....miałam wczoraj bardzo smutny humorek i tak naprawdę nie chcaiłam się z nim zobaczyć....najchętniej chciałabym się zaszyć w misiej dziurze i nikogo nie widzieć, przez najbliższe 3 dni.... Ewentualnie może byc laptop ze mną(jak się zmieści)bym mogła porozmawiać(czyt.popisać)z wami...;)hehehe taki żarcik...;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc kobietki jestem midzy jedna prace a druga jem zupke chinska podjadam batona popijam cola i zagryzam paiperosem i juz mnie nie ma na bakll nie ide okazuje sie ze to jest w teatrze wielkim w wolver (hi hi taki on wielki ...) ze ma byc mini przyjecie rozdanie dyplomow i wio gadalam z wlascicielka sklepu w ktorym p[racuje kobieta doradzila ubrac marynarke i jakas taka sukienke elegancka alenie wieczorowa i musze mu cos kupic na prezent zeby pamietal tylko nie wiem co???? Anielko a co ty bys chciala studioac?cos z pedagogika? gdziescie wszystkie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien dobry:) anielciu kuruj nam sie co sie bardziej nie zaziebisz;) u mnie dzisiaj cieplutko-nareszcie troche slonca bo mnie ten deszcz dobija, ja bylam rano w tesco z mama, kupilysmy antyrame bo bede robic rame ze zdjeciami mojej mamy z dziecinstwa, okazalo sie ze ona ma wiecej zdjec niz ja jak bylam malutka:P smialam sie ze mnie chyba adoptowali:classic_cool: bombastyczna znowu nam zaginela i owieczka tez gdzies sie ulotnila, nala sie na pewno pojawi moze jej znowu net nie chodzi?? ja musze 5 razy wpisywac adres zeby mi sie jakies strony wogole otwarły, ide sobie obiadek zjesc a na 16 do pracy, milego dnia dziewczynki, giga jak humor?? ogromne buuuuziaki dla was👄 anusssko to sie nameczylas zta stronka:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hello kig:) a wiecie ta moja kolezanka co wyjechala do irlandii przyjechala wlasnie na tydzien, znalazla ekstra prace, pracuje w sklepie Nike, pracuje dziennie 8 godzin i zarabia 2200euro na kiesiac, wiecie co jakbym miaal taka okazje to sie nie zastanawiam i wyjezdzam, milego dzionka🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wróciłam kuzwa mam już dośc tego neta!! Grrr jak siadł to dopiero łaskawie załączył się teraz.... Po pierwsze Giguś dwa razy czytałam to co napisałaś 😍Będzie dobrze musi być😍I nie jesteś walnięta to normalne, że teraz najbardziej doceniasz to że był i mogłas sie przytulić ech Gigusiu Skarbie najgorsze są te pierwsze dni potem może będzie lepiej ale mam nadzieję że jakoś się to wszystko ułoży😍 Kig ja też bym złożyła o to stypendium:)Skarbie a kiedy idziesz na to rozdanie dyplomów? Nie wiem ale hm....ten kto Ci doradził tą marynarkę w sumie nie mówił zle:) A na prezent....nie wiem może jakieś pióro albo ksiażkę cos w tym stylu??? Owieczko ta sukienka jest Cudowna:) Naprawde taka właśnie idealna sama bym chciała mieć taką:) Rumianku gratuluję dostania się do szkoły:)Miśku ja też bym wyjechała jak ta Twoja koleżanka fajną ma pracę:) Anussska czy Ty sie znowu pokłociłaś ze swoim Skarbem? Mam nadzieję że już sie pogodziliście:)Byłas w tym urzedzie?Jaki to staż?:) Anielko gratuluję zdania egzaminu dobrze doczytałam? Kochana kurs angielskiego dobra rzecz sama sie wybieram:) Misiu studiami się nie martw jeśli tylko potrafisz sie zmobilizowac to w przyszłym roku dostaniesz się bez problemu a ten czas teraz wykorzystaj jakoś korzystnie:) a praca ech....moja przyjaciółka też ma ten problem....ale wierzę w to, ze na pewno coś znajdziesz nie poddawaj się:) Mam nadzieję że nie zapomniałam o nikim:) aha gdzie jest BOmbastyczna znowu znikneła:(??? Przepraszam Was że tak chaotycznie ale tyle napisałyście że nie mogę sie połapać:) Nadrabiam zaległości i już wiem mniej więcej co sie u Was dzieje:) 😍 A do mnie dzwonił wczoraj Darek i w sobotę tez ma zadzwonic...wiecie co ja bym chciała już aby wrocił i żebym sie do niego przytuliła....niby nic nie było takiego między nami a czuję jakby było...i 4 miesiace go juz nie widziałam...ale będę twarda i cierpliwie poczekam:) A teraz zmykam umyć włośki bo idziemy dzisiaj całą paczka na karaoke:) Ogromne serce dla Was😍

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nals nareszcie biedactwo z tym netem😘 dzielna jestes jezeli chodzi o Darka (moze przemowisz gigusi do rozumu??) a on dzwoni...ciesze sie!!!!!!!!!!!!! mlego wieczorku:) rumianek jak sobie pomysle ile to kasy to mnie skreca....ile to ok9tys zl??jak bede lekarzem nie bede tyle miala:onigdy:o anielko wypij sobie herbatke z malinami bedie ci lepiej albo mleko z miodem i czosnkiem:) a ja wrocilam z miasta bylam i miska a dzis wsztko dorzenawrzeszczelimy na sibie woczraj ale dzis jakby nigdy nic jak zwykle zreszta:D albo raczej :o musze isc posprzatac oodkurzac itd i na gore do rodzicow a jeszcze wcesniej do witka bo ja nie mam stacji dyskietek a musze cos skrobnac tacie na dyskietke:P zawsze sie jakis pretekst wynajdzie anielka kiedy jedziesz ?a chcialam sie zapytac gdzie jest ta breania ale juz mam:D wiecie ze nie wiedzialam co to??:) http://pl.wikipedia.org/wiki/Bretania francja!!!!!!!!!!anielka dlaczego nie mowisz od razu??hehehe http://brat-t.webpark.pl/bretania/ yyyyyyyyyyyy jakie to piekne!!!!!!!!! gigus co u ciebie co jest?? bomba jestes bomobwa ale jak jestes!!!bo jak cie nie ma to 😠

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczeta niedawno wróciłam z próby... In co sie okazalo...;>??? ze mam 38 stopni gorączki, więc idę sie połozyć z moim Miskiem i oglądne sobie film:d A do was albo jeszcze dzis albo jutro zaglądne..;) nala witam Cie ponownie, później doczytam was...;p Buziaczki dla każdej🌼 👄 ❤️ p.s- dziękuję za troske Właśnie pije herbatkę z cytrynką i miodem :d mniam mniam mnaim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wlasnie woriclam z pracy z klkiniki boze co za dzien jeszcze do tego lekarz mnie poproisil zebym pojechala z nim na drugi koniec miasta do9 jednej pacjentki ktora wychodzic z domu nie mioze biedna staruszka tyle dobrego ze mnie doktorek do domu zawiozl... Anielko niech zgadne wychodzilas zgrzana z poroby z odkryta glowka i teraz jestes chora?BA skad ja to znam:-P NAL:A witamy wsrod zywych;-) a to zes mnie z darkiem zagiela ale fajnie ze dzwoni znaczy ze mysli i mu zalezy mmmmm :-) nice nie dobijajcie mnie z irlandia zarabia 4 razy wiecej ode mnie w sklepie?kurde rzucam prace posia krew jade do irlandii ja zarabiam 450 funtow na miesiac (he he eeee \'tylko\') z czego polowa od razu na mieskzanie idzie boze co za swiat anussko rob specjaliozacje i wiej do anglii biznes robic:-) wogole zapraszam na przyszle wakacje do mnie wynajmiemy wazystkie domek pojdziecie do roboty kasy zarobicie wiecej psia jego mac niz ja sprzatajac czy bedac kelnerka bbuuuu ale chociaz mialabym do kogo buzie otworzyc Gigusiu :-* pamietaj zeby nie dac sie opetac bo wtedy bedziesz zgubiona jak to japonczycy mowia demona da sie zapieczetowac i kontrolowac go w sobie wiec na litoposc boska kontroluj swoja czakre!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzisiaj w nocy mija 7 miesiecy naszego juz bylego zwiazku chcialam pogadac na spokojnie moze rzeczywiscie za ostro zareagowalismy ale jednak chyba nie ........ nie przyjechal dzwonil ale nie odbieralam nie chcialam znowu uslyszec : nie moge bo cos tam. zalezalo mi zeby przyjechal napisalam mu:\"dzisiaj w nocy mija 7 miesiac 7 jest szczesliwa wiec idealny czas na koniec chcialam si z toba zobaczyc ale... nie zadaj ode mnie zebym odebrala twoj tel jak bedziesz sie chcial pozegnac wiesz gdzie mnie szukac...\" i beczalam anussska mozesz mnie besztac ja i tak nie zmienie decyzji on juz wybral skonczylo sie trudno tak mialo byc i koniec kropka koniec rozmawiania o mnie ciesze sie ze was mam i moge tu posmecic ale to juz sie skonczylo ZACZYNAM KOLEJNY ETAP W ZYCIU👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
giga jak mi smuutno z twego powodu, los bywa okrutny, teraz swietowalybysmy twoja rocznice:( slonce jakos sie musi ulozyc👄 anielciu a ty wskakuj do cieplego lozeczka i niech cie ten twoj kot mocno grzeje co nam sie bardziej nie rozchorujesz;) nalus ja rozumiem twoj problem z netem bo ja go ostatnio tez mam przez konserwacje anten dlatego mi szwankuje zasieg bo mam lacze radiowe, anussko kazdy pretekst jest dobry zeby sie spotkac z W👄 nie kloc sie juz:!!! za niedlugo zamieszkacie razem wiec musicie sie jakos utemperowac:P kig wszyscy tu zazdorscimy tej mojej kolezance tej pracy, ta dziewczyna naprawde w zyciu duzo zlego przeszla i wreszcie los sie do niej usmiechnal, na kazdego w koncu musi przyjsc pora i los sie musi odmienic, kazdy musi zaznac w zyciu SZCZESCIA!!!!!!!! owieczko a ty gdzie zaginelas?? o bombastyczenj juz nie wspominam:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌻anielko nie martw sie studiami na pewno ten rok wzbogaci cie o nowe doswiadczenia i na pewno nie bedzie zmarnowany mam nadzieje ze z tego przeziebienia szybko wyjdziesz 🌻anussska jestes madra kobieta i witek ma cholerne szczescie ze to docenia sprobowalby nie to bym go chyba ztlukla;) to byla nasza wspolna decyzja nawet on to pierwszy zaczal ale potem zaczal dzwonic i mowic ze kocha kompletnie go nie rozumiem tylko jeszcze bardziej mnie rani dzieki za kwiatki ktore mialy byc serce:) 🌻kig co do kobiety demona wytlumaczylam ci na opisach dzieki👄 ten zestaw sukienka plu marynarka w sam raz [kwiat rumianku swietny pomysl z ta antyrama 🌻nala suuuper tak sie ciesze ze z dareczkiem wszystko ok i tez sie nie moge doczekac az wroci i bedziecie razem:) dziekuje ze jestescie wlasnie sie znowu lamie nie MUSZE BYC SILNA eh..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
los nie bywa okrutny on robi tak ze wszystko jest po cos ciagle w to wierze ale i tak znowu becze kurwa rumianku❤️ a gdzie do jasnej cholery bombastyczna i owca hm?? ja sie pytam bombeczka wracaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hallo zaraz sobie was poczytam weszlam sie przywitac i pochwilic mam nowe buty w koncu az mi bylo wstyd w tych staraych chodzic i szukoac nwoych bo tym centrach handlowchych:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gigus wiem obieclam ze juz nieporusze tego teatu ale musze ci poiwedziec ze jestes bardzo madra dziewczyna i przedewszystkim silna ,ja nieweim czy bym potrafila napisac tak jak ty podziwiam cie chco to glupio brzmi bo w takiej sprawie niema co podziwiac ale pamietaj ze wszystkie JESTESMY Z TOBA❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×