Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

owieczka20

Hmm MoZe I tAki ToPiK jEsT alE cO TAm 20-LATKI ŁĄCZMY SIĘd

Polecane posty

czesc nieweim znwou kiedy znikne bo juz niemam sily do tego kopma wiec zycze milego dnia i słoneczka tak pieknego na niebie jak u mnie:) hihi Rumianku to super ze sie wybwailas :) i dziekuje za fajowe hipciowe spiewanie:) bardzo mi sie podobalo:) nieweim czy juz pislam czy nie ale chyba nie ze Naluś wyglasz super w tyh wlsakach jeszcze lepij ci tak niz w tych dluzszych mowie ci Gigusia ty to super lakska jestes widze:) dziekuje za fotki🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziekunje wam kobietki raz jeszcze:-* jestescie cudne!niestety koniec chlania wirtualnego szampana i czas do pracy znowu ale az milo was sie czyta tak przed rozpoczeciem dnia troche energii...;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej:D Kurczę ale jestem wkurzona na ten cholerny internet. Znowu go nie miałam ech mam juz dośc tego chyba czas zmienic operatora... Rumianku cieszę się, że sie fajnie bawiłaś:) Owieczko biedactwo ech skąd ja znam te problemy i z kompem i z netem:( Kiguś a jak tam świętowanie? :) Ide sie uczyć Słońca bo zaczynam sie na serio bać chociaż mam jeszcze całe dwa tygodnie...miłego dnia😍

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
głupio mi nie mam jak sie wytluamczyc ale to potem KIGUŚ WSZYSTKIEGO NAJ NAJ NAJ NAJ NAJ -niech Ci sie pouklada z kote -niech Ci usmiech z buzki nigdy nie schodzi -zawsza badz taka zabiegana;) -niech sie Ci pouklada z bratem i mama zdrowia jeszcze i milosci duuuzoo bos kochana i nalezy Ci sie wszytko co od zyca najlepesze a masz buziaka😘 kigus niestety nie mial minie kto zwiesc na dl do netka....przykro mi zenie bylo mnie tu 3:( ale jestem ak najszybciej bojeszcze jade teraz z W do nowego targu zek wpadal ci popisac zyczonka😍 bombastycznaaaaa jak warszawka??;) oweczko zaraz ciepoczytam bo widze ze sie wypocilas:) nalus mi to smeirdzi zazdroscia szczerze: wygladasz w tej fryzurce przecudnnie i ten \"palant\" wie CO(KOGO) stracil i teraz tak sie zachowuje na 100%!!! widzialam to na fimach;) on jest poprostu samiecko zazdrosny o Ciebie kotkui nie wylewaj łez tylko sie ciesz bo to oznaka ze cudnie wygladasz tylko przekazana tak nieudanie...eh:o slicznotko:) anielciu a u cie co rumieneczku??oki ide poczytac bo jeszcze w nie przyjechal:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gigus pogadaj ze swoim pogadaj 🌻 ale czy owienie mu tak ze za 5lat jak nie przestanie to Cie juz nie zobaczy jest rozsadne to nie wiem:( rumieneczku ty pijoku;P fajno se masz:) u mnie nie ma dozynek:( owieczko juz u ciebie dobrze jest??to wes u swojego zasiadz na necie i nadrob i napisz ze co porzadnego bo cie malo tu:( anielko nie napisalas jak bylo!!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anussko malo mnie bo niemam kiedy pisac :( albo jestem w pracy a potem sie widze z moim ,albo jak mam wolne to mnie praktycznie w domu niema a u swojego niemoge sie zasiedziec bo on siedzi wtedy na swoim forum i ja sie bardzo o to zloszcze ze niespedza ze mna czasu tylko na necie i mamay umwoe ze jak jestesmy rzem to net dla nas nieistnieje:) Nalus ja juz teraz wiem co przezywalas bo nieweim kiedy sie zawiesze i juz sie z wami niepolcze bo on wybiera sobie najmniej odpoiwednie chwilke na odpczynek wiesz wiec jak co to sie niegniewac:) sldsdjfjslidjdhfepfispkfwffyheryer sdgfgsgyhrerehgfg dsafdterhetujh ssdgdfhtykyuo fgtjyuk rgrtury rhgyerhet er yery er yer y th ety ert eyr ry ery ery rey J U Z C H Y B A N I E M O Z E C I E N A R Z E K A C Z E M A L O P I S Z E KOCHAM WASSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSS

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczynki nie macie pojecia jaka ja jestem slaba, odwolalam jazdy bo mam zakwasy od tanczenia:P nogi mnie bola i plecy, ale bylo swietnie, wybawilam sie:) poczytam was sobie dopiero wieczorem na spokojnie bo teraz musze isc sie za obiad wziasc a na 16 do pracy, buuuuziaki👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Owieczko jesteś niesamowita:D Ech ja Cię rozumiem i czekamy na Ciebie jak tylko bedziesz mogła i komputer łaskawie zadziała;) to pisz dużo:) Rumianku tez zakwasy to oznaka własnie dobrej zabawy:) a masz może jakieś zdjęcia?:) Anussska dziękuje:) Juz mi pzreszło wiesz i doszłam do wniosku, że sie nie będe nim przejmować niech sobie gada co chce:)Kochanie dziękuję za zdjęcia masz fajny domek:) Tez tak chcę:PA nauka hm...za duzo nie zrobiłam bo ciągle mnie coś rozprasza:P No wracam dalej się uczyć:)Miłego popołudnia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochane a ja spedzilam weekend calkiem milutko, oczywiscie z moim partnerem.... piatek spędzilismy w domku, ale za to w sobotę wybralismy się do Wrocławia na festiwal Piasta, bylo super....bawilismy sie sami, ale naprawde fajnie spedzilismy ten czas....i postanowilismy, ze czesciej powinnismy sie wybierac na takie imprezki Wczoraj bylam u babuni na urodzinkach, bylo calkiem milo, byle nie moja rodzinka....wysluchiwac ich;/ A pozniej poszlam do MIska i przytulalismy sie Dziewczyny moj Piotrus jest w trakcie rzucenia palenia, kochane powiedzcie mi jak moge mu pomoc, oprocz oczywiscie dawania mu wsparcia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeszcze tu jestem:P Anielko cieszę się, że tak miło spędziłaś ten czas:) Na pewno bardziej sie zbliżyliście:) Nie wiem z tym paleniem jak moja mama rzucała to podsuwałam jej słonecznik albo lizaki :D żeby tylko wiesz zająć jakoś to przyzwyczajenie że co trochę siegała po papierosa to teraz po inne rzeczy np słodkości, o albo paluszki. Mam nadzieję, ze zrozumiałaś co napisałam bo tak trochę pogmatwane:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anussia🌼 👄🌼 👄🌼 👄🌼 👄🌼 👄 Nala🌼 👄🌼 👄🌼 👄🌼 👄🌼 👄 gabi- 🌼 👄🌼 👄🌼 👄🌼 👄🌼 👄 owieczko🌼 👄🌼 👄🌼 👄🌼 👄🌼 👄 bombastyczna🌼 👄🌼 👄🌼 👄🌼 👄🌼 👄 Kochane jesteście!!!!!!!!!!!!dziekuje Wam za to...naprawdę dużo mi pomagacie:D dzieki wam nauczyłam się panować nad swoimi emocjami.... Uwaga!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Od dwoch dni nie klocilam sie z mim Miskiem!!!!! I między innymin to dzieki wam:D ❤️ ❤️ ❤️ Kigus- bardzo mi przykro ze nie moglam z wami oblewac Twoje urodzinki, ale byma u babuni na urodzinkach i jak pilam szampana pomyslalm o Tobie>>>wypilam za Twoje zdrowie... O was tez kochane oczywiscie myslalam:d Kig- nie mam Kochana Twojego zdjątka:D Owieczko- Twojego też...:( Nala- rzeczywiście ostatnimi dniami zblizylismy się do siebie, i jest całkiem nieźle...;)aha pomimo to ze byl festiwal piwa, nie pilam piwa tylko nestetee:D a to dlatego ze moje kochanie prowadzilo, i nie chcialam mu smaka robic:) a poza tym bnie mialam ochoty..;p Pobawilismy sie przy LAdy PAnk i bylo fajowo:D Pozdrowionka dla każdej i milego dnia aha bo bym zapomniala..... gigusia- kochana nie przejmuj sie tak ta sytuacja(czyt. studia Miska)...jesli jestescie dla siebie stworzeni i naprawde sie kochacie wszystko przezwyciezycie...a my bedziemy Cie wspierac i pomagac Ci jak bedziesz na skarju wytrzymalosci, choc bysmy musialy przyjechac do Ciebie i pocieszyc Cie i przytulic....zapewnie chetne sie znajda:d A ja bede przewodniczka:D Kochana nie przejmuj sie , duzo rozmawiajcie i jak tylko jest mozliwosc spedzajcie ze soba czas!!! a bedzie super:) A co do kartek, ja zbieram wiec jak cos mozesz mi wysylac..;)hehehe zartuje.. Zbieram kartki pocztowe, ale tylko z miejsc w ktorych bylam:d teraz bede miala nowa z Bretanii..... Milego dzionka p.s- a ja wymylam moje dlugasne wloski i czekam jak wyschna:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hahaha zamiast serce napisalam rerce......ups.......hahaha ohohoho- zaczelam nowa stronke:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anielko jestem z Ciebie dumna:) Oby tak dalej szkoda życia na kłotnie ja już teraz to wiem....Fajnie Lady Pank:) Nestea jest też przepyszna;)ale masz fajnie Kochana z ta Bretania:) MHm...cudnie:) Okej teraz to juz idę do nauki obiecuję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nala- nom szkoda zycia na klotnie...;) A Ty kochana zmykaj do nauki, niech Cie tu nie widze,,,,;p a ja tylko wysusze wloski i tez ide gdzies na spacerek....:) o to już ta godzina!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!??????????????????????????/ nawet nie wiedzialam kiegy zleciala To ja juz sie musze szykowac na probe!!!!!!!!!111 Mam na 17 i tak przez caly tydzien:) jupi- moze troszku schudne:P Kochaniutke milego dnia i wieczorku:D aha i nie rozpisujcie sie tak, bo nie nadazam :D kig- jedziemy z mIskiem do Bretanii:D a Wiecie co??? jestem w telewizji!!!!!!!!!!!! ale na naszym kanale>>>>Swidnickim>>> to sie nazywa Teleraj- chyba wy nie odbieracie tego kanalu:(a byście mnie zobaczyly....:Djak sie bawie w Anglii i Irlandii:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anielka to super ze sie nieklcocice i szkoda ze niemamy tej stacji bo bym z chcecia sobie iebie poczytala ,a zdjecia ci narzie niewysle poniewaz niemam nic na komputerze;( jak tylko cos sie zmni to ci wysle wiesz a tak wogole to poiwnnas dostac po dupie bo z CZEGO TY chcesz SCHUDNAC co!!!!!!!!!!!!!!!!1 ja sie pytam!!!!!!!!!!!!!!!!!11 Ruminaku to wiatj w klubie bo ja tez sie teraz szykuje do pracy mam nadzieje ze nibede musiala tam dlugo siedziec i ze nibedzie tam ludzi:P:P jakos juz mi sie niechce kolo tych ludzi biegac:P wiem rwedna jestem ale ilez mozna co nie:P jak wrcoisz z pracy to wez sobie ciepla kompiel na te twoje zakwasy i moze ci pomoze oki laski ja myskam milego wieczorku a tobie anielko milej proby ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a owieczka se strzelila linjeczke w stopce:) rewelacja !!!!!!!!!!!!!! ale masz fajowoooo a kiedy zamykaja ten ogrodek??bo w ogrodku pracujesz piwiarnianym nie??dobrze pamietam?? anielko ciesze sie strasznie ze sie mnie klocicie ale powiem ci ze my po sotatniej klotni w pt sie nie klocilismy jeszcze ale nie widzielismy sie przez weekend ale dzis bylismy razem w nowym targu i gdzies tam w restauracji i bylo cudnie:P jadlam oiad na polu w jego zaduzej na mnie kurtcce bo to jest XL....hehehe slodko bylo mialam swoje plyty i puszczalam to co lubie i zem mu spiewala ale nie narzekal:P bombastyczna slysysz??nie bylam niedobra :D jak na probie bylo??kiedy jedziecie?? szkoda ze nie mam tego programu nawet nie wiesz jak bym sobie na ciebie popatrzyla!! nalus madra kobietko nie ma co sie martwic takmi komentarzami....bo z jakiego wzgledu??ja wiemdalczego to powiedzial i ja bym sie tylko cieszla:D rumianeczk no to fajniezes sie wybawila widze:) a pracowac masz sile hehe:) gigus kigus bombastyczna 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej ho Anielko nie klocisz sie brawo mi sie kot dzis wprowadzil na jesen wieczor zostawia mi swoje rzeczy i jedzie do polski szlag mnie trafia juz moja niezaleznosc idzie w piz du znowui nie mieszkajcie z facetem poki nie musiscie chyba ze to tylko ja taka rabnieta jak caly rok mieszkalismy razem to niby bylo fajnie ale teraz polubilam fakt ze on osobno ja osoabno a teraz zwalil mi sie z gratami i szlag mnie trafia ogladnelam pretty women bbbuu ja chce byc chuda a nie psia juego mac nie wiem co jytro znow zaczynam bieganie ja chce spowortem wage z baletu 48 kg! Anussko kig unosi dlon i wybacza twa nieobecnosc wczorauj na wirtualnej imprezie (Anielko tobie tez) ZARTUJE kochane jestescie jeszcze raz dziekuuje wam za szystjkoi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anielko dziekuje ze o mnie pomyslalas😭 zapomnialas mnie doadcw swoim poscie:( dziewczynki ja patrzalam na taniec z gwiazdami i wiecie co??? cichopek w polfinale zatanczyla piosenke z dirty dancing i dokladnie ten sam uklad co w filmie:D ale sie rozmarzylam znowu, dawno nie ogladalam musze sobie jutro wlaczyc dirty:) wiecie co znowu was chyba nie poczytam dokladnie tylko po lebkach ale obiecuje poprawe slonca moje jestescie najkochansze👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
giga wiesz co ja dzisiaj bylam za zakupach w rossmanie i widzialam Twojego sobowtóra w wersji blond:D ta dziewczyna miala te same oczy, nosek usta i wogole byla tak strasznie podobna do ciebie ze gdyby nie to ze to byla wersja blond to bym podeszla i cie ochrzanila ze nic nie napisalas ze przyjezdzasz w odwiedziny:P dziewczynki wiecie ze ja tu nie jestem dobry psycholog w sprawach damsko meskich ale mam nadzieje ze ulozy wam sie z waszymmi kotkami:) slucham sobie wlasnie piosenki Love is crazy:) to chyba o WAS:) Kig ja dzisiaj juz na spokojnie znalazlam dla ciebie spoznionny wierszyk z okazji twoich urodzinek: PAMIETAJ ze najpiekniejsze w zyciu są lata młodości, pełne urody, niezapomnianych chwil. Chwil tak pięknych marzeń o przyszłości o których każdy z nas gorąco śni:) Gdy troski życia stoczą Twe czoło i szereg cierpień przyciśnie Twą duszę, nie trać nadzieji lecz powiedz wesoło JA JESZCZE W ZYCIU SZCZESLIWA BYC MUSZE:) ide sie kąpać i do łóżeczka, śpijcie słodko smyki, może tu jeszcze zaglądne 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to teraz jestem na bieżąco chyba:) anusssko widzisz jednak zapomnialas o mnie bo ja nie dostalam maila od ciebie:( gigus sama pisalas ze wyprowadzilas miska na prosta, moze to jest tylko kolejny sprawdzian waszej milosci?? wiem ze 5 lat to baaardzo dlugo i ze rozłaka jest bolesna ale daliscie sobie rade z nie takimi problemami wiec wydaje mi sie ze ten tez przezwyciezycie, slonko jak bedziesz miala kryzys to wiesz gdzie pisac👄 nalus ja tez wczoraj spotkalam mojego bylego i wiecie co nie mialam odwagi podejsc a on jest po prostu słooooodki, dzisiaj żałuje ze nie poszlam pogadac chwile, ale ze mna to juz tak jest, dzwina sie zrobilam ostatnio, dzisiaj zaczelam ostatnie opakowanie anty i mam nadzieje ze badania beda ok i ze juz nie bede musiala brac:) teraz juz naprawde znikam 👄 ❤️🌻 👄 ❤️🌻 👄 ❤️🌻 👄 ❤️🌻 👄 ❤️🌻 👄 ❤️🌻 👄 ❤️🌻 👄 ❤️🌻 👄 ❤️🌻 👄 ❤️🌻 👄 ❤️🌻 👄 ❤️🌻 👄 ❤️🌻 👄 ❤️🌻 👄 ❤️🌻 👄 ❤️🌻 👄 ❤️🌻 👄 ❤️🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien doberk :) Anussko nieweim wlasnie kiedy zamykamy moze w pazdzierniku bo bo wrzesniu napewno nie bo ma byc pogoda a stopka wam sie podoba:P hihi fajnie bo mi tez:) hmmmm to milas bardzo milo czas spedzony ze swoim ja mam dzis wolne to mam nadziieje ze tez milo go spedzimy:) rumianku ze ty masz sily jeszcze po pracy wchodzic na kopmuter i na kafe ja wiem ze to sie robi juz instynktowanie no ale..ja jak przychodze to myje sie poklacham troche z mama i ide spac kig kochnie moze wlasnie tak ma byc ze niemasz byc niezalezna tylko Kot ma byc prz tobie az sie wkoncu dogadacie zejdziecie i bedzie szczesliwym malzensitwem skad wiesz co ci jest pisane , mowie ci tak chyba ma byc ze on bedzie zawsze sie jakos kolo ciebie krecil:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chcialam wam opisac wszystko ale nie mam sily od placzu wczorajsza noc byla koszmarna i zarazem piekna wszystko jest niczym nic jest wszystkim ... trzeba sie po prostu zajac swoim zyciem pa milego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Giguś😍 Jeśli bedziesz chciała się wygadać to wiesz🌻Jesteśmy z Tobą:) Owieczko stopka naprawdę fajna:) Napisz co sobie kupiłaś Słońce:) a i ja naprawdę nie wiem po co mi te pierdoły są uczę się bo musze:P Rumianku ja też biorę ostatnie pudełko anty:) Kochana z tym byłym....ja myslę, że spotkasz jeszcze nie jednego słodkiego :) Nic sie z Tobą nie dzieje po prostu masz taki hm...strach że no wiesz jak wypadniesz teraz w jego oczach ja też tak mam ale to nic złego:)tak mi się wydaje:) KIg jakie schudnąc Kochanie przeciez z tych zdjęć co mam wyglądasz na bardzo chudziutką :) A z tym Kotem ech....może Owieczka ma rację z tym, że chcesz być niezależna a tu los jednak podsuwa Ci Kota:) Dobra ja zmykam kolejny raz do książek:) Miłego dnia😍

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×