Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

owieczka20

Hmm MoZe I tAki ToPiK jEsT alE cO TAm 20-LATKI ŁĄCZMY SIĘd

Polecane posty

nie no tak ja kiedys anusska sie zbuntowla tak i ja !!!nieczytam stronu 144 bo jest rozciagneta no przynajmiej dzis;) wybaczycie????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmm a gdzie wy jestescie wiecie co zaloze sie ze ta strona nie jest rozciagnieta tylko moja ukrina sobie cos wymyslila sprawdze jutro:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anielka ty chorowtko pewnoe czasu tu byl topik starych chorych bab :) mam nadzieje ze nas wirtualnie niezaraisz wiec KURUJ SIE mycha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no nic widze ze nwou gadam sama ze soba ale juz sie to tego przyzwyczailam :( bo ja sobie zawsze wybire pore jak zadnej z was niema i potem musze nadrabiac , jak czytam o kazdej z was to mi sie wzystko miesza Nlaus kochnie z tego co wylapalam to wiesz co ja czuje ze jak Darek wroci to wy bedzie P A R Ą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lalalalalalala jak juz gdam sama do siebie to fajnie by bylo jak by sie nowa strona otworzyla co nie:):):) lalalalalalala 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no dobra to ja niema zadneij ja tez ide nynac bo rano znowu do pracy wiec dobranoc sliczne panie:) spijcie slodko❤️👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jaednak niebyl;o zadnej z was wiec dalej mam ja szanse otworzyc nowa strone:) musilam juz wtsac ale tak mi sie niechce tak by sobie jeszcze pospala ze to poezja oki ide sie szykowac do pracy do wieczora jak cmok buziaki i milego dnia zycze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ggrrr jeszcze nie niewazne owieczko jak milo ze jestes znowu:-) jakie te buty i za ile?na jesien zime czy jak? Anielka dalej zdychasz? Giga cmok cmok dzien dobry I dla wszystkich was cmok cmok dzien dobry!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ha kobiety sukienika i marynarka fanie tylko ze 1 nie mam takiej sukienki koktailowej same wieczorowe jak cos albo pseudo luzackie 2 ja mam brzydkie nogi naprawde jak tanczylam w balecie jak na baletnice przystalo mialam umiesnione grube lydki teraz nie tancze miesnie sflaczaly a grubosc poostala masakra bbbbbrrrrr buuu a poza tym jak sukienka to musi byc obcas nie?a on jest tgo samego wzrostu co ja i bedziemy wygladac smiesznie he he

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej:D Kig nasza baletnico kochana na pewno ładnie byś wyglądała w sukience nie gadaj głupot, że masz brzydkie nogi bo na pewno tak nie jest:) To co ja mam powiedzieć moje są dopiero łydki umięsnione:PKochanie ja się mogę przeprowadzić do Ciebie choćby już gdyby nie ta poprawka i te cholerne studia:P Ale dziękuję Ci za zaproszenie kto wie może zobaczysz nas wszystkie tam za rok;)Kotku a kiedy jest ten bal??? Bombastyczna nareszcie;) Giguś ja powtórzę to co dziewczyny JESTESMY Z TOBA😍 Kuzwa jakie życie jest niesprawiedliwe...ale masz rację koniec łamania się jesteś silną dziewczynką 😍Trzymaj się Słońce . Wiem że to bardzo marna pociecha ale nie ma tego złego co by na dobre nie wyszło....Chociaż ech aż mi jest smutno ale będzie dobrze🌻 Anussska pogodziliście się już prawda? Mam nadzieję bo jak nie to;) Ale jak zamieszkacie razem to myślę, że znajdziecie kompromisy:) Anielko kuruj nam się Skarbie mam nadzieję, że już dzisiaj Ci gorączka spadła:) Owieczko zrób zdjęcie bucikom;) Hm..parą powiadasz no kurcze chyba bym chciała:P Miśku a jak przygotowania do wesela? Rumianku Kochany dla Ciebie duże serce:) Jak tam jazdy Słonko? A u mnie...wczoraj byłam na tym karaoke i wiecie co nie sądziłam że ten kumpel z ADHD może być takim pociesznym facetem:) Naprawdę tak miło mi sie z nim gada szkoda, że nie ma pomiędzy nami chemii:P No i jest Darek;) Nie no szczerze to naprawde bardzo chciałabym aby już wrócił ale teraz zmykam się uczyć chociaż boli mnie głowa po wczorajszym i nie wiem czy coś z tego będzie;) MIłego dnia😍

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochane tylko na cwilke przyszlam sie przywitac..;) Tak dalej sie zle czuje caly czas leze w lozku, ale co to za lezenie jak trzeba latac co chwile za bratankiem, przebierac go...;/ goraczka spadla, ale gardlo bardzo mnie boli...;( ogolnie nie jest dobrze, a na 17 proba, mam nadzieje ze lepiej sie poczuje bo nie chce odpuscic sobie..;( anussia- kochana to jest Bawaria i znajduje sie w Niemczech, 80 km od Monachium....troszku ci sie pomylilo..;)ale bardzo mi milo ze jestes zainteresowana...;) Kochane kazdej odpisze, ale pozniej...zle sie czuje ide sie polozyc...;) owieczko- oficjalnie podoba mi sie ta druga, ma mniej falbanek...;)i ma ladny krój Buziaczki trzymajcie sie cieplutko..;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anielko biedactwo🌻 A wzięłaś jakieś tabletki? Nie wiem wypij może mleko z miodem albo herbatkę z sokiem malinowym czasami domowe sposoby pomagają. Trzymaj się słońce musisz nam wyzdrowieć😍 Owieczko hm...wiesz co mnie się podoba dół tej drugiej a góra tej pierwszej :) Poszukam coś pozniej jakiś sukienek dla Ciebie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien dobry:) mialam rano jazdy a potem bylam z mama na zakupach, wiec dlatego dopiero teraz pisze:) zostalo mi 8 godzin i zaczynam sie przerazac egzaminem:( dzisiaj mi cos nie szlo, mam chyba zly dzien albo ta pogoda znowu tak na mnie dziala anielciu zdrowiej nam slonce, pamietaj ze jak bedziesz wychodzic z tancow zeby cie nie przewialo;) bo nie wiem jak u ciebie ale u mnie paskudnie wieje dzisiaj, owieczko a jakie masz te buciki?? moglabys cos wiecej napisac:P bombastyczna zmartwychwstala:P pisz slonce gdzie znowu ucieklas:P dla reszty dziewczynek buuuziak👄 ide si epolozyc troszke bo na 16 do pracy, KOCHAM WAS❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cala noc to byl jakis koszmar nie mogl przyjechac dzwonil nie odbieralam potem mi odpowiedzial sms - em ze on nie chce tak konczyc ze jest w szoku ja sie kurwa pytam w jakim szoku??? a on na to ze nie moze teraz do mnie pisac i dzwonic bo musi sie pozbierac ja mu napisalam bedzie chcial pogadac niech przyjedzie co ja jestem girl na telefon??? potem cala noc ryczalam i wypilam butelke wina balagan w pokoju byl filmowy moje lzy byly filmowe i ten glupi telefon byl filmowy:) ALE TO JUZ KONIEC posprzatalam pokoj powiesilam kazdy moj ciuch w szafie na osobny wieszak i odkrylam mnostwo fajnych ciuchow:) UBRALAM sie kolorowo zielono-czerwono-filetowo i odzyskalam sily stwierdzilam ze jesli on nie umie o mnie walczyc ze jesli sie poddaje nie ma co zalowac tylko dalej zyc:):) 🌻owieczko dziekuje 👄 dobrze ze sobie nowe buty kupilas ale jakie??? 🌻kig kurde ubieraj sukienice i buty na obcasie tom cruise mial same wyzsze kobiety i sie nie przejmowal a ty bedziesz najwieksza laska:) 🌻BOMBASTYCZNA TY ZYJESZ:D:D:D opowiadaj co u ciebie:) 🌻nalcia mhm ty to masz zesze wielbicieli ale co sie dziwic:)taka laska milego kucia jak kucie moze byc mile:) 🌻anielka kuruj sie kuruj mala i szybko zdrowiej👄 🌻rumianku trzymam kciuki dasz rade szalony kierowco:) 🌻anussska❤️ milego dnia u mnie slonce wyszlo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uwaga:KUPIALAM sukenke odbilo mi chyba zupelnie nie la mnie i sama nie wiem czy ladna ale p[ieprzyc to wydalam 15 funtow tylko normalan a cene 50 (tx max taki sklep gdzie ciuchy np gucciegonormalnie kosztujace 100f kosztuja 40f) na ramiczkach z ladnym bardotkowym dekoltem na ramiaczkach (baz bez jeszcze nie wiem jak nosic) za kolona obcisla do bioder potem puszczona na kolo podszyta haleczka z tiulu czarnego czarna w roze w koloze jasnej jagody i ciemnego wina z niebieskimi (he?) mniejszymi rozyczkami pojebalo mnie za kolano troche bedzie widac moje oblsnie lydki (nala tu nie chodzi o miesnie tylko o flaki i tluszcz tfu tfu) ale jest piekna eeeeehhhh Anielko zyjesz? pewnie juz na probie wywijasz Gigusia no wracamy do normy? ogladnelam sobie tego linka z sukniami slubnymi i wiecie co mnie w kurza?czemu te kiecki musza sie tak walesac po ziemi?taki ladny bialy material a tu np po trawie i koniec bbbrrrrr Nalusia co to ADHD?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem na sek bo musze leciec po chelb i was troszke poczytalam po 1wsze bombastyczna piszzzzzzzzzzz i jeszcze raz pisz bo zesmy sie tu martwily a ze ja sie tak zapytam I CO I CO?? po 2gie gigus nie mialam zamiaru cie besztac tylko przemowic ci do rozumku ale co ja zrobie jak mamy zupelnie inne zdania moge cie jednie wspierac w decyzji ktora podjelas/scie ale wiedz ze jak trzeba walczyc o milosc to nie lezy to tylko po jednej stronie bo jak napsialas byla to wasza wsplna decyzjaa ty i tak sobie nie umiesz poradzc ale wieze ze sobie poradzisz slonczko badz silna ja jednak wiem co bym zrobila na twym miejsc ale ty nie chceszo tym czyta😘rumianeczku zdasz zdasz:)jak nie za 1wszym do gim albo 3cim:) nalus sloneczko hm nie wiem co ci chcialam napisac ale pedze anielko napisalas na 100% bretanii i ja nie wiedzialam o co chodzi bo w monachium bylam:D no ale niewazne nauczylam sie nowego bo to we francji a ja niewiedizalm ale se sprawdz jak napsalas :P kig piekna sukienka i nas tez juz zrobil outlet factory se na to mowie dress for less:Pdziewczynki ze slaska w sosnowcu jest taki shoping center yyyyyyyyy kigus aha adhd to jest juz chyba klasyfikownae jako choroba nerwowosc itd:)niepokuj ....Nals ci wytlumaczy:) owieczko ja ce pokaze jak bede miala wiecej czasu suknie ladne anielko a juz c lepiej??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny widze Kiguś ze rozpoczelas nwoa strone hihi to dobrze bo troche sie nameczylam zeby szybceij sie zaczela:Pale co tam warto bylo a suknia jest napewno pieka i ty bedziesz wygladac w niej jak krolwoa:) Nalus tak parą mowie ci ze trak bedzie:) Rumianku to normalne ze sie juz stesujesz egzamiem ale mowie ci ze bedzie dobrze a strach to normalne uczucie jak by go niebylo o znaczy ze nic sie nienuczylas a jak sie boisz to znaczy ze ZDASZ:) Anielko dobrze ze juz niemasz goraczki i ciut ci lepij a posluch Nali moze faktycznie domowe spoby ci lepij pomoga niz jakies tabletki Gigusia kochnie wiesz ze cie tu UWIELBIAMY:) Anussko to czekam na ta suknie jak bedziesz miec wiecej czasu:) i mam nadzieje ze miedzy toba a Witakeim wszystko juz oki Bomba hmmm ciekwe jestem co ty robilas i naprwde mnie ciekawia te twoje zniknieca:P a moje buciki sa biale i to zwylke mokasynki takie jak chcilam bo uwielbima jasne buty:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmm i znwou zadnej niema no ja nieweim co sie z wami dzieje:P odstraszam was od tych komputerow czy co:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczynki, mnie chyba tez jakies przeziebienie zlapalo bo strasznie mi zimno dzisiaj, nie umiem sie zagrzac i czuje sie jakas taka rozbita:( pisze dopiero teraz bo brat koczowal na kompie i juz go sila wywalilam stad:P kig na pewno bedziesz wygladala slicznie w tej sukience👄 slonca lece do lozka, spijcie slodko🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×