Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

owieczka20

Hmm MoZe I tAki ToPiK jEsT alE cO TAm 20-LATKI ŁĄCZMY SIĘd

Polecane posty

anussia- ale wykład gabi szczeliłaś.....no no...... Co tam u ciebie kochana, kłócisz się z Twoim Skarbem;.???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uwaga: właśnie skończylam rozmowę z P.....nie było tak źle, wszytsko mu powiedziałam, optymistycznie to przyjął.....z resztą ja przekazałam to ze śmiechem....:) i na 18 idziemy do kosciółka....:D Wię spokojnie moge wymyć włoski i połozyć się dalej spać...;) Buziaczki i pozdrowionka dla każdej Anussia 🌼 ❤️ 👄 Nala- 🌼 ❤️ 👄 gigusia- 🌼 ❤️ 👄 kig- 🌼 ❤️ 👄 owieczka- 🌼 ❤️ 👄 rumianek- 🌼 ❤️ 👄 bombastyczna- 🌼 ❤️ 👄 Nala każda stronka powinna być optymistyczna..;) 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 Chyba wszystkie..... aha gdzie pojawila sie bombastyczna?????????????????????????????????????/ Dziewuszki, ostatnio przeglądałam naszą stronkę i stwierdzialam, ze oprocz mnie i rumianka podajrze kazda \"nowa\" sie wycofala.....hmmmm..... Pozdrowionka papa 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien dobry:) wlasnie anielciu my jestesmy stale w uczuciach:P kilka dziewczyn nas opuscilo, miedzy innymi kurka ktora gdzies znikla bez slowa i bomba ktora udzielala sie na innych tpikach a nas juz potem olala, zostala najwierniejsza grupa:) giga jak po imprezie?? owieczko to jest chyba jakies Auto Moto show czy jakos tak to sie nazywa, milej zabawy:) nalus anusssko i bombastyczna dla was👄 ja chyba tez ide do lozeczka teraz, zwlaszcza ze jestm po obiadku wiec drzemka sie przyda:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anielko zajebista kuracja:-P i jak lepiej cos?dobrzez e sie tak swietnie ze swoim dogadujesz tylko pozazdroscic no no... jak tam dzieazcynki spedzacie niedziele?\\ jaka macie pogode? ja stwierdzam ze uwielbiam jesien w anglii jest cieplo chociaz nie goraco jak w lecie wieje lekki wiatr a nie witrzysko jak w zimie noce sa chlodne ale jest fdajnie tylko malo drzew nie to co w polsce... wlasniw wrocilam z =birmingham bo ten geniusz sasiad xzdal sobie sprawe ze nie ma LADNEGO garnitutu na jutro i sie spytalk czy nie moglabym z nim pojechav i kupic boze mowie wam gorzej nic baba myslalam ze mnie trafi wreszcie jak juz sobie np znalazl marynarke na jego rozmar i wzros to probowal ten model 3 razy tzn 3 sztuki zeby zobaczyc ktora lepiej lezy (????) myslalam zetam padne...dobra ide po os do jedzenia bo od3 dni jem tylko to co on mi ugotuje albo wafelki zbozowe w czekoladzie;-=P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kig u nas pogoda ładna bynajmniej u mnie, podobna jak w anglii:) dzisiaj swieci slonce jest cieplutko ale wieje zimny wietrzyk:) ten sasiad to gorzej jak baba z tym przymierzaniem:P moja siostra tez tak zawsze robi dlatego rzadko z nia jezdze na zakupy bo mozna swira dostac:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj nie wiedzialam ze bomba nas tak zaniedbuje a z checia korzysta z innych topikow....ja nie wiem czy mi sie to podoba....;p heheh szkoda, a my tu sie o nia zamartiwamy...;( rumianku- masz racje takie imprezki sa najlepsze.....troszku sie zle z tym czulam ze tak wyszlam i wrocilam przed 6 nad ranem, ale...... wlasnie ale, kig chyba wykrakalas.....wcale sie nie dogadujemy z moim....l;/ wczoraj jak bylam w barze dzwonil do mnie, byl niezle wciety....oczywiscie juz byl w domu(bylo po 24) wlasnie sie kladzie do lozka. jest w trakcie rzucania palenia, wiec pytalam ile spalil, powiedzial ze dwa..... A co sie okzauje....dzis przychodzi do mnie....i opowiada.... No fajnie bylo, wrocilem do domku po 1 nad ranem, i polozyl sie spac...a gdy zapytalam ile spalil, oczywiscie powtorzylam to pyatnie dzis....a on na to....oj wczoraj to tyle palilismy, co kieliszek to papieros pare paczek poszlo.....normalnie sie tak wscieklam...;/ dziewczyny wyszlam z siebie i poprostu nie chcialam go widziec..... Jak mu powiedzialam o co chodzi i nazwalam go klamca, to nagle mowi ze on nie pamieta ze my rozmawialismy,....dziewczyny ja nie potrafie sie z nim dogadac.....zaczelam plakac.... Juz nie raz zostalam zraniona przez \"mezczyzne\" predzej chlopczykiem bym nazwala...;/ oststni moj chlopak wlasnie tak samo powiedzial....na sylwka w tym roku, poszlismy do resytauracji....on byl tak pijany ze mnie wyzywal, zrownal mnie z ziemia....a nastepnego dnia przyszedl z bukietem kwiatow i mnie przepraszal i ocziwiscie co???on nie pamietal, na pewno....;;./ Oczywiscie sytuacja sie powtarza....i teraz nie wiem....raczej mu nie zaufam, wyszedl a ja mu poprostu napisalam smsa : \"ZAwiodłam się na Tobie\" dziewczyny w tym zwiaku nie dość ze walcze z ludzmi, rodzina...szukam argumentow zeby ich przekonac, ze to nie jest nic zlego byc z takim czlowiekiem jak on(znaczy po rozwodzie i z dzieckiem), walcze, kloce sie ze swoimi myslami o jego przeszlosci i do tego to wszystko.....nie wiem, chyba nie jestem gotowa a moze az tak silna zeby przetrwac w tym zwiazku....;( Co ja mam robic;.???????????????????? brakuje mi mojej przyjaciolki!!!!!!!!!!!!!!! placze... ja nie chce miec takich zwiazkow.....juz nie raz mu powtarzalam ze nienawidze klamsta!!!!!!!!!!!! tez moglam go oklamac, co do wczorajszej imprezy, ale powiedzialam mu wszytsko ze szcegolami, nawet to ze tanczylam z jakims chlopakiem i rozmawialam z dwoma innymi....wszystko wszystko wszytsko, ale tylko dlatego ze chce byc czysta, szczera!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!a on.......stwierdza ze nie pamieta..... Nie wiem czy bede potrafila mu zaufac..... A jak bedzie szedl nastepnym razem z kumplami pic.....to co nastepnego dnia ponownie uslysze ze nic nie pamieta.....to wszytsko w sumie mogl robic w tym czasie.....nawet zdradzic.... ehhhhhh............... nie wiem to jest chyba dla mnie za ciezkie... Ide do kosciola posiedziec.... papapa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anielko niezła imprezka widzę była;) Słuchaj faceci już tak mają. Dla nich wydaje się to małym kłamstwem takim niewinnym i wolą potem jak sie wyda stwierdzić, ze nie pamięta....ja miałam tak z byłym robiłam wojny o to niestety nic nie dało to:( mam nadzieję, ze jednak Wam się uda i sie dogadacie i że twoj Piotrek zrozumie, że takie rzeczy ranią... Kig skąd ja to znam jak szłam z moim byłym do sklepu to się okazywało że on nie może podjąc decyzji a ja tak od razu:D To ja Ci życze miłej zabawy jutrO:) U mnie dzisiaj świeciło słoneczko a teraz jest ładnie ale zimno. Owieczko no koniecznie napisz coś więcej o tym:) Rumianku a Ty jak się nam czujesz Słońce?:) Giguś jak było opowiadaj:D Anusia , Bombastyczna 😍 Ech wiecie co wczoraj się dowiedziałam że mój były jedzie do Irlandii na stałe w listopadzie...wiecie co jest najgorsze że zareagowałam w strasznie dziwny sposób zrobiło mi się smutno że go nie będę widywac itp...kurcze nie chcę z nim byc za dużo nas juz dzieli a tu nagle taka reakcja normalnie jest mi zle z tego powodu. A jeszcze dzisiaj dzwonił Darek....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anielko no jeju no nie wiem...co za facet no!typowy!mysle ze raz powinnas przebaczyc dac szanse i ostrzec ze nie zyczysz sobi wiecej bo to moze doprowadzic do wiekszych klopotow...ale sproboj zebys jak cos nie miala co sobie zarzucic,,,i przepraszasz ze wyklrakalam...yyyy a jeszcze jedno anielko tu kiedys byla BOMBA i BOMBASTYCZNA i mowa o tej co sie udziela na innych topikach to Bomba a nie bombastyczna...z tego co ja rozumiem...zreszta nie wiem poprwcie mnie dziewucy bo to chyba jes\\zcze nie za mojej kadencji...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja prostuje od razu nie chodzi o bombastyczna tylko o Bombe ktora byla z nami chwile, zbieznosc nickow po prostu, a raczej podobienstwo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no tak tez myslalam...a swoja droga bombastyczna ma przeje*** ze sie nie odzywa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rumianku musze przyznac ze jak czytalam to co pislaas to myslalam o naszej Bombatytcznej i tu odrazu musze ja przeprosci ze pomyslam ze nas olewa:P PRZEPRASZAM KASIU❤️ anielka dajesz nam duzo kolorow do zycia na topiku wiesz a co opoiwedzienia sowim chlopkam o jakis innych facetach to u mnie niejest tak prosto tez mialam dzis kacje zwierzen i poiwedziam mojemu o moim koledze z uczlni ktorego lubie i on ma dziewczyne i tak sobie czasmi gadamy o zwiazkach to moj stwierdzil ze mnie podryw i wogole takie tam.....bo moj to taki kochany zazdrosnik:P Anussko dziekuje za linka juz gdzies ta suknieke widzialm bo dzien w dzien przekpouje neta w poszukiwanu tej jednynej:P ale jakos mi narzie niewychodzi:) a gdzie nasza gigiusia widze ze baluje bo ma w opsie na gg niegniewajcie sie ze raz pisze nicki z malje a raz z duzej bo jestem za szybka i raz mi wychodzi ze cos dobrze napisze ale zazwyczaj przestawiam literki i wogole:P:P:P:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kig to milas udane zakupy widze:P:P:P ale to normalne bo facie sqa naprwde gorski niz baby ,mowi sie ze niby tez facet ci niebedzie ploykowal a plotkuja wiecj niz my:) a ja rumianku bylam na tych auto mto show z moim bo jeszcze na to co roku:P a potem poszlam na obiad do tesiowej a potem poszlam z moim pomuc kolezanka w pracy bo niemogely dac rady bo milay taki ruch i cala niedziele spedzilam z moim kochniem i wiecie co bylo superrrrrrrr ahhhh jak ja go kocham:) wiem ze niepwoinnam tego teraz mowiec sorki laski to teraz moja kolej na ktorche kolorow:PP ❤️ 🌻 👄 ❤️ 🌻 👄 ❤️ 🌻 👄 ❤️ 🌻 👄 ❤️ 🌻 👄 ❤️ 🌻 👄 ❤️ 🌻 👄 ❤️ 🌻 👄 ❤️ 🌻 👄 ❤️ 🌻 👄 ❤️ 🌻 👄 ❤️ 🌻 👄 ❤️ 🌻 👄 ❤️ 🌻 👄 ❤️ 🌻 👄 ❤️ 🌻 👄 ❤️ 🌻 👄 ❤️ 🌻 👄 ❤️ 🌻 👄 ❤️ 🌻 👄 ❤️ 🌻 👄 ❤️ 🌻 👄 ❤️ 🌻 👄 ❤️ 🌻 👄 ❤️ 🌻 👄 ❤️ 🌻 👄 ❤️ 🌻 👄 ❤️ 🌻 👄 ❤️ 🌻 👄 ❤️ 🌻 👄 ❤️ 🌻 👄 ❤️ 🌻 👄 ❤️ 🌻 👄 ❤️ 🌻 👄 ❤️ 🌻 👄 ❤️ 🌻 👄 ❤️ 🌻 👄 ❤️ 🌻 👄 ❤️ 🌻 👄 ❤️ 🌻 👄 ❤️ 🌻 👄 ❤️ 🌻 👄 ❤️ 🌻 👄 ❤️ 🌻 👄 ❤️ 🌻 👄 ❤️ 🌻 👄 ❤️ 🌻 👄 ❤️ 🌻 👄 ❤️ 🌻 👄 ❤️ 🌻 👄 ❤️ 🌻 👄 ❤️ 🌻 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
owieczko to widze ze spedzilas bardzo mily dzionek ze swoim kochaniem:) ja bylam chwile po poludniu zobaczyc na gwarkach tj taki festyn ktory upamietnia przejazd jana 3 sobeskiego przez miasto niedaleko mnie, wczoraj byla Goya ale ja nie bylam, a teraz wrocilam z pokazu pirotechnicznego z wioski obok w ktorej byly gminne dozynki, uwielbiam fajerwerki, w czasie gdy byl pokaz puscili taka wolna melodie, zrobil sie taki melancholijny nastroj:P ide juz spac bo znowu sie rozmarzylam;) slodziutkich snow dla wszytskich👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja jestem druga:) jade na spotkanie z moja kolezanka, ta ktora wrocila z irlandii a potem mam jazdy wiec odezwe sie dopiero wieczorem, milego dnia słońca👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej:D Wstałam i się uczę kurcze dziewczynki jak się boję to normalnie aż paznokcie obgryzłam.... Owieczko ciesze się swoim szczęściem to cudowne że Wam się tak układa:) Rumianku gwarki czy Ty Kochana mieszkasz w okolicach Tarnowskich Gór? Bo moja koleżanka tam mieszka i też własnie zawsze mówiła że u nich są Gwarki:) Miłego dnia😍 Kiguś nie martw się wyrobisz się jakoś i miłej zabawy z sąsiadem bo to dzisiaj nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no hejka znwou wpadam jak po burze ale myslam ze sobie poleniuchuje dzis a tu walek zaraz musze isc zmnic kolenzake w pracy wrrr ja to chyba tam zamieszkam:P oki lece do pozniej ale raczej do jutra bo nieweim kiedy wrcoe cmok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nalus dobrze kojarzysz:) do tarnowskich gor chodzilam do LO :) wlasnie stamtad wrocilam bo sie tam umowilam z moja kolezanka, bylo milo a ona jutro juz jedzie i przyjedzie dopiero na Boze Narodzenie:( ide cos zjesc bo jestem strasznie glodna, w dodtaku niewyspana, zle spie ostatnio znowu nie wiem dlaczego, chodze jakas poddenerwowana, nie wiem co mi odbija znowu, lece myszki👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przepraszam ze dopiero teraz ale bylam u babci sprzatac. wiec tak ognisko super jeszcze byla pelnia ksiezyca wiec wszystko bylo niesamowite upilam sie i oczywiscie zrobilo mi sie tesko na szczescie mialam 2 kolezanki w podobnej sytuacji wiec zrobilysmy sobie babska impreze i mi sie juz calkiem humor poprawil. bylo 30 osob a ja bylam najstarsza:) swietnie sie bawilam. z miskiem dzwonie i pisze normalnie niby wszystko jest ale jutro mam nadzieje sie spotkamy i zobaczymy jak bedzie (chyba ze znowu mu cos wypadnie). chcialabym sie z nim normalnie pozegnac juz nie placze wczoraj naprawde bylam spokojna i szczesliwa naprawde wszystko sie ulozy. 🌻nalcia wspieram cie w nauce:) a ten rafal z tego co opisujesz to swietny chlopak:) mimo adhd ale moze dlatego wlasnie taki dobry material na przyjaciela. moze dobrze ze twoj byly wyjezdza bo jak wroci darek nie bedziesz miala wyjscia i bedziesz musiala z nim byc:) 🌻owieczko ja nie krzycze w srodku z rozpaczy ja naprawde sie z tym pogodzilam to nie dlatego ze go nie kocham juz czy jestem jakas zimna baba tylko ze pewnych spraw juz sie nie zmieni i caly czas potrzymuje mnie ta nadzieja ze kiedys bedziemy razem moze dopiero za 20 lat ale tak bedzie i dlatego skonczylam z histeria:) super sweter tez o takim marze narazie zbieram kase, widze ze sie swietnie bawilas na targach samochodowych ten twoj to ideal:) i bedziecie bardzo szczesliwi 🌻kig ta druga kiecka z opisu lepsza:) boze jak przeczytalam ze kot pisal ze cos spieprzyl to po prostu masakra misiek wczoraj tez na gg mi tak napisal ze czuje ze cos spieprzyl faceci sa niesamowici. tez kupowlam kiedys z pewnym mezczyzna garnitur i myslalam ze oszaleje wiecej z zadnym nie ide na zakupy :) 🌻anielko mam nadzieje ze dochodzisz do zdrowka. i niech twoj P. sie oszczedza bo z dyskiem nie ma zartow. dzieki tobie mamy piekne kolorowe strony:) wracaj szybko i opowiadaj. to ze poznalas jakiegos faceta i z nim tylko milo pogadalas nie widze w tym nic zlego po prostu mile spedzenie czasu:) co do wybryku P. podzielam zdanie kig 🌻rumianku dobrze ze juz lepiej ze zdrowkiem:) fajna mialas zabawe szkoda ze na goy nie bylas uwielbiam ten zespol:) 🌻anussska masz giga calusa ode mnie za twoje teorie:) wybieram pierwsza dwie polowy tego durnego japca ktore kiedys sie zejda. ja musze zajac sie swoim zyciem on swoim a kiedys jak bedzie dane nam sie zlaczyc znowu to tak bedzie z reszta nawet jak bysmy nadal byli to spotkania raz na rok uwazam bezsensu bo trzeba ZYC PELNIA ZYCIA jak bym miala 40 lat to moze bym czekala ale nie teraz, mimo ze go kocham i on kocha mnie ale w milosci czesto dochodzi do paradoksow. ciesze sie ze wy szczesliwe bo npawacie mnie swoja radoscia :):):) wszystko jest po cos i damy rtade przezyc to zycie szczesliwie boe jestesmy wyjatkowe KASKA DO JASNEJ CHOLERY ODZYWASZ SIE POZNIEJ ZNIKASZ CO U CIEBIE anielko rumianku dzieki za maile❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rumianku- mam podobnie, chjodze jakas rozkojarzona, poddenerwowana....ehhh nie wiem co sie dzieje...:) Dziewczyny jak zwykle dziekuje wam za komentarze odnosnie mojej sytuacji z P....juz jestesmy pogodzeni....bylam ostro wczoraj na niego wsciekla....;/ dlalam mu taki wyklad....ze uszy mu zwiedly....hahahha:D mam nadzieje ze wyciagnie konkertne wnioski i zacznie je wporwadzac....bo jak nie.....ja krotko trzymam..;p hehe bylam dzis z mama w Urzedzie musialysmy zalatwic zaswiadczenia do zasilku, a pozniej spotkalam sie z moim kumplem, ale bylo smiechu.....fajnie spedzilam popoludnie....a teraz zrobilam sobie obiadek, zaraz zjem i na probe...:D aha zwracam honor naszej kochanej bombastycznej, nie wiedzialam...;(widzicie nie wie, a jeszcze dopowie....ehhh co ze mna...;P a gdzie bombastyczna??????????? a bomby nie znam....;( Dobrze zmykam....pozdrowionka dla wszystkich.....i dla każdej 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anielko bo Bomba była z nami chwilkę ale miła osoba z niej była szkoda, że nie została dłużej;) No ja mam nadzieję, że po słowach które powiedziałaś swojemu na pewno zrozumie i zapamięta:) Póki co piszesz , że jest dobrze więc bardzo się cieszę:) Gigusia dobrze, że jesteś spokojniejsza, emocje opadły i teraz na spokojnie można zastanowic się co dalej. Ja myślę, że i Wy i tak będziecie razem może nawet za te 20 lat jak piszesz bo jesteście sobie pisani:)Miśku ale mnie rozweseliłaś tym stwierdzeniem, ze będę musiała z nim być:D Oczywiście Skarbie że tak będzie:) hehe wczoraj dzwonił i gadał coś o Sylwestrze w ZAkopcu aż mnie wryło w podłogę normalnie go nie poznaję:D;) Owieczo a Ty pracujesz do końca września dopóki szkoła sie nie zacznie? Rumianku to dobrze trafiłam:)Nie martw się Słońce szybko zleci nim się obejrzysz będzie grudzien i Mikołaj:) Może jesteś przemęczona Skarbie? Spróbuj sobie zrobić jakąs relaksującą kąpiel przed snem i nie kładz się za pózno może to Twój organizm broni się przed czymś? A pijesz dużo kawy? jak tak to przestań bo to też może wpływac na to. Anusia mam nadzieję, że w miarę dobrze mówię lekarzu nasz;) Dla reszty Słoneczek Buziaki:) Kiga baw się tam dobrze:D A Bombastyczna to ma minus jak stad do Kanady conajmniej:POdezwij się Skarbie w końcu🌻 A ja lecę się szykowac idę na karaoke kolejne:P I znowu bedzie Rafał bedzie śmiesznie zapewne z nim:D Ostatnio urwał mnie i Ani słoneczniki z dzrewa do wazonu i wreczył "SWoim żonom":P heheh wariat:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nalus to zycze udanego spiewania, fajny ten wasz kolega z ADHD:P ja wlasnie wyszlam z wannyi troszke mi lepiej, ale dzisiaj i tak biore cos na sen bo mam zamiar sie wyspac a nie ciagle przewracac sie w lozku, jutro rano jade do mojej szkoly sie zarejestrowac a potem jade do mojej przyjaciolki :) ide wloski wysuszyc bo jak pojde spac z mokrymi to rano bede miala szope siana na glowie:classic_cool: a bombastyczną to gdzie znowu wcięło?? giga ciesze sie ze juz ci troszke lepiej i ze patrzysz na to wszystko z dystansu:) dla reszty słoneczek ogormny buuuziak👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maaaaaala
oj chyba wszyscy juz spa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość shibuya
20-latki ..no tak :) zaliczam sie jak nic i nie ma co :) w pracy sobie siedze i dobrze ze tu komp jest bo inaczej...łoj;p dobrze ze taki topik jest NIE-jeden :) a no i nufka jestm tu pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×