Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

owieczka20

Hmm MoZe I tAki ToPiK jEsT alE cO TAm 20-LATKI ŁĄCZMY SIĘd

Polecane posty

jeny cały mój wpis nie został przesłany....a Tyle sie rozpisałam...;/ ehhhh napisze juz jutro, amoże zacznę nową stronkę......:D 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeszcze nie ma nowej stronki ja nie wiem czy mi się to podoba:D pozdrówka kochane dla każdej anussia widzę że sie rozpisałaś....ale już jutro odpisze..... jestem zmęczona.............................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kochaniutka, wiem że w życiu nie układa się po swojej mysli......i czasem są przeszkody, które utrudniaja isc dalej.....ale nie wiecie jak mi smutno jak slysze ze moi znajomi sa juz na studiach.....a ja odpowiadam ze nie mam mozliwosci.............. ehhhhh....te pieniadze rzadza zyciem ludzkim, jest nadzedna wartoscia w dzisiejszych czasach!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1 atak nie powinno byc.....;/;/;/;/ to milosc i przyjazn, rodzina powinna byc najwazniejsza a przez co sa klotnie w rodzinie w zwiazku miedzy kobieta i mezczyzna przez pieniadze!!!!!!!!!!!!!!!1 feeeeee przydze sie pieniedzy...... ale bez nich jest zle............ i przez to sa, klotnie a nawet rozstania i rozwody............ pieniadz, rzecz materialna.....zwykly papierek a tyle moze zmarnowac......rozdzielic.....rozwalic./.... ale mam zly humor....;/:( oki dobranoc..;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobra jak nie ma byc nowej strony, niech nie będzie...;;/ ja ide spać..... papapa już nie będę pisać.... przecież już nie piszę..... oki zmykam papa:) chyba dużo jeszcze tego ...;D papa no to owieczko masz do czytania troszku:D hehe papa buziaczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ANIELKA ty wariatko to milam co czytac hhehe ale nam strzelilas wykdlad na temat pieniedzy nono ty niemuisz isc na studia bo i tak jestes bardzo madra :) a co do tego ,5 to naprwde cie wykorztuja bo przy dziecku tzrzba sie napraowac trzba miec oczy w d**** a ja jak to ja znwou wtslam po 6 i niemam co robic dzis wolne od szkloy bo witaja pierwszakow:P i my mamy wolne wiec ide do pracy na rano i jutro tez :) cmokaski do pozniej serca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie no ale ta nowa strana to by sie mogla pojawic niesadzicie?????? Anielka sie tak napracowla wie juz by mogla byc:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niesadzice ze to jest dziwne ze4 jakos sie ta srona niekonczy hmmmm z a s t a n a w i a j a c e j a k d l a m n i e ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej owieczko, widzisz....tyle się namęczyłam i dalej nie ma nowej stronki może wspólnymi siłami dojdziemy do celu:D A ten \"wykład\", poprostu to była moja wypowiedź pod wpływem emocji....;/ wkurzyłam się i słowa same się nasuwały na język......:d ale nawet mi wyszło...;P kig- gdzie jestes???????????????????martwimy się!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 🌼 ❤️ 👄 ❤️👄🌼 ❤️ 👄 ❤️👄🌼 ❤️ 👄 ❤️👄🌼 ❤️ 👄 ❤️👄 rano jeszczec rumianek powinien być.....:) 🌼 ❤️ 👄 ❤️👄 🌼 ❤️ 👄 ❤️👄 🌼 ❤️ 👄 ❤️👄 🌼 ❤️ 👄 ❤️👄 🌼 ❤️ 👄 ❤️👄 🌼 ❤️ 👄 ❤️👄 rumianku wstałaś już??????????????????????????? 🌼 ❤️ 👄 ❤️👄 🌼 ❤️ 👄 ❤️👄 🌼 ❤️ 👄 ❤️👄 🌼 ❤️ 👄 ❤️👄 ja nie wiem, codziennie teraz coś do was piszę i zawsze mam o czym......:d tyle zajmuję stronki.....ehhhhh....przynajmniej moje życie nie jest nudne....:) 🌼 ❤️ 👄 ❤️👄 🌼 ❤️ 👄 ❤️👄 🌼 ❤️ 👄 ❤️👄 🌼 ❤️ 👄 ❤️👄 🌼 ❤️ 👄 ❤️👄 może właśnie już teraz będzioe nowa stronka:d 🌼 ❤️ 👄 ❤️👄 🌼 ❤️ 👄 ❤️👄 🌼 ❤️ 👄 ❤️👄 🌼 ❤️ 👄 ❤️👄 🌼 ❤️ 👄 ❤️👄 🌼 ❤️ 👄 ❤️👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jany, jeszcze nie ma, ale uparta ta stronka....;/ rumianku pomóż mi....:d owieczka chyba juz do pracy poszła....:D 🌼 ❤️ 👄 ❤️👄 wcześniej srce, a teraz kwiatek mi nie wyszedł......ehhhhhhhhhhhh 🌼 ❤️ 👄 ❤️👄 🌼 ❤️ 👄 ❤️👄 🌼 ❤️ 👄 ❤️👄 🌼 ❤️ 👄 ❤️👄 daleko jeszce? 🌼 ❤️ 👄 ❤️👄 🌼 ❤️ 👄 ❤️👄 🌼 ❤️ 👄 ❤️👄 🌼 ❤️ 👄 ❤️👄 🌼 ❤️ 👄 ❤️👄 🌼 ❤️ 👄 ❤️👄 🌼 ❤️ 👄 ❤️👄 🌼 ❤️ 👄 ❤️👄 🌼 ❤️ 👄 ❤️👄 🌼 ❤️ 👄 ❤️👄 🌼 ❤️ 👄 ❤️👄 🌼 ❤️ 👄 ❤️👄 🌼 ❤️ 👄 ❤️👄 🌼 ❤️ 👄 ❤️👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No nareszcie...... I oto takim sposobem, z pomocą kochanej owieczki......zapoczątkowaliśmy nową stronkę....... mogę się szykować do babuni.......:D owieczko- masz rację przesadzili z tymi pieniędzmi......ale cóż......trudno, to tylko 3 dni:D miłego dzionka wam kochane życzę 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️👄 no chyba teraz kwiatek wyszedł....;/ buziaczki kochane...... 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
boze ale sie napracowalyscie:) ja nie mialam rano prady wiec dopiero jestem teraz:) mam dzisiaj wizyte kontrolna u dermatologa, ide zaraz wloski umyc i je do porzadku doprowadzic:) milego dzionka👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Po pierwsze Anielko nie jestes głąb!!! Nie myśl tak bo to zupełna nieprawda. Zobaczysz że kiedyś i Ty będziesz studentką różnie sie w życiu układa ja też jestem powiedzmy fartem na studiach bo się dostalam z ledwością a gdybym sie nie dostała to też musiałabym przynajmniej rok czekac...Będzie dobrze nie martw się 😍 A za mamę trzymamy kciuki🌻Mimo wszystko miłego pilnowania dziecka:D Anusssia ja jestem prawie codziennie w Katowicach:) W poniedziałek od rana do nocy od 8 do 8:P a Ty bywasz w centrum?Moze wpadniemy na sieb ie;) Anusssia ja miałam pyschologię w tamtym roku nie powiem ciekawa była:)Anussia cieszę się że jest fajnie u Ciebie:) i tak ma być😍 Rumianeczku nie odpowiedziałaś mi na pytanie o Aronsona:)Powodzenia u dermatologa:) ja oglądałam Magdę i ech strasznie to było smutne a mi jest jej tak szkoda jak sie tak biedaczka miota.... Owieczko ja tez mam dzisiaj dzień wolny:P Bo postanowili nam odpuscić i tak na poważnie zaczynam od poniedziałku:D A piosenka z Kubusia jak dla mnie boska:D;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kiguś, Bombuś , Gigusia dla Was ogromne 😍 i tęsknimy za Wami!!!!! Sms-y od Darka....mhm...sa no tego miłe...wczoraj ustaliliśmy gdzie pójdziemy jak wroci:P Pisałam mu o meczu i on tez chciałby pojśc...buuu wracaj juz tu!:Pa tak poza tym to kotku, skarbie itp:P:D:Dno poki co jest dobrze a nawet i lepiej zobaczymy jak wroci;) Rumianku oczywiscie że Ci wyślę zdjecia jeśli zabiore aparat bo poki cos sie waham... a ja dzisiaj wybieram sie do biblioteki po jakąś ksiazkę żebym póki co miała czytać w pociągu:) Miłego dzionka WAm życzę:) Będę pozniej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anielko a firme w jakiej branzy??moze bedziesz jej mogla pomagac?? Nalus nie jestem nigdy w centrum, narazie mamy zajecia tylko na ligocie witek jest codziennie w centrum:) jestem tylko w srody na basenie na AWF-ie bo sie zapisalam i dzis tam jade choc jeszcze nie wiem gdzie to jest dokladnie wiem gdzie jest awf wiem gdzie mikolowksa ale nie wiem jak to wglda i przyszlam na neta szukac i spadam do anatomii bo jutro mam znowu cwiczenia.... sloneczka a po co tak usilnie staracie sie przejsc na nastena strone??bo ja nie mam myszki i nie daje rady czytac tego co wy piszecie z ztakimi odstepami bo mi przeszkakuje to:( no rumianku a jak dermatolog??jesz jeszcze diane//

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anusssia aha:) Ale fajnie na basen:) Ja byłam na koszykowce ale miałam zwolnienie lekarskie bo jak nic nie cierpie kosza:P Powodzenia na anatomii:) Ja zmykam teraz zjeść obiadek , kurcze jak mi sie nic nie chce...ech:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bombuś co się stało????Jesli możesz to napisz bo martwie sie jejku mam nadzieję, ze jakoś sie trzymasz pamiętaj ze masz nas😍😍 Owieczko mnie też jest zimno i łapie mnie jakąs choroba:( Idę do łózeczka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WSKAKIWAC DO LOZKA I SIE KUROWAC!!! LITR HERBATY Z CYTRYNA I GORACA KAPIEL!!!!! Rumianek tez pomaga:P TO JEST POLECENIE SLUZBOWE! BOMBA CO SIE DZIEJE????????????? tylko nam nie znikaj!!!!!!!!!!!! anusssko wlasnie pytalam sie dzisiaj czy musze dalej brac diane i powiedziala ze jeszcze zaleca 3 opakowania i KONIEC!!!!!!!!!!!!!! nie musze brac antybiotykow tylko wystracza masci i taki specjalny spirytus:) owieczko ta wloska czy hiszpanska piosenka nie wiem jaki to jezyk jest swietna:) anielko ja mam tez budzik z kubusiem puchatkiem i albumik tez:) mama sie smieje ze mnie ze dziecinnieje:P a ja ide sobie na Tv popatrzec chyba, slodkich snow dla tych ktore juz slodko spia👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien dobry:) wczoraj pisalam ostatnia a dzisiaj pierwsza:P dziewczynki na pewno w skzole a anielka pilnuje dziecka, giga sie nie odzywa,kig tez cos zaniemogla, zostalam sama:( buuuuuuuuu ide do mamy bo nie chce mi sie w domu siedziec, musze ja wyciagnac na miast:) milego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a zapomnialam wam napisac ze jutro przyjezdza wymiana francuska do mnie ze szkoly mojego brata:) dwoch Francuzów, ale beda jaja:D a teraz jade z mama na miasto:) buuuuuuuzki👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KAska B stawiac sie i pisac ze juz wszystko ok jaju co sie skarbie dzieje?? straszysz nas tu marrtwimy sie o ciebie i znikasz:( a mi glowa peka nie wiem co ze mnie bedzie za lekarz nie wiem:o zaliczylam dzisiejsze cwiczenia z anatomii na 3 a z pon nie zaliczylam:o wiekszosc tak miala nie bylo wyzej niz 3 i chyba tylko 2 os mialy po dwie 3.... w co ja sie wpakowalam??? sni mi sie lacina po nocach:( rumianku ja mialam niemke i szwedke:) Nalusssssss jak z Dareczkiem??:P gdzie jestescie reszta??kigus gigus anielko owieczko?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×