Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

owieczka20

Hmm MoZe I tAki ToPiK jEsT alE cO TAm 20-LATKI ŁĄCZMY SIĘd

Polecane posty

czzesc:) od wczoraj do teraz tapetwoalm wiem wiem jest niedzila ale juz myslimy dzis to donaczyc popraostu padam.. z tego kelaju i wogole a jeszcze mam tak proste sciany ze nieto hu*** zaprzeproszeniem , zdarzylam was dzis tylko tak po trochu poczytac ale niezdzarzylam nic napsiac:( Anussko bardzo ci wspolczuje ty naprwde masz duzo duzo nauki :( ale to dobrze ze sie przykladasz bo Polska zyska cudownego i madrego lekarza , a z drugiej strony to po co isc na studia i sie nieuczyc skoro egzaminy tylko kosztuja wysilku :) a ty tym bardziej zaslugujesz na miano dokrotora po tym co zrobilas i jak sie zaprlas zeby sie dostac na ta medycyne:) wiec oby tak dalej trzyama za ciebie kciuki Rumianku fajnie sie masz z tymi francuzami choc niedo konca rozumiem ta wymiane jak bedziesz miec chwilke to napisz jak to jest konkretnie i na czym to polega Gigusia bylas a mnie niebylo i znwou pojechalas :( ale co tam odbijemy sobie to prawda:) fajnie ze jest ci dam dobrze , bo mi na moich stduach nie4jest fajnie;(;9;;9 jeny ale mam dzis podly nastruj naprwde mam juz dosyc dzisiejszego dnia , a jutro mam jeszcze niemiecki i niepamiatm nic kopmlenie nic z tego jezyka;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale gafa naprwde GIGA SUPERRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRR naprwde sie ciesze sie ze soba jestesie tak jak chyba Nala napsila zrozu7mial co stracil alewiesz co teraz ty jestes GORA wiem ze tu nie o to chodzi kto jest gora a kto nie ,ale udowdnilas mu ze jestes silna i ze jestes dla niego stworzona :) zycze wam szczesia z glebi serca👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nalus a ten caly Rafal to tylko kolega ???:> czy moze cos wieciej bo z tego jak o nim piszesz to chyba sie bardzo lubicie i przyjemnie sie wam spedza czas?? cmok serce ide spac do jutra myszki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem:D Owieczko biedactwo Ty nasze z tym remontem😍Najgorsze to to wdychanie tych własnie klejów, farb itd... A Rafał tak to tylko kolega:) Między nami nie ma chemii:P Tak orzekłam i tak mi się wydaje:P Ale na serio lubie go nawet bardzo jest fajnym chłopakiem i do poważnej rozmowy i do zartów:) Ale własnie jest to ale i jest dobrze jak jest:) Gigusia trzymaj się tam w Słupsku i miłego tygodnia Słonce😍 Rumianku własnie napisz coś wiecej o tych Francuzach:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale wczoraj była szopka to Wam mowię. Przyjechał po mnie i Anię Rafał własnie i pojechaliśmy do knajpki gdzie znajdowała sie już ta koleżanka ta taka wkurzajaca z naszymi znajomymi. Tak posiedzieliśmy chwilę i ja sie zagadałam z taka jedna o czasach podstawówki. Tej już coś nie pasowało bo nie była w centrum zainteresowania...ech...i wyobrazcie sobie że wstała i oznajmiła nam żeidzie do domu i Rafał ma ma ją zawiezc. No to ja zawiózł a my jak sie wkurzyli tamci my z początku z Anią nic ale tak po chwili wszystko wyszło jakie ona rzeczy opowiadała na nas do nich jak przekrecała i ubarwiała sobie fakty to mówię Wam że normalnie jak o tym myślę to jest mi niedobzre tak sie zawiodłam....zreszta nie tylko ja oni wszyscy nawet Rafał nawet jego nie oszczedziła...na ten moment nie chcę jej widzieć i mieć cokolwiek z nią wspolnego...zresztą jak ona poszła to sie tak oczyściła atmosfera pozartowaliśmy i w ogole...ech....tak było wczoraj i ciekawe co będzie jak wroci bo w tej chwili pojechała do szkoły do Wrocławia.... no rozpisałam się ale musiałam to napisać bo we mnie to siedzi... Dla Was ogromne 😍 Wiecie co w przeciagu dwoch tygodni zawiodłam się na dwoch osobach ktorym w jakis sposób ufałam...:( najpierw Andi potem ona....przynajmniej zostało mi grono prawdziwych przyjaciół mam nadzieję... Idę spać bo jutro mam dłuuuugiiii dzień na uczelni.Miłych snów🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kigus a Ty gdzie jesteś????Kochanie co się dzieje? Bombus Ty też nam znowu gdzieś zniknełaś:( Wracaj do nas mam nadzieję że już lepiej u Ciebie😍 Anielko a u Ciebie co tam? Jak tam to przepisywanie?😍 Anusssia a Ty wrociłaś już pewnie do katowic powodzenia jutro na tej wejściówce😍 M_Lady a Ty gdzie?😍 :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bon żur:) żuru nie ma:P jest pomidorowa:) wiecie co Francuzi są niesamowici:) jeden to mi takie smsy pisze ze az sie cieplo robi na serduszku:) dzisiaj ich odwiezlismy do internatu bo w polskich rodzinach byli tylko przez weekend, owieczko moj brat chodzi do technikum rolniczego (takie ma jakieś zamiłowanie) i tam przyjechała na 2 tygodnie Francuska młodzież, w ciagu tygodnia byli w internacie, ale internat jest w weekend nieczynny dlatego 2 było u nas a ze byl wczoraj festyn u mnie to wszyscy sie zjechali co byli u kolegow mojego brata, w sumie bylo chyba 10 Francuzów:) ale byla jazda, wódke pili jak wode a ja tylko chodziłam i pieprzylam POLISH VODKA OK:classic_cool: ja tez mialam fajna fazę wczoraj:) poszlam spac po 2 a wstalam o 5 i bylam w szkole do 16.30 dzisiaj:) zostalam gwiazdą niemieckiego:P grupa coraz bardziej sie zgrywa wiec na razie mi sie podoba ❤️Giga jeszcze raz gratuluje mądrej decyzji, mówilam ze sie musi skonczyc dobrze 🌻 anussssko wiem od moich kolezanek ze jak sie przetrwa pierwszy rok na medycynie to juz potem ok, dasz rade, tak walczylas o to wiec musi byc dobrze ❤️anielka nam cos zacichla albo ja nie doczytalam czegos?? 🌻 Nalus slonce a w srode mecz:( ale trudno w TV Criatiano tez wyglada świetnie, oczywiscie ja wielka patriotka jestem za PORTUGALIĄ, ktora sie raczej nie musi obawiac porażki, to tak jakby wysyłali trampkarzy na boisko z reprzentacją Francji:) hihi będzie wesoło ❤️ kig ty nam cos zniknelas, tak samo bombastyczna sie zawieruszyła znowu, dla WAS wielki buuuuziaczek 👄 mam nadzieje ze wszytsko u was ok mlady nas chyba opuscila:( ok ja lece sie kapac i wreszcie do łóżeczka, jutro śpie tak długo jak sie tylko da, no to chyba wsyztsko co mi na razie przyszlo na mysl:D śpijcie słodko👄 😴😴😴😴😴😴😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien dobry :) dzis juz mi troche lepij choc tak niedo konca , wlasnie sie szykuje na uczlnie bo tez mnie czeka dlugi dzien a tak mi sie niechce ze to bajka no ale.. Rumianku to fajnie ci z tymi francuzikami :) tez by mi sie takak zabwa przydlala , bylam kiedys na Lazurowym Wybrzezu i wiem jacy są francuzi;) Nalus tak to juz kochnie jest ze na ludziach o ktorys bys nawet niepomysla mozna sie tak zawiesc:( to jest bardzo przykre ale tak jest , ludzie sa poprostu zazdrosni i tak jak twoja kolezanka jest pewnie zazdrosna o to jaki masz kontakt z innymi i wogole ze jestes lubaina i niemuisz niczego robic na slile wywoluje w niej takie a nie inne odruchy , mysle ze dlatego ci dupe obrabia za przeproszeniem ,bo nie jak inaczej ci zaszkodzic tym bardziej ze z tego co piszesz to ona uwilbia byc w centrum uwagi ale słonce trzyamj a taki ludzi mniej gdzies masz Rafala :) pislam to ci slina na jezyk niesie wiec ta wypoiedz moze niebyc skladna ale niemoge sie teraz poprawiac bo za 20 minut mam busa a jestem w pizmie i turbane na glwoie wiec lece!!!!!!!!!11 buzki słonka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
owieczka w piazmie i turbanie na lepie a za 20min busek hahaha ale seumialam no rewleacja:)!!!!!!!!!!!! :D:D:D:D:D:D hgihihihi owieczko nie wyslalas mi zdjec z winogronem i towim przyszly mezem co sie tak dzwieczyny zachwycaly Nalus.....co ci mam powiedziec...tak dobrze to znam.....:( szkoda....nie zycze nikomu, ale zawsze to lpeiej wiedziec kto jest prawdziwy , prawda>> jej moja wejsciowka aaaaaaaaaaaaaaa gdzie anielka gdzie kig gdzei bomba??? rumianku no to masz zabawe swietna...jak do nas szwedzi przyjechali to zlopili tak nasza vode...ale smiechu tez co niemaria byla:P dziewczynku ja zapierdalam jak mroweczka:D wczoraj wrocilismy do katowic, pospalam sobie do po 8 snily mi sie takei glupoty bylam w tak glebokim snie ze wstac nie moglam any jak pomysle co mi sie snilo:o a witek wstal wczesniej i pameitam jak kladl sie kolomnie co cwhile jak zjadl sniadanie jak wysyszul wlosy bo mial troche czasu i mnie glaskal, o to pamietam...a potem chyba zamykal drzwi na klucz.... ojejej nie pozegnalam go przy drzwiach:P no dobre dobre glab ze mnie ale swiruje przez ta anaomie juz naprawde:( mam jeszcze 2h zeby sie nauczyc wiazadel i stawow:o sloneczka sloneczka fajnie ze jestescie:D oooo witek dzwonl ze wraca:D nalus z jakiej ty bibioteki korzystasz??bo witek musi jakies ksiazki do socjologii i prawa wyporzycc a w ich bibliotece (tj AE) nie ma duzo... ale chyba moze korzystac z innych jako studen co nie?? bo ja nie moge chyba:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien dobry:) wiecie co to co dobre szybko sie konczy, brakuje mi tych żabek tzn Francuzów:) ale przynajmniej mialam udany weekend, a dzisiaj sie obijam na razie bo latam jeszcze w pizamie, wlasnie umylam wloski i ide je zaraz wysuszyc:) udanego dnia w szkółce dla wszytskich👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no doprowadzilam sie do przadku Nalus ten rafala musi byc naprawde ekstra, fajne jaja musialy byc ztymi slonecznikami:) owieczko ja tez mam za niedlugo remont..bllleeeee tez tego nienawidze nalus wyslij ta ksiazke na miala a i owieczko ja tez nie mam zdjec z winogronami:( kig gdzie ty sie kobieto podzialas?? bomba juz nawet nie pisze, milego poludnia👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tyle było dni do utraty sił Do utraty tchu tyle było chwil Gdy żałujesz tych , z których nie masz nic Jedno warto znać , jedno tylko wiedz , że Ważne są tylko te dni których jeszcze nie znamy Ważnych jest kilka tych chwil , tych na które czekamy Pewien znany ktoś , kto miał dom i sad Zgubił nagle sens i w złe kręgi wpadł Choć majatek prysł , on nie stoczył się Wytłumaczyć umiał sobie wtedy właśnie że Ważne są tylko te dni , których jeszcze nie znamy Waznych jest kilka tych chwil , tych na które czekamy Jak rozpoznać ludzi , których już nie znamy ? Jak pozbierać myśli z tych nie poskładanych? Jak oddzielić nagle serce od rozumu? Jak usłyszeć siebie pośród śpiewu tłumu? Jak rozpoznać ludzi , których już nie znamy? Jak pozbierac myśli z tych nie poskładanych? Jak odnależć nagle radość i nadzieję ? Odpowiedzi szukaj , czasu jest tak wiele ... Ważne są tylko te dni , których jeszcze nie znamy Ważnych jest kilka tych chwil na które czekamy ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej moje dziwczęta....;) co tam słychać u m,nie???? hmmm..... tak pisąłam, trzy dni......pratktycznie cały czas..... tylko mialam chwilke dla siebie jak wyszlam na poł godziny n atance albo wieczorkiem na piwko.... skonczylam w sobote o 21..... zgadnijcie ile napisalam kartek w te trzy dni...;>??? sama nie moge w to uwierzyc.... uwaga................. normalnie cale 70 kartek!!!! z dnia na dzien mialam coram wiecej..... ale juz po....w sobote o 21 skonczylam, a o 21.20 wyjechalam do Wroclawia z moja przyajciolka na balety..... bylo fajnie.....tylko bylysmy zmeczone po 3 godzinach tanczenia na parkiecie.... bylysmy zszokowane!!! zawsze przyjezdzalysmy o 21 i do 5 nad ranem mielismy energie by tanczyc, a teraz o godz. 24 wesazlysmy i o 3 wyszlysmy z klubu... pojechalysmy pociagiem by bylo szybciej....ale okazalo sie, ze zamiast 50km (ile mamy z Wrocka do świdnicy) to jechalylysmy na okolo 121 km...i sporo zaplacilismy....;/ja zzaplacilam 15zl....to w sumie jak bilet autobusem w dwie strony....!!!!jeny...ale wrocilysmy cale i zdrowe tylko bardzo zmeczone....bylismy po 6 nad ranem w miescie,zanim sie wykapalam wlosy wymylam polozylam sie o 7.....a o 111 obudzil mnie kochany bratanek, ktory u nas spal...;/ w ogole sie nie wyspalam...;p ale tej nocy dłuzej spalam Nala- dopiero dzis sie odwazylam odezwac sie do mamy, ciezko mi z tym...ale coz, ona jest taka jak ja, moze inaczej, ja jestem taka jak ona....uparta!!!! ale to zawsze ja musze ustapic,mimo to ze mam racje...;( a dzis sprzatalam mieszkanko i nawet obiad ugotowalam... moja specjalnoscia jest pomidorowa-zawsze mi wychodzi...;) gabi- mam nadzieje, ze Ci sie tam dobrze uklada z Twoim...:dytrzymam za was kciuki..:D anussia- Ty zapewnie super sobie radzisz na studiach.....Ty nasza dokrotko:D rumianek- teskni sobie za Francuzami:d a ja mialam kiedy Szkota:D kig- w ogole do nas sie nie odzywa, chyba o nas zapomniala:( bombus- jak zwykle pojawia sie i znika....:d owieczka- hmmm.;... a ona szuka zawsze cos do czytana, wiec moje wypowiedzi specjalnie dla niej sa szczegolowe i wylewne:D zycze milego dzionka kochaniutkie!!! papapapa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a teraz oczywiscie troszku kolorkow trza nadac naszej stronce:D 🌼 [serce🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 ] 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 [serce🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 ] 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 [serce🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 ] 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 [serce🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 ] 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 [serce🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 ] 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 [serce🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 ] 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 [serce🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 ] 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 [serce🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 ] 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 [serce🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 ] 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 [serce🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 ] 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 [serce🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 ] 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 [serce🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 ] 👄 🌼 ❤️ 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeny co za zaszczyt mnie spotkał:d poraz 3 pod rząd zaczynam nową stronkę....:d jupi jupi jupi:DD:D:D:D:D:D:DD:D:DD:D:DD:D:DD no to ruszamy kolorki:D 🌼 [serce🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 ] 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 [serce🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 ] 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 [serce🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 ] 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 [serce🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 ] 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 [serce🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 ] 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 [serce🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 ] 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 [serce🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 ] 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 [serce🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 ] 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 [serce🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 ] 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 [serce🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 ] 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 [serce🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 ] 👄 🌼 ❤️ 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Kochane! Przepraszam za czasową nieobecność.. po prostu jedyna co ostatnio robię w domu to spanie :P Tamten tydzień.. to był jeden z najgorszych tygodni mojego życia :( Cholera u mnie tak zawsze.. jak się wali to WSZYSTKO :( Ale chyba powoli gramolę się z tego doła.. tzn mam nadzieję, bo pewności narazie żadnej nie mam :( Życie.. :( :( Byłam w weekend na 1 zjeździe ang.. o FUCK!!! Cholera od początku wszystko po ang 😭 Caaaaaaałymi dniami mam zajęcia i czasem jeszcze na autobus muszę czekać baaaardzo długo i tak np w pt byłam w domu po 22.. 😭 Ciężko jak cholera. Mam takie zajebiste przedmioty, że już wszystko mi się miesza :o Chociaż najlepsze są sprawności zintegrowane i morfologia języka :o RATUNKU!!! Do tego dzienny polski.. siedzę i zapier****** :P I tu też nie lepiej :o Samych zajobów mam :o Już miałam z czegoś rezygnować ale powiedziałam sobie NIE! Nie ma mowy :classic_cool: Dam sobie radę.. boję się tylko, że czasem zabraknie mi czasu na spanie :P Mam już chyba z 15 kg książek w domu :P W ogóle ostatnio mam w życiu niezłe atrakcje :P W sobotę w nocy jak wróciłam z zajęć do PUSTEGO 😭 domku najpierw do północy gadałam z miśkiem przez tel. Przysnęłam na godz a później ktoś mi dudnił domofonem przez pół godź :o Komuś nieźle odbiło. A była już gdzieś 2 w nocy :o A później ktoś walił mi w drzwi. Bałam się wstać z łóżka... i tym sposobem nie spałam całą noc bo musiałam wstać o 5. A wczoraj wieczorem przybył Misiak i jak zwykle siedzieliśmy do rana. Już nie pamiętam kiedy ostatnio się wyspałam (bo w tamtym tyg wyłam po nocach) i zmiany się nie zapowiadają. I dla większej radości akurat wczoraj jeszcze dostałam @ :o Ale ogólnie jestem happy.. w końcu tego chciałam.. :D Grupę na pol mam SUUUUUUUUUUUUUUPER! Najbardziej pokręcona grupa na roku :P A na ang jestem jedną z najmłodszych :P Ale dość o mnie................................. GIGA cieszę się, że znów jesteście razem.. może ta przerwa była potrzebna.. żeby teraz było lepiej.. POWODZENIA Misiaki :) Anielico ZA ŻADNE SKARBY nie ryzykuj związku.. bo czasu nie da się cofnąć a można potem cholernie żałować. Anusia Biedactwo.. Ty Dziobaku jeden :D Dasz sobie radę.. Boziu jak ja Ci zazdroszczę tego budzenia się przy Witku.. ehhhhhhh Ja też ostatnio miałam maały kryzys w związku przez takiego jednego cymbała, który wpieprza się zawsze i robi zamieszanie :o ale już jest OK OK OK :) Lecę Dziewuszki się dziobać :) Chociaż czuję, że pewnie długo nie wytrzymam. Buziam mocno WSZYSTKIE MOJE KOCHANIEŃKIE KOBIECIĄTKA....... Będę się starała w miarę możliwości być na bieżąco :) BUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUZI I D Z I Ę K U J Ę Ż E J E S T E Ś C I E i że o mnie pamiętacie 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej:) Bombuś oczywiście że o Tobie pamiętamy jakbyśmy mogły zapomnieć😍Kochanie dobrze że już jest lepiej mam nadzieję, że niedługo sie wyprostuje wszystko🌻 Dobrze że masz kochanego Miśka przy sobie że Cie może wspierać i powiedzieć będzie dobrze. Wiesz co ja Ci zazdroszczę tego angielskiego:) ech żebym tak ja sie dostała na takie coś;) Anussia i jak poszła wejsciówka??? Słuchaj ja korzystam z UŚ-a biblioteki ogolnej i tej mojej wydziałowej.Kurcze ja nie wiem jak to jest ale wydaje mi się że prędzej Ty możesz iść do naszej niz Witek....albo słuchaj idzcie na Francuską tam jest Biblioteka Śląskatam może wypożyczać każdy niezależnie od uczelni:) A co konkretnie potrzebuje?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kolejne zaliczenie w plecy:( bombeczko dobrze ze juz lepiej:) :( jutro zaliczenia dwa z bioli medcznej: dopiero sie zabieram za te dwa tomy.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anussia Kochane biedactwo mimo wszystko głowka do góry ja wiem że jesteś teraz zła moze rozgoryczona wiem co czujesz z tym zaleczeniem ale dasz radę😍 Rumianku wiesz co ja nie wiem czy Ty lepiej w TV nie będziesz widziała Cristiano niz ja na tym stadionie:P Biore aparat wiec jak uda mi sie cos zrobic to na pewno Ci wyśle:) Ech fajnie miałaś z tymi francuzami:D hehe bon żur nie ma żuru:D:D zaraz Ci wyślę ksiażkę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Owieczko zrozumiałam co mi chciałaś napisac i masz rację:) nie przejmuje sie nią przynajmniej wyszło wszystko na jaw... Anielko cieszę sie że się odezwałaś do mamy:) na pewno będzie dobrze😍 Hehe gratuluję 70 kartek :D nawet ja sie tyle przy mamie nie napisałam:Pale masz fajnie że możesz jechac sobie do wrocka do klubu:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A teraz gdzie jest nasza KIguś????😍 I dla Gigusi wielkie serce aby szybko znalazła neta😍 Ja jestem przemęczona dzisiejszym dniem mam już dośc uczelni i tych ćwiczeń....dzisiaj o mało nie zasnełam...ech...dobrze że sie zaopatrzyłam w krzyżówki:D i umowiłam sie teraz z Rafałem na mecz mam nadzieję, ze będzie miło:D;) Zmykam coś zjeśc:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to teraz napisze mniej:( Anussko kochnie trzyamj sie mycha wiem jakiego sie ma dola jak uczy uczy i nic niewychodzi ale to jst tylko zaliceznie wiec zaliczac mozna zawsze gorzej jest z egzamianmi :( ale co ja ci bede mowic ty masz zdawac wszystko w 1 terminie bo bedziesz byc moze leczyc kiedys moje dzieci:P bedzie dobrze Aniu:) Bombastyczna serducho ty moje zwoij troche tempa bo tak sie zyc nieda , chco wiem ze inaczej tez nie:P wiec glowa do gora i pomysl sobie co by ci dalo to jak bys zrezygnowla a tak mozesz byc z siebie dumna.A co do t5ego pijaka to cie podziwam bo mi sie tez taka sytuacja przydarzyla tyle ze ja bylam z mama w domu i ten pijak co na walil do drzwi polzoyl sie nam na wycieraczce i spal do rana az moj tata zadzwnil na polcje jak wrcoil z pracy ojj ja sie wtedy balam a co dopiero ty :( wczesnij opislam bardziej szczegolowo ta sytuacje a teraz juz mi sie niechce:P .Ale sie rozipalam i tak:P Kasiu co tu duzo pisac masz byc dzielna i GŁOWA DO GORY jak bys tylko potrzebowla jakies pomocy a moglabym ci jakos pomuc nawet przez neta to pisz:) Rumianku ja wlasnie wrcoilam pracy juz niemamy takiego ruchu jak zawsze bo jest juz bardzo zimno na wieczor (przynajmniej mi) a jak u ciebie w pracy??bo pracujesz dalej?? a jak przygotowywania do egzaminu :P pewnie niechcesz o tym mowic bo sie stresujesz ale co tam zdasz za1 razem mwoie ci:) Anielko te kolorki sie bardzo przydaja w takie dni jak te i wczorajze bo mam chyba jakoas jesienna chandre ale jak widze kolorowe strony to mi sie pojawia usmiech na twarzy:) Nalus to fajnie ze ty z Rafałem jestecie dobrymi znajomymi bo warto miec kogos takiego obok siebie ja tez mam:) i tez faceta:p a milosc i zakochanie zostwa sobie dla Darka:) Kig kochnie a co sie z toba dzieje od momentu tego nieszczesnego wlamania sie nieodzywasz martwimy sie tu mam nadzieje ze tobie sie nic niestalo:( Mlady a ty co nasz tak opuscilas co oj nieladnie nieladnie:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha dziewczny wy zle zrozumialyscie ja wysyalam zadnego zdjecia z winogrone i moim kochniem tylko napsialm ze mi kupil winogrona i przywisl o 7 rano:P to bodajrze Anielka wprowadzila was w blad bo napsial o zdjech z nad morza i obok zraz o tym winogronie i tak to wyszlo wiec ja niemam zadego takiego zdjieca:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Owieczko no ja sie własnie zastanawiałam jakie zdjecie z winogronami:) nie denerwuj się to tylko wrednośc rzeczy martwych....😍ech wiesz co ja też lubie te kolorki Anielki i mam sposob na przetrwanie jesieni:)kolorwe strony i depresja z głowy:) nie zrymowało mi sie ale co tam:POwieczko a jak tam na uczelni? a Ty pracujesz jeszcze?:) Rumianku masz cudowny kawałek cudownej pisoenki w stopce:) a wysłałam Ci ksiązkę:) a ja własnie odbywam poważną rozmowę z moim netowym kumplem!!! Sam się odezwał i teraz wyrzucamy sobie wszystkie brudy...ech nie jest to miłe ale szczerośc to podstawa....moze cos sie oczyści między nami sam sie łaskawie odezwał ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
owieczko te komputery to zmora bo ja juz mialam gotowy post i mi sie skasowalo, ide spac, jutro odpisze kazdej zwas👄 nalus dzieki za maial zaraz obejrze jeszcze poczte, dobranoc❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×