Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

owieczka20

Hmm MoZe I tAki ToPiK jEsT alE cO TAm 20-LATKI ŁĄCZMY SIĘd

Polecane posty

Cześć dziewczyny… Jejku jaka jestem zła….wczoraj zebrałyśmy się we trzy aby w końcu wyjaśnić tą sprawę z ta dziewczyną co nas tak wyzywała, nie mogłyśmy zrobić tego w pojedynkę bo ona każdej z nas opowiada cos innego a potem wychodzą szopki…no i przyszła z takim jednym kolesiem i powiedziałyśmy jej wszystko okej głupio jej się zrobiło zabrała się i poszła do domu a tamten został i się opił. I mowi do nas że jesteśmy głupie że tak na nią naskoczyłyśmy( nie znał sprawy) to my mu mówimy spokojnie żeby się nie wtracał bo nie rozumie nic….i tak się kłocimy z nim a on do mnie że dziewczynko zamknij się bo Ci jebnę!!!Jezu myślałam że wyjdę z siebie na szczęście przyszedł taki Adrian chłopak koleżanki i Rafał potem i go powstrzymali bo nie wiem co by ten debil zrobił…Mówię Wam wystraszyłam się aż się cała trzęsłam damski bokser….

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bombuś nauczysz się angielskiego a potem czeka Cię przyjemnośc spotkasz sie z Miśkiem:DWiesz pomyśl o nim i zobaczysz jak szybko Ci wejdzie do głowy angielski;) ja tez kocham Święta i tez nie mogę się już doczekać.A Wszystkich Świętych też lubię zwłaszcza wieczorem iść na cmentarz jak sie te wszystkie świeczki palą...mhm.... Kochanie ja sie cieszę że u Ciebie juz wychodzi słoneczko zza chmur i nie długo będzie świeciło na całego:):) Anusssia dobrze ze masz Witka naprawdę bardzo to pomaga:) Nie martw się Misiu na pewno będzie z górki już nie długo😍DASZ RADE 😍 moj dzidziuś jeśli zostaniesz pediatrą np będzie miał wspaniałą Panią doktor:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gigusiu wspaniale że Ci sie tak układa:D jak to dobrze że jesteś szczęsliwa:D:D a jak tam filozofia? Fajny ten kierunek jest? i w ogóle jak Słupsk:) Wiesz ten moj netowy kumpel stamtąd jest;);) a i szukaj Miśku tego neta;) My strasznie za Toba tęsknimy😍 Rumianeczku chcemy Cię zobaczyć w nowej fryzurce wiesz o tym;) Miłej zabawy na tym spotkaniu:) zdjecia Wam wyślę obiecuje tylko musze czekac na tą koleżankę aby mi wysłała:) Bombuś ja też chciałam zostać lekarzem jak byłam mała:) Tym od niemowląt:) TYlko potem zraziłam się co do chemii i nie zostałam..ech...;) Ja też dzisiaj pospałam sobie musiałam odreagowac wczoraj a teraz czeka mnie sprzątanie cąłego domu bo moja mama wyjechała na wycieczkę i jestem sama do pracy;) Ale lubię to więc nie narzekam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha dla Anielki, KIg (Odezwij się !!!) , Owieczki dużeeeee serduszko za to ze są😍 Ja Was wszytskie Uwielbiam i dobrze ze jesteście🌻😍🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Naluśka!! :) Cholera co za debil! Tzn ten kolega Twojej głupiej koleżanki.. dobrze, że tak to się skończyło.. kurdę Madziuś uważaj na siebie Kobieto bo z takimi to nigdy nic nie wiadomo :o Myślałam ostatnio Naluś o Twoim.. hmm.. związku z Dareczkiem.. jest taki wyjątkowy dla mnie.. bo od początku go obserwuję :D i mam nadzieję, że wszystko pięknie Wam się ułoży :D Tylko Rumianuś rzadko (wcale) nie pisze nam o swoich podbojach ;) Tzn no wiem, że ostatnio pisała o tych słodkich obcokrajowcach, ale mam na myśli coś.. hmm.. więcej ;) Jakoś nie idzie mi dziś ta nauka 😠 Nie mogę się skupić ;) A dodatkowo mam kolokwium z angola w pon (na fil. polskiej) :D na które się cieszę :P w ogóle się cieszę, że na dziennych mam tyle ang bo jest mi dzięki temu łatwiej na fil. ang. :D Już nie mogę doczekać się wieczorka.. ehhhhhhhhhhh :D:D:D:D Naluś czekam na zdjątka :D Strasznie Ci zazdroszczę tego meczu.. ja wtedy siedziałam nad książkami z poetyki a przy okazji zerkałam na meczyk :P No właśnie co się dzieje z KIG???????????????? :( Zapomniała o nas???? 😭 A Owca?? Pewnie przejęta przygotowaniami ;) W końcu niecałe 10 m-cy zostało ;) :classic_cool: A poza tym ja ją rozumiem bo Ona jest deczko podobna do mnie - taki roztrzepaniec co wiecznie nie ma czasu ;) Buzi Owco Ty kochana 👄 Spadam :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rumianku ten z mężem???:D:D A to tak mówimy na Rafała:Pi własnie ostatnio był po praz pierwszy w krawacie w Kościele:P:P Hehe ale jesteśmy pokopane:P Bobuś Ty pewnie już w ramionach Miska:) Fajnie Ci tak:D Mam nadzieję, że mimo wszystko nauka jakoś poszła i na pewno wszystko umiesz:) A ten kolega w nosie z nim po prostu nie będe już nawet z nim rozmawiac zresztą co ja napisałam jaki kolega...idiota...lepiej brzmi... A mój \"związek\" z Darkiem no mam nadzieję, że się rozwija w dobrym kierunku:D:D Wiecie co głowa mnie boli...ech ....a teraz zmykam do kserówek zaczęło się niestety...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jejku Kasiu przepraszam pomyliłam się w Twoim nicku Bombuś oczywiście miało być😍

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry!! :D Aaaaaaaale mam za sobą noc.. ehhhh :D:D:D :classic_cool: Naluśka jeśli Cię to pocieszy to ja też mykam do Kościółka a póżniej książki :o Rumianuś jak fryzka?? Nio i imprezka?? ;) Buźki na caaaały dzionek 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien dobry, ale tu puuustko ja tez ide sie lenic:) imprezka spoko, a fryzurka tez:) zrobila mi taka fajna grzywke okragla po bokach:) ale nie mam aparatu bo sie spieprzyl....buuuuu i nie wysle wam na razie fotki:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc:) widze o mnie zapomnilasye:( no trudno ale ja i tak tu bede :) niepsilam bo ja jak to ja oczywscie musilam cos zrobic i znwou milam wirusa i nic sie niedalo zrobic az misiek moj musial mi zrobic formata a poztaym bylam chora znaczy sie jestem dalej ale juz mi lepiej ..bo milam GRYPE:p ,no ale musialm chodzic do pracy bo jedna laska nam takiego wala wywinela ze hoho .Własnie wrcoilam z pracy bo mielismy dzis zakonczenie bo zamykamy jutro:( hmm i bede bezrobotna ale bede mila chyba wiecej czsu dla was ..chco nieobiecuje bo ja to napisala BOMBA jestem roztrzepaniec i byc moze szybko sobie jakies zajecie znadje: P chco by nawet to ze wezme sie w kopncu za gruntowne porzadki bo mam taki bajzel ze hoho:) Naluś kochnie fajnie ci z ty m meczem ja osobiscie nieogladalam :P ale fajne musialo byc to przezycie co nie:) a z tym kolesiem tlo tak ja Bomba napisala lepiej uwazaj bo nigdy nic niewiadmo teraz sie bede bala o ciebie:( Bomba fajnie ze nadrabisz i oby tak dalej pisz pisz i pisz:) a angielkim sie nieprzejmuj bo napewno wszystko umiesz z tego co wiem to niedawno bylas najlepsza w grupie wiec luz:):) jestes dzielna:) Anuskko ty tez jestes dzielna bo naprwde cie podziwam za to ze tak sie przykladasz:)a z Witusiem to bardzo dobrze ze sie kochacie bo tak powinoo byc a w kazdym zwiazku musza kl;octnie bo nieda sie \"ZAGLASAKC KOTA NA SMIERC\" Jak to mowi moja mama:) wiec musza byc i spreczki dla zrowego podejscia do zwiazku:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anielko o tobie niezapomilam nieboj sie:) poprosrtu musze sie zastanowic choc wiesz co powiem niebede ci chyba nic radzic bo nigdy niebylam w takim zwiazku i nieweim tak naprwde jak bym reagowala , ale popiera tu i Anusske ze jak sie kocha to sie niepatrzy na nic a z drugiej strony Bomba tez ma racje bo jak si kocha to mino wszystko sie ma w swiadomosci przeszlosc jaka byla .Wiesz co ci powiem kieruj sie tym co ci podpowiada serce a nie rozum i bedziesz szczesliwa❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobra laski jak was niema to ja mykm spac bo szukalm ustaw na zajecia ale zednej niemoge znalesc a tak mi juz reka zmrzla :P:P ze musze isc sie ogrzac pod kollderke cmokaki dla was:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
owieczko nareszcie raczylas napisac:P a mnie odiwedzila przyjaciolka ze swoim kochanym i pojechalismy do restauracji, wiecie co jaalm?? golonke i piwo..cool...golonka wieksza od mojego łba, zjadlam cwierc i mialam dosyc, a jaki kelner nas obslugiwal:classic_cool: boshe, zostawilam mu numer na serwetce ale zycie to nie film i nie zadzwonil:P hihi odbija mi znowu dzisiaj:D śpijcie słodko moje królewny❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aa patrzlam na Zaklinacza koni, tylko do cholery czemu sie tak durnie skonczyło:( byla tylko polowa happy endu...bleeeeee.............no a teraz juz ide spac bo na 10 mam jazdy i musze wstac o 8:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien doberk:) nono Rumianku ja bym sie nieodwazayla dac swojego numeru ale kto nieryzykuje ten niema:) bqardzo dobrzen zrobilas moze zadzwoni:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmm nima was:( a wiecie co w koncu u mnie grzeja kaloryfery:) i jst mi cieplutko jupi jupi bo rano jak wstalam to myslam ze zamrzne:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niema zadnej a co 6to sie dzieje co??? dziewczyny mama do was prosbe odezwijcie sie do mnie na gg bo milam formata i skasowala mi sie lista kontaktow a niechce mi sie grzbac w meilach:P hihi leniwa jestem co nie:) czekam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej słonka:) owieczko ja ten numer namalowalma na takiej papierowej serwetce ktore sa codziennie wymieniane:) wiec raczej numer nie wpadnie w niepowolane rece:) a ja dzisiaj mam zalatany dzien, rano jazdy, potem obiad i jeszcze moj dziadek wyladowal w szpitalu:( za to moj Francuz sie odezwal :) musze sparwdzic meila bo mial napisac:D wlasnie A GDZIE RESZTA??????????????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie zapomniaal o was ino nie mam czasu na nc tylo przyszla pow ze anatomi zow nie zaliczylam ale dzis poprawilam jedna biol na 3 a temat z disiaj zaliczylam na 5 i jeszcze muze jedno poprawic i nastepny temat i z anatomi kolejne zaliczenia//// no nono rumianku niezle :) numer na serwecie :0 moglas mu dac razem z zplata:) owieczko co bylo twojego w pt??i dobrze ze ci sie praca konczy bo se odpocznisz a gdzi jest reszta??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
slonka nie mam dzisiaj glowy pisac, moj dziadek jest w trakcie operacji, wykryli mu cos w brzuchu i wlasnie to usuwaja:( buuuzki👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka..;) rumianku kochany.....bedzie dobrze, zobaczysz.....wszytsko bedzie dobrze....;) ale mnie tu dawno nie bylo, ale codziennie was czytalam tylko nie mialam czasu by odpisac:d anussi-a jak sie ciesze ze powoli zaliczasz...:D a nie mowilam ze bedzie wszytsko ok;) owieczko- a ja nie mam Twojego gg..;( gabi - widze ze o nas zapomniala...:( ale spedza czas ze swoim:D kig- to juz w ogole, zapomniala ze istniejemy...;( biuziaczki dziewczyny.... kiedy indziej napisze wiecej.... a teraz musze sie zabrac za sprzatanie, bo moj mlodszy braciszek konczy dzis 18 lat..... szok... a taki malutki byl jeszcze niedawno...;) pappa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
slonka moj dziadek juz po operacji, czekamy az sie wybudzi znarkozy czylo gdzies ok 17-18, ponoc to nic powaznego, zoabczymy jak bedzie, znikam w koncu cos zjesc bo ciagle latam przy telefonie dzisiaj i u babci bylam trcoeh ja na duchu podniesc KOCHAM WAS👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny:) ja tez jestem zalatana i dlatego tak mnie tutaj mało... Rumianku na pewno będzie wszystko dobrze😍No no niezle z tym kelnerem:) hehe odważna dziewczyna z Ciebie:) Anusssia to ja gratuluję zaliczeń i oby do przodu:) Anielko to złoż bratu życzenia od nas:) Owieczko własnie co tam w piątek było?;) Bobuś Kiguś Gigusia😍

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurczę Bombuś tam miało być😍 Ech wiecie co ja wczoraj zrobiłam:P Pisałam sms do Ani że sie obawiam powrotu Darka i że nie mogę sie doczekac aż pogadamy i wysłałam go do niego:P na szczęście nic sie nie stało i jest oki:) A teraz wróciłam z uczelni boli mnie głowa i mam mase zajeć na jutro tzn kserówek....Idę to zrobić:) Buziaczkiiiiiiiiiii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Skarby 👄 Już nie mam siły. Za każdym razem kiedy na siłę próbuję wyjść z jakiegoś dołka - wpadam w jeszcze większy :( No do jasnej cholery ile można?? Już nie mam siły.. :( W dodatku dziś olałam sobie zajęcia, bo się nie przygotowałam :( Bo i ja?? Ja tak nie potrafię.. Boże.. Ale chyba pójdę na 2 ostatnie. Cholera ja już nie mogę. Wszystkiego mi się odechciało. A jak pomyślę o piątku i sobocie na ang to mi niedobrze :o :( Cholera :( Przepraszam, że tak Wam przynudzam, ale nie mam nawet komu się wypłakać :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×