Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

owieczka20

Hmm MoZe I tAki ToPiK jEsT alE cO TAm 20-LATKI ŁĄCZMY SIĘd

Polecane posty

ja sie tez tylko przywitam bo przyszlma na chwilke do domku:) milego dnia w szkole w pracy gdziekolwiek jestescie👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien dobry:) w piekne popoludnie wlasnie zasiadam do referatu z filozofii starozytnych indii ... super a mam takiego lenia ze nic mi sie nie chce ... pieniadze mi sie skonczyly wrrrrrrrr i teraz zyje na galaretkach super:( zeby przezyc jeszcze ten tydzien ale jutrro przyjezdza moj zastrzyk finansowy:D czyli misiek wiec morze zjem normalny obiad :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uuuuuuuuuu coz za tlumy wlasnie dostalam nowa antene i na moim telewizorku jest jedynka dwojka i polsat:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc jestem chco mialo mnie niebyc bo chcilam odespac ale co tam szkoda czasu na sapnie:) Rumianku piekna piosenka ..❤️ Nalus dziekuje za fotki chco nielubie pilki nozej to czulam sie jakos inaczej jak to ogladalam:) Bombuś kochnie ja bym cie prala wiesz , wiem ze mozesz pisac tu wszystko kiedy i co chcesz ale masz chyba w zyciu jakies dobre chwile np. ten chrzest o na nim bedziesz ...szkoda czau na smutki ..i PRZEDEWSZYTSKIM martwisz nas !!!!!napisz nam o co chodzi a moze ci jakos pomozemy:) Gigusia cudo ze sie odzywasz:) a co do galaretek to sa zdrowe na paznokcie:P wiec jedz kochnie ale dobrze ze twoj Misiek przyjezdza to cie dokarmi:P Anusska ty zalatana dziewucho:P mi sie tez juz zaczyna:) wic jestem z toba:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anusssko my tez tesknimy, jak tam u ciebie?? nic nam nie piszesz ostatnio:( giga super ze misiek przyjezdza a jak pisalysmy ze wszytsko bedzie ok to nie wierzylas:P a teraz sie ukalada:) bombus serce nasze kochane czym ty sie martwisz?? lezysz nam na serduszku bo sie martwimy a nie wiemy o co chodzi👄 nalus anielciu buuziaki dla was👄 z tego co iwdze to anielka sie bawi na 18-nastce, UDANEJ ZABAWAY KIG😠 CO SIE DZIEJE?? http://www.amishdonkey.com/italian-english.php posluchajcie sobie angielskiego w wersji włoskiej:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oczywiscie mialam sie uczyc a sie nie ucze bo caly czas mysle o tym moim misiaku eh....umieram z tesknoty i tego jutra chybe sie nie doczekam rumianku ja teraz bede juz was caly czas sluchac bo wasze przepowiednie sie sprawdzaja... uch jak ja bym juz chciala utonac w jego ramionach i poczuc jego zapach mmmmmmmmmm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej:D Gigusia wiesz masz bardzo ciekawy referat mimo wszystko:) Tak masz rację ja tez będe już słuchać dziewczyn:) Owieczko wyspałaś się Miśku nam ładnie?:) Anusssia my tez tęsknimy😍 Rumianeczku a u Ciebie co tam napisz nam cos więcej🌻 Anielko jak tam po 18-tce pewnie odsypiasz;):D Bombuś Ty zalatana jestes w weekend ale i tak wielkie 😍 dla Ciebie:) Kiguś a Ty gdzie jesteś bardzo sie martwimy o Ciebie odezwij się!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja byłam wczoraj tradycyjnie w knajpce ale było strasznie nudno...przyszła ta dziewczyna wiecie ta co z nią miałyśmy taką przeprawę i ani me ani be ona jest jeszcze na nas obrażona...ale sie nie przejęliśmy tym i musiało biedactwo usiąśc gdzieś dalej od nas bo nie wykazalismy chęci aby z nami usiadła...ech narobiłam nam świnstw i nawet nie przeprosiła... a dzisiaj jadę na imprezkę gdzieś do Katowic bo moja przyjaciółka ma urodzinki:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczynki:) Tak Nlaś chyba sie wyspalam choc???:P:P wlasnie sobie zrobilam przerwe w sprztaniu:P i mysle o tym zeby sobie zrobic capucino:) Naluś kochnie mysle ze dobrze ze ja teraz tak\"olewacie\" oki napisze pozniej bo moje kochnie juz jest:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien dobry:) ja sie tylko witam bo jade za chwile z mama do babci a rano sprzatalam i doperio teraz sie dorwalam do kompa:) ale widze ze wy tez dzisiaj zalatane jestescie bo cos mala aktywnosc:) nalus nie wiem co mam pisac co u mnie, wszytsko ok, nic ciekawego sie nie dzieje a gdyby bylo inaczej to byscie pierwsze o tym wiedzialy:) zyje egzaminem juz powoli bo sroda niedaleko, a jutro do szkolki jade:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gigus no ja tez nie powiem \"a nie mowilam\" bo po co:) przeciez wiesz:) ciesze sie bardzo twoim szczsciem my dzis mielismy straszny kryzys pol dnia przeprlakalam do tego pierwszy dzien@:( 😭 a do tego kilo nauki i jeszcze troche:( nie daje rady i nie wrabiam nie daje zrobc wszystkiego co wymagaja w ten pon mam zaliczeniowe szpilki jak nie zdam to mie nie dopuszcza do pierwszego terminu kolosa:( chce mi sie klna ryczec i nie daje radyyyyyyy no dziekuje ze tesknicie ze mna chociaz wy:) spadam robic dalej....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
staram sie robic ten referat ale nie moge juz za pare godzin przyjezdza misiek i nie moge sie skupic wrrrrrrrrrrrrrrrr nie ja stwierdzilam ze juz calkiem mi odbija no ale coz wczoraj zrobilam sobie kasze z kalafirem w sosie zurkowo-imbirowym (po prostu zaczelam mieszac to co mam) najsmieszniejsze jest to ze to nawet dobre bylo :) rumianku dasz rade na egzaminie wierze w ciebie:) anussska ja cie naprawde podziwiam na tych studiach ja nawet nie potrafie sie zabrac do tego referatu a ty musisz sie tyle uczyc❤️ nala milej zabawy na imprezie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ladnie ladnie ten topik upada wrrrrrrrrrrrrr wczoraj przyjechal lazilismy po slupsku poszlismy do pizzeri:) spalismy na bardzo zapadajacym sie lozku :) i bylo baaaaardzo romantycznie i wogole a teraz juz go nie ma ;( buuuuu😭 no coz ale wszystko co piekne szybko sie konczy kolejne spotkanie za tydzien ale caly nastepny tydzien mam wolny lalala:) a i dzisiaj bylismy z miskiem w teatrze w slupsku na spotkaniu z emilia krakowska klawa babka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej:D Gigusia nie upadnie mam nadzieje:)ech no to miałaś fajny wieczór i nockę:D;) hehe wszystko pięknie ładnie i tak ma być;) Anussia dasz radę! Jesteś silna kobietą i poradzisz sobie ja jestem tego pewna😍 Rumianeczku Ty wiesz trzymamy kciuki za Ciebie Kochanie😍 Owieczko nasza zparacowana buziak dla Ciebie:) A gdzie reszta naszych Słoneczek?:) Dziewczynki odezwijcie się:) Wiecie co byłam wczoraj w Spiżu w Katowicach (dziewczyny stad wiecie gdzie to jest moze?) ale było super:P Wybawiłam się jak nigdy:D Klub bardzo fajny muzyka tez leciały stare hity jak \"Majorca\" np:P takie do poruszania bioderkami :P Ech fajnie było :D a teraz umieram tak mnie bolą nogi:P Idę spać miłych snów Słońca:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nalus ja w spizu bywalam całą zeszłą zimę:) a teraz wrociam z imprezki i mam dosyc, mam lekka kapke:P i jest fajnie, napisze rano👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc nietopik nam nieupada ani nieupanie bo jakby to bylo:) gdzie bym wchodzila ze sobie poczytac co uwas co ???wiec niema szanas poprostu jest tu chwily zastoj , bo kazda ma cos do roboty :) al i tak o soebie myslamy , ja was czytam na bierzaca ale czasmi przez to czytnie braknie mi czasu na pisanie:P Nalus ja w spizu nigdy niebylam ale wiele o tej knajpie slyszlam :) duzo studentow sie tam bawi:) moj kolega z Kartowic jest tam staalym bywalcem:) Rumianku ty tez sobnbie nieodmawiasz ale to dobrze:) kto ma sie bawic jak niemy STUDENCI::) ja sie szykuje na uczlnie chco mmi sie niechce bo mam tylko jezy ktorego nienawidze wrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr a potem ide na poszukiwanie prezentu dla koleznaki bo ma uroziny w czwrtek i jak znam zyze to jej nic niekupie bo jest straznie wybredna i moni tego ze ja znam to niepotrafie trafic jej gust;/ ale moze cos wymysle :P oki to ja l;ece do pozniej jak co ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziendoberek dziewczynki🌻 siedze nad tym referatem no w koncu sie spielam owieczko tez zwriowalam na punkcie DKA WYBACZ boze jaka piekna piosenka:D milego dnia dziewczynki w szkolce ja naszczescie mam poniedzialek zawsze wolny:D:D:D wiec przestal byc moim najgorszym dniem;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczynki:) wlasnie wrocilam do domu, mialam dzisiaj jazdy bo egzamin tuz tuz, tylko 2 dni. rozmawialam z moim instruktorem o egzaminie i mi powiedzial ze ciezko jest zdac za 1 razem bo kazdy osrodek ma swoj limit, czyli kwota ktora zdzieraja oblewajac i ludzie zdaja za 5 razem nawet czy 6:( masakra takie cos to tylko w polsce moze byc, nie dziwie sie ze tyle mlodych ludzi wyjezdza bo ja tez uwazam ze tu nie ma przyszlosci, sama korupcja, wszytsko zalatwia sie tylkoe wtedy jak sie ma kase....uch ale dosc tych zalow, bylam wczoraj w szkolce, dostalismy te flażolety czyli fleciki i gralismy wczoraj troche, coraz bardziej sie zżywamy w grupie, ogolnie mam fajne kolezanki:) no a wieczorem bylam na imprezcze tzn na takiej zabawie ale w woj.opolskim :) troszke sobie wypilam ale nie duzo bo bylam zmeczona, wczoraj od 5 rano na nogach buuuziam was, ide wlosy umyc bo mam masakre na glowie:classic_cool: 👄👄👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam nadzieje GIGA ze sie niegniewasz ale chce sie pochwalic NASZA GIGA WYCHODZI ZA MAŻ PRZYNAJMNIEJ TAK PLANUJE wszystkiego naj lepszego kochanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak planujemy owieczko nie gniewam sie:) plotkaro:P tylko moja mama wroci z anglii robimy spotkanie z naszymi rodzicami zeby sie poznali przyszli swachowie.....to moj jedyny i chce z nim byc do konca chce mu rodzic dzieci i jestem szczesliwa BOZE JAKA JA JESTEM SZCZESLIWA:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×