Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

owieczka20

Hmm MoZe I tAki ToPiK jEsT alE cO TAm 20-LATKI ŁĄCZMY SIĘd

Polecane posty

anussska GRATULACJE🌻❤️ anielko usmialam sie ze zdania ze dareczek bedzie jak wroci znowu w moim lozeczku:D:D:D:Doj nala by mi dala:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anussia GRATULUJE:D:D:D Hehehe Anielko ale Ci sie fajnie pomyliło:P ale sie uśmiałam dobre to było naprawdę;):D OJ Kochanie chyba naprawde jesteś zmęczona 😍 Gigusia wiesz co ja bym zrobiła chyba tak samo. Przynjamniej się przekonałaś że jesteś dla niego najważniejsza. Ale mądry z niego chłopak że nie wykorzystał sytuacji i czekał tyle na Ciebie:) Ech naprawdę jesteście sobie pisani:) Ja wróciłam teraz ze szkoły:P Jechałamz Rafałem pociągiem bo on też stamtad wracał skad ja i było naprawde zabawnie:) A za niedługo przyjdzie Darek wiec zmykam sie szykowac:) Zostaję przy ciemnych;) Buziaki potem cos napisze:) Bombus napisz jak było wczoraj:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heeeeeeeeeeeeeeeeeeeeej :D:D:D Ale mózg mi paruje :P A im więcej dziobam tym większy mętlik 😭 nie zaliczę tego 😭 Ale o to będę się martwić w sobotę :P Dziewczyny normalnie nie wyrabiam z Wami :D Jesteście najlepszym lekiem na wszystkie rodzaje deprechy :D:D:D ❤️ Ehhhhh nie wiem od czego zacząć - jak zwykle :P Ja też zawsze chciałam mieć tatuaż :) Ale chyba zdecyduję się na taki 3tygodniowy z henny bo ja szybko się nudzę :P:P Ale takie małe na łopatce, bioderku albo pupci są cooooooooooooool :D Aaaaaa Naluśka ja też obstawiam ciemne.. siakoś tak Ci słoci :D Ja też jestem ciemna :P Dosłownie i w przenośni :classic_cool: GIGA rozwaliły mnie Twoje opowiadanka :D To świetne.. piękne co piszesz.. i pomyśl, że przez swoją głupotę mogliście to stracić.. ale na szczęście jest jak jest :D 🌼 a jak nóżka???? Kochane Wy moje (Kiguś, Julcia) nie smutajcie się, że jesteście samotne.. ja też na codzień nie mam za bardzo z kim pogadać (poza mamą) Tomek daaaleko :( ze znajomymi widujemy się też rzadko bo mieszkamy w sporych odległościach od siebie.. ale nie ma co się smutać.. mam WAS :D I T zawsze mi mówi, że jemu np. pomaga i daje duuuuuuuużo radochy sama świadomość, że mnie ma - że gdzieś sobie chodzę po świecie i o nim myślę :) a On o mnie :P A właśnie.. dziękuję za wsparcie :D Aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaale miałam namiętny wieczór.. a nawet caaaaaałą noc :D Tylko przez to dziś nie mogę się skupić :P:P ANUSSSIA Kochanie GRATULUJĘ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 👄 WIEDZIAŁAM :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D i wiesz co??????????????????????????????? jestem z Ciebie cholernie DUMNA :D:D:D Anieluś Ty jeszcze w marcu wybywasz do Moskwy prawda?? Czy pokręciło mi się ?? Korzystaj bo to naprawdę suuper okazja :) Rumianuś co znowu za badania???? Kotek co Ty z tymi lekarzami?? :( A może wpadł CI jakiś w oko?? ;) Ehhhhhhhh Aaaaaaaaa Fitnessik pewnie dziś w ramionach lubego traci przytomność.. ehhhhhhh :D:D:D Juliś, KIGUŚ podziwiam Was za odwagę.. że zdobyłyście się na wyjazd.. że jesteście takie odpowiedzialne.. bo ja to ciągle dzieciaczek jesteś (zobaczycie jak.. mnie zobaczycie :P ) I widzicie?? Wszystko się ułoży.. Kiguś......... a Ty jak z Samem????? Mam nadzieję, że że o 7 niebów lepiej :) Aaaaaaaaaa co do dbania.. mam fioła na punkcie włosów :o Mam ich 5 na krzyż i jeszcze mi wypadają :o Wykupiłam już chyba pół apteki przez to i zero skutków 😭 No i cera.. wieczny PROBLEm 😭 A tak poza tym.. czasem lubię pookupować łazienkę - raz na jakiś czas potrzebna mi 3godzinna medytacja w wannie :P Ale ogólnie pindrzę się jak T ma przyjechać :P:P No i w lato też nie można się tak zapuścić żeby ludzi nie odstraszać :P:P O rany mam jeszcze tyyyyyyyyyyyyyyyyyle roboty a głowa mi pęka 😭 Ale zbieram się...... niech już minie ten weekend 😭 A co do spotkania w realu QRCZE no musi nam wypalić!!!!!! MUSI!!!! Coś czuję, że na bank byśmy się nie nudziły ;) :P:P Ehhhhhhhhh kwestia ustalenia gdzie i kiedy............. TO JAK?????????? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U W I E L B I A M W A S Owco Ciebie też!! Ciągle myślę o Twoim ślubie ;) Dziś nawt z mamą rozmawiałam i opowiadałam jej o Tobie.. w ogóle często o Was mówię.. że Kiguś w UK, o medycynie Anusi, że Giga mieszka nad morzem.. o wszystkich :D Ja też chcę zdjęcia Fitnessika naszego i Julii 😭 To najpierw ja Wam wyślę dziewczyny :) Tylko się nie wystraszyć :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ty bombka ty nas nie bajerj mu i tak wiemy zes masz dobry humor po wieczrku z peknym ty szczesciaro:P GIGA CO TO MA BYC DO CHOLERY?????????????/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry wieczór Słóneczka! Niedawno wróciłam z pracy......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nibylo mnie jeden dzien i mam juz tyle zaleglosci ze hoho zaczelam was czytac ale postanowialm sie najpierw odezewac:) niebyl9o mnie bo w mojej ukrainie wentylator poszedl i moj misiek mi go robil tzn kupil nowy i wyminil ale musilam czekac az wrcoic z pracy i caly dzien bylam bez kopma:( po tym wszystkim moge poiwiedziec ze jestem uzalezniona od kopma jezu niemilam dzis co ze sobia zrobic ale juz jestesm:):):) TĘSKNIŁYSCIE??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ok od początku najpierw opisze wam moj dzisaiejszy dzień, a był udany i zaskakujący :) D) Właśnie konsumuje kanapkę z polskim paprykarzem :P hehe Mamunia mi przysłała i nie mogę włączyć ipoda-chyba bateria się nie naładowała..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmm troche mi zeszlo i wiecie co niz juz nieweim:P a wiec na samym poczatki chce POGRATULOWAC ANUSI i poiwedziec A NIE MOWILAM:P:P wiedzialm kochnie ze tak bedzie :) a co do tatuzazu to ja tez mialm taki okres w zyciu ze chcilam abrdzo tata sie moj zgodzil ale mama nie , jak to uslyszla to myslam ze oszaleje:P i teraz z uplywem czasu moge poiedziec ze jestem jej wdzieczna bo moja koleznaka soebie zrobila io wszystko bylo cacy pieknie ale po jakims roku jej sie znudzilo i mi sie tez przestlo podobac :( wiec u mnie odpada ale jak chcesz to czemu nie tylko pomsyl soebie o tym ze jak bedziesz rodzic to co lekzrze soebie pomsyla... potem sie skura rozciaga i takie tam:P i tak cie pewnie nieodstraszylam co:Phmm tez bym chcial zeby moj mi wnocy robil koktaj az pozazdroscic Naluś ja tez sie dopisuje to BRUNETEK mysle ze tych brazowych ci ladnie:) Rumianku a to jaki wy miałyscie skelp jeszcze pewnie mowilas ale chyba mi umknelo przeprszam:( Bombuś no no widze ze wieczorek byl naprwde udany :P i bardzo bardzo bardz bardzo dobrze nalezy ci sie cos z zycia i oby tal dalej Widze ze tobie sie tez abty naleza bo skoro sie uczysz to zdasz i niemozesz myslec ianczej jak tylko tak ze zycie jest piekne i wszystko sie uklada tak jak bys chciala:) Gigusia ty z tych swoich postow to bys mogla film nakrecic no ja bym byla pierwszym widzem.A co to tych listow to kurde naprwde dziwna sytuacja ale moge sie przyznac z reka na sercu ze tez bym je przeczytal i wiesz co masz fajnego i wirnegeo faceta niezapomnij o tym!!!!!!! Anielko ciesze sie ze wszystko zaczyna sie powoli ukladac ze wspolnicza zaczyna byc normalna i wogole jestesmy z toba a co do zeskanowana i pokazana nam to niemasz sie nad czym zastanawiac bo to jest twoj obowiazek sie nam pochwailic wiec soebie to zapamitaj:) trzyamj sie myszko w tym okrsie pare dni musisz pocierpiec Julio ty nasza kochana wiem ze my to nie top samo ze ktos bliski przy twoim ramieniu ale tak jak napisla Nala my jestesmy jak siostry i niepatrz na to ze jestesmy zrzyte ze soba bardziej bo juz mija rok naszej znajomosci :) bo my cie tu przyjełysmy z otwartymi rekami i niema znacza ile sie znamy jesli tylko mozemy to ci pomozemy słwoem i czym tylko sie da wiec glowa do gory i pisz co ci tylko slina na jezyk przyniescie .My tu tworzymy jedna wilka rodzine i ja musze poiwedziec za siebie wtej chwili ciesze sie bardzo ze ten topik zalozylam bo wole teraz pisac do was niz gadac z \"niby\" przyjaciolka ktora i tak gdzies tam mi pewnie dupe obrobi JA MAM WAS A WY MACIE MNIE:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fitnies niewiesz jak ja ci zazdroscze tego wf mam taka ochgote sie poruszac ale niemam zabardzo gdzie wiec dzis soebie pocwiczylam troche w domu :P poszlabym na aerobik ale niestey na fitnes klub ktory jest u mnie w miescie to mnie niestac:( a na wycieczki roweroe niema jeszcze pogody :( a wracajac do kondycji to ja jej niemam wcale polzoym sie dzis na ziemi i zcaelam robic nozyce i po 13 razach nieczulam nog :P:P:P kurde ze mna jest chyba naprawde cos nie tak:P wiece co dostlam zaproszenie na wesele moja kuzyka ktora ma juz 2 letnie dziecko a jest rok mlodsza odemnie sie hajta kurwa w kwietniu;/;/; niemoge tak mi to nijest na reke ale musze jechac i juz wrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaaaaaaa anussko ale jestem traba nie zauwazylam wpisu!GRATULACJE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewuszki, chwilke mnie nie bylo a Tu tyle wpisów....super:D ANUSSIA GGGGGGGGGGGGGRRRRRRRRRRRAAAAAAAAAAAAAATTTTTTTTTTTUUUUUUULLLLLLLLUUUUUUUJJJJJJJJJJJEEEEEEEE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! wszystkie w Ciebie wierzylysmy, wiedzialam ze zdasz:D Gabi i Nelu- oczywiscie przepraszam za pomylke.....ale to chorobsko mi metlik w glowie robi:9tak sie zle czuje a jutro wystep...;/ehhhh////......ale smiesznie przynajmniej wyszlo:D ja zmykam do lozka, bo co chwile jak nie kicham to smarkam i lzymi ciagle leca....eehhhh....... Kocham was:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A więc Gabi dziękuje za zdjęcia super psujecie do siebie i te buziaki i motyw z jabłkiem.... ❤️ warte grzechu nie? A więc(chodź wiem ze tak sie nie powinno rozpoczynac zdania) :P ok 10 byłam za 2 dodatkową pracą i wiecie co dostałam ją!!! Będę sprzątać, w kuchni pracować, kelnerka i takie tam.Wiem ze moze to nic wielkiego ale jakas kasa zawsze wpadnie a ja nie chce siedziec bezczynie jesli mam za duzo czasu wolnego. Tylko nie wiem jak to pogodze bo to jest w innej miejscowosci. Ale ludzie na wyspie sa kochani, odwiozla mnie do domu bo o 12 zaczynalam prace w szpitalu :) i bede tam jedynym pracownikiem bo malzenstwo sa szefami a syn kucharzem- maly rodzinny interes :) nie uwierzycie ale dostałam dzisiaj rower w prezencie od facetki ktora ze mna pracuje, wiec posmigałam rowerkiem zpracy do domu :) 🌼 Rafał już do mnie dzisaij dzwonił 3 razy i ma jeszcze dzwonic. Kurcze ciagle sie wymiguje przed tą swoja dziewczyna. Jak idzie do sklepu to dzwoni, w pracy dzwoni, w wannie dzwoni itp itd... :D :D :D Wiem głupia sytuacja ale zalezy nam na sobie i mysle ze cos z tego bedzie. A facet jest powazny bo w zyciu nie jedno przeszedl i do tego przystojny. Jak przyjedzie to zrobimy fotki i wam przesle ❤️ ❤️ kurde nie wiem kiedy sie spotkamy bo jak on nie pracuje to ja pracuje w weekend i tak przez caly marzec a od 24 dochodzi mi jeszcze 2 praca. :( Tak naprawde to to pełni szczescia brakuje mi tylko jego i mieszkania bo musze sie do 9 kwietnia wyprowadzic, konczy nam sie umowa. ale chce mieszkac tylko z kolegą. mam dosc mieszkania w 5 osob i do tego 4 facetow. mowie wam to nic przyjemnego. po pewnym czasie nie potrafia docenic kobiety i mam i ch dosc. :P 🌼 Bombka to podaj mi meila to ci wysle to zdjecie. kobieto zaliczysz zaliczysz tylko uważaj hehe buzka Tak sakrbie masz racje nie ma sie co smutac damy rade a ja coraz bardziej jestem szczesliwa :) jesli chodzi o moja odwage to tez sie balam ale zawsze uwazalam ze jak sie nie ryzykuje to sie nie ma i jak widac sie oplacilo, poprostu trzeba uwierzyc w siebie kochanie! 🌼 🌼 rumianus a co sie dzieje ze musisz isc do lekarza? czy to tylko rutynowe badanie i chec posiadania grupy krwi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌼 fitness zycze udanego wieczorku z K. i poszalej troche dziewczyno :P musisz znowu wejsc w obieg hehe :) Nala zostan przy brazie- ja tez jestem brunetką ❤️ok czekam na zdjecia :) 🌼 gigusia Ty powinnas zosyac pisarka romansow, widze w Tobie talent :P :D :) i Facet Twoj super!!!! 🌼 Anusska wspoczuje tego bilu brzucha przy okresie, ja na szczescie niczego nie odczuwam i jest ok :) ok przesylaj co Twoje to nasze :D i sie wykuruj kochana :) gratuluje zdania egzaminu oby tak dalej!! 🌼 Owieczka dziekuje kochana ze tak owisz, masz racje nie wrto mowic nic komus kto moze to pozniej wykorzystac wjakis sposob a wy jestescie dla mnie zbawieniem w tym momencie :) hmm co do wesela to chcetnie bym poszla za ciebie :) lubie takie immprezy wsumie :) :D Aha jesli chodzi o moja kondycje to ostatnio widac sie poprawila dzieki pracy bo ciagle gdzies w niej ganiam i chyba schudlam bo widze po sobie :P aha i jeszcze teraz rowerek dojdzie takze spoko. :P Ile kochane macie wzrostu? bo ja 177 cm, takze naleze ddo tych wysokich ale ciagle w pracy slysze od pacjentow ji nie tylko jakies komplementy(nie przechwalajac sie) bo lubie o siebie zadbac. Chlopaki w domu robia mi pretensje ze okupuje lazienke takze jak juz wchodze to uprzedzam czy ktorys moze przypadkiem nie chce siku? hehe rozne rzeczy sie w tym domu dzieja hehe. przedwczoraj tanczylam z sasiadem bo przyszedl z flaszka9wypilam tylko 3 kieliszki)ale wyobrazcie sobie ze bez tanca nie moge wytrzymac,ostatnio bylam chyba w pazdzierniku na dyskotece :( a na wyspie jest tylko jedna i to podobo niezadobra ale wybierazm sie na nia spory czas. teraz czekam na R. jak przyjedzie to nie ma ch.. we wsi zebym nie poszla hehe buziaki SŁONKA!!! 🌼🌼🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kig Ty wstrętna :P:P Jak możesz 😠 Ale i tak Cię ❤️ :D Owczuś 👄 dzięki Złotko za wsparcie :D 👄 Pewnie, że nas masz :D Julio zaraz wysyłam Ci maila :) Cieszę się, że znalazłaś sobie pokrewną duszyczkę.. tylko musicie szybciutko rozwiązać tą dziwną sytuację, żeby nikomu nie było przykro.. i żeby nie było niemiłych niespodzianek.. wiesz o co mi chodzi?? Życzę POWODZENIA 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak wiem misku o co ci chodzi musze to rozwiazac buzka zaraz wysle wam pozdrowionka na ultrastacji kanal klubfm takze wejdzcie i posluchajcie 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Giguś.. dziękuję za zdjęcia... aż łezka mi się zakręciła.. szybko minie.. i znów będziecie blisko..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Juliuś szukam zdjątek :) Ps. Zamiast pisać rozprawki, która już dawno powinna bnyć napisana :P Ale.. noc jeszcze długo :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Julio ja nieslyszlam ale dziekuje za pozdrowionka czytam tu o jakis zdjeciach wiec wchodze na miela w ich poszukiwanu mam nadzieje ze cos bede miec:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gigusia dziekuje kochnie za zdjecia urocza z was para a jaka zakochna oby tak dalej masz skarba przy sobie :)❤️ no i nas rzecz jasna:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciekawa dwudziestka
o wkoncu ktos jest Owieczka gorą!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×