Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

owieczka20

Hmm MoZe I tAki ToPiK jEsT alE cO TAm 20-LATKI ŁĄCZMY SIĘd

Polecane posty

JULKA NIE MA SIE CO RUMIENIC piekna kobieta jestes i tyle i nie pisze to tak sobie tylko lubie mowic ludziom prawde a zwlaszcza mile prawdy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak to potrafią zarazić kogoś przez krew, przeciez mamy XXI wiek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sory pomylilam sie mialam wyslac rumiankowi a za szybko puscilam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
giga dostalam od ciebie:) aniu julio moze zle wpisalas moj adres?? niewazne juz cie mam:P jestes sliczna a zwlaszcza ta fotka w samochodzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w polsce juz bylo duzo przypadkow zarazenia zoltaczka przez krew

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chyba sie zmywam laseczki bo cos mnie w krzyżu piecze i jutro do pracy także muszę wypocząć ❤️ Buziaczki dla Was i kolorowych snów!!!!!!!!!!!! ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
znaczy nie przez krew tylko przez niesterylne warunki kurcze rodzice sie krzywo patrza ze tyle siedze przy kompie ale powiedzialam ze i tak nie zasne bo mnie noga boli:) JA CHCE NA STANCJE TAM PRZYNAJMNIEJ MI NIKT NIE MOWI CO MAM ROBIC:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
;);) ja jak wlaczylam kompa to tez nie moglam uwierzyc ze tu taki ruch:P przynajmniej nie pisze juz sama do siebie:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no dobra nie rozmawiajmy na dobranoc o nieprzyjemnych rzeczach :P pozdrówka!! pappappappappa będę jutro ok waszej 19

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja naprawde nie moge spac wrrrrrrrrr a zreszta ciagle mysle o misku wczoraj mnie nostalgia wziela i przeryczalam pol nocy no oczywiscie rano znowu wstalam silna baba tylko ze noece sa najgorsze eh...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hehe Giga masz teraz chociaż wymówkę :P:P :D Leć Juluś.. ja też spadam bo jutra nie zczłapię się z wyrka a też mam parę dobrych godz zajęć. Giguś Ty też mykaj spać 👄 Rumianuś Ty tym bardziej 👄 Dzięki za milusie spotkanie :) Z uśmiechem rzucę się na wyrko :D DOBRANOC ❤️❤️❤️❤️❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
owieczka znowu bedzie zla ze taki ruch a jej nie ma ale owieczko jestesmy z toba:) i wogole z reszta dziewoj nieobecnych❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez chce sie zakochac, ale potencjalnej milosci brak, pozostaje mi wzdychac do lustra:( :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Giga ja jak nie mogę zasnąć to myślę właśnie o tym co dobre.. masz tyle pięknych wspomnień.. wykorzystaj je ;) 🌼 ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no dobra ja tez ide tylko musze wykombinowac jakis fajny opisek na gg:) buuuziaki do poduchy mysiaki moje❤️👄👄❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rumianku zakochasz sie wroze ci to a moje wroby sie w 100% sprawdzaja:) zobaczysz na milosc nie mozna czekac ona sama na nas spada nieoczekiwanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rumianuś.. Ty bajerów nie wkręcaj.. sama kiedyś przyznałaś, że niejeden rozkochał się w tych Twoich wieeeelkich oczkach :D A że Ty jesteś wybredna to inna sprawa ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:P:P:P:P:P:P:P:P :classic_cool: a teraz wszytskich wyploszylam wielbicieli i zaden juz sie nie lapie na ten moj diabelski wzrok:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wlasnie mysle o tych milych rzeczach zwlaszcza o tych bardzo milych i tym bardziej nie moge spac oj ja czuje ze ja sie wyspie dopiero jak misiek wroci:) ni no wtedy to ja napewno nie bede spac:):P ale na emeryturze to nadrobie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Teraz to idę.. wstrętne Baby przez Was prawie nic nie napisałam i jutro będę ślęczeć całą noc a w sob 11 godz zajęć 😭 Ale wiecie co.. o ile będę zadowolniejsiejsza :D:D:D Cieszę się.. i nie żałuję żadnej chwilki z Wami.. moje Radochy no :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×