Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

owieczka20

Hmm MoZe I tAki ToPiK jEsT alE cO TAm 20-LATKI ŁĄCZMY SIĘd

Polecane posty

Ja Cie..................wiecie ze dopiero teraz przeczytalam ze Owieczka jest ze swoim juz 10 lat!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1111ja cie krece, ja nie wiedzialam:(ale super,tez bym tak chciala.....jak bym byla tyle ze swoim i dalej by mnie pociagal:P (zartowalam) to na pewno bym sie zdecydowala na slub....jakie to romantyczne:)az sie wzruszylam:) normalnie dla was ❤️❤️❤️ sie nalezy ode mnie:) kig- ok....moze w lipcu wybierzemy sie gdzies na weekend wszystkie co??ale bylby ubaw:D wszystkie gdzies w namiocie np...jeny ale by bylo fajowo nie???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kiguś jeśli chodzi o to że nie mam z kim pogadać to jest tak mam Kasie a reszcie nie mogę mowić o moich sprawach zbyt osobistych bo juz sie raz przeajechalam i dziekuję :( Ale mam przeukochaną psiapsiółę w POlsce z ktorą utrzrymuje kontakt. Sama wiele przeszła a teraz ma ciężko-kiedyś Wam o niej opowiem bo zostawił ją chłopak 3 miesiące przed ślubem :( a jest w moim wieku....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kiguś jeśli chodzi o to że nie mam z kim pogadać to jest tak mam Kasie a reszcie nie mogę mowić o moich sprawach zbyt osobistych bo juz sie raz przeajechalam i dziekuję :( Ale mam przeukochaną psiapsiółę w POlsce z ktorą utrzrymuje kontakt. Sama wiele przeszła a teraz ma ciężko-kiedyś Wam o niej opowiem bo zostawił ją chłopak 3 miesiące przed ślubem :( a jest w moim wieku....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Julia ja Ciebie doskonale rozumiem ile mozna w tak mlodym wieku tutaj iceum a miesiac pozniej dorosle zycie...czasem to za duzo nie wie sie co ma sie zrobic nie ma kogo zapytac...ale masz nas:) mysmy sobie juz takie rzeczy nie raz pisaly ze nawet eeeehhh:) za to was kocham jestem dalej poza polska w wolverhampton studiuje i pracuje u lekarza GP:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o mamo aleście sie rozpisały:P Dobra po kolei:P Co do tatuażu: Ja chce mieć:P Na łopatce cos małego ale chce:) Rozmawiałam o tymz Darkiem i na szczęscie nie ma nic przeciwko:) tyle że znając mnie to sie nie zdecyduje albo jak juz cos to łohoho za ileś lat:P Co do ślubu: Podzielam Waszą opinię tez nie mam ochoty zapraszać cąłej rodzinki ale niestety jeśli nie zaproszę mojej durnej (naprawdę durnej:() kuzynki od strony taty to będzie haja w rodzinie i same problemy...heh...założe się że co do tego alkoholu to tez by był taki problem. Kurcze ja bym chciała takie fajne wesele z ludzmi ktorych kocham szanuje i w ogole a nie podpublikę...a jeśli by to było z D to matko on ma tak wielką rodzinę że w sumie to by nam wyszło ponad 200 ludzi:P Darek jest góralem i jego mama miała ośmioro rodzeństwa tak więc same rozumiecie:P:PNo ale wszystko przede mną:) Owieczko chcę zdjęcia:) co do spotkania: jestem za!!!!!!!!! Może byc w tym namiocie jak proponujesz Anielko:) Byleby z Wami:):) Ale byłaby jazda:P Anusia a my no jak chcecie to nie ma sprawy ja jestem w Katowicach codziennie wiec tylko podajcie kiedy dostosuje sie:) Co do dbania: Hehe wiecie co ja po trzech miesiącach zauwazylam że przytyłam bo z D ciągle cos wcinamy:P ale poki co to jest początkowy etpa więc sie staram wiecie ogolone nózki itp:P a pamiętam że w tamtym zwiazku tez miałam tak jak Wy taka już chodziłam a wszystko mi jedno przecież mnie kocha;) Anusia ja myślę zabys zrobiła W taka niespodzianke dzisiaj:D:D co do przyjaciół: Julio kochana wiele razy pisałam że ja tez sie przejechałam niezle na ludziach i wiesz co Ci powiem wiem że czujesz sie tam samotna Kochanie ale pamiętaj że masz tą przyjaciólke w Polsce i ze ona jestz Tobą. Wiecie co dzisiaj miałam poważna rozmowe z Ania...heh niezle sie pokłociłysmy to sie trochę nawarstwiało od tygodni aż w końcu wybuchło ale potem sie rozpłakałyśmy i jest już okej:) W koncu ja kocham:)Jak to brzmi:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Julio i dokładnie jak napisała Kigus teraz masz nas:) My Cię kochamy:) Wszystkie tu jesteśmy jak siostry.A wiesz co naprawde przeszłaś niezle ale przynajmniej życie Cię zahartowało i jesteś silniejsza🌻Dostalaś mojego maila Słońce? Anusia odezwe sie na pewno ale potem oki?:) Anielko kochana to fajnie że daliscie sobie drugą szanse:) trzymam kciuki zeby było okej:) Echhh jak ja Ci tej Moskwy zazdroszczę:P Gigusia naprawde mądrze do tego podeszłaś:) Podziwiam Cię za to ja bym pewnie jeszcze płakała i chodziła taka smętna a masz rację tzreba sie wziąsc w garśc:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anielko no masz niezle pokręcona rodzine...ale moja wcale nie jest lepsza...też rozwody, kryminal nawet:( no ale rodziny się nie wybiera... Wiecie co ufarbowałam się :) mam teraz włoski takie bardziej rudawe:) własnei powiedzcie mi Miśku czy lepiej było mi jak miałam pasemka blond czy takie ciemne??? Bo ja juz sama nie wiem czy się ufarbowac czy nie:P Owieczko rany 10 lat no rzeczywiście ale super:D:D Tez tak chcę:) Bombusiu jak głowka? Mam nadzieję ze minął ból. Teraz pewnie masz uroczy wieczorek;) Fitness buziak dla Ciebie:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ej no gdzie poszłyscie?:P Jak ja przyszłam to Was nie ma:P O Wy niedobre:P A Rumianeczek gdzie nam dzisiaj zginał? Ech jak ja sie z Wami zżyłam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cholera Dziewczyny zwątpię przez Was.. Misiek wpada za parę minut a ja siedzę już pół godz w szlafroku i czytam Wasze posty :D Ale idę bo znów się będzie ze mnie nabijał, że jego się czepiam a sama zawsze witam go w szlafroku :P Rany.. UWIELBIAM WASSSSSSSS LOVIUJE NO ❤️ :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D Odezwę się jutro.. Aaaaaaaaaaaaale mi się dziś wieczór zapowiada.. mniami :P Naprawdę Was uwielnbiam... i też chcę spotkania!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :D:D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaagggrrrr bombka aaaggrrrr ty kocico ty:P milej zabawy nalusia gorol jooo...ja rozumiem samam gorolka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) Nalus zdecyowaie w ciemnych wlokach Ci ladniej :) mam tak samo przeciez tak chce ten tatuaz ale sie boje porpstu sie boje...no ale kiedys sie przemoge a jak bede stara i mi bedzie skora wisiala to nie bedzie probleu zeby go usunac a pozatym za 20lat beda lepsze metody na usowanie tych badziewi ja sie o to postaram bo moze zostane tym dermatologiem estetycznym :) ojjj zostalam wygonieta:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki Skarby, że tak mówicie i ze mam Was! Nala>>> tak dostałam Skarbie maila i mam Cię juz na gg. Czekam na Wasze numery gg 🌼 🌼 Tak, ten wyjazd mi dużo dał, zrozumiałam jak wazna jest przez to rodzina i najbliżsi i ta druga połówka, której się nie mogę doczekać... :) Anielka>>> ja też sie cieszę ze próbujecie :) ❤️ Nala>>> ja nie wiem Skarbie jak CI jest lepiej, w ktorych włoskach bo Cie teraz nie widziałam 🌼 Owieczka ale masz szczęście dziewczyno 10 lat w sdzczęśliwym związku- tylko pozazdrościć ale życzę szczęścia na nowej drodze zycia!!! 🌼 ❤️ ❤️ ❤️ Bombka- życzę udanego wieczorka!!!!!!!! ❤️ :D :D :P :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj tylko was zostawic na dwie godzinki a tu tyle wpisów:D Byłam u mojego....jest chory, lezy w lozku z goraczka 38 stopni,.....chyba sie ode mnie zarazil, a mowilam zeby nie przychodzil...;/ bombus- zazdroszcze Ci takiego wieczorku:D ehhh....grrrrr Julio- oczywiscie masz nas....a ja mam jedyna przyjacioleczke i taka od serduszka.....zawsze ale to zawsze moge na nia liczyc....ciesze sie ze mam kogos takiego jak ona:)_ Korzystajac z okazji serdecznie pozdrawiam moja przyjaciolke Beatke:P ale mi bije....chyba mnie znow jakies chorobsko bierze:D a tak naprawde to chyba nie wylezalam osttaniego....a jeszcze dzis katarek doszedl:( no i jutro do pracy...;) wiec musze sie na jutro wyszkowac, w koncu trzeba ladnie wygladac....hahahah

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nala- zdecydowanie w ciemnych:D blond juz wychodzi z mody..:) i tak sie bardziej podobasz w ciemnych, przegłosowane:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anielka ty moja biedulko jeszcze nie wyzdrowiałaś a już cie następne chorobsko bierze? Raz dwa do łóżka!!! i się wygrzewac żebys była zdrowa!❤️❤️❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cutrana z herbata!!!!! 10 szklanek pod rzad od razu bedziesz zdrowa nala aha zaoomialam:BRUNETKI GORA!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Julka dziekuje kochana, tak jest!!! juz zmykam do lozeczka:D zycze wszystkim dobranoc i kolorkowych senkow, buziaczki i do juterka:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem zła bo Rafał nie może do mnie przyjechać na weekend-pracuje w sobotę a najlepsze jest to ze w następne 2 tygodnie ja pracuję :( Chce sie w koncu znim zobaczyc!!! buziaki dobrej nocki! papa 3majcie sie cieplutko!!❤️ ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
godzine czytalam wasze posty i mam taki metlik ze nie wiem o co ktorej chodzilo:P o co chodzi nalus z tymi wloskami, wyslals komus foto?? bo ja chyba nie dostalam:( nie lapie sie dzisiaj co pisalyscie:P ale i tak was kocham 👄 ja dzisiaj caly dzien przejezdzilam z mama po urzedach, bo zmieniamy nasza dzialalnosc, likwidujemy sklep bo nie przynosi dochodu, zostanie tylko nasza knajpka:P no i dzisiaj latanie i zalatwianie, mialam doscy jak wrocilam a potem do pracy jeszcze, no ale dalam rade:P buuuziolki, tez was kocham sloneczka❤️ w poniedzialek zapisalam sie do lekarza, ide po skierowanie na badania, musze sobie wkoncu badanie krwi zrobic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry WIECZOREK!! Jejciu ja tez sie pogubilam czytajac wszystkoooo, wyglada na to, ze dawno sie nei odzywalam. Dzis jestem padnieta, chyba po w-fie, ale ciesze sie, ze w koncu mam porzadny w-fik:) nareszcie!! Moze kondycie sobie wyrobie:P Co do tatułazu to jestem zaaaa, mi sie bardzo podobaja. Kidys mialm chlopaka ktory na placech mial smoka, na poczatku bylam troszke sceptycznie nastwiona na to, ale pozniej jakos zmienilam zdanko i juz mi sie podobaja tatuazyki;) chociaz uwazam, ze nie wszystkim pasuja i nie lubie zbyt duzych!! Malutki zgrabniutki jest calkiem fajniutki, tez chcilam sobie zrobic, ale jakos boje sie, ze nie wytrzymam bólu...aj A co do spotkanka to tez bardzo bym chcila sie zobaczyc z wami i mysle, ze w wakacje moze to nawet wypalic...... I kto nie pamieta to ja jestem z KOSZALINA!! /tak dla przypomnienia malego hihi/ Aj dzis mialam miec romantyczny wieczorek z moim K. i musielismy przelozyc na jutro:) Juz sie nie moge doczekac, bo moje kochanie pierwszy raz na noc u mnie zostanie:P hihi Chcialm go upic....hmmm, ale sie boje aby nie wyszlo na odwrot bo w sumie dawno nic nie pilam tak zabardzooo/ oprocz malego drinkowania/ i chyba wypadlam z obiegu. Dobra Slona ja juz zmykam, ide lulu i zyzce WAM slodziutkich snow ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja tez lubie tauaze ale nie na sobie:P tak szczerze to podobaja mi sie, ale tez takie malutkie, jakis maly motylek albo delfinek;) moja mama nigdy by sie nie zgodzila na to, za to podziurawilam troche uszy:P cos za cos;) moja kolezanka kiedys wytatuowala sobie imie chlopaka, po 3 miesiach juz z nim nie byla ale na szczescie zmienili jej te napisy:P ja tez lece do lozka bo jutro znowu czeka mnie jezdzenie od rana, slodziutkich snow👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rumianeczku nie wysłałam nowych tylko na te co mam nałożyłam orzechowy braż i nie wiem czy mam wracać do tych pasemek z przed pół roku:P Ale zostane chyba skoro mowicie mi tak że brunetka:D:D;) Julio wyśle Ci jutro jak wygladąłam wcześniej a te co masz są to są moje ostatnie:) Idę lulac odpisze WAm szczególowo jutro😍 Kocham Was Skarby Moje😍

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry!! Słoneczka lecę teraz się uczyś bo w sobotę będę płakała.. Odezwę się wieczorkiem bo od wczoraj mam sporo do nadrobienia :D 👄 Ps. Jak ja nie mogę być z Wami to taaaaaaaaaaka frekwencja 😠 ale to wspaniale :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aau spac jestem na spotkaniu grupowym zaraz bedziemy kreic filma u mnie w pracy spppaaacccc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dalsza czesc harleqina..... Przypomnialo mi sie znaczy chcialam to pominac no ale lepiej sie przyznac do swoich slabostek czyli ogolnie mojego wscibstwa i ogolnej ciekawosci zachowan ludzkich. Otoz kiedy tak ryczalam wdychajac zapach ktorym byl jeszcze przepelniony pokoj. w te noc kiedy wyjechal nie moglam spac i przypomnialo mi sie ze w szafce ma stos listow od swojej pierwszej milosci slicznej dziewczyny o imieniu zaczynajacym sie na K. (musze napisac ze kiedys pozwolil mi przeczytac te listy ale ja tylko przelecialam wzrokiem jeden z nich bo mi glupio bylo przy nim czytac). no wiec zaryczana zaczelam czytac listy obejmuja okres od sierpnia 2004(to wakacje w ktorych sie poznalismy) do stycznia 2006 roku.najwazniejsza wiadomosc on nigdy nie odpisal na zaden list. wiecie co te listy mnie uspokoily przestalam plakac przez te listy odkrylam jak w tym okresie kiedy nie dawalam mu zadnych nadziei aby z nim byc on bardzo mnie kochal tesknil za mna tak bardzo ze zadna sie dla niego nie liczyla. K. widzialam na zdjeciu sliczna dziewczyna ktora wprost pisala ze go kocha i pozada a on byl dla niej oschly. ona sie ponizala praktycznie przed nim a on byl nie wzruszony. znalazlam list w ktorym pisala ze czeka na niego na plazy (to byla nocna godzina) i prosi go o to zeby spedzil z nia noc tylko jedna ze go bardzo pragnie......wyobrazcie sobie ze nastepny list byl pelen zalu ze nie przyszedl ze ja olewa ze ona by dla niego wszystko zrobila. okres tych listow byl bardzo dziwny bo ona pragnela jego on ja olewal, on pragnal mnie ja go olewalam i taki dziwny trojkat milosny... pamietam ze ona jeszcze do niego caly czas dzwonila w wakacjie teraz przestala jest we francji badz hiszpani...ale wiem ze on dla niej zawsze bedzie kims waznym bo w tych listach zwierzala sie mu z najbardziej intymnych szczegolow jej zycia... nie czulam zazdrosci czytajac ja raczej zal mi jej i zastanawiam sie jak to jest ze niektorzy sa sobie pisani i tak i tak a inni musza cierpiec z tego powodu...po tych listacyh wiem ze nic nas mimo wszystko z miskiem nie rozdzieli eh i moja wscibskosc na cos sie przydala zrozumialam ze on mnie bedzie zawsze kochal... ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️ 🌻anussska ja widze ze ty masz harowke z lacina tak jak ja wlasnie zaczelam i musze sie uczyc tysiaca sentencji:) 🌻anielko ciesze sie ze tak ci sie uklada a z P. no coz klotnie czasem sie przydaja dla rozladowania napiec wazne jest to czy ty chcesz z nim byc?? KURUJ SIE 🌻julka dasz rade widze ze mimo wszystko jestes silna baba musisz tylko pokonac swoje slabosci a przetrwasz w wielkim swiecie trzymam kciuki za ciebie 🌻kig kurde ja to ciebie podziwiam twarda babo jestes piekielnie silna ze tyle juz przezylas a trwasz na stanowisku jak zolnierz na warcie :) 🌻nala kurde czadowe wesele by ci szykowalo uwielbiam goralskie wesela:D i zdecydowanie lepiej ci w CIEMNYCH chociaz rozumiem chec zmian ja zmieniam srednio co 2 miechy kolorek na mojej lepetynie 🌻owco kochana 10 lat ulala tylko pogratulowac:) to wy jestescie od 10 roku zycia:D 🌻bombastyczna ty famme fatal hihi zazdroszcze ci tych porankow z szlafroczkiem:) 🌻fitness a po co go upijac nie rozumiem upijcie sie sami soba:) 🌻rumianku powodzenia na jezdzie:) co do spotkania z mila checia tylko ze ja cale wakacje pracuje w darlowku w lodach dzien w dzien wiec wakacje u mnie wypadaja chyba ze wrzesien:) co do tatuazu sobie bym nigdy nie zrobila ja nawet nie mam przeklutych uszu bo mnie przesladuje wizja porozciaganej skory na starosc:) co do sexu zaczynam strasznie odczuwac jego brak a do sierpnia chyba uschne:) no chyba juz wszystko napisalam to co mialam :) milego dnia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny.....:) Poszlam dzis do pracy, ale dlugo w niej nie zabawilam, gdyz dostalam dzis okres....i same wiecie co sie ze na dzailo...:( wzielam dzisiaj konska dawke by mi przeszlo, i czuje sie jak bym byla nacpana(chociaz nigdy nie bylam)....po 4 godzinach mi przeszlo, dzis mam generalna probe...wiec musze jeszcze polezec, by bylo ok:)a moja wspolniczka nawet przyszla by mnie zastapic.... rumianku- biedulku Ty nasz caly dzien biegala , ale chyba juz po wszystkim??mam nadzieje ze ja nie bede musiala tego robic:( Wiecie co???od jutra moj sklepik bedzie w gazecie, moze zeskanuje i wam przesle:D taki skromna reklama, ale jest:) fitnessik i gabi- wpadajcie czesciej, bo tak sie pogubicei. Jak ja osttanio:D w ogole nie wiedzialam co sie dzieje...;)ale teraz staram sie byc juz na biezaco:) gabi- harlekin jest super!normalnie pisarka zostaniesz:D a te miesiace szybko mina, nim sie obejrzysz a dareczek bedzie kolo Ciebie w łóżeczku:P Oki zmykam do lozka, bo mam taki katarek ze szok:( jak ja nie lubie byc chora.....;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gigus najlepiej pajayka ustawic jako strone poczatkowa - ja tak mam i codzien klikam wpadlam tylko napisac ze jestem na 2gim semestrze zdalam biol nie zdalo tylko 15osob na 120 poprawiajacych i oni maja komisa:( musze spadac bo jutro anatomia i zaliczenie z histologii....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×