Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

owieczka20

Hmm MoZe I tAki ToPiK jEsT alE cO TAm 20-LATKI ŁĄCZMY SIĘd

Polecane posty

Giga ja to się zastanawiam czy mogę wrzucić Was jako tapetę na pulpit :D Naprawdę słoci zdjęcia :) Aż miło popatrzeć.. Rumianuś to dobrze z tymi badaniami :) No Mała a co do szkoły to Cię pocieszę - ja w sob mam od 8 do 19 i to same cholernie ciężkie przedmioty :o Nie ma mowy o spaniu :P Juluś sprawdzam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
julka nic do mnie nie przyszlo ale wiesz co moze trzeba dluzej poczekac juz nie wysylaj najwyzej jutro wyslesz jak nie dojda bo czasem trzeba dlugo czekac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie no kolejna wlasnie placze ze smiechu :D:D:D:D:D NA TAPETE hihihehehahahuhu bomba ja rozumiem brada pitta i angie joli hihi ale mnie i mojego diabla o twarzy aniola:D:D:Dhehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiecie co dostalam wlasnie smutnego maila , kiedys wypowiadalam sie na jakims topiku o oddawaniu krwi, bo tez oddawalam i jakas dziewczyna napisala do mnie, ze jej dziadek ma bialaczke i potrzebuje krwi a ma grupe 0-, czyli taka jak ja, kurcze chcialabym jej pomoc ale same wiecie ile ja ostatnio razy bylam u lekarza, nie pozwola mi oddac krwi teraz 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Julcia jaka Ty ślicznotka jesteś :D A szczególnie uż(czyRZ)ekło mnie to zdjątko co tak słodko patrzysz w obiektyw.. normalnie miodek :) DZIĘKIIIII :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rumianku lepiej nie ryzykuj skoro ma ci zaszkodzic a na pewno znajda sie ludzie ktorzy temu dziadkowi pomoga ja niestety mam popularna grupe krwi ARh+ wiec nie moge pomoc....ale nie martw sie na peno ktos pomoze julka nie doszly

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rumianuś Giga ma rację............. Giga.. masz grupę krwi jak ja :D W razie braku będziemy się ratować :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gigus wysylam ostatni raz jak tym razem nie dojda to sie wkurze bo bombce doszly :) a ja nawet nie wiem jaka mam grupe krwi hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dalej nic nie mam:( moze dojdzie pozniej giga nie bede ryzykowac, zreszta rodzice mi by w zycou teraz nie pozwolili

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JULKA DOSZLY:) nie no nie moge sliczna po prostu jestes no ale czego moglam sie spodziewac skoro na tym topiku to same slicznosci:) masz piekny kolor oczu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moja mama powiedziala ze w zyciu juz mi nie bedzie towarzyszcy przy oddawaniu krwi, bo ostatnim razem zemdlalam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak bombka nie ma problemu........ale wiesz co nadal sie smieje i to glosno z tego aniola hihi nie no ja to mu musze napisac albo lepiej poczekam az przyjedzie moj diabel o twarzy aniola:D:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No Rumianuś i Twoja Mama ma rację :D A Ty Dziubku jak masz takie problemy ze zdrówkiem to nie powinnaś chyba za często.. Ja też bym chciała.. ale na sam widok krwi robi mi się słabo :( i boję się bo w mojej wsi jak już pisałam nawet podczas oddawania krwi potrafią ludzi zarazić jakimś świństwem :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rumianku ja terza jak dostaje zastrzyki w brzuch przeciw krwiakom to wyje rycze i prawie mdleje ogolna histeria ja mam fobie na punkcie igiel:)zaraz ci zdjecia dojda jak mi doszly:) bombka no rany dzieki czuje sie jak gwiazda filmowa:)hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×