Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

owieczka20

Hmm MoZe I tAki ToPiK jEsT alE cO TAm 20-LATKI ŁĄCZMY SIĘd

Polecane posty

Gigusia twierdzę tak samo...nie nawidzę miłości...za nie długo wyląduje u czubków...mam jakieś załamanie nerwowe chyba...boje sie wyjśc z domu unikam przyjcaiół tylko bym płakała...nie trzymam sie za nic i nie wytrzymam tyle...cos sie stanie na pewno niestety:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nala nie pisz tak, nie wolno ci tak myslec!!!!!!!!! kochasz darka ale takie jest zycie, ze wszyscy mlodzi musza wyjezdzac, dacie rade, zobaczysz, jak bedziesz ciagle rozpamietywac to sie nigdy nie podniesiesz, musisz zyc tym co jest teraz a nie tym co bylo, WYTRZYMASZ, jestes silna kobietka❤️ a ja zaspalam, juz mi sie ktorys raz zdarzylo przez sen przestawic budzik:D lece sie myc i do kosciolka na 11, buuziaki👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobra bylam wczoraj upita i wygadywalam bzdury przepraszam NALA przestan sie zadreczac to naprawde szybko minie ja juz go nie widze miesiac juz niedlugo sierpien zobaczysz!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale mam wahania nastrojow...teraz jest mi lepiej... Wiecie co zrobiła moja mama...zadzwoniła do Darka bo stwierdziła, ze ona tak dłużej ze mną nie może i powiedziała mu czy byłaby możliwość abym przyjechała do niego od 27 kwietnia do 5 maja !!!Kochana rodzicielka😍 darek stwierdził że on już o tym myslał i rozmawiał nawet z współlokatorami oni nie mają nic przeciw ale jeszcze nic nie ustaliliśmy bot o nieco za wcześnie a jak nie to powiedział że może on dostanie urlop bo tak coś słyszał i tu przyjedzie. Jezu normalnie jak dobrze pojdzie to za półtora miesiąca go zobacze choć na chwilę:D Przepraszam Was że tak smęce gadam od rzeczy niekiedy zaczynam się brać za siebie musze sie pozbierac do maja nie daleko:D Gigusia wytrwamy!!! Zaraz Was poczytam i stworzę nowy suwaczek:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nala nic się nie stanie. wytrzymasz do sierpnia. to naprawdę nie tak długo. jak byłam ze swoim to w wakacje zawsze wyjeżdżał na 3 miesiące do Stanów, ale to dało się wytrzymać :) naprawdę. hmmm może poproś go żeby raz na jakiś czas chodzil do jakiejś kafejki interntetowej żebyście mogli chociaż tak pogadać, niech Ci wysyła smsy z netu. my tak zawsze robiliśmy i dzięki temu było łatwiej. trzymaj się Słonko 👄 giga bardzo pozytywną zmianę nastawienia widzę :) i dobrze :) bądźcie dzielne dziewczynki 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehehe :D Naluś widze, że w czasie jak pisałam nastrój się poprawił :) no widzisz Słonko, mówiłyśmy, że będzie dobrze. cieszę się, że w końcu wydarzyło się coś optymistycznego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rumianeczku ja chyba też pojde do Kościółka dzisiaj ale wieczorem:)😍 Kiguś jak tam niespodzianka dla Kota?:)😍 Bombuś ojej Ty pewnie na zajeciach, że tak wcześnie wstałaś😍 Owieczko masz rację nie mam jak mu tam wysłac tego listu bo on tam nie ma konkretnego adresu i raczej by nie doszedł wiec moze będę pisać tak do siebie a potem mu go dam:)😍 Fitness oj Kochana to nie zaciekawie z Twoim Skarbem:( Ale może to rzeczywiście to nie on? Rozmawiałaś z nim tak naprawde szczerze?Zapewne tak nie wiem może skoro Cię tak zapewniał na razie warto mu zaufać ale bądz czujna trzymaj się😍 Gigusia Kochana DAMY RADE a wiesz czemu bo nasze Skarby nas kochają:) ( ja nie ufająca w nic w to wierze wiec moze nie jest tak zle ze mną:)) Dla reszty serduszek duuuuuuuużeee😍😍 Nowy suwaczek:) [url=http://www.suwaczek.pl/]http://www.suwaczek.pl/cache/4aab7c47b1.png

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak Mufra chyba nareszcie jakies słońce na pochmurnym niebie:) Wiesz ja tez nie lubiłam dzieci nie cierpiałam wręcz a teraz to normalnie je uwielbiam:D Nie mogę sie doczekac jak zobaczę znowu chrześniaka Darka:DTak ja wiem że to zleci szybko ale heh ja mam tak gdzieś dziwnie że się boję czegoś jestem pesymistką niestety i zawsze nastawiam sie na najgorsze ale wiecie co uwierzyłam Darkowi ze mnie nie zostawi naprawde ja w nic nie wierząca poki co mu naprawde wierzę:) a Ania mi pwoiedziała że my to juz sie pobierzemy:P Oby tak było:DCiesze się jak dziecko jakby to miałobyć jutro ale naprawde dostałam takiej energii ze szok tylko zeby się ten stan utrzymał teraz:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fitnes kurde to faktycznie zdarzyla ci sie niemila sytacja ale mysle ze jak to wyjasnisz to sie wszytko okaze bzdura i jeszcze sie bedzie z tego smiac:) MUFRA=> hihi a o wiazance pamietam mycha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem u michala rodzicow leze w jego lozku i czuje jego obecnosc zaraz sie znowu poplacze eh....miesiac czasu tu nie bylam balam sie ze sie rozkleje wszyscy mnie wspieraja a mnie coos w gardle dusi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiecie co lezac u niego w pokoju caly czas mi sie wydaje ze on zaraz stanie w drzwiach i polozy sie przy mnie popadam w schiza chyba pojde na dol pogadac z jego mama bo w tym pokoju za duzo rzeczy sie wydarzylo i jest przesiakniety jego zapachem zaraz zwariuje..........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ciiicho Giga nie z wariujesz naladujesz baterie wyjdziesz z pokoju i bedziez sobie te mile chwilki wspominac i planowac nowe:) Nala a widzisz mala jak ladnie jedz do niego holandia nidaleko naprawde nawet na weekend mozesz jechac a co! niespodzianka si udala jak nie wiem Kot zadowolony balans:ojciec kota moj brat kace totalne kot zachwycony ja i sam zmylismy si o 1030 bo moj Sam zarzada spania upil sie) ja siedze na dole ze wszystkimi przylatuje brat i wrezszczy ze sam rzyga prezz okno wszystko ok ale....moj pokoj jest na 1 pietrze i tuz pod moim oknem stoi nowiutki motor naszego wspollokatora hahahhahahahahaha cale szczescie mial przykryty folia:P nienawidze imprez:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kig rozbroiłaś mnie tą historią :D:D:D:D giga nie zwariujesz! naładuj akumulatory jego zapachem i duchem i wyłaź w pokoju bo nie ma co siedzieć i rozpamiętywać! a ja właściwie przyszłam żeby Wam coś napisać. bo właśnie odbyłam \"niezwykle budującą\" rozmowę z przyjaciółką. czyli, że dowiedziałam się jaka to jestem brzydka, niedobra i fe. i chciałam Wam napisac następującą rzecz: jak od rozstania z moim ex pozbierałam już się to na studiach napatoczył mi się Przemek. matko, jedno Jego słowo i już bym była Jego :P przesympatyczny, inteligentny, zabawny, ujmujący. jakiś oszałąmiająco piękny nie jest ale ja zawsze leciałam na umysł a nie na urodę. no, i dowiedziałam się, że jakieś 3 tygodnie temu po staraniach od WRZEŚNIA! Przemek sobie dopuścił moją osobę bo stwierdził, że jestem niezainteresowana i że możemy się tylko przyjaźnić, i poczuł sie wykorzystany (tylko nie wiem dlaczego). ja pierdole!!!!! czy ja zawsze muszę coś zjebać żebym nie mogła być z kimś, z kim chcę być? :( wniosek? idę dziś pić z Zośką (to moja druga przyajciółka, która przyjechała do mnie z Łodzi)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pij Mufra mij piernicz takiego Twoje zdrwowie:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
po 2 godzinach picia i wypicu 2 butelek wina Zośka poszla sie kapac a ja czekam az przyjdzie Rafal - moj przyjaciel. nie ma to jak piecie w towarzystwie przyjaciol. juz mi nawet troche lepiej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
laski co to ma byc za uzalnie sie co!@!!!!!1 Giga ty to jestes no przeciez On wrcoi juz czas szybiej leci nikt a niema co rozpamietywac bo sama widzisz ze sie rozklejasz a napewno twoj by niechcial zebys byla smutna .Nala do ciebie tez sie to tyczy Bo wasze chlopy niewyjechalay z przyjemnosci zeby wam zrobic na zlosc tylko z milosci zebyscie mialy lepsza przyszlosc WIEC KONIEC MI TU MARUDZENIA !!!!!! ZROZUMIANO ❤️ Bombus a tobie co sie stalo?? serce niesmutaj sie ❤️ Mufra wiesz co ogolnie poiwem ci tak ŻYCIE JEST POPIERDOLONE niestey i te niby przyjacoilki ktore mowia ze jest grubym brzydkim i wogole fe to tak naprwde nam zazdroszca i tylko stad sie bierze w nich ta nienawisc powiem ci ze \" nic najbardziej niezłości twoich wrogow jak tylko to ze jestes dla nich mila\" i tym sie kieruje i tobie tez radze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to moze dla odmiany ja powiem ze spedzilam dzis super dzionek z moim skarbem :) moze was zaraze jakiś optymizmem co ?? dziewczynki uśmiechnijcie sie prosze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
owczuś ale akurat Kasia (moja przyjaciolka od budujacej rozmowy) powiedziala mi to wszystko w dobrej wierze. i sama doskonale wiem, ze ma racje wiec nie ma tu mowy o zadnej zazdrosci. no normalnie wyc i plakac mi sie chce :( Zośka suszy wlosy, Rafal wlasnie napisal, ze do nas wychodzi czyli bedzie za 15 minut wiec mowie Wam dobranoc 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mufra a to ja przepraszam zle cie zroumialam wybacz w taki razie :* ja sie szykuje na praktyke milego ranka i przedpoludnia zycze:*:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Słoneczka! Ale deprecha mnie dopadła :( Znów zaczyna się walić. Cholera ile można :( Chciałabym się zapaść pod ziemię. Odezwę się na dłużej jak mi trochę przejdzie bo tylko będę psuła Wam humorki.. a tego nie chcę :) Chyba cały dzień pogapię się na Priston Break bo mam całą 1 i 2 serię. Chce mi się wyć :( Trzymajcie się mozno Dziewczynki 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wczoraj mialam pokrecony dzien wyszlam z tego jego pokoju w koncu jego rodzice gdzies pojechali i zostawili tylko kartke ze zaraz wracaja zrobilam sobie kawe i rozpamietywalam jak to zawsze bylo zabawnie jak rodzice zostwiali na chwile nas samych w domu a my od razu pod prysznic :) przez to dwa razy o malo zawalu nie dostalam jak uslyszalam czyjes kroki na schodach :) po pol godzinie miska rodzice wrocili z tona lososia wedzonego ktory caly byl dla mnie a ja z matka stoczylam taki boj zeby mi walowki nie szykowala bo chcialam w koncu troszeczke umiesnic sie a nie obtluscic:) no ale przyszlym tesciom nie bede odmawiac wogole mialam o 16 wyjechac zatrzymali mnie do ostatniego pociagu i jak sie okazalo bardzo dobrze bo misiek zaddzwonil na domowy na koszt rodzicow 10 MIN ROZMAWIALISMY:):) i sie podbudowalam:) a jeszcze strasznie milo mi sie zrobilo jak rodzice michala odwiezli mnie na pkp a tata jeszcze kupil mi bilet i wsadzili mnie do pociagu z tym lososiem:D no a teraz jestem w slupsku na stancji cala noc gadalam z moja kolezanka z grupy bo u mie w grupie strasznie poczuli wszyscy wiosne i jakies skandale towarzyskie sie porobily;) i smialysmy sie cala noc no i nie poszlam na pierwszy wyklad na etyke ide na 14 na lacine i do 20:( witaj szkolo:) 🌻kig zabojcza impreza ja po ostatniej z moimi kumpelami nie tykam wina bo upilam sie i to jeszcze z mama mojej kolezanki:P ja stwierdzilam ze lubie kameralne imprezki z jednym drinkiem (czemu mi sie na takie nie udaje chodzic nie wiem:) ) 🌻mufra ja nie rozumiem jak budujaca rozmowa z przyjaciolka ktora ci \"szczerze\" powiedziala ze jestes brzydka niedobra i fe nie rozumiem bo nawet jak skas to slyszala to po co mowi albo ja zle zrozumialam 🌻bomba co to za doly trzymaj sie dziolcha 🌻owieczko mamo ok juz sprobuje sie nie dolowac:) 🌻nala, rumianku, julka,fitnesss, anussska❤️ ale po wczorajszym od razu mi lepiej bo mam nowych rodzicow naprawde sie poczulam jak ich coreczka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie dość, że humor mi się nie poprawił to jeszcze mnie głowa booooooooli :O a od ostatniego razu sobie powtarzałam: \"nigdy więcej za dużo alkoholu\" ehhhh ja to jestem słowna dziewczyna :P a dzwoniąc do dziekanantu dowiedziałam się, że podania o komisy rozpatrzą środa-czwartek (miały być do dziś rozpatrzone) a wgląd do prac będzie może od jutra ale sami nie wiedzą. BOSKO! :O owczuś nic nie szkodzi :) bombuś co się zaczyna walić? przecież nie może być aż tak źle... giguś to tylko pozazdrościć takich teściów. naprawdę. aż się uśmiechnęłam jak to czytałam bo żadko się zdarza żeby rodzice chłopaka byli aż tak zaangażowani. naprawdę, w tym wypadku jesteś wielką szczęściarą :) a to, że przyjaciółka powiedziała mi, że jestem \"brzydka, niedobra i fe\" to tylko taka przenośnia była :) po prostu powiedziała mi szczerze co myśli o mojej sytuacji i tym, co się w moim życiu działo i dzieje buziaki dla Was i lecę po bilet PKP, zadzwonić do rodziców 8-letniej Amelki i uczyć się tej jebanej logiki :O dziś mam dużo wolnego czasu bo Zośka poszła na 3-dniowe praktyki do więzienia :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
az sie usmiecham jak was czytam (no dobra moze nie Bombe bo mnie zmartwila slonce nie smuc sie) kolejny raz powtarzam ze Owca to madra...Owca:P ojejjeje uwielbiam was kupilam sobie tamaguczki pamietacie tama jajka ze zwierzatkami do wychowania?cofam sie w rozwoju:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×