Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

owieczka20

Hmm MoZe I tAki ToPiK jEsT alE cO TAm 20-LATKI ŁĄCZMY SIĘd

Polecane posty

hej slonka, smutnawo tu dzisiaj, a ja tez nie mam za ciekawego humorka:( mam jakiegos dola od piatku, ciagle bym wyla 😭 mam jakies rozstojenie nerwowe znowu:( nalunia trzymaj sie serducho❤️ bedziemy cie wspierac jak tylko mozemy👄 mufra a ty sie nie daj, w razie czego zrobimy blokade w warszawie:P lece sie kapac bo tez dzisiaj zalatana jestem, od jutra zaczynamy remont w naszej knajpce i latalam dzisiaj z mama za panelami, kołkami i gwoździami i wszytskimi dupsami........ech zostane bobem budownczym za niedlugo:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez ide bo niewstne rano kocham was i popieram Kasie J E S T E S M Y S I L N E dobranoc ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mufra.... nie gadaj glupot dobrze wiesz ze nie koncza sie twoje studia!!!!!!tym bardziej ze masz czas do 4tego roku, przyloz sie wykuj naucz i idz zdawac, kazdemy przysluguje warunek pod jednym warunkiem (u nas tak ejst) ze masz wszystko inne zaliczone:) takze glowa do gory!!! a u nas wylatuje sie jak sie nie zaliczy chocby jednego najlatwiejszego przedmiotu ktory trwal pol roku...nawet mozna wyleciec nie doczekajac egzaminu jak sie nie ma po polroczu 50%zaliczen z kolosow ktore sa na kazdych zajeciach....czyli jak masz przedmiot 2razy w tyg mozna sobie policzyc..:o ehhhh takie zycie sobie wybralam to mam i ja tez nie zmienie jestem ta ktora trzyma sie marzen twardo i je spelnia (nie po trupach!!!) :P i was tez przypilnuje ze marzenia sie spelnia:P Nalus...:( kurcze bardzo mi przkro..ale wiadomo na ile jedzie??? ja wiem ze cieszylas seize nie jedzie i tak nagle sie okazalo zejedzie i jest ci trudniej ale my c pomozemy zawsze mozesz na nas liczyc a gigusia cie doskonale rozumie wiec..damy rade tu razem wyszstkie!!:)😘 owieczko szplki byly z osrodkowego ukladu nerwowego (tk dla przyblizenia - potoczny \"mozg\" i rdzen kregowy, najlepsze ze nikt nie zaliczyl a kolosy zaczynaja sie od pon tego co teraz bedzie:o noooo.... ten test to masakra uczyc sie tego trzeba bylo na bierzaco przez 4tyg bite a ja przez poprawke z biol zaczelam sie uczyc w tenweekend... no i wiem ze nie zalicze...ale cuda sie zdarzaja:P licze na cud:) --------- mialam dzis 10% hehehehe bombus dobrze ze widzisz ze masz klapki...ze mialas bo ja je mam chyba:( rumianus😘 kigus kuruj sie bejbe:)😘 julio ja ci dotrzymam towarzystwa w nieobecosci na kafe:P bo ja musssszzzzze sie uszyśśśśśś anielko co u ciebie?? itness pewno ze nie zapomnialsmy😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tzn dzis pisalismy przykladowe szpile:) dobranoc wam a ja sie ide uczyc bo jutro zaliczenia 3 ze statystyki...łeeeeeeeeeeee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziękuję Dziewczynki za ciepłe słowa 😘 jutro jadę z podaniem do dziekanatu i do przyjaciółki. na zajęcia nie idę bo chyba bym kogoś zabiła a listę i tak ktoś za mnie podpisze. a w czwartek muszę ubłagać facetów od rzymu i polski żebym zapowiedziane kolokwia mogła zdać później. mam nadzieję, że mają trochę serca :O a miałam w przyszłym tygodniu jechać odpocząć do Bieszczad... Nala Holandia nie jest aż tak daleko :) macie internet, telefony. wytrzymasz, my Ci pomożemy :) a jak się spotkacie po powrocie to dopiero będzie słodko :) myśl tylko o tej chwili :) Fitness i co z tymi dorbiazgami od mamusi? :P Aniu mam nadzieję, że jak wrócisz to zobaczysz tutaj same uśmiechy, bo jak na razie to kultywujemy zbiorowego doła. kig - polopirynka, rutinoscorbin, scorbolamid i do łóżka pod kołderkę masz się wygrzać i nie chorować. lato idzie! 🌼 giguś 🌼 owczuś po nagłówkach widzę, że ciekawe te artykuły, szczególnie ten drugi :P przeczytam jak będe miała lepszy humor. aha, czego się uczysz na tych naukach małżeńskich? bombuś jasne, że zauważyłyśmy, nawet nie myśl, że nie :P możesz mi wysłać zdjęcie swojej chrześnicy? :) rumianek ja jeszcze nie załapałam - jaka knajpka? anussska powodzenia w zdawaniu. i kolejny raz nie jestem w temacie - co to są szpile??? chyba zaraz idę spać więc dobranoc 👄 cieszę się, że Was znalazłam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pojechał...matko wpadłam normalnie w histerię nie mogę przestać płakać...Boże jak mi zle:(:(:( nigdy tak za nikim nie płakałam... Dziekuję Wam😍

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Naluś nie płacz. Twój D wróci szybciej niż myślisz :) trzymaj się słońce :) a ja jadę z podaniem... ehhh...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień Dobry! Nalusia :( Trzymaj się Skarbeńku.. przecież nie wyjechał na zawsze.. jak już dziewczynki pisały - jesteśmy z Tobą ❤️ Mufra -> będzie dobrze 👄 Spokojnie dasz radę :) A jak ja coś piszę to tak jest :P :D Wyślę Ci Kotku zdjęcia wieczorem :) Anusssia moja Kochana.. ❤️ Rumianuś jak tam dołek?? Mam nadzię, że już zagrzebany chociaż do połowy :P :) Pogoda taka pięęęęęęęęęęknaaaaaaaa :D Wstałam dziś o 6 :P Nie mogłam spać (ja??????) I to słoneczko :D:D:D A poza tym moja Mami ma dziś imieniny :D Hehe I lecę dziś na korki... ale dziś wyjątkowo z matmy :P:P Ale tak lubię tą Dziewczynkę, że nawet z matmy postaram się jej pomóc :P :D Idem zaraz na miasto buszować w poszukiwaniu jakichś patnofli bo stare się rozpadły :P T R Z Y M A J C I E S I Ę M O C N O M O J E K S I Ę Ż N I C Z K I ❤️ 🌼 ❤️ ❤️ 🌼 ❤️ ❤️ 🌼 ❤️ ❤️ 🌼 ❤️ ❤️ 🌼 ❤️ ❤️ 🌼 ❤️ ❤️ 🌼 ❤️ ❤️ 🌼 ❤️ ❤️ 🌼 ❤️ ❤️ 🌼 ❤️ ❤️ 🌼 ❤️ ❤️ 🌼 ❤️ ❤️ 🌼 ❤️ ❤️ 🌼 ❤️ ❤️ 🌼 ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heh…jakoś przeżyłam noc…łatwo nie było spałam poł godziny może…buuuu źle mi jest… Darek wyjechał bo musiał. Nie miał tutaj pracy a jeszcze by go wojsko mi zabrało. Powiedział mi ze chce zarobic sobie na auto dostawcze i wrócic w czerwcu albo w sierpniu i założyć mała działalność handlową…ech zle mi :( Boje się żeby się nam to nie rozsypało…wszyscy mi mowia ze jesteśmy tak za sobą że przetrwamy na pewno…mam nadzieję pozostała mi tylko wiara… Mufra słuchaj u mnie też są warunki wiec na pewno kochanie załatwisz to walcz tam ostro! Rumianeczku mam nadziej ze już Ci doł przeszedł 😍 Śniłaś mi się dzisiaj że znalazłaś telefon i wysłałyśmy sms do Anusi:)Miłych zakupow Kiguś a Ty kochanie jak tam gorączka spadła już? Kuruj nam się Kochana tam😍 Anusia wiesz ja i tam wierzę w to, że zdasz wszystko pięknie ładnie bo jestes zdolna i będziesz mądra pania doktor:) Bombusiu to miałaś fajny wypadzik:) Tak za oknem świeci słoneczko u mnie też wiosna przyszła ale co mi z tego…heh mam doła…Miłych korków Ci życzę:) Gigusia teraz naprawde wiem co czujesz…ja pierdziel…heh tyle że Ty jesteś naprawde silna kobieta zazdroszcze Ci tego ja się pewnie będę tak mazać jeszcze długo …buuu….jak noga Słońce? Juluś wracaj tu do nas szybko😍 Owieczko a jak praktyki u Ciebie? Zaprosiłaś tą swoja koleżankę? A własnie pisałaś coś kiedyś o sukni ślubnej i jak miałas przymiarkę? Anielko😍 Fitness😍 Chyba nie zapomniałam o żadnej jak tak wybaczcie mi to proszę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
biedna nala- nie wiem jak cie poceszyc...ej moze ty [pojedz do niego na wakacje co ???? a ja mam labe pierwszy raz w zyciu jak pracuje nie poszlam do pracy hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chodze:) mufra skoro tak to walcz :) trzymam kciuki nala napisalam ci cos na gg otczytaj i placz nie wstydz sie lez one naprawde pomagaja kocham was malo pisze bo tata ciagle okupuje komp buzi buzi trzymajcie sie dziolchy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ojej iga zrobila pierwszy kroczek!!!! gratuluje:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiecie co? oni są po prostu P-O-J-E-B-A-N-I !!!! byłam dziś w dziekanacie razem z jakimiś 8-ma osobami, które mają identyczny problem (tak w ogóle na 408 osób zdających zdało 27!!! przy czym zdawać miało 690 ale prawie 300 osób zrezygnowało od razu).. no, i nasz dziekanat wymyśił sobie, że podań nie możemy składać w ciągu 7 dni od wyniku egzaminu (jak to jest napisane w regulaminie) tylko w ciągu 7 dni od pisania egzaminu. czyli, że dziś był ostatni termin składania tych cholernych podań a cała reszta, nieświadoma tego juz praktycznie została skreślona z listy studentów. PARANOJA!!!! no normalnie myślałam, że coś mnie rozniesie jak się o tym dowiedziałam, bo sama chciałam iść z podaniem dopiero w czwartek i bym naprawde mogła sobie studia w dupę wsadzić. no, ufff, ulżyło mi :) a poza tym to spędziłam bardzo miły dzień z przyjaciółką i Jej psem :) Kasiu urocze te kotki :) szczególnie ten przy lustrze :D w ogóle to wielkie ❤️ (słownie: LOWE) dla Was kochane 👄 naskrobię jeszcze cos potem a teraz idę szorować zęby bo zaraz jadę drugi raz w życiu do dentysty :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak rumianku pamietami cie dobrze ze dajesz znaki zycia:) mufra no jazda tej:p ale najwazniejesze ze zlozylas to co mialas zlozyc i cie moga cmoknac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry wieczorek... Ja tylko na chwilke, jakos malo czasu mam dzis i ogolnie jestem zlosliwa, nakrzyczalm mojego Skarbusia za to, ze tyle choruje:( ja to jestem cymbal....... A wczoraj dostalm 2 bluzeczki na ramiaczkach i kolczyki:D BAlam sie, ze moja mamcia nei trafi mi w gust, ale jakso sie udalo:P Mufra to moze wyslij mi na tego maila nika_aniolekk@o2.pl Ps. co studujesz bo chyab zapomnialam?:>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
prezenty?Fitness ty n ie mow ze mialas jakas okazje urodziny albo co bo ja jestem zakret moglam przeoczyc i teraz bedzie wstyd yyyyyyyyyyy ej dziewczyny ja mam propozycje zrobmy liste kto kiedy ma urodziny zeby bylo wiadomo co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hello myszki, patrzlam na mecz bo gra manchester i moj kochany ronaldo wymiata dzisiaj:) strzelil gola, ale nie chce mi sie juz patrzec do konca ide spac:P mufra to ekstra ze udalo ci sie to zalatwic, ogolnie rektor i ta jego mafia chyba na kazdej uczelni sa rabnieci:P nala trzymasz sie serducho?? buuuziak ogormny dla ciebie👄 i dla calej reszty👄 a ja fuuuuuj juz mam dosyc tego remontu a dopiero sie zaczal:P jutro jade do krawcowej rano a potem na zakupy, musze sobie jakies buty sprawic na poprawe humorku:) no to buzka i grzecznie spac lobuziaki❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) Mufra dobrze, że masz to już za sobą :) Miałam wczoraj wysłać zdjątka(wyślę napewno), wiem ale nie dałam rady :( Wróciłam z miasta i padłam. Jakaś osłabiona jestem i do tego dostałam @ i wyję z bólu :( Miłego dnia Słoneczka. Ja lecę nafaszerować się prochami i do nauki. B U Z I A K I D L A W S Z Y S T K I C H 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zaraz przyjeżdża moja przyjaciółka z Łodzi więc ja tylko powiedzieć dzień dobry 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha, jeszcze coś. http://www.streetcom.pl/website/pl moja przyjaciółka się ostatnio tam zarejestrowała i dostała 1 normalnych rozmiarów i 10 mniejszych opakowań kremu Vichy do przetestowania. więc ja wczoraj tez się zarejestrowałam :P a Wam podrzucam użytecznego linka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nalus Kalmsy to sa tabletki uspokajajace (maja chmiel i waleriane) jeszcze nie zaczal dzialac:( no ale jakis tydzien musi minac... a ty jak sie sloneckzo cuzjesz??? mufra szpile to kolos i egz z anatomii praktyczny, przyczepiaja taka cienitka szpilke z horagiewka z numerkiem do przeroznych struktur (najczesciej do najdrobiejszych z mozliwych - dlatego te szpilki sa ciensze niz noralmne szpilki zeby nie zaslanialy tego w co sa przybite) no i jest ich 20 (na egz 50) i my mamy pisac po lacinie co to jest:) noooo rozumiesz??:) ciesze sie ze zlatwilas z tym egz..:) dziewczynki wczoraj zaliczalam statysttyke ciezka dosyc byla tzn zadania byly ciezkie bo teoria spoko ale mysle ze zdalam a dzis pisalam z tk lacznej znow zaliczenie msle ze mi zaliczy:) no a jutro z laciny spr... buzka lece sie uczyc:) caluski dla wszystkich!! fitness ty mialas ur?? kto robi tabelke z ur?? moja sa 03.11.86 tatus u mnie byl wzial mnie z uczelni i zabral do mcdonaldu:)hihihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×