Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

owieczka20

Hmm MoZe I tAki ToPiK jEsT alE cO TAm 20-LATKI ŁĄCZMY SIĘd

Polecane posty

jeb*** kredki!tzn suwaczki! nie chca chodzic! piernicze bede orginalna hehehehhe bez suwaczka:P Mufra rozwlailas mnie ta misja na marsa to jest to czego mi tu najgbardziej bakuje polskiego typowego zycia stdenckiego my sie tu tylko uczymy czasem rzadko spotykamy jak cos to z obcokrajwcami eeehhhh Anusska no juz cichaj dziecino raz sie nie uda za nastepnym razem bedzie dobrze:) Nala wiesz z tym chodzeniem do tesciow to jest zawsze fajinie na poczatku mozesz obgadac Darka:P ale nie przyzwyczajaj ich bo za 2 lata bedziesz nam powiadala historie o typowych tesciowych:P zartuje teraz przynajmniej masz lzej niby to nie Darek ale rodzina i jakas jego czesc:) moze zamiast terapii u psychologa to terapia u nich co? Natalia ja nie miezkam ze swoim tzn z bylym mieszkalam rok i teraz zreszta tez mimo tego ze jest moim bylym ale mieszkamy w jednym domu (plus jego obecna kobieta) za to z moim becnym to POMIESZKUJEMy u siebie Giga Owca Rumianek anielka (gdzie ty?) Fitnessik i Bombka (z Samem przestal pic ale ja mam dalej inne schizy chyba za duzo wymagam eeehh) buzka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rumianku zapislam sobie i jak wrcoe to bede siciagac chyba ze ktos wczesniej ci juz sciagne to ja mowie standardowo juz DZIEN DOBRY i ide sie szykowac b u z i a m was

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) Rumianuś mam tą Simply Red i zaraz Ci wyślę 👄 Naluś ❤️ wszystko się ułoży.. zobacz w ilu osobach masz wsparcie :) Kiguś jakie znowu schizy?? :P Ehhh widzę, że nie tylko imię mamy wspólne :P :classic_cool: ❤️ Owca 👄 I dla reszty ❤️ Idę szykować się na zajęcia :( Taaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaak mi się nie chce 😭 a jutro znów 11 godzin tortur 😭 Jakoś może przeżyję.. :P ❤️ 👄 ❤️ 👄 ❤️ 👄 ❤️ 👄 ❤️ 👄 ❤️ 👄 ❤️ 👄 ❤️ 👄 ❤️ 👄 ❤️ 👄 ❤️ 👄 ❤️ 👄 ❤️ 👄 ❤️ 👄 ❤️ 👄 ❤️ 👄 ❤️ 👄 ❤️ 👄 ❤️ 👄 ❤️ 👄 ❤️ 👄 ❤️ 👄 ❤️ 👄 ❤️ 👄 ❤️ 👄 ❤️ 👄 ❤️ 👄 ❤️ 👄 ❤️ 👄 ❤️ 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej jestem tylko zeby sie przywitac ❤️. nie wiem kiedy znowu sie odezwe :P mam mieszkanie i przeprowadzam sie 25 marca :) pozdrawiam was i tesknie!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!buziaki 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DZIEN DOBRY DZIOŁCHY:) Gabi wraca do zycia to nic ze dzisiaj w nocy rwala mnie noga jak cholera jutro jade na spotkanie z moim klanem kolezanek a jest ich 4 a w niedziele najpierw jade do mych tesciow powspierac sie duchowo:) a potem wracam do Słupska :D:D:D:D i czas do szkoly:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌻Julka Gratulacje z mieszkania :) wracaj do nas szybko my tez tesknimy 🌻Kig dobrze ze jestes wymagajaca facetow trzeba trzymac krotko acz umiejetnie zeby im sie wydawalo ze to jednak oni sa gora ale tylko zeby im sie wydawalo:) 🌻Anussska lącze sie z toba w bolu ja bede musiala zaliczyc dwa kola z laciny i mi niedobrze 🌻Nalcia damy rade:) 🌻owieczko rumianku anielko fitnesss mufra bomba👄 ja ide sie rehabilitowac dalej a wczoraj JEZDZILAM NA ROWERZE:):) ja to walnieta jestem ale juz siedzenie w domu mnie wykancza:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
owieczko spojrzalam na twoj suwak juz za 3 miesiace masz slub zazdroszczeci :) oh mala juz widze cie w bieli i usmiech twojego meza na twarzy jak wchodzisz :)w tej sukni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam miłe Panie :) wczoraj Internet mi się schrzanił, dziś z resztą też ale poszłam do Babci i jestem :) witaj natalii ja nie mieszkam z chłopakiem z bardzo prozaicznego powodu - bo go nie mam :P Naluś nie dziwię się, że wolisz teściów niż koleżanki. w końcu oni to jak by część D, a Ania i inni juz nie. ale będzie dobrze. za parę miesięcy suwaczek nie będzie już potrzebny :) anussska ja tą historię też już wcześniej słyszałam ale od Pani portierki dziewczyny dowiedziały się, że to zdarzyło się w ich akademiku. a Pani portierka jest tam chyba od początku powstania tego akademika :P i powodzenia na zaliczeniach :) łaciny też nigdy w liceum nie lubiłam :P gigusia nie za wczesnie na ten rower Słonko? znaczy się nie wiem, ale ja zawsze myślałam, że jak cos z nogą to potem trzeba długo się oszczędzać i uważać rumianku a ja nadal nie ogarniam jaki remont, jakiej sali co i jak i dlaczego :P uświadom mnie, proszę :) kig z tym brakiem studenckiego życia to ja Cię rozumiem. w tym roku akademickim byłam raptem na 4 imprezach i to też w pośpiechu między jedną a drugą książką :O ale pomysl sobie, że jak już będziemy wyedukowane, piękne (chociaz to, to już jesteśmy :P) i mądre to sobie to odbijemy :) bombuś ale przez te 11 godzin masz jakieś okienka, prawda? bo przecież 11 h ciurkiem to zajeb*** sie idzie!!! Aniu J gratuluje mieszkania :) zakładaj tam sobie szybko Internet i wracaj do nas :) owczuś ja to dziś rano doszłam do wniosku, że strasznie zazdroszcze Ci tej całej krzątaniny przedślubnej, ślubu, przyszłego męża. też bym tak chciała :) ale pozostaje mi tylko zasilić szeregi starych panien :) no chyba, że mi rzucisz aż do Warszawy swoją wiązankę :) gdzie się podziały Fitness i anielka? aha, dziekan nie rozpatrzył podań o komisy, rozpatrzy w przyszłym tygodniu. facet od historii polski nie pozwolił pisac mi kolokwium w późniejszym terminie bo, cytuję, \"robię to dla pani dobra\". jaaaaaaaasne. no, a dziś na 18.00 jadę na spotkanie z rodzicami mojego potencjalnego dziecka. więc teraz muszę opracowac sobie trase dojazdu i ide uczyć się tej parszywej logiki. buziaki dla Was 👄👄👄👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam juz dosyc , ,myje od rana, glodna jestem jak wilk a o 16.30 z powrotem do pracy 😭 jutro do skzoly, poczytam was siwczorem ide cos zjesc bo zaraz sie rozlece bombus dzieki za song👄 mufra mam taka mala knajpke i mamy remont:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny kocham was bardzo , tesknie za wami....ale nie mam czasu:) jak tylko znajde chwile odpisze wam:)u mnie wszystko ok:D juz niedlugo wyjazd do Moskwy:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mufra kurna jakie potencjalne dziecko????jezuuuu heh jobieto ty w ciagu kilku miesiecy bylas na 4 imprezach a ja bylam na 4 imprezach w ciagu..dwoch lat:P giga wariaie widze ze nnuzka ok a rwala w noy bo moze niskie cisnienie albo ma padac deszcz??? Bombka ja mam schizy w stylu on mni nie kocha bo tego nie mowi nie chc sie kochac wtedy co ja chce itd:P glupie wiem wiem ojeju wlasnie wrocilam z pracy managerka wrocila w tym tygodniu i normalnie po 2 miesiacach ponad jak jej nie bylo nikt sie nie moze przyzwyczaji do jej czepiania sie eehhhh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej.. Padam.. Mufra nie mam żadnego okienka :o 11 godzin na pełnych obrotach i to właśnie w sob skumulowały mi się najcięższe przedmioty 😭 Miśku to ile te cymbałki będą rozpatrywać te Wasze podania?? :o To się nazywa POWAŻNE traktowanie ludzi :o:o u mnie nie jest lepiej :( Giga cieszę się, że już szalejesz 👄 Rumianuś You welcome :D Jukla z kim będziesz mieszkała?? WRACAJ 🌼 Anielica 👄 Idę spać bo nie wyrabiam a jutro.... ehhhhhhh :( Oby do niedzieli popołudniu.... DOBRANOC

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj Kiguś :) Skąd ja to znam :P Ja może na innym punkcie ale też mam schizy i robię afery o nic :P Chociaż ostatnio się staram i chyba troszkę wreszcie po 2,5 roku zaczyna mi wychodzić :P Trzymaj się Dziubku ❤️ i bądź pewniejsza - przecież Miodek Kobieta z Ciebie ❤️ Padam na ryjka :P Słoci senków Pysiaki..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌻kig kobieto bomba ma racje wiecej wiary w siebie i zapytaj sie go czy cie kocha i ze chcialabys to slyszec 🌻bombka 11 godzin o matko wspolczuje biedactwo 🌻anielka trzymaj sie jestesmy z toba 🌻rumianku dzieki za podpis na gipsie;) jestem cala rozemocjonowana jutrzejszym wyjazdem:) misiek napisal jest w danii to krok z mojej plazy na drugi koniec baltyku dzieli nas tylko morze eh...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pirsi mi zmalały:P nogi mi rozsadza, dzisiaj nalatałam sie za wszytskie czasy, ide spac bo jutro do skzolki, na szczescie mam jutro dodtakowy zjazd czyli tylko 3 godziny wykladow:O spijcie slodko👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie👄 mialam dzisiaj cusony sen snilo mi sie ze misiek przyjechal na jeden dzien zeby mi powiedziec zebym sie nie marwila ze wszystko u niego w porzadku i ze on wroci w sierpniu najlepsze bylo to ze czulam ze on mnie przytula i caluje ahhhhhhhhh po wstaniu jestem szczesliwa i mam wyjatkowy dobry humor:) ok zaraz jade do koszalina nie wiem kiedy sie teraz odezwe ale sie odezwe:) rumiankunie przejmuj sie przed okresem ci urosna:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Słonca😍 Gigusia miłego wypadu😍 Ech tylko morze mnie i D dzielą tylko Niemcy...wracaj tu do nas szybciutko😍 Rumianeczku no właśnie jak będziesz mila przed okresem urosną na pewno:)Biedactwo z tym remontem😍 Bombusiu ojej przerąbane tak w szkole tyle...nie wiem moze pisałaś ale co w końcu z tą fonetyką? dostałaś wyniki? Ciesze się że już sie mnie denerwujesz i nie masz takich schizm😍 Naprawde dziewczyny nie warto ja to teraz doceniłam😍 KIguś Mufra ja na studenckie też nie chodze. Jak był D to chodziliśmy ale tutaj po naszych knajpkach ale żeby isc gdzieś z moim rokiem to nie....nie lubię gdzieś tak wiecie...nie wiem tak gdzieś mam...wole z moimi znajomymi tutaj... Mufra co za durna szkoła! Założe się, że u nas też tyle trzeba byłoby czekać bo oni są tak szybcy że szok...No ale na pewno wszystko się ułozy😍 a tą historie z akademikiem tez słyszałam:) Anielko trzymaj się tam w Moskwie😍 Owczuś ja też chcę bukiecik :D Jak tam przygotowania coś więcej sie ruszyło u Ciebie? Oj KOchana niezle też jesteś zajeta i przemęczona mam nadzieję że to minie szybko😍 Anusia jak ta łacina? Jak Ci poszło?😍 Julus wracaj do nas też szybciutko jak tylko uporasz sie z przeprowadzką😍 Fitness a Ty gdzie jesteś?😍 chyba nie zapomniałam o żadnej z Was?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wczoraj zadzwoniłam do D...heh bylo mi troszke lepiej...troszkę...bo teraz czuje ze zbiera mi się na to samo... Chyba sie znowu wybiorę do jego mamy powiem Wam że przez te ostatnie dni tam sie czułam najlepiej...w domu mama mnie nie rozumie nie rozumie tej tęsknoty i czemu płacze, pokłociłam się z nią... Byłam wczoraj u tego psychologa chciałam zobaczyć co mi powie...trochę mi pomogła jak na pierwszy raz nie było tak zle...powiedziała mi abym utrzymywała z nim bliskośc to ze sie nie widzimy nie jest powiedziane że nie jesteśmy sobie bliscy ...podpowiedziała mi zebym moze mu list napisała, opowiadała mu co bedzie jak wroci co bedziemy robic...itp...pytała mi się o to co robilam jak go nie było wczesniej...wiecie co ze ja nie potrafiłam jej na to odpowiedzieć...no i tak sobie z nią gadałam...ide za tydzień znowu... Wieczorem widziałam sie z kumplea ktorej chłopak tez wyjechał i ona ma podobnie jak ja nie chce jej się wychodzic nigdzie do znajomych tylko by siedziała w domu albo u teściowej... i co najgorsze tez się boi ze im sie rozwali to wszystko... musze się umowić z siostrą Darka...moze to tez coś da?Na ta chwile tylko bym spała... No napisałam esej:)Dziękuje Wam że jesteście😍

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wpadam jak zwylke na chwilke :P Nlus moze z tym listem to dobry posmyl ale wiesz co jak kiedys robilam jak mogjego niebylo przez prawie miesiac?? wiem ze to bez porownania z twoja rozlakom ale ja kubilam zeszyt o pisama sobie w nim cos takiego jak pamitenik ale pisalam do go mojego M opisywalam wlasnie co robilam kiedy o nim myslam i bylo mi z tym latwiej bo czulam sie tak jak bym z nim rozmawiala a potem jak wrcoil to mila niezla lektore aczkolwiek watpuie zeby cala przeczytal < do tej pory nieweim , ale wybaczam mu :P> wazne ze ja sie czulam lepiej Rumianku kochnie dziweczyny dobrze mwoia ze przed okresem bedziesz miec duze:P ja zawsze tak maja takie dojsce potem kocham was dla wszystkich < buziaiaiaiaiaia>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale ja sie ciesze ze mi zmalaly:D sa stanowczo za duze jak dla mnie jednej:p wrocilam niedawno, zjadlam obiadek teraz ide leniuchowac:D buuuzka👄 nala 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rumianku mi tez maleja!!!! moj ulobiony okres w czasie cyklu tak 4 dni po miesiaczce przez 10 dni mam mniejsze a tak wogole to 70C :( ja taka chuda w pasie rece chude pupa chuda SKRZYDLA (udka) grube i cyce wielkie buuuuu niesprawiedliwe:( ale jak mowilyscie kovbiety mam wiecej wierzyc w siebie sprobuje ale .... zaraz robimy przyjecie niespodziank dla mojego bylego kota ma urodzinki hi hi jest swiecie przekonany ze wychodza gdzies z beata:P a ja go wkrecam ze ida do restauracji i zeby zamowil taksowke na 6:30 :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien doberek!! Nie zapomnialam o Was, ale ostatnio jakos nie mialam ochoty na nic.. jeszcze mialm taka dziwna sytuacje, ze jakas osoba podawala sie za mojego Skarbka.... znaczy sie ja podejrzewalam, ze to on siedzial na czacie na fotce i na swoim gg i sie umawial z laskami z czatu, najprawdopodobniej to byl jego kolega, ale 100% pewnosci nie mam:( Przeplakalam kilka wieczorkow i tyle nerwow mialam, kolzenka mi radzila, abym go zostawila, ale ja nie chce i raczej mu wierze chociaz mam co jakis czas watpliwosci..... Ech troszke nakrecilam, mam nadzieje,z e zrozumialyscie co nieco. A teraz wlasnie wrocilam z Sarbinowa..... Pozdrowionka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wlasnie wrocilam od mojej kumpeli z calodniowej imprezki i spie u drugiej jestem nalana inaczej kompletnie pijana mam dola ja nie wytrzymam do sierpnia ja nie jestem silna baba czemu on kurwa wyjechal nienawidze go za to ze mnie kocha i wyjechal siebie tez nienawidze ze go kocham kurwa boze po co on wyjechal NIENAWIDZE MILOSCI po co ja sie zakochiwalam zeby sie kurwa zacierpiec czy co ?? 😭😭😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem :P po porannych do dupy zakupach (buty nadal zatrzymują się na rozmiarze 39) cały wieczór przesiedziałam z moją 5,5 miesięczną Siostrunią bo Jej rodzice przyjechali zaprosić nas na chrzest. normalnie zakochałam sie w tym dziecku!!! jest taka słodka, kochana. ehh, tylko schrupać takiego aniołka :) (i mówię to ja-która nie lubi małych, sikających i kupciających w pieluchy dzieci :P ) rumianku to w takim razie już rozumiem dlaczego cały czas jasteś zarobiona. ale im szubciej skończycie remont tym szbyciej będa z tego jakieś zyski :P a o mniejszym rozmiarze cycków też marzę :P mam na zbyciu tak mniej więcej 1,5-2 rozmiary :P anielka tylko nam nie zgiń w tej Moskiwie i zdaj relację z podróży :) kig bo ja to od tygodnia namiętnie szukam pracy i stwierdziłam, że mogę dzieci pilnować. i właśnie wczoraj byłam u takiego potencjalnego, do pilnowania, dziecka. chłopiec ma 3,6 roku a jego mama była mną po prostu zachwycona :P w przyszłym tygodniu jeszcze idę do takiej dziewczynki 8-letniej. i jak to Twój Cię nie kocha jak kocha? nie gadaj głupot Słonko. bombastyczna szczere wyrazy podziwu. ja ledwo potrafię na dupie usiedzieć 1,5 h, a co dopiero 11? dzielna z Ciebie kobieta. gigusia rozwaliły mnie te zdjęcia. jeszcze na dodatek akurat do pokoju wszedl Wujek wiec mam Ci przekazac, że masz ładną nogę :) a poza tym to nie chrzan, że nienawidzisz miłości. jutro wytrzeźwiejesz i zmienisz zdanie :P Nala najważniejsze, że nie jesteś sama. ten list to dobry pomysł, ale pomysł owcy też jest genialny. jezuuu, nasza polska rzeczywistość mnie dobija. młodzi, wykształceni, pełni zapału ludzie muszą wyjeżdzać niewiadomo gdzie bo nie mogą normalnie zarabiać w kraju :O aha, i zastanówi sie dobrze nad tym co robiłaś zanim On się pojawił bo to faktycznie może być klucz do zabicia części tęsknoty. trzymaj się Kochana 🌼 owczuś ale pamiętasz o wiązance dla mnie? :P już nawet amm upatrzonego kandydata na męża :P Fitness nie sluchaj się koleżanek. one nie są ani Toba, ani Nim. porozmawiaj z Nim o tej sytuacji. to najlepsze wyjście. poza tym nie takie głupoty można wybaczyć. uwierz mi..., móię to z doświadczenia.... jak zwykle się rozpisałam :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem zła, moje kolezanki z ktorymi sie najbardziej przyjaznie nie przyjada jutro na wyklady, zostane sama 😭 fitness sluchaj mufry dobrze radzi:) najlepiej wyjasnij to z nim a nie sluchaj postronnych osob, niekotorzy tylko czekaja na to kiedy komus zrobic przykrosc, trzymaj sie mala🌻 giga czlowiek pijany wygaduje glupoty, wytrzymasz serducho, tak jak nala, szybko zleci i za niedlugo bedziecie znowu tulic swoich ukochanych❤️ bombus trzymaj sie w szkolce aj jutro tez siedze na wykladach ale tylko do 14.40 za to za tydzien zas zajecia do 20:O dla calej reszty myszke ogormny buziaczek👄 czy moglabym prosic was jeszcze o pare piosenek bo chce sobie zgrac fajna plytke;) chodzi mi o Gwen stefani Sweet escape i Hinder lips of an angel spijcie slodko lobuziaki👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×