Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

owieczka20

Hmm MoZe I tAki ToPiK jEsT alE cO TAm 20-LATKI ŁĄCZMY SIĘd

Polecane posty

Mufra- trzymam kciuki za próbna rozmowe.....:> dobrze zrozumialam!!!???? na pewno Ci sie uda:D rumianeczku- widze ze remoncik w knajpie robisz, oczywiscie chce zdjecia:D nienawidze remontów:::::::::))))))))) a teraz mi sie szykuje remont lazienki, z jedenj strony w koncu.....bo to ruina, a zdrugiej strony........;/;/;/;/;/ ale damy rade:D dobra zmykam pappa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewczynki!! Rumianuś cholernie pusto tu bez Ciebie i tego NIE DA się NIE ZAUWAŻYĆ ❤️ Rozumiem Dziubku Twoją bezradność - sama jestem w podobnej sytuacji :( Ale ułoży się.. zobaczysz 🌼 (czasem sama w to nie wierzę :( ) KIGuś ma rację.. z TAKIMI ludźmi.. ehhhh potakich można spodziewać się WSZYSTKIEGO :( Mufra 120 zeta za jeden dzień????????????? Matko to wiesz ile ja muszę na to charować?? Byłoby super jakbyś dostała tą pracę :) Też kiedyś myślałam o opiece nad dziećmi ale pomyślałam, że to zbyt odpowiedzialne :( Nie daj Boziu coś by się stało.. szczególnie Maleństmu :( Nio ale ta Twoja jest już duuuuuuuuuuuuuuża więc perfecto :) Aż mnie dziwi bo ja jak miałam 5 lat to już sama zostawałam w domku :( Niestety nie było innego wyjścia :( Wiecie co.... ja w ogóle jakbyłam malutka to zachowywałam się jak dorosła.. nie miałam rodzeństwa ani rówieśników w pobliżu i taka mała staruszka ze mnie była.. a teraz?? Czuję się jak 15 :P:P Siem rozpisdałam :P Mufra cieszę się 🌼 Anielica nasza wróciła 👄 :D Aaale Ci zazdroszczę tego wyjazdu.. pewnie dużo pracy Cię to kosztowało.. ale warto :D Narób sobie tylko milion zdjęć żebyś mogła nam później wszystko zobrazować :D 🌼 GIGAAAAAAA oby tak dalej :) Cieszę się. Bardzo :D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Owca wyjechała tak?? Z tego co pisała to siedzi u swojego przyszłego Męża :D:D:D Tęsknimy 👄 I ANUSSSKA znów nas opuściła 😠 Wracaj 😭 ❤️ Nalka jak się trzymasz?? Ciągle Ty i Giga siedzicie mi w łepetynce.... Fitness 🌼 JULKA 🌼 A mi nic się nie chce. Dalej siedzę w tym cholernym dołku. Wczoraj gadałam z Miśkiem przez tel chyba ze 2 godz i jakoś mi dziwnie :( Nie potrafię nawet określić co się dzieje :( A żeby tego było mało moje Maleństwo tzn chrześniaczka (7 m-cy) wylądowała w szpitalu :( Zapalenie skrzeli i teraz robią badania bo niewiadomo czy nie ma przerzutów na płucka :( Takie Maleństwo.... aż serduszko boli.. właśnie.. idę zadzwonić..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miałam Was poczytać ale nie mogę się na niczym skoncentrować. innymi słowy: KURWA! KURWA! KURWA! KURWA! KURWA! KURWA! KURRRRRRWAAAAAAAA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ten pieprzony prodziekan nie przyznał mi egzaminu komisyjnego!!!!!!!! a baba w dziekanacie słodkim głosikiem oznajmiła mi, że jak nie będę miała zdanej logiki to mogę dostać warunek. jasne, zawsze do cholery pragnęłam zapłacić 4,5 tysiaka za warunek. już nie wiem czy mam płakać czy się wściekać :(:(:(:(:( zostało mi liczenie na to, że dziekan mi przyzna komisa, a jak nie to zostaje jeszcze rektor. a jak nie to chyba z dupy wyjmę te 4,5 tys ale kurwa wyjmę. dobra, kończę bo znowu zaczynam płakać :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha, jeszcze jedno. możecie mi napisać jakieś pomysły na zajęcie czasu 8-latce? trochę pomysłów już mam (rysowanie, lepienie, gry, szachy-bo mała je uwielbia, czytanie, bajka) i pewnie jeszcze coś wymyślę ale licze też na wasze pomysły, bo jak by nie było będe z nią siedziala cały dzień więc w krytycznym moemncie może zabraknąc mi pomysłów. więc będę wdzięczna za wszystko, co przyjdzie wam do głowy. poczytam Was jak się ogarnę. dziękuję, że jesteście.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie moge mysec dziwczyny...napisalam 700slow artykulu jeszcze zaknzenie 1000slow anaizy i 500 procesu tworzenia a ja dupa...buuu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej DZIEWCZYNy!!!!! Troszke zaniedbalam Was, ale rzadko na kompa wchodzilam, a jak juz to na krotko. Wiem wiem tlumacza sie winni, nio, ale ja jestem NIEWINNA!! A z moim K. jest sytuacja wyjasniona:) ja mu wierze i ufam!! A wczoraj jak byl u mnie okazalo sie, ze jego mama jest w szpitalu i strasznie sie zdenerwowal. JA nie wiem co za glaby pracuja, aby podac zly lek na ktory jest sie uczolonym!!grrrr... Bo przez to jego mamusia wyladowala w szpitalu:( Dzis z nim rozmawilalam przez tel. i powiedzial mi, ze ma juz wszystkiego dosc. U niego ostatnio caly czas sie cos dzieje.....hehs..musi sie to zmienic. Bombus mamy prawie podoban sytuacje... Mufra hmm... mozesz jeszcze na plac zabaw wychodzic z tym dzieciaczkiem... hehe ale jestem pomyslowa jejciu.... Rumianus jak tam remoncik... chyba juz neidlugo koniec bedzie:) A ja dzis przesadzalam kwiatki cala sie upaparalam. Zastanawiam sie czy nie zapisac na taniec zamiast w-fu bo zdarzyc nie moge nigdy na w-f. A taniec to nawet ciekawe rozwiazanko... Wieczorkiem ide na malego piwosza hihi Owczus zniknelas z MEZULKIEM?????? hihi Ciekawe kiedy Juli sie pojawi 🌼 Kig dasz rade ZDOLNIACHO!! tylko 1000 slow:) Nalus Buziaki na oslode cierpien!! Anus gdzie jestes.... wyczytalam, ze nas opuscilas??? Anileko pstrykaj fotki abym sie nie nudzila i miala co ogladac :P Pozdrowionka 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rumianku tak to juz jest z tymi \"niby\" przyjacolkami są dober wtedy kiedy od nas cos chca a tak maja nas gdzieś i jeszcze dupe obrobia :( juz sie z tym spotkalam wiec cos o tym wiem to jest smutne ale prawdziwe :( Bombus myszko a co tobie tobie jest ze masz takiego dola ?? da sie temu jakos zradzić ? moze tona kwiatuszkow wywola na twojej ślicznej buzi uśmiech 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 Mufra kurde tyle kasy bedziesz miec ?? to ty bedziesz bogata a bedziesz chcila z nami pisać?? bo wiesz my to biedne studnetki jesteśmy:P a swoja droga kurde co ten dziekan wam odwala na tych studiach a ty jest na państwowej uczlni czy jak?? Anielko zazdroszcze ci tego wyjazdu chcilabym ja miec taka chrzatanie przed wyjazdem :P bo wczoraj milam isc do poradi małżeńskiej ale pocalowaliśmy klamke bo baba byla chora wiec musimy isc za tydzien ;/ Naluś Giga a wy jak tam dajecie rade?? fajnych macie teściow ja sie zastaniwiam jak by sie moi zachowali w takiej sytuacji hmm ciekawe?? dziś moje kochnie u mnie spi :):):) ciesze sie :) jak dziecko:P a teraz ide do niego bo wiecie CHATA WOLNA => to myszy charcuja:P:P do pozniej BUŻIAKI I TRZYMAJCIE SIE JAKOS KOCHAM WAS

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
napisalam do was dlugiego posta i cholera jasna mi sie pokasowalo wszystko sie zaraz rozplacze jutro jeszcze raz napisze bo musze zejsc z kompa wrrrrrrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Giga dajesz...napisalam juz artykul loga i teraz analiza no musi sie udac pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam moje slicznotki!!! Przepraszam was ze nie pisze, ale nie mam dostepu do neta, w niedziele sie przeprowadzam to juz calkiem nie bede miala neta :( smutno mi z tego powodu bo tak sie z wami zzylam i naprawde tesknie. a teraz jestem doslownie na chwile, nawet nie mam czasu was poczytac, strasznie zaluje. Pamietajcie ze Kocham Was moje skarby i jak tylko bede mogla to wejde na cafe. do mnie brat przyjedzdza we wtorek, strasznie sie ciesze i wkoncu sie wyprowadzam od tych debili. i w sobote zaczynam 2 dodatkowa prace w golf clubie. kurde jestem zabiegana. to tyle u mnie. jetsem zla sama na siebie ze tak was zaniedbuje. owieczka juz niedlugo slub-powodzonka kigus dziekuje za zdjecia-sliczne dla reszty miskow ❤️ PS macie moje meile i gg takze jesli chcecie to sie odzywajcie. buziawki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
normalnie podziwiam moje koleżanki za polot i pomysłowość. na poprawienie mi nastroju zabrały mnie na...wykład do profesora Miodka i Bralczyka :D śmiesznie i sympatycznie było. było... :( na dodatek NIKOMU nie przyznali komisa. zajebiści są. kig a Ty tak liczysz co do jednego te słówka? ja na angielski zawsze musiałam liczyć i cholera mnie brała jak miałam doliczyć do 300 a co dopiero 1000!!!! a te 120 zł to dostanę praktycznie za 12 godzin, bo mam 10 zł/h. rumianku zdolniacho, prześlij mi jakieś zdjęcia tej swojej knajpki, proszę :) i wiesz co sie mówi takiej pseudo-przyjaciółce? \"chuj ci w dupę aż po migdałki\" :D albo odwrotnie: \"chuj ci w ryj aż po odbyt\" :D (to filozofia życiowa mojej kochanej kumpeli Karolinki) anielka narób dużo zdjęć to nam potem pokażesz kawałek dalekiego świata :D a remonty nie są takie złe. szczególnie jak w nocy się budzisz bo płytka w łazience ze ściany zrobiła \"pierdut\" na podłogę :D bombuś w wieku 5 lat zostawałaś sama? wow. mnie to babcia do szkoły odprowadzała chyba do 3 klasy podstawówki, potem jakoś dopiero z koleżankami zaczęłam chodzić. i co z Twoją chrześniaczką? mam nadzieję, że wszystko dobrze... Fitness cieszę się, że z K. już wszystko dobrze :) z jego mamusią też będzie wszystko ok. poleży z tydzień-dwa i wyjdzie i przyjdzie do domu \"DAJCIE JEŚĆ!\" bo szpitalne jedzonko jest \"pyszniutkie\" (sama 2 razy wylądowałam w szpitalu bo dostałam lek co mi żołądek zżerał:O ) owczuś nie przesadzaj :P fakt, na sytuację finansową nie mam co narzekac, za warunek pewnie zapłacę ze swoich, pod gołym niebem nie mieszkam ale po tym roku nie będę nawet biedną tylko zrujnowaną studentką :P a nasz piękny, stołeczny Wydział Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego (gdzie jakaś cholera mnie zesłała) chyba szuka na siłę kasy :O a swoją droga to po co do tej poradni małżeńskiej? myślałam, że tylko u księdza trzeba zaliczyć \"wykłady\" i wystarczy. hmmm, wolna chata? a wlaśnie co ksiądz mówił o stosunkach pozamałżeńskich? :P :) giguś własnie weszłam na Twoj suwaczek. od dziś do szczęścia zostało Ci równo 5 miesięcy :) Aniu wracaj szybko, niech Ci podłączą tego neta jak najszybciej :) a ja dalej czekam na Wasze pomysły co można przez cały dzień robić z 8letnią dziewczynką obecnie chorą na ospę. dobranoc 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczynki 🖐️ melduje sie 20 latka (w kwietniu 21 latek) ze ślaska 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
melduje sie na wejsciu i spacm sie szykowac bo wyszykowalm swojego do pracy wiec teraz moja kolej:P Anusska zazdroszcze ci tego ze mieszkasz juz ze swoim :P Buziam wasssssssss Figaaaaaaaa ======>>>>> witraj w naszych skromnych progach ja jestem Ania milo mi :) i bedzie mi jeszcze mielje jesli zostaniesz z nami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
slonca zaszlo jakies male nieporozumienie, nie chodzi o moja przyjaciolke tylko od mojej przyjaciolki kolezanke:) nie czytacie uwaznie:P a wczoraj skonczylam juz remont knajpki, w koncu!!!!!!!!!!!!! jak przyszlam do domu to myslalam ze mi nogi odleca, wszytsko mnie juz boli od mycia schylania malowania itd a w dodtaku wczoraj zaczal sie remont u mnie w domu😭 dzisiaj jade do szkolki wiec sie odstresuje troche;) lece na sniadanko👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
skonczylamokazalo sie ze ma bc 500 tragedia jak mozna w500 slowach tyle zmiescic wyszla mi jedna wielka bzdyura:( Anniu J kochnnie trzyma sie goroaco moj braciszek tez jest zmna w anglii miezka ulice dalej terazbedzie ci lzej:) Rumianku no jak ta twoja knajpka wygada?ja wiem ze to chodzi o Twoje kolezanki ale ty sie tak w to wlasnie nie angazuj uczuciowo bo zwariujesz Bombka nawet nie wiesz jak mi przykro ze mialas takie zycie.Ja tez czasm zostawalm sama jak miaalm 5 lat ale byla babcia chociac do przedszkola chodzilam sama z koleznka od 5 roku zycia. A jak mialam isc sama bo koleznaki ie bylo to i tak szlam:) jak rodzicie wiedzieli ze mam wracac sama to mnie ojciec odbieral...tzn nie odbieral bo zapominal ze ma dziecko i przesiadywal z tymi swoimi obrazami eehhh niektorzy ludzie nie nadaja sie do macierzynstwa i ojcostwa ja niestety trafilam na taka parke:( Giga dzielna dziewczynka z ciebie:) to ile jeszcze? Nala Anusska (:-* ) Fitnessik Anielka (na ile ty do tej moskwy jedziesz ze takie pakunkie boierzesz?) Owieczko cmok cmok aha Mufra jak ja ci tgo doktora Miodka zazdroszcze eeehhh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mnie tez wkur*** ten deszcz nic sie nieda przez niego zrobic wrrr i tylko pogode ducha psuje no:P ja jak zwykle wpadalm jak po burze poiwedziec ze zyje i ze tesknie za wami :* Kig nieweim jak ty wytrzymujesz te literowki ale dasz rade :) bo ktos musi co nie Rumianku milego popoludnia w szkle i jak mozesz to zrob jakies fotki tej twojej knajpki bo mnie ciekawośc zrzera:P ❤️ dla reszty do wieczorka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ajjjjjjjjjjjjjjjj :D:D:D:D:D normalnie mam własnie na twarzy usmiech szerszy niż od ucha do ucha :D:D:D:D:D:D a to wszystko dlatego bo dziecko jeździło dziś po dziurach, górkach, wybojach i zakrętach citroenem rajdówką :D:D:D:D:D to się nazywa dac dużemu dziecku zabawkę :D:D:D normalnie jestem szczęśliwa jak nigdy :D Figaa witaj kolejna ze śląska. chyba ten topik ma monopol na śląsk a nielicznie wyjątki tylko potwierdzają regułę. ja dla odmiany jestem spod Warszawy :) owczuś Ty jak zwykle zaganiana :) rumianku to czekamy na zdjęcia z knajpki :) a Miodek właśnie wspominał o swoim liceum ale ja chyba już głuchnę na starość bo uslyszałam \"Czarnogóra\" :P a tu się okazuje, że mówił o Tarnowskich Górach :D u mnie w lo nie było żadnych sław. tylko Zubilewicz od pogody do mnie chodził a potem uczył geografii. kig jak zobaczyłam Sama to się zastanawiałam do kogo jest podobny. i dopiero teraz wpadłam na to do kogo :D gdyby był \"jasny\" to by był bardzo podobny do chłopaka mojej przyjaciółki :) a że chłopak Kasi jest podobny do pana z kebaba to sam też jest do niego podobny. w ogóle ostatio zauważyłam, że ludzie to są strasznie do siebie podobni. bo ja ostatnio dużo komunikacją jeżdżę i iście naukowe obserwacje robię :P tylko jeszcze jakoś nikogo do siebie podobnego nie znalazłam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wrocilam ze szkolki:D ide do mojej knajpki, bede potem:) a zdjecia musze zrobic ale toi po weekendzie bo teraz mi cos aparat nie wysyla fotek na komp, buuuziaki👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
boze mufra jakie obserwacj najbardziej rosmieszyl mnie ten pan z kebaba hihihiii Figa o rany ale jestem chamka zapomnialam cie przywitac witaj wiec niewiasto zostajesz z nami? spaciu niby by dziecko poszlo a snu brak eeehhh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kig Ty się nie śmiej z pana z kebaba. jak kiedyś będę przy tym kebabie przechodziła (co nie zdarza się często od kąd skończyłam lo) to zrobię mu zdjęcie z ukrycia :P a wieczorem poproszę Kasię o zdjęcia Jej S to sama zobaczysz podobieństwo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co tu dzis tak pusto?? oj nieldanie tak:P ja sie dzis poklocilam z mama wiec mam humor do dupy , teraz sprztam apotem jade na urodzinki chrzesnika od mojego miśka ... ....ja lubie czytać PAMIETACIE!!!!!!!!!! wiec pisac mi tu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×