Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

owieczka20

Hmm MoZe I tAki ToPiK jEsT alE cO TAm 20-LATKI ŁĄCZMY SIĘd

Polecane posty

nie mam ziś już siły Was poczytać bo spędziłam z Amelką 10 godzin (chwała jej mamie, że wróciła 2 godziny wcześniej). tak więc przez 6 godzin dzisiejszego dnia bawiłam się stadem kucyków Pony, wyspą Pony i dyskoteką Pony :D i jak by kto nie wiedział co to \"Księżniczki\" to ja hętnie wyjaśnię ;) a na dobry koniec dnia mała słysząc, że mama przekręca kucz w drzwiach urządziła mały placz i fochy na mtakę, że wróciła za wcześnie i że ma sobie pójść. innymi słowy: ODSTAŁAM ROBOTĘ :D i to by było na tyle. idę uprasowac ciucha na jutro i spaciu. DOBRANOC 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ hejka slonca, wlasnie wrocilam z pracy:P dzisiaj wyjatkowo dlugo ale co tam przynajmnije mi dzien zlecial, mam jakis dziwny humor chyba dostane @ lece do wanny a potem na tv troszke, buuuziaczki👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mufra gratulacje tzn co dostalas te robote na stale???ty niedobra z drugiejs trony dziecko przeciwko matce nastawiasz:P rumiankowi gratulujemy okresu ja sie tez spodziewam tym razem nie powinno byc problemow:( bo tutaj ciagl pada wiec lapie infekcje pecherza a jak nie pada i sie kocham to po kochaiu sie to samo i tak od kilku dni az dzisiaj poprosilam szefusia zeby mi antybiotyk przepisal ile mozna tego cholerstwa znosic raz muse wyleczyc najlepsze jest to ze jak ja poszlam kilka miesiecy temu do swojej domowej lekarki to ta zamist mi pomoc mocz przebadac to ciagle sie pytala czy w ciazy nie jestem i zrobila mi wymazy na 5 roznych rzeczy...najsmiesznejsze wtedy bylo to ze ja wtedy nie kochalam sie jeszcze z Samem i omal jej nie odpalilam po kolejnej aluzji o ciazy ze musialo to by byc kolejne niepokalane poczecie:P i dzis sie jeszcze trocheprzestraszylam bo ni nie jadlam i zrobilam sobie test w pracy na obecnosc cukru w moczu i niby mam ale nie bede sie schizowac:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale pokręcony dzień :P Mufra gratultję pracy :D Kiguś lecz sięd dziewczyno żeby coś gorszego z tego nie wyszło.. 👄 Idę spać bo już zasypiam nad biurkiem.. D O B R A N O C

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zadzwonilam do domu tata odebral i mowi do mnie :\"corko przyszla do nas jakas podejrzana paczka myslalem ze to waglik i wydlubalem dziure\" ja na to wrzaskiem:\"kurde przeciez mowilam michalowi (to moj brat tak samo na imie ma jak misiek) ze jak przyjdzie do mnie paczka NIE OTWIERAC\" tata:\"alez a nie otworzylem tylko zrobilem mala dziurke zeby zobaczyc czy nie wysypie sie bialy proszek\" mama:\"kochanie widzialam przez ta dziurke jakiegos pluszaka\" ja:\"DO CHOLERY JASNEJ KTO OTWRZY TA PACZKE ZABIJE\" mama: \"alez kochanie nie denerwuj sie a mozemy otwrzyc?\" ja z histeria w glosie: \"NIEEEEEEEEEEE czy ja mowie niewyraznie poloz ja w szafie w moim pokoju niech was nie korci jak wroce sama otworze\" mama:\"no dobrze dobrze nie wiem czy wytrzymamy tyle\" ja:\"wrrrrrrrrrrrrr\" to skrotowa rozmowa telefoniczna z moimi rodzicami.....nie wytrzymam mam wracac do domu za dwa tygodnie do tego czasu mam nadzieje ze nikt mi nie otworzy jej boze my family mnie czasami wykancza chociaz ich kocham:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
buahhahaa giga niezle niech ci moze te poczake preesla na stancje co wkurzylam sie laptop mi nie dziala pisze z norma;llnego kompa psia krew wazne ze prace mam uratowana lece do roboty buziak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny ja jestemjeszcze prezd wyjazdem..... Wyjezdzam w srode....] codziennie wielkie zakupy....wczoraj byłam z mamą w tesco wydałam 140zl na same jedzenie........ ja nie wiem gdzie te pieniadze...ciesze sie z wyjazdu, ale te wydatki mnie wykoncza:( No wiec zbieram sie do sklepu, musze dzis otworzyc...i cezkaja na mnie sklepy...;/;/;/;/;/;/;/ Zycze wam milutkiego dzioneczka:D a Ja zmykam:) buziaki papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przeczytałam wszystko :) kig dostałam robote na stałe, 10 zł za godzinę mi płacą. strasznie mi przykro Słonko, że masz tak z mamą... nie znam sytuacji ale ehhh, chyba jedynym wyjściem jest przeczekanie. ona na swój sposób Cię kocha tylko nie potrafi tego wyrazić. takie upośledzenie uczuciowe... dobrze, że przynajmniej jesteś daleko to nie musisz tego wszystkiego znosić codziennie... a niepokalane poczęcie... czemu nie :D:D:D bombuś musiałaś rzuciać yotubka? te strony nigdy nie chcą mi się załadować...ehhh ;) gigusia a co w ogóle w tej paczce miało być, że tak jej bronisz przed otwarciem? swoją drogą to to też mnie wkurza. ostatnio przyszła do mnie torebka. babcia dzwoni, ze jest i czy moze otworzyć bo jest ciekawa :D anielka to ja widzę, że robisz niezłe zapasy. będziesz miała nadbagaż z powodu jedzenia :D a tak poważnie to faktycznie, jedzenie strasznie dużo kosztuje. szczególnie takie \"długodystansowe\". ale czym jest jedzenie w porównaniu do Moskwy :) buziaczki dla Was. idę się odchamiać i oglądać \"M jak miłość\" :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej myszki, przepraszam za moja nieobecnosc i ze malo pisze, ale mam remont w domu, wiec rano jezdzimy jeszcze za jakimis duperelami, potem obiad i do pracy, dzisiaj wstalam wczesniej wiec wpadlam sie przywitac przynjamniej:D widze za cos maly ruch tutaj, lobuzy pisac pisac i pisac!!!! anielko zycze udanego pobytu, zrob duzo zdjec i nam powysylasz potem:) kig a co do mojego okresu to go jeszcze nie ma ale to chyba przez stres mi sie znowu przregulowal:P ech ja juz tak mam;) no nic lece sie ubrac bo musze z mama zahaczyc o urzedy dzisiaj a potem na zakupy, milusiego dnia 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No witam Was dziewczyny, jeszcze przed wyjazdem:D Już siedze na walizkach, niby tydzien czasu a pellllllllnnnnnoooooooo bagażów....musze was zmartwic, nie mam aparatu:( chcailaam kupic przed wyjazdem, mama mi odrazila....powiedziala ze ktorys z braci mi pozyczy...a okazalo sie inaczej...mianowicie jeden z braci komus porzyczyl aparat, a drugi nie porzyczy bo za drogo kosztowal i oto takim sposobem zostalam bez:(nawet nie wiecie jak jestem wkurzona.......;/l;./;/;/;/;/;/;/;/ Bede prosic kolezanki o zdjatka:) buziaczki no i zycze fajnusnego, kolorowego, pelnego wrazen i optymistycznego tygodnia:D buziaczki papa❤️👄🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam moje Panie :D Anieluś baw się dobrze :D i przywieź nam cudne wspomnienia do opowiadania ❤️ Mufra to całkiem nieźle ta babka Ci płaci 10 zł za godz :) A nawet bardzo dużo :) Super :) Rumianuś to nawet chcilki wytchnienia Biedactwo nie masz 👄 GIGA jak słodko z tą maskotką :D i muszę, przyznać że masz przeuroczą rodzinkę :P :D Kiguś jak tam Twoje eseje?? ;) Oby do przodu ❤️ I zasadnicze pytanie.. A GDZIE RESZTA?? 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A mój dzisiejszy dzień = nauka + korki + nauka :o I tak do niedzieli. Ale nie narzekam :) Dałam sobie nawet szlaban na tv :P Ale wczoraj miałam słoci dzionek :) Przyjechał do mnie Misiak i poszliśmy na zakupy :) Chciał kupić sobie spodnie więc napatrzyłam się w przymierzalniach :D Nio i wybraliśmy takie mniam :) I byliśmy w Kościólku, bo mam u siebie rekolekcje i u spowiedzi :) Tak jakoś mi dobrze dziś ;) Starczy tego przynudzania :P Wracam do knigów :P ❤️ Miłego dnia.. ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
taki życiowy wniosek mam od samego rana: jak się myśli, że coś się udało to zaraz potem się to zjebie :O i tym sposobem będę musiała zrezygnować z mojej pracy bo okazuje się, że mama dziewczynki oczekuje, że codziennie będe po nią przyjeżdżała do szkoły samochodem co jest w moim przypadku nierealne :O więc musze do nich zadzwonić i podziękować. i znowu zostanę bez pracy... iście zajebiście :O do tego dziś musze uczyć się bezsensownej historii... ehhhhhhhhhhhhh rumianku kiedy u Ciebie skończą się te remonty? przecież Ty się dziewczyno zapracujesz! anielko szkoda, że nie będziesz miała aparatu. dobrze, że przyanjmniej koleżanki będą miały to i tak dostaniesz od nich dużo cudnych zdjęć :) bombuś co to są knigi? podziwiam Twojego Miśka. większość facetów albo nie lubi chodzić na zakupy albo jak już idą to wybierają dla swoich dziewczyn same mini ;) wielkie buziaki dla reszty :) idę się edukować :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
yyyyyyyy, wiecie co? dzwoniłam do Mamy tej dziewczynki i powiedziała mi, że nawet jeśli przyjadę po dziecko raz na jakiś czas samochodem to to nie szkodzi byle bym sie tylko zgodziła nią opiekować bo nie chcą nikogo innego... eee, w pozytywnym szoku jestem :) w każdym razie ma do mnie jeszcze zadzwonić w weekend i mamy się dogadać. heh :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widzisz Mufra :D Hehe niezastąpiona jesteś :D Nio i supcio :) Cieszę się :) A do historii podejdź na sucho :P Na każdym kierunku trzeba uczyć się durnot które do niczego się nie przydadzą :o Ja np teraz na pedagogikę muszę wkuć bałą historię wychowania od starożytności do dziś :o Od cholery tego.. i za ciorta nie wiem w jaki sposób pomoże mi to w postępowaniu z rozwydrzonymi dziećmi :o Tak samo mam na dydaktyce i psychologii :o Chciaż ostatnio nawet było ciekawie - koleś mówił o IQ :P Tyle tylko że on z najciekawszego tematu potrafi zrobić usypiające przynudzanie :o Ehhh studia :P Siedziałam do tej pory robiłam testy na korki dla dzieciaków. Qrdę mam 3 dziewczynki i każda na innym poziomie.. :/ Chwilę się jeszcze pokuję bo zaraz muszę lecieć :( jak wyjdę przed 3 tak wróce po 21 bo chcę jeszcze do Kościółka biec na 20. Kiedy ja mam się uczyć 😭 Ale chociaż pogoda jest miodzio :D 👄 🌼 👄 🌼 👄 🌼 👄 🌼 👄 🌼 👄 🌼 👄 🌼 👄 🌼 👄 🌼 👄 🌼 👄 🌼 👄 🌼 👄 🌼 👄 🌼 👄 🌼 👄 🌼 👄 🌼 👄 🌼 👄 🌼 👄 🌼 👄 🌼 👄 🌼 👄 🌼 👄 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do 14.00 robię sobie przerwę :) nawet wciągnęłam mnie ta historia. właśnie czytam o początkach państwa polskiego: o oploach, małych i wielkich plemionach, wodzach itp. zobaczymy co będzie dalej :P bobmuś kto wie, może do jakiegoś rozwydrzonego bachora zastosujesz spartańskie metody wychowania ;) w ogóle to z jakimi wiekowo dziećmi chcesz pracować po pedagogice? heh, jak będe się zajmowała Amelką to zgłoszę się do Ciebie po fachowe porady :) poważnie. ja wczoraj rozmawiałam z córką sąsiadów. Victoria ma jakieś 2,5 roczku, przyszła do siatki i zaczęła ze mną rozmowę: - A ja mam mamę, tatę, babcię i dziadka [tu wielka powaga na twarzy] coś tam coś tam ja: - A jak masz na imię? Ja mam na imię Kasia, a Ty? po chwili dziewczynka z wielkim uśmiechem na twarzy odpowiedziała: - Niunia. :D rozkoszny jest ten mały krasnal zza siatki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mufra ja nie studiuję pedagogiki :P Studiuję filologię angielską ale od razu na specjalności nauczycielskiej więc mam te wszystkie bzdetne przedmioty typu pedagogika, dydaktyka, psychologia, filozofia itp :P Nie wiem czy dobrze zrobiłam wpychając się na tą specjalność bo mam tylko duuuuużo dodatkowych przedmiotów i duuuużo kucia :o Ale może na przyszłość się przyda :) Pół mojej rodziny to nauczyciele :P I znając ten zawód od podszewki zawsze mówiłam NIGDY zawodowi nauczyciela.. a tu proszę :P:P Już staram się nie używać słowa NIGDY :P :D Ja nienawidzę historii :P A na 2 roku będę miała tego od cholewci :o i to po angielsku :o Lecę się szykować i uciekam 👄 Aaaaaaaaaaaaaaaaa CÓRKO SZEFA (fajny nick :D ) WITAJ 🌼 Jasne, że możesz się przyłączyć :) Bardzo mi (NAM) miło 👄 Idem :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A Mufruś i to wcale nie jest tak że mój Misiak kocha zakupy :P Po prostu potrzebował paru rzeczy i nie miał wyjścia :P:P Chociaż mam z nim dobrze, bo jak ja czegoś szukam (jestem straaaaaasznie niezdecydowana) to jest dla mnie naprawdę cierpliwy i nawet udaje, że się nie nudzi :P :D Mufra tak dziś myślałam, że ode mnie do Wawki wcale niedaleko (mój T studiuje na polibudzie w Wawie i dość często bywam) i jakbyśmy się wybierały na zjazd nasz kafeteryjny to razem :D ;) Ja to jestem :classic_cool: Idę bo znów się spóźnię :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeeeeeezzzzzzzuuuuuuuuu!!!!!!!!!! ta historia z każdą stroną robi się co raz gorsza :O zaraz coś mnie od środka rozwali... córka szefa witam/y 🌼 napisz coś o sobie :) bombuś hehehe :D to studiujesz coś w tym stylu co chce studiować mój przyjaciel. tylko, że on odwrotnie - pedagogikę ze specjalnością nauczanie angielskiego :D a chyba bycie nauczycielem nie jest takie złe. jak byłam mała zawsze chciałam być panią nauczycielką i zadawać duuużo prac domowych w raach zemsty za moja tony książek i lekcji :D wiem, wredna jestem :D a co do zakupów z chłopami to ten mój przyjaciel jest do tego idealny. bo on jest strasznie metroseksualny, na zakupy chodzi srednio raz na tydzień-dwa, zna wszystkich fryzjerów w centrum i okolicach, był chyba u wszystkich warszawskich kosmetyczek :D poza tym jak kobieta ubiera się w ładny ciuszek to cierpliwość męska się zwiększa :D a właściwie gdzie Ty mieszkasz bo mnie już skleroza dopada powoli :P idem siem łedukować histeriji :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
stlukalam w drobny mak kubek ktory dostalam od miska na poczatku zwizku jest mi dziwnie..........plakac mi sie chce.....ide pod koldre sie podolowac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie buucz giga pewnie ta paczka to od niego ten pluszak w srodku-jego nie stluczesz:) ps zarzadaj nowego:P mufra BRAWO!!!!!!!kobieto pracujaca:P Curko szefa witamy napisz cos o sobie Bombka no widzisz zycie nie kjest takie zle czasami:D eeehhh zmeczona mam spokoj z esejami na kilka dni spaciu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a czy ktos mnie tu jeszcze pamieta??:P dzis pisalam poprawke z osrodkowego ukl nerwowego... eh nastawialismy sie ze bedzie trudniejsza niz 1wszy termin a tu kicha dotyczyla zupelnie innych rzeczy tzn rostszych mniej skomplikowanych i nikt sie tego nie uczyl:P :( a pisalam wam ze zdalam szpilki w zeszlym tyg??tez z nerwowki??moze nie sa to najgorsze szpile ale na przekrojach mozgu w roznych plaszczyznach na przeroznych wysokosciach mozna wbijac szpilke co 1mm (co 2mm doslownie;P ) i inna strukture:D dalam rade mimo 3tyg zaleglosci na szpile nauczylam sie w 2dni jestem wielka a do tego potrzebna jest teoria ktora posiadalam w min zakresie:P no musialam sie pochwalic bo trzeba sie podbudowac ... a dzis zalizalam jeszcze z histologii tk miesniowa kobieta nas kocha pyta mnie z moja kolezanka o najwieksze szczegoly ktore w ksiazce przy danym temacie opisane sa (patrz i tu str) no ale udalo nam sie wybrnac z tego:)i sie usmialysmy:)chyba zdolniary z nas:Paaaaaa tego sprnr3 z laciny tego najwiekszego z calej gram nie zdalam:P hhihihihi i co jeszcze.... mufra ja bym sie nie umiala uzyc historii przeciez to takie nudne;) bombus zalozysz swoja prywatna szkole ang?? rumianus zdjecia knajki po remoncie:) nalus o z toba? owieczko??? anielko ale ktos bedzie mial aparat wiec bedziecie mieli mnostwo zdjec tym bardziej ze wieksosc ma teraz cyfrowe i nie ma ograniczenia ze ma 2filmy kazdy po 36zdjec:) wiec glowa do gory:) juljo a moze masz gdzies netka z ktorego moglabys skorzystac czesiej i do nas zagladac?? kig a wiesz ze dzis na mnie kolega patrzy i mowi ania ty jestes w ciazy na to inny kolega aaa ona jest w ciazy ale fajnie stalam z wypietym brzuchem tym na dole:P) no dobra gruba jestem a do tego umiem sie jeszcze wypiac:) gigus nie wymyslaj nic sie nie stalo pamietasz ze rzeczy tlucze sie na szczescie!!!!????? chyba pojde sei uczyc bo w pon mam kolosa z calej chemii tzn calej chemii do bialek czyli wszystko t oco sie w lo robilo po kolei... no ale u nas to skrot na bardzo wysokim poziomie jak to powiedzial dr na ostatnich zajeciach w tym roku i tak jeszcze brodzicie dotkacie fal a na biochemii w przyszlym roku to sie dopiero zanurzycie... (biochemia u nas to postrach calych studiow - nawet do neurologii na 5roku sie nie umywa...) a ja was kocham 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc wam.. w koncu mam troche wolnego zeby do was napisac , wiedzcie ze czytam was na bierzaco ale jakos niemilam czasu sie odezwac bo tyle sie dzialo:) Anussko niemrat sie o mnie tez nikt niepamita:P jak widze:P GRATULEUJE pozdawania jestes Wielka zawsze to wiedzialm:) i oby tak dalej :) a jak tam u W?? pewnie jest z ciebie dumny:):) BO MY JESTESMY :) Mufra gratuluje kochnie pracy hihi nieweim czy ja bym sie takiej podjeala bo dla mnie dzie sa dobre na chwilke :P moze dlatego ze niemam swojego :) ale kto wie moze juz w krotce:) Gigusia ja tez che dzicusia wiec nijestes sama :) a kubiem sie nieprzejuj bo to znaczy ze masz niewspminac dawnych dziejow tylko zyc terazniejszoscia i przyszlosc czyli planowac przyszlosc ze swoim:) uwierz mi bo ja wierze w zabobony chyba jak malo kto:):) Kig ja tez czesto mam zapalnie pecherza ale jeszcze zanden lekzra mi niepowiedzial ze moge byc w ciazy :P co ty masz za lekzry :P ja bralam zawsze takie ziolowe tabletki jak UROSEPT nieweim czy u ciebie tam sa ale juz na mnie niedzialaja to biore URINAL i jest gut :) Naluś a ciebie cos malo tu widzilam co sie dzieje co u ciebie odezwij sie:) Rumianku wim co bol remontow ja mialam ostanoi remont calego domu to myslam ze pirdolca dostane cigle z mopem i scira wrrr a ty jeszce dosysc ze remont knajy to teraz domu wspolczuje ale pomsy ze jak sie zrbi to bedzie ladnie i czysciutko :) Bombastyczna hihi to jest wlasnie to ze facet pojdzie na zakupy jak juz czegos potrzebuje ale moge poiwedziec ze oni sa nawet bardziej wybredni niz baby :P bo moj jak mial kupic kurte a raczej ma dalej do kupienia to kurde po wszytskich sklepach ta nie tak ma brzydki kolr ta ma kaptur a ta nie ... wrrr i wkoncu zadnej niekupil:P ahh ci mężczyzni no:P Ty musisz miec ten angielski w jednym palcu skoro tak skrzetnie uczysz innych to moze mi malej lekcji udzielisz ale tak dla poczatkujacych bo nogy w zyciu sie nieuczylam ang:P ANielko baw sie odbrze na tym wyjezdzie szkoda ze niemasz aparatu ale moze ktos bedzie mial to wiesz co masz zrobic.... hihi...Moskwa chcialabym tam kiedys pojechac a ja co chodze na pratyki chcoc juz w piatek koncze chodze z zaproszeniami i za sukienka na to wesle teraz co jade 14 kwietnia :P i jak narzie nic na mnie niema :P ja to dopiero wybredna jestem no ale co niezaloze jakies szmaty za 200 zl bo niektore to sa takie ze nawet do mycia podlog sie nienadaja a chca za nie kolosalne sumy i mnie poprostu niestac :( dzis mnie caly dzien tak glowa bola ze az mnie na wymioty bralo i dopiero po 3 tabletkach ibuprosu mi przeszlo:( przepraszam za bledy bo sa napewno ale szybko pisze i to dlatego ale mam nadzieje ze sie polapiecie co i jak .... ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wredne Babsztyle :P No jak nie pamiętamy 😠 To Wy czytacie chyba po łebkach :P:P (wydało się :D ) ANUSSSIA ❤️ jestem z Ciebie cholernie dumna :D No nareszcie pozytywne myślenie :D 👄 Cieszę się razem z Tobą :D Owca 👄 Qrna jak ja Cię rozumiem z tą kiecą :o Miałam to samo przed sylwkiem. Oblazłam wszystkie sklepy i nic. Dopiero w ost chwili znalazłam u znajomej kobietki na bazarku taką fajną prostą i za 1/3 cen sklepowych :P Więc możew tak poszperaj.. czasem można naprawdę coś fajowego wygrzebać :) Ps. No jasne, że tęskniłyśmy :D Mufra to niezłego masz kumpla :P Hehe uroczy musi być :D A ja jestem z Kurpsiów no :P:P Kiguś to odpoczywaj Kotek. Nalezy Ci się 👄 Giga nie rozpaczaj!! To nic nie znaczy!! Kiguś ma rację - zarządaj nowego :D Nie martw się 🌼 A ja dopiero wróciłam :o I już nic mi się nie chce :( Ale i dę się dziobać.. ale najpierw coś zjem bo już przez pół mszy nie mogłam się skupić od burczenia w brzuchu :P ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
obrzydliwa jest ten przedmiot!!!!!! giguś kubek - rzecz nabyta. stłukł się? trudno, ważne, że to nie lustro :) a na pocieszenie masz w domu piękne pluszowe jeszcze-nie-wiem-co :) nie dołuj się Słonko, to tylko rzeczy-symbole, najważniejsze jest to, co nosisz w serduszku i czego nie da się stłuc :) kig w końcu masz chwilę oddechu od tych esejów :) wykorzystaj ją dobrze ;) anussska jasne, że pamietamy :) a ja od dwóch dni pamietam bardziej bo od dwóch dni jeżdżę z kolegą z ratownictwa medycznego i mi się przypominasz co wieczór i co rano :) poza tym zdolna z Ciebie dziewczynka :) dla mnie medycyna to czarna magia więc tym bardziej podziwiam. jak mi Wojtek mówi czego Wy się tam musicie uczyć i w jakich ilościach to uhhh, głowa mi puchnie od samego słuchania! owieczko o Tobie też pamiętamy :) a co do dzieci to do nich łatwo się przekonać. jeszcze niedawno jak w supermarkecie dziecko szło do mnie z otwartymi ramionkami i sie uśmiechało to schowałam się za Mamę bo autentycznie się bałam tego dziecka...prawie tak samo jak pająka... a teraz? heh, mojemu Robertowi (vel Wujkowi, ale za młody jest żeby per Wujek Mu mówić) urodziła się pół roku temu Kingusia, która mnie zaczarowała swoim uśmiechem i oczkami, 25 letni krasnal sąsiadów zniewala mnie swoja małą mądrością, a do Amelki, którą mam pilnować przywiązałam się w ciągu 10ciu godzin. więc jak widzisz Kochana wszystko jest możliwe :) jak będziesz miała już swoje maleństwo to sama się przekonasz :) idę spać i jutro polegnę na polu bitwy zwanym historia. uwielbiam Was Dziewczynki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bombuś a Ciebie tu nie było jak zaczynałam odpisywać :P trzeba było podstawić się kilka razy w kolejce po opłatek to by CI mniej burczało ;) ale na poważnie to podziwiam to, że chodzisz na rekolekcje. ja ostatnio byłam chyba w pierwszej liceum bo nam kazali. w drugiej klasie to już nawet na religię nie chodziłam a teraz do koścoła nie chodze praktycznie w ogóle tylko do święta i na pogrzeby... a teraz jestem w trakcie psioczenia na to, że w niedzielę mam iść do kościoła z palmą. bo ja jestem z tych niepraktykujący prawie-agnostyków. heh. ale moich znajomych księży lubię :P no, to już ostatecznie idę. nie ma mnie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×