Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

owieczka20

Hmm MoZe I tAki ToPiK jEsT alE cO TAm 20-LATKI ŁĄCZMY SIĘd

Polecane posty

zyje,jestem:D siedze mam wolne do 6maja,ale co to za wolne jak sie musze uczyc? 8maja oddac zad z market.performance 9maja dwa testy z badan! 12maja ang. 19maja zarzadzanie market. koniec maja/poczatek czerwca market. performance wiec nie ma leniuchowania:(tym bardziej ze podoga do bani,zimno,pada i grzmi:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ktos tu o mnie pamięta?? :P Ale wy narzekacie!! Kazdy albo na pogodę, albo na naukę, a ja czekam na juwenalja :) czyli jutro ostatni dzien na uczelni i do 12 laba :) Bedzie ognicho, imprezki i piwkooo :D 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zgłaszam się!! ja pamiętam:D Hehe, Fitnesss ale Ci dobrze, a mi juz sie zaczynaja egzaminy, i to pierwsze dwa juz za tydzien i to najgorsze;/pffffa mi sie nic nie chce;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Egzamy ja mam dopiero od 13 czerwca :D wiec bedzie lipa bo będzie super słoneczko i Monisia na plaży będzie się uczyc :P hihi Buziak Kochana :* Ps. wiem, że mnie jeszcze pamietasz :) Tylko bys spróbowała NIE pamiętać to bym zabiła :) oczywiscie to nie była groźba :D A gdzie reszta?? Zgłaszać się!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D Juz dwie osoby :) nie jest chyba źle, kto będzie trzeci?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ty już masz jesteś na podium :P nie bądź zachłanna :) Ja dziś jadę do Ustronia Morskiego :banana:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ ja tez jeszcze zyje. dzisiaj mamy festyn na wsi:D wiec bedzie zabawa;) ide sobie poleniuchowac po calym tygodniu ciezkich robot:P milusiego weekendu👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja zamiast spedzac czas w wolny dluuugi weekend gdzies w gorach, to codziennie na wystepy smigam;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zyje:) dostałam prace i padam z nóg odezwę się jeszcze👄 tesknie !🌻 trzymajcie się ciepło:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nala no to super:D zawsze to jakiś pieniadz...a zmeczenie, normalne...:Pja jestem zmeczona tym, ze siedze i nic nie robie(w sklepie), to chyba gorsze niz pracowanie fizyczne:P A dzis mam wolne, musze isc do biblioteki:(:((:( i uczyc sie, dwa wielkie egzaminy na weekend a ja w lesie:(ehhh...i tak mi sie nie chce ze masakra:)szok;/ buziaczki....i dajcie troche energii na nauke:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nala🌼supcio,gratuluje:) anielka🌼chetnie wyslalbym Cie troche energii,ale sama nie mam a musze tez jakos sie zmotywowac:( dzisiaj jescze mnie wsio dobija:(net chodzi jakby go ktos zaczarowal:onie umiem tych pieprzonych zad.zrobic:(ehhh wsio nie tak!i pada non stop,nawet leje😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Coś trzeba się pouczyć...:)))jak na razie przygotowałam materiały na dydaktykę, jeszcze filozofia:((:(:( A tu już 00:21:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bajbajko wszystkiego najlepszego, zdrówka, szczęscia, pomyslnosci, w zyciu samych radosci i prawdziwych przyjaciol wokol siebie👄👄👄 myslalam dzisiaj o tobie, bo wyswietlila mi sie wiadomosc na NK ze masz urodziny, ale wczesnie rano bylam w pracy i wrocilam w sumie niedawno:O buuuuziaki na zakonczenie dnia👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bajbajko kochana wszystkiego najcudowniejszego!! Duzo uśmiechu nawet w trudnych chwilach duzo miłości i szcześcia ze swoim ukochanym pięknych chwil zero smutków i spełnienia marzeń😍😍😍trzymaj sie kochana🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
BAsiu dostałam:D:D sliczne:*:* Dziekuje:)))az milo popatrzec:)) buziaczki i tzrymaj sie tam cieplutko:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny :) Ja jestem po chorobie i od środy juwenaliuje :) dla mnie juwenalia to jedne wielki piknik, wczoraj przesiedzialam na kocyku do 3 w nocy i dzis cos czuje, ze znow mnie cos łapie:/ niby wszystko fajnie, a jednak mi troszke smutno jest:( pozniej jak ktos bedzie chcial to foty przesle :P Ale dziewczyny jakos \"serialnie\" sie źle czuje psychicznie, dzis robie dzien przerwy i nigdzie nie ide. smutasek:( i do tego niewyspana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wszystko zaliczone:D:D:D wszystko do przodu, ale jestem szczesliwa....a tyleeeee stresow bylo ze szok:P Ale wazne ze do przodu:) buziakuje, i krzycze i przywoluje nieobecne:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Ktoś miał jakieś śwęto czy mi się wydaje?? :) Babaja wszystkiego NAAAAJ.. tysiąc całusów i w ogóle.. przepraszam, że z takim opóźnieniem.. Ja ostatnio z niczym się nie wyrabiam.. trochę mnie przerasta i dlatego mnie nie widać. Ale pamiętam :* Nala 👄 Ja nie dostałam ciągle żadnych zdjęć :( :( :( Nikt mnie tu nie kocha :( Heh ja też już stara dupa 22letnia :P Wracam do kucia.. a jutro znou praca.. oby do lipca.. Trzymajcie się dziołszki 👄 powodzenia na sesjach i w życiu :) Trzymam za Was kciuki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×