Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

owieczka20

Hmm MoZe I tAki ToPiK jEsT alE cO TAm 20-LATKI ŁĄCZMY SIĘd

Polecane posty

:* Mufra- kochana, rzeczywiście masz bagażu tylleeee...bidusia z Ciebie, co nie oznacza że mozesz wyslac piekna kartke dla Anielki:D kochana dasz sobie rade, jak cos to na dwa razy, beda czekac:P a jesli chodzi o laptopa, to niezla mamusie masz:) no tak, corka za granica, zarabia wiec moze inwestowac...)jak ja otworzylam sklep, oczywiscie ;po prau miesiacach wyremontowalam łazienkę:D i tak to jest...a teraz nawet nie mam na szkole;/ rumianku- widze, ze zalatana jestes, ale mowie Ci ten okres szybko minie, nim sie oberzysz a beda wakacje i bedziesz odpoczyawalam na plazy(badz gdzie tam sobie zyczysz:P) bombus- martwie sie o Ciebie....dlaczego nie mozesz spac?cos sie stalo?czy ja o czyms nie wiem:( moze baranki licz:) napisz jakies szczegoły... kig-ładnie, mufra to napsisze, a Ty masz za daleko pewnie:) a gdzie reszta? a ja już mam wszytskiego dosc.... mamusia mnie nie docenia, poklocilam sie i bunt mlodzienczy prowadze w domu:P zaraz ide do parcy, pozniej do biblioteki, musze prace pisac;/ a w sobote mam same cwiczenia, od 8-17 45;/ chyba nie pzezyje tego dnia, a jeszcze na żadne sie nie przygotowalam:Pehhh....pozostalo 3 dni,a ja nie mam checi, ochoty, motywacji..ale musze sie zebrac w sobie i zrobic to:D zatem zmykam, i myslami jestem z wami:* 👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄 👄👄👄👄👄👄👄👄 👄👄👄👄👄👄👄👄 👄👄👄👄👄👄👄👄 👄👄👄👄👄👄👄👄 👄👄👄👄👄👄👄👄 👄👄👄👄👄👄👄👄 👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄 Chyba dawno kolorkow nie zostawialam:P a na poczatki wiosny sie przydadza:P na dobry humorek:D 🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼 🌼🌼🌼🌼🌼🌼 🌼🌼🌼🌼🌼🌼 🌼🌼🌼🌼🌼🌼 🌼🌼🌼🌼🌼🌼 🌼🌼🌼🌼🌼🌼 🌼🌼🌼🌼🌼🌼 🌼🌼🌼🌼🌼🌼 🌼🌼🌼🌼🌼🌼 ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️ ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️ ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️ ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️ ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️ ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki ja żyję ale jakoś nie mam siły jakieś przesilenie wiosenne czy coś...ech.... Anusia gratuluję zdania🌻 Mufra no to niezle z Twoja rodzinką:P nie ma to jak prezenty:P Anielko dziękujemy za kolorki :) Rumianku trzymaj się nam tam🌻 Bombusiu ojej a czemu nie możesz sypiac kochana ja tez ostatnio zle sypiam.. Bajbajka kochana jestesmy z Toba pamietaj😍 Kochane ostatnio R przyszedł z wiadomością ze 17 lipca lecimy do Liverpoolu wszystko jest załatwione nocleg praca w hotelu tylko bilety mamy kupic...ech ciesze sie:):) ale nie wiem co zrobic z tym przemeczeniem:O normalnie spałabym tylko nic nie robiła musze sie za prace zabrac a nie chce mi sie jak nie wiem...buuuu.... ale kocham Was i tesknie😍

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny🌼 mufra🌼nie wiem co wszystkim,ale wiem co mi:( teskniuniam...za moimi z domu i skarbusiem:*no masz racje z tym zlewaniem!chyba zaczyna sie robic lepiej,ale nie jestem pewna,wiec nie bede zapoeszac za bardzo....to ja jeszcze poprosze cos dla mnie:P 🌼🌼🌼🌼 rumianek🌼ja tez sie wkurwiam na ta smieszna uczelnie...a podobno taaaka dobra,ze z calej Bulgarii przybywaj sie tu uczyc....damy rade,uszy do gory👄 🌼🌼🌼🌼 bombastyczna🌼baranki licz:Da tak serio to martwie sie o Ciebie:( 🌼🌼🌼🌼 anielka🌼podnosze z ta kartka od Mufry:p kolorki sliczniusie👄 🌼🌼🌼🌼 Nala🌼pamietam👄to gratuluje wyjzdu:)ja mam nadzieje ze 17lipca to juz bede w Polsce!bo ilez tu mozna siedziec??ja tez dzisiaj nie mialam sily wstac:(i w sumie niepotrzebnie tak wczesnie wstalam:obo znowu z wykladu moglam sobie isc,bo byl tylko po bulgarsku:oi jak sie nie wkurzyc?? w sobote jade na wycieczke:)w moje koooochane gory:Djuz nie moge sie doczekac fotek:*i widoczkow sliczniutkich....:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Słoneczka!! Dziękuję za troskę Kochane 👄 Mam trudny okres w życiu i chwilowo z niczym sobie nie radzę :( Heh upatrzyłam sobie pięknego persa.. i chcę go.. tak mi potrzeba takiej przytulanki, która będzie mnie kochać mimo wszystko. I niedrogi jest. Co o tym myślicie? Eh mam od dziś zjazd i masę kolokwiów i NIC nie umiem. Nie mam siły :( KW ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki moje kochane z okazji naszego święta chcę Wam zyczyć wszystkiego co najlepsze duuuuuużoooooo uśmiechu i szczęscia bo jestem wyjątkowe i młode i piękne:D:D:D😍😍😍😍

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WSZYTSKIEGO NAJLEPSZEGO DLA NAJPIEKNIEJSZYCH NAJMADRZEJSZYCH I NAJLEPSZYCH KOBIETEK NA SWIECIE 🌻🌻🌻🌻🌻👄👄👄👄 nala pozyczylam opis na gg;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
spac spac spac spac od dwoch dni nic tylko spac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WIOSNA 🌻🌻🌻🌻 słoneczko za oknem a gdzie wy?? cos tu pustawo, ja dzisiaj wstalam z jakos wyjatkowo dobrym humorem;) za 2 godziny do pracy:P teraz sobie slucham muzyczki i leniuchuje:) milego dnia slonka moje👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:/ zasnelam grubo po 2 w nocy, obudzilam sie o 8.30 zeby na 10.00 sc na informatyke. z informatyki wyszlam gora po 10 minutach :O spac mi sie chce a mam zajecia do 17.00 :O wiec przylaczam sie do ogolnego zdegustowania zyciem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bajbajko, może jakies szczegoły...jak ja bym chciala sie wybrac w gory... a ja jakoś dalej tak...chyba potrzeba mi sie oderwac od tego....codziennego...fuck;/ nom...ale w sobote jade do wrocka, moze jakas imprezka:)moze mi sie uda, choc troche \"odpoczac\"... buziaczki i pozdrawiam wiec ja dalej, jakos tak...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anielko góry to Ty masz pod nosem nie to co JA :/ ...a do Wrocka to pewnie na podryw jedziesz :P hihi Buziolek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem wściekła!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! własnie sie dowiedzialam, ze moj partner z ktorym jade 30 marca do francji, ma cos z kostka, prawdopodobnie gips i nie jedzie... normalnie chyba cos komus dzis zrobie:P co za faceci;/;/ nie maja gdzie nogi wsadzac!! i super, dwa tygodnie przed wyjazdemnm, a ja nie mam partnera i nie wiem czy w ogole kogos znajde...fajnie zła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak, mam nadzieje ze kogos poderwe:P zartuje...ie sie pobawic i odstersowac;/ nalezy mi sie:P a góry...hmm...wierz ze temu co najblizej jest najdalej...;/ehhh kiedy ja sie wybiore na wymarzona wycieczke w gory ;/.;/;/;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anielko🌼no gory sa boskie!troszke trudne(tak mi sie wydaje),ale warto sie pomeczyc:Dmam nadzieje ze to nie byla moja ostatnia wycieczka!bo mam jeszcze 98miejsc do zwiedzenia w Bulgarii(zeby ja pokochac),zbieram takie stempelki z miejsc w ktorych bylam i mam juz dwie:D a Ty sie tak nie denerwuje! a ja mam problem z miomi nogami:(skurcze mnie lapia w nocy (dzisiaj3)i mnie noga boli jak chodze i jak ja dotykam:onie mam pojecia czemu:(martwic mnie to zaczyna:(a przeciez biore witaminy!nie wiecie od czego to moze byc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bajbajko...kochana wydaje mi sie, ze to brak magnezu...ja tez tak mialam, moze powinnas sobie cos zakupic:) a u nas tez zmienna pogoda, raz pada, raz slonce swieci w sumie to nie wiem, czy mam brac sie za sprztaanie(mycie okien) czy nie...w sumie nie chce mi sie...jakos sie zle czuje:( buziaczki...i trzymaj sie tam bajbako:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jutro lece do polski :D jutro lece do polski :D jutro lece do Polski :D jutro lece do polski :D jutro lece do polski :D jutro lece do Polski :D jutro lece do polski :D jutro lece do polski :D jutro lece do Polski :D jutro lece do polski :D jutro lece do polski :D jutro lece do Polski :D jutro lece do polski :D jutro lece do polski :D jutro lece do Polski :D jutro lece do polski :D jutro lece do polski :D jutro lece do Polski :D grrrrrrrrrrrrrrrr :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mufra!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!super:D:D:D:D:D:D jupi jupi jupi jupi jupi jupi jupi jupi :D:D::D :P:P:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chciałabym sie dołączyc, ale topik juz zyje swoim zyciem i nie wiem czy nowi sa mile widziani??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ona- oczywiscie ze serdecznie Ciebie witamy:):D Pisz jak najwiecej.. Napisz cos o sobie... Czym sie zajmujesz, co robisz?? pozdrawiam i jeszcze raz witam cieplutko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×