Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

owieczka20

Hmm MoZe I tAki ToPiK jEsT alE cO TAm 20-LATKI ŁĄCZMY SIĘd

Polecane posty

Boli mnie ząb wychodzi osemka...:(:(:(:(BUUUUU:(:( Ona witaj ciepło :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ona🌼zapraszamy:) anielka🌼juz leki do mnie pedza poczta:Dmoze za tydz.dopedza...a teraz biore centrum!ale juz jest lepiej:) slonko swieci:) ide na obiad:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zyje :) i zjadlam kapusniak Babci, mielone Mamy i placki ziemniaczane Babci i normalny chleb i normalna szynke i sernik Babci :D (ale to przez dwa dni, zeby nie bylo :P ) a jutro (wlasciwie juz dzis) jade na popijawe do mojej przyjaciolki. normalnie kocham Polske :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej myszki👄 rzadko ostatnio pisze ale to z tego wzgledu ze mam non stop cos na glowie, szkola praca szkola praca itd kupilam sobie nowe mebelki do pokoju i w sobote moj brat dzielnie mi je skrecal, jak przyjechalam ze szkoly to do polnocy szorowalam zeby bylo juz wszytsko na tip top przed swietami, dzisiaj jeszcze ostatnie okno umylam i teraz moge juz odsapnac troche musze juz wybrac temat pracy licencjackiej a ja nie wiem na ktory mam sie zdecydowac:O ogolnie to mam strasznego lenia;) za niecaly miesiac moi dziadkowie maja zlota rocznice slubu, cala rodzina sie zjezdza i znowu bedzie szum;) cieszymy sie juz bardzo, chociaz zdorwie dziadka znowu sie troche pogorszylo, niestety rak zaczyna juz dzialaz z wieksza sila i dziadek ma straszne bole:O na razie nic nie wie o swojej chorobie, ale mnie sie wydaje ze czuje ze jest cos nie tak, bo za duzo lekarzy go odwiedza w ciagu miesiaca, wiec kazdy by sie zorienotwal, no ale poki co nikt tego mu glosno nie powiedzial lece na m jak milosc i spac bo na 6 do pracy, KOCHAM WAS 👄❤️🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bajbajko dasz rade :) jeszce tylko kilka meisiecy i znowu bedziesz mogla sie cieszyc Polska :) i jak wrocisz na pewno zauwazysz jakies dobre strony Bulgarii :) ja dzis pol dnia stalam przy garach bo postanowilam, ze pochwale sie rodzince moim lekko juz rozwinietym telentem kulianarnym (bo jak wyjezdzalam to byl zerowy i przez pierwszy bodajze miesiac zylam na kanapkach i platkach :P ). wiec owocem moich staran byly, oprocz wczesniejszego posprzatania calego domu, nadziewane ziemniaki (komentarz Taty: gotujesz lepiej od mojej starej :P ) i ciasto z kremem tiramisu, ktore bylo wielkie i wyrosniete (tak, tak, bez zakalca :P ) a obecnie zostaly 3 kawalki wiec pewnie tez smakowalo :P w dume i samozachwyt obrastam :] a jutro ide do dentysty. i jestem na tyle popieprzona, ze jak kocham i uwielbiam chodzic do dentysty :D moze dlatego, ze w zyciu bolal mnie tylko jeden zab, z ktorym zapierdzielalam jakies 8 miesiecy az w rezultacie sie go pozbyc musialam. no ale i tak mi sie podobalo jak mi kobieta wkladala w kanal igle i nia krecila. a najbardziej kocham miny tych wszystkich zmaltretoanych pacjentow, ktorzy patrza sie na moja usmiechnieta buzke jak na wariatke :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zapomnialam jeszcze o jednym :P jeszcze kompot truskawkowy zrobilam :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mufra🌼dzia👄nio "tylko"4.5 i juz jestem w domu:DBoze...kiedy to bedzie...??gratuluje kulinarnych zdolnosci i sukcesow:) dobrych stron Bulgarii jest kilka:)ale i tak wolalabym byc w domu!ostatnio wsio mi sie komplikuje:(mam te skurcze lydek(dzisiaj w nocy nie moglam z bolu i wzielam tabsa),plomba mi wyleciala z zabka i tez mnie boli:(z Miskiem juz dwa razy sie poklocilam:(i tak jakos dziwnie jest...dzisiaj zlapala mnie dolinka,ryczalam jak bobr(znowu),ale juz jest oki:)wczoraj dostalam paczke od Rodzicow,szaleni,co oni mi przyslali....z 11 paczek drazy,leki(dla mnie i takiej pani),ksiazka,dwie gazety,kabanosy(1.5kg)wielkanocne ozdoby,czekoladowe jajka,zajaczki...:Di dostalam kartke z zyczeniami,dopiero dzisiaj ja znalazalm:) a moje swieta beda wygladac ja nie siwta:(bo to jest kraj prawoslawny,czyli za miesiac oni maja swoja Wielkanoc! dzisiaj w Kosciele nie bylam(mialam zajecia),jutro nie wiem o ktorej jest liturgia,musze spr!a w sobote ide wieczorem z Sanka i nie wiem jak bedzie w niedziele-bo sa plany wycieczki rowerowej do miasta takiego gdzie jest wiekszy kosciol katolicki,ale nie wiadomo jak wyjdzie z pogoda!ktora ostatnio i tutaj szaleje:ojest zimno jak diabli!a poza tym to wsio po bulgarsku to srednio rozumiem:oale najwazniejsze ze nie zaniedbalam religii,co nie? juz teraz Dziewczyny,zycze Wam,aby te zblizajace sie Swieta Wielkanocne byly przezyte w Rodzinnym gronie,aby zajaczek byl bogaty,jajeczko smakowalo,smingus w miare mokry(niekoniecznie z nieba:D),a Zmartwychwstaly Jezus czuwal na kazda z Nas!!WESOLYCH SWIAT!!!!!!!!!!!!!🌼👄🌼👄🌼👄🌼👄🌼👄🌼👄🌼👄🌼👄🌼👄🌼👄🌼👄🌼👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
spedzilam 1,5 h u dentysty, 5 razy mi znieczulenie wbijal, wycieli mi kawalek dziasla i... na odchodnie uslyszalam, ze zycza sobie, zeby kazdy pacjent byl taki jak ja :D z reszta sie nie dziwie, skoro ich pacjentem ostatnimi czasy byl moj kolega, ktoremu slabo sie robi na sam dzwiek slowa \'dentysta\' a ja po tych wszystkich zabiegach wyszlam z gabinetu z wielkim usmiechem :D no i spotkalam sie dzis z moja Przyjaciolka i jej narzeczonym i do tej por mnie brzuch bolal ze smiechu :D a jutro znowu migam sie od prac domowych bo do mnie znajomi przychodza. a w sobote maluje jajka :D aluje, skrobie, gotuje w lupinkach i barwnikach. na folklor mnie wzielo :P bajbajus trzymaj sie :) to nie jest takie zle. ja juz tesknie za Anglia i niezaleznoscia i tym, ze nikt mnie sie nie pyta czy wstalam i o ktorej wroce ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
............@..@..@........@...@...@ ........@............@....@...............@ ........@.......(\(\....@...../)/)........@ ..........@.....(=':')........(':'=).......@ ............@...(..(")(")..(")(")..)...@ ................@.....................@ ....................@.............@ ............... .........@.....@ .............................@ Moc prezentów od zajączka co koszyczek trzyma w rączkach Wielu wrażeń, mokrej głowy w poniedziałek dyngusowy. Życzę jaja święconego i wszystkiego najlepszego! mufra🌼ja dzisiaj caly dzien bylam w lozku z ksiazka!:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny Wszystkiego naj naj najlpeszego:) smacznego jaja, mokrego dyngusa, zdrowia, spełanienia marzeń, i tym które jeszcze nie mają, ksiecia:d(czyt. Mufra, Fitness:))) Buziaczki I zajączki dla każdej:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochaniutkie moje.. życzę Wam cuuuusownych Świąt pełnych ciepełka i Miłości.. żeby Bozia była zawsze blisko Was.. no WIOSNY wreszcie :) 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Słońca, szczęścia, pomyślności, w pierwsze święto dużo gości, w drugie święto dużo wody- to dla zdrowia i urody! Mnóstwo jajek kolorowych, świąt wesołych oraz zdrowych! 😍😍😍:D:D🌻🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niech Króliczek przyniesie Ci w prezencie, to czego najbardziej pragniesz. To \"coś\" nie musi być ani widoczne, ani dotykalne, może nawet nie pachnieć ale niech będzie czymś bez czego nie można żyć. /)/) Króliczek =(\';\')= Wielkanocny ,,,(\")(\"),,,,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na wesoło: Dwa kurczaki w koszu siedzą i rzeżuchę sobie jedzą, królik w szopie zioło pali, kaczki dwie majaczą w dali, ksiądz za stołem już się buja... WESOŁEGO ALLELUJA Trzymajcie sie :) czekam na ksiecia.. ;*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Za oknami śnieżek śnieży… Cóż to, spójrz, zajączek bieży! Komu Święta się zmyliły? To Wielkanoc w środku zimy? Zmartwychwstały z Grobu wstanie, A tu śnieg na powitanie. Wiosna drzewa przystroiła, Białym puchem wykleiła. Cóż, tak Święta te spędzimy: Alleluja w czasie zimy. Ale radość w nas wiosenna, W sercach brzmi nam wciąż „Hosanna” Chcę Wam życzyć moc Radości, I Pokoju i Miłości. Na „dyngusa” ciepłej wody Świętowania aż do środy! Pozdrawiam serdecznie i całuję!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wszystkiego, wszystkiego najlepszego 👄🌼 :) bylam dzis w szpitalu, wyciagali mi osc z gardla :D mina lekarki, kiedy uslyszala co mi jest - niepowtarzalna :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
**___** _**___**_________**** _**___**_______**___**** _**__**_______*___**___** __**__*______*__**__***__** ___**__*____*__**_____**__* ____**_**__**_**________** ____**___**__** ___*___________* __*_____________* _*____0_____0____* _*_______@_______* _*_______________* ___*_____v_____* _____**_____** _______*****_______ Beczy w trawie baraneczek nawołując wniebogłosy Życzę zdrowia i radości Wam z okazji Wielkiej Nocy I dyngusa mokrutkiego By Wam szczęście dopisało By rodzinne były święta By wam nic nie brakowało WESOŁEGO ALLELUJA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny:) jak tam po świętach;>?? ja normlanie toczę się , ale dobrze że jutro mam próbę...trochę wyskaczę:P buziaczki;*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
swieta,swieta i po swietach!i bardzo dobrze,bo to bylo straszne dla mnie:(ale przezylam jakos...ciezko bylo naprawde...:(bez domu,bez Rodziny,bez Skarbusia,bez znajomych....:(ale juz po...teraz tylko czekac lipca i powrotu do domku...jeszcze troche... pozdrawiam Was Kochaniutki! Fitness🌼z Miskiem sa taki sprzeczki,ale tez mysle ze to odleglosc,tesknota robia swoje:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bajbajko, kochana badź twarda jeszcze troche...ale potrafie sobie wyobrazic jak to trudno wytrzymac, tym bardziej w takie dni:( ściskam Cie mocna i jestem z Toba :))a z Miskiem bedzie dobrze, i dla Ciebie i dla niego są to trudne chwile, ale przetrwacie:* i bedziecie zyc dlugo i szczesliwie:))p.s- ja mialam chlopaka , który wyjezdzal do Francji(praca) i dziewczyny wiedza co przezywalam, az sie rozstalismy. Ale tutaj wygrala praca, nie ja:( Trzymaj sie cieplutko:* A ja sie tocze.... I szykuje sie powoli do wyjazdu, juz w poniedzialek bede zwiedzac Francje:)) buziaaaaaczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anielka🌼dziekuje Kochana👄niop nie bylo lekko,ale jakos dalam rade!a z Miskiem jest juz oki,chociaz nie pokoi mnie jego swiatczne zachowanie...byl wczoraj na imprezie(w mojej miejscowosci)i tak popil ze nocowal u mnie w domu!no kurcze...ale dobra jest dorosly...a teraz samochodem jezdzi😠no nienormalny czy co:o niektore osoby twierdza ze sie uzalam nad soba...wiec nie wiem czy ze mna jest cos nietak(ze tesknie),czy slaba jestem,a moze inni nie tesknia,albo cos...:( juz sie nie moge doczekac kiey bedziemy razem....ma do mnie przyjechac przed powrtem moim i zrobimy sobie tydzien wakacji tutaj i razem wrocimy:Dale w sierpniu on (chyba)jedzie do Francji,do pracy:(buuuu:( w piatek mam kolejny test,we wtorek prezentacje! buziole

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bajbajko❤️ wiem, ze nie jest lekko, sprzeczki były i pewnie będą. jestem tego zdania, że telefon nie jest wstanie przesłać tego co sie czuje, które stają się przyczyną kłótni i nieporozumień. Oczywiście, ze tęsknia za Tobą, i to normalne:)))i nie użalasz sie za sobą, tylko jest Ci ciężko. Mimo to, że oni tęsknią, ale są wśród swoich. W swoim kraju, wśród swoich znajomych, wśród rodziny...jest im łatwiej. A Ty bidusia, jesteś otoczona obcymi ludzmi, inna mentalność, morały, zachowania...i dlatego masz prawo czuć się zagubiona:))Masz pewnie tylko nas, osoby którym możesz się wygadać...jak już bedzie Ci zle, znajdz odludne miejsce i krzycz, krzycz do woli:))) I powodzenia Ci życze na egzaminach:)spokojnie, wszystko bedzie dobrze, MUSI!! Francja...hmm..mj eks własnie tam jezdzil do pracy;/ A ja wyjezdzam w niedziele:))ale tylko na 10 dni, nie zdążycie się zatęsknić:P Trzymaj się bajbajko:* Jak masz numer mój gg, to pisz kiedy tylko masz ochotę:)) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bajbajko ja mam zupelnie odwrotnie niz Ty bo ja juz tylko czeam na moj samolot do Anglii. a w swieta nawet az tak bardzo sie nie obzarlam :P jeszcze wczoraj kolezanka przyiosla mi wielkie pudlo faworkow w ramach tlustego czwartku :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anielko🌼niestety nie mam tutaj gg:otylko skypa i to czasami bo swojego kompa tez nie mam tylko korzystam z zyczliwosci mojej koordynatorki,i z sali internetowej w bliku,w ktorym mieszkam!wiem,ze tesknie,ale o tym uzalaniu nie powiedzial mi nikt z rodziny,tylko wlasnie osoby na forum(jeszcze na innym pisze)...ale kurcze jak mi jest zle,to pisze o tym!nie chce martwic mamy i nie bede jej wsio mowic,bo po co....ona i tak wie,ze mi ciezko!sama stwierdzila,ze nawet rodzina zapomniala o mnia(chodzi o ciotki itd):oale co tam!mam Was,mojego Skarbusia,Rodzicow i to mi wystarczy...:)i dam rade,jeszcze 4 miechy! tez mysle,ze wszstko musi byc dobrze:Dnie ma innej opcji! ale wiesz taki wyjazd uzmyslawia na kogo mozna liczyc i kto jest naprawde Tobie zyczliwy! zatesknimy,nie martw sie!👄 moj brat jezdzi do Francji po auta:) mufra🌼to zycze zeby jak najszbciej "przylecial":Dhehe:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczynki! bardzo się za wami stęskniłam i obiecuję, że będę teraz częściej pisała. W moim życiu się sporo zmieniło. A co u Was. Jak, szkoła, dom, rodzina? buziaki gorące!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bajbajko- bo Ty masz nas czytac, \"słuchac\" a nie jakies dziewczyny z innego topiku:PP Kochana spokojnie mina te 4 miechy i bedziesz wsrod swoich:)widzisz, bynajmniej sie przekonasz, które osoby są Prawdziwi:) Szkoda, ze nie masz gg, bysmy sobie pogaworzyly wieczorami:)) Anna Julio- mycha to pisz nam tu szybko co sie wydazylo w Twoim zyciu:)czekam na lekturke:D a ja w pracy, nuda..:Pdobrze, ze juz mam neta, przynajmniej jest co poczytac, popisac:)) A zaraz zmykam na próbe generalna:)troche pozrzycam po tych swietach:)) buziaczki, trzymajcir sie:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×