Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

owieczka20

Hmm MoZe I tAki ToPiK jEsT alE cO TAm 20-LATKI ŁĄCZMY SIĘd

Polecane posty

Ja po wczorajszym plażowaniu wyglądam jak rak i jestem strasznie obolała, a do tego okres dostałam:/ Ogólnie zadowolona :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D:D:D:D ZDALAM ANGIELSKI:):) bez zajec,bez niczyjej pomocy:)sama sie przygotowywalam!juz mi lepiej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bajbako gratuluje.....u mnie sloneczko sweci na zewnatrz, a wewnatrz zachmurzenie:(:(:( jakos takkk......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anielka🌼co sie dzieje? musze robic zadanie i raport,wiec nie moge pisac! a uczyc tez nie chce sie:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny!! Czemuż się nie odzywacie:(:(:( Czyżbyście miały juz sesję>? ja jak na razie zdałam wszystko na zerowkach, a w sesji zostały mi 3 ważne:( egzaminy i praca do oddania...;/ Kurcze, już mam dość, a dopiero teraz zacznie się zakuwanie;/;/;/ Co tam Was słychać... Owieczko, jeszcze raz mocno tulam:)... BAjbajko, co tam u ciebie>? Anussia, Fitness, Kig, Bombastyczna, Anna Julia, Gabi, Nala.....jak kogoś nie wymieniłam to przepraszam:P Buziaczki:*:*:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️dziewczyny! jutro trzymajcie kciuki nie wiem od ktorej,najlepiej od samego rana,bo mam egzam!nie wiem o ktorej,bo kazdy mowi cos innego:opisalam do prof. odp.ze popoludniu,spotkalam koordynatorke,mowila ze od 10,...badz madrym i pisz wiersze!poza tym nie wiem co bedzie na tym egzaminie,i nie bardzo jak wiem co powinnam umiec!wiec tak srednio sie czuje! kolejne egzaminy mam: pod koniec maja albo jakos na poczatku czerwca ekonometria 6 or 7.06 marketing performance gdzies tutaj integracja! 30.06 badania marketingowe,wiec Kochane prosze o kciukanie!bo jak dobrze pojdzie juz 5.07bede w domku:D Skarb chyba nie przyjedzie,bo wsio sie skaplikowalo:( owieczka👄 pozdrawiam i piszcie:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
17.05.2008 o 13.20 zostalam ciocia!!!!!!!!!!! Oskar - 3680g i 58 cm szczescia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rumianku....gratuluje:D:D:D:D A u mnie....deszcz pada...i wraz z nim humorki...:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
generalnie od wczoraj jestem w Polsce na 18 dni. dzis zroilam mega suprajs mojej przyjaciolce, ktora nic nie wiedziala zatem miala mine uposledzonego dziecka, ktoremu dano cukierek a ono nie wie co z nim zrobic jak mnie zobaczyla :D a rok akademicki zakonczylam w czwartek, teraz tylko czekam na wyniki z dwoch przedmiotow :) powodzenia na egzaminach! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
generalnie od wczoraj jestem w Polsce na 18 dni. dzis zroilam mega suprajs mojej przyjaciolce, ktora nic nie wiedziala zatem miala mine uposledzonego dziecka, ktoremu dano cukierek a ono nie wie co z nim zrobic jak mnie zobaczyla :D a rok akademicki zakonczylam w czwartek, teraz tylko czekam na wyniki z dwoch przedmiotow :) powodzenia na egzaminach! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mufruś witamy Cię kochana cieplutko....co tam u Ciebie????pisz, a ja poczytam:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bajbajko gratuluje...oby takich ocen wiecej:D Buziaczki, a ja.....żyje:P p.s- widze, ze tylko ja z bajbajka piszemy, czasem mufra i fitness cos naskrobie...a tak....gdzie reszta???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anielka🌼dzieki wielkie:)ciesze sie i mam nadzieje,ze bedzie dobrze:) wlasnie gdzie reszta???????? a ja dzisiaj dostaalm tekiego sms-a od mamy,ze myslalm,ze spadne z lozka:(ale od poczatku!wczoraj jakos mama sie do mnie zbytnie nie odzywala,tzn.nie dostawalam esow od niej:(wiec wieczorem ja \"skarcilam\"ze mnie zaniedbala:Dnapisala ze wsio oki,ze w pracy nie ma czasu pisac...przyjelam to do wiadomosci:)ale rano dzisiaj napisala,ze nie wszytko jest dobrze...:(jej siostra miala wczoraj operacje...usoneli jej lewa piers i wezly:(Boze,jak to przeczytalam...przeciez nie ma mnie zaledwie od lutego...a tu takie rzeczy!ciocia poszla we wtorek tylko na kontrol,ale jak lekarka zobaczyla wyniki od razu na oddzial i wczoraj operowali 3 godz:( 😭 nawet nie znam zadnych szczegolow,bo mama jakby chciala mnie troche od tego odsunac,pewnie dlatego ze nie jestem w Polsce!dzisiaj byli w szpitalu i ma byc dobrze,ciocia jest slaba(wiadomo,taka operacja) odechacialo mi sie dzisiaj wszystkigo,nawet nauki....tak sie zastanawiam,skad do diabelstwo sie wzielo?nikt z rodziny mamy nie mial raka(od strony taty 4osoby,w tym dwie kobiety-rak jajnikow) i nagle taki cos....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hm, a ja jak zwykle wpadam i wypadam i ne mam czasu poczytac :P chcialam sie tylko pochwalic, ze moj Rafalek zwany dalej moim kolegOM od czasow niepamietnych zdecydowal sie, ze zmienia studia na anglielskie i jak w wolver go przyjma to od wrzesnia mam wspollokatora. byc moze sie pozabijamy i nie wyrzymamy ze soba dluzej niz tydzien ale sie ciesze :D a moj bejbasek słitasek Magda (czyli jedna z moich dwoch najlepszych przyjaciolek) zdecydowala sie ostatecznie, ze na 2 miesiace wakacji jedzie do Stratford, ktore to jest po drugiej stronie Birmingham wiec sie tym bardziej ciesze, ze bede miala jz przez jakis czas nie w Polsce a jakas godzine, poltorej drogi ode mnie :D no to spac i caluje Was wszystkie :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wszyscy zabiegani, ja wlasnie wrocilam z poprawin komunii bo na 20 mam nocke:O w weekend mam 3 kolosy i nie wiem za co sie mam zabrac wogole:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×