Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

owieczka20

Hmm MoZe I tAki ToPiK jEsT alE cO TAm 20-LATKI ŁĄCZMY SIĘd

Polecane posty

Hej .... ja też:(:(:(:( Bajbajko co się dzieje? U mnie kiepsko...nauki sporo, motywacvji brak...a wszystko sie wali...i tak jakos, ponarezkam troszke:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌻🌻myślę i tęsknie🌻🌻trzymajcie się kochane moje wszystkie😍

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ej, co tu tak smutno? widze, ze sesja i jej widmo jakos wszystkim psuja humory i wprawiaja w depresje. jestescie piekne, sliczne, madre, inteligentne i nieprzecietne wiec bez smucenia sie! dacie rade i poskromicie sesje! a ja chora, chorsza, zgon :P mam cos na lewym oskrzelu i biore antyybiotyk, ktory krzyzuje mi plany bo w sobote planujemy z moja Agnieszka (przyszla zona bioraca slub w pazdzierniku) doslownie najebac sie w 3 dupy i nie miec sily nawet doczolgac sie do lozka :D no ale trudno, czlowiek na coz umrzec musi i nie zyje wiecznie a do soboty to antybiotyk moze wywietrzeje... :P 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) anielko🌼a mialam jakiegos malutkiego smutaska,ale wsio jest oki:)chociaz musze sie uczyc,a tu takie upaly:)nie wiem jak to mi bedzie szlo! Nala🌼 mufra🌼biedaczysko:(lecz sie!a ja nie to utop yo diabelstwo w wodce :Dhehe!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej rumianku no czuje sie lepij aczkoliwek wiesz... a co tam u was slychac?? widzialm zdjecia malenstwa na naszej klasie slodki maluszek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczynki. Sorki ze sie nie odzywam ale ja tylko na chwile. Mam zamiar tu wpasc niedlugo na dłużej. MAm nadzieje ze u was wszystko ok :) Mam prosbe, wczoraj wyslalam wam zaproszenia do maybelline. zarejestrojcie sie tam to dostaniecie za darmo probki kosmetykow tylko musze nazbierac wystarczajaca liczbe dziewczyn. Licze na was. buziaki a kto nie dostal zaproszenia niech sie odezwie. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha i anielka dziekuje za ten pokaz w power poincie. naprawde godne przemyslenia :) buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bjabjabjko ten wypadek to gdzieś koło ciebie?? straszna tragedia: u mnie burza:/ siedze nad zadaniem do szkoly i modle sie zeby pradu nie wylaczyli bo musze to jeszcze wyslac:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Kwiatuszki!! Przepraszam, że mnie nie ma :( Wiecie.. normalnie nie daję rady już :( W pracy teraz młyn przed zakończeniem roku, 2 sesje.. już ledwo widzę na oczka :( Już jestem tak osłabiona.. cały czas krew z nosa - wczoraj musiałam dzieciaki zwolnić bo myślałam, ze się wykrwawię :( Dziś trochę odespałam bo mam wolne ale w weekend mam najważniejsze egz językowe i jeszcze na drugim kierunku. Cholera chybna niedługo się sklonuję .. Wrócę do Was koło 24 czerwca.. jeszcze 3 tygodnie zapier****. Boję się myśleć co będzie za rok :( Ale pamiętam o Was 👄 i myślę.. i trzymam kciuki za sesje 👄 Do 24 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rumianek🌼tak,to byli ludzie z mojej szkoly sredniej!chlopaka znalam z wiedzenie:(a dziewczyn ma ma dzisiaj pogrzeb,w sukni slubnej maja ja pochowaxc masakra:(wczoraj sie poryczalam czytajac komentarze!kierowca ma dostac 12lat:( bombastyczna🌼dasz rade!kciukam za Ciebie! 👄 ja mam w piatek egzam!o 8 kciukac prosze:) a pozniej jade nad Morze Czarne:)bez Misia:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bobbastyczna
:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no niestety Agatrka przegrala ten mecz:(poryczalam sie jak bobr:( zmienili mi godz.egzaminu:omam o 9.30:/prosze kciukac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej słoneczka jej ja tez płakałam jak nie wiem nad Agata:(:( ech..... Ide zaraz do pracy na 14 godzin...zrobiłam sobie wczoraj paznokcie zeby jakos wygladały:P nawet spoko ale mam ochote je zerwac troche:P wiecie co chce jechac do zakopanego juz tesknie za gorami:( Bajbajko widzisz juz nie długo wracasz jak to zleciało:) trzymam kciuki na egzaminie:) Rumianku gratuluje zdania:) Bombuś trzymaj sie kochana dasz rade ale uwazaj na swoje zdrowie prosze cie bo to najwazniejsze 🌻 dla wszystkich wielkie ❤️ mysle o was i tesknie ide sie zbierac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
.......ryczy...... Dziewczyny, trzymajcie kciukasy za mnie:(:((((( w sobotę mam egzamin, (to już jutro:((((() z filozofii.... a jestem z materiałem jeszcze do tyłu:( Dziś cały dzień zakuwania!!! będzie cud jak zdam:)) Ale cóż, i co poradzić....a jeszcze 3 egzaminy:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Egzaminy, egazminy..... Anielko kto siedzi na twoim gg?!! skandal.. :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie tez egzaminy...:) Filozofia zdana na 5, w zasadzie tyle nauki...a babka przyszla, powiedziala, ze ma zapalenie oponn mozgowych i nie wysiedzi i przepisala oceny tym co mieli 5 i 4,5 a reszte pytala....na szczescie ja bylam w tej pierwszej grupie...:)) przede mnba jeszcze dwa eegzaminy:(w sumie ostatnie najgorsze, atem zmykam do ksiazek i notatek:)) trzymajcie sie myszki...powodzenia zycze, i znajdzcie troche czasu by napisac co u WAs:*:*:*:*)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×