Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

owieczka20

Hmm MoZe I tAki ToPiK jEsT alE cO TAm 20-LATKI ŁĄCZMY SIĘd

Polecane posty

ehhh z tymi studiami:D A chcial mi wpisac dwoje za egzaminy do ktorych nie przystapilam bo ich nie zrobil bo go nie bylo:) Jest rektorem wiec ma duzo spraw na glowie i skoro nie zdalismy egzaminu w 1 terminie to nasza wina bo sie nie nauczylismy i teraz juz tylko pozostaje nam komis:) dobre sobie:) Te matoly ode mnie z roku sie zgodzily a ja jedna powiedzialam ze to wbrew regulaminowi i przysluguja mi jeszcze dwa terminy. Glupki zlozyly podania o komisa, ktore zostaly odrzucone przez dziekana, a ja mam przedluzona sesje i nic mnie nie obchodzi ze to rektor:) I tak odchodzi na emeryture wiec go chrzanie:) A matoly to nie wiem co teraz zrobia, bo na razie sa do skreslenia. Jutro sie bede musiala niezle nalatac zeby im wszystko pozalatwiac:D glupki kochane:) Ja dziefczynki zakowam bo jutro mam laboratorium, czeka mnie dluuuuuuuuuuuga noc, buziaki:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
milka bardzo dobrze zrobiłaś:) Dziewczynki a gdzie Wy się wszystkie podziewacie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej słońca! Ale się za Wami stęskniłam 🌻 Nie mogłam wczoraj wejsć bo byłam na maksa zalatana ale dzisiaj postaram się jakos to nadrobic:D Kurcze czy ktoras wie kiedy bedzie wiosna??Bo u mnie za oknem znowu śnieg...grr...a miałam się nie denerwowac...:) Milka bardzo dobrze zrobiłas ! Z nimi trzeba walczyc bo oni mysla ze studenci to o niczym nie wiedza i mozna ich zrobic w jajo:) a tu guzik:) Jestem z ciebie dumna:) Eh...Bombastyczna musi wrócic jak najszybciej:) A na razie to mam nadziej my sobie pogadamy:) Trzymajcie sie cieplutko i pozdrawiam:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
siemka wlasnie wrocilam ale zaraz znowu wybiegam:( ja tez jestem zalatana mysle ze wieczorkiem to na drobie i dorwe tu ktorąs z was i se poklachamy jak na baby przystało:P hihih do potem a teraz juz lece obiecuje na ze bede na wieczor

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heh ale dzisiaj zalatany dzien:D To wy sobie dziewczyny latajcie a ja ide spac:D Nie mam papierosow!!!! Mala tragedia;( od rana nic nie palilam a jestem strasznym nalogowcem;( umre:) Dostalam dzisiaj 2 z laborki, ale coz , dzisiaj mi to lata:D Dziefczynki pozytywnie trzeba podchodzic do swiata:D:D:D Juz niedlugo wiosna ( miejmy nadzieje) :) buziole gorace:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Grażyna20
Cześć!Jestem Grażyna,chciałam się przywitać,bo mam przekroczyłam wymagany przez autorke topiku wiek;) Jestem ze Śląska:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Grażyna🖐️ Co robisz w życiu?? Milka to bardzo niezdrowo;( Musisz palić? Przecież wiosna idzie!! Może czas na zmiany?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Grażyna:) Milka ja już rzuciłam palenie może Ty też co?:) Masz rację wiosna idzie szkoda czasu na pierdoły:) Buziaczki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja Was tu oducze! Szczęście można osiągać w inny sposób!!Hihi:) Oj kochane dziewczynki...w mig rzucicie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anussska ja mam to za soba:) Ale dziewczyny mozesz oduczac:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Grazyna :d miło ze jestes i mam nadzieje ze zostaniesz🌼 bo my tu mamy taki swoj kącik do klachania ,zalenia sie i wogole :P o wszystkim wiec zapraszam do pisania Milka ja tez jestem strasznym nalogowcem i nawet teraz mam wielka potrzebe no ale jestem w domu niestety a w domu niepale:( JeStttttttttttt Tuuuuuuuuu kToooooooo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry Pania pora wstawac spiochy ja juz wyprysznicowana i sie powli ubieram bo znowu musze sobie pojezdzic autobusami ale co tam jakos dzisiaj mi sie chce moze dlatego ze mam wolne i niemialabym co robic :) no po za tym oczywiscie ze bede siedziala tu . Jak tylko wrcoe to zaraz do was powróce i mam nadzieje ze ktoras bedzie ja bede tak kolo 12 mysle no wiec narzie moje piękne❤️ 🌼 ❤️ 🌼 ❤️ 🌼 ❤️ 🌼 ❤️ 🌼 ❤️ 🌼 ❤️ 🌼 ❤️ 🌼 ❤️ 🌼 ❤️ 🌼 ❤️ 🌼 ❤️ 🌼 ❤️ 🌼 ❤️ 🌼 ❤️ 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha i u mnie za oknem ŚNIEGGGGGGGGGGGGGGGGGGG gDzIe Ta WiOsNaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa ja che juz WIOSNE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj palaczki jedne..naprawde wysztkie palicie??(Nala dzieki Ci) :) Bo ja raz zapaliłam ale akurat jak byłam mocno wstawiona i całe szczeście bo skończyło sie to bardzo nie przyjemnie...tak niedobrze to mi jeszcze nigdy nie było i jak narazie nie siegnełam po fajki:)wole sobie kupić 50 błyszczyk:) Ja nie spie od 7, musiałam sie wyszykować:p bo mój Witek do mnie przyszedł z rana i tak sięzłożyło , że łozko było jeszcze nie poscielone..:p Wiosna idze idzie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tu będe zaglądać, bo widzę owieczko, ze mnie nie widzisz:D ja tu sobie siedze cichutko i mam zamiar przewertowac cała chemie (org i nieorg) no i luzik:P i bede sobie tu sprawdzac czy pises cy tes nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anusska jestem jestem ale bawie sie w informatyka bo sie zalozylam z moim kochniem ze zmnienie film z pliku divx na vcd zeby mi chodzil na stacjonarnym dvd:) i teraz sibie to robie mam nadzizej ze sie uda bo ja sie uda to mnie zabirze na zakupy:) a jak nie to ja jego:( a to juz mi sie niewidzi wiec trzymaj kciuki zreszta niemozesz trzmac bo sie uczyc a rece sa do nauki potrzebne :) wiec ucz sie ucz bo nauka to potegi klucz:) nieprzeszkadzam ale co jakis czas bede odswiezac❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
owieczka fajnie z tymi zakupkami:) trudne zadanie Cie czeka..jak dla mnie:D ja to sie z moim umówiłam, że może mi opowiadać co ma ten nowy tel SPV300 czy coś tam,a za to on będzie patrzył na każdy wieszak, który mu pokaże:Da jedziemy do krakowa na zakupki w przyszła sobote:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no dobra jedziemy na 3dni do mojej siostry:D ale fajnie:D mam nadzieję, ze bede mogła zrzucic ciepła kurtke i ubrać coś wiosennego.... i jak owieczko leci Ci z tym dvd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jezuuuuuu dostne do glowy sasiad mi prujeeeee wiertarka juz od 2 godzin idze dostac do glowy ;/;/;/;/ anusska jakos idzie ale narzie niezapeszam:D fajnie ze masz siostre w Krakowie bardzo lubie to miasto ono ma taki swoj kochny klimat fajnie ze jedziesz, to jak wrcoisz to wszystko nam opoiwesz prawda🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zeby bylo tak latwo to juz dawno bym rzucila:) Nawet miesiac temu probowalam rzucac razem z A. , ja wytrzymalam dwa tygodnie a pozniej nie zdalam egzaminu , nerwy mnie poniosly i zapalilam, tego samego dnia mojemu Ktosiowi cos nie poszlo w pracy i tez zapalil, jak juz zapalilismy to nie bylo mowy o rzucaniu:) Owieczka chociaz Ty mnie rozumiesz:) A moze rzuce na wiosne?:) Zobaczymy:) Teraz nawet nie probuje bo mnie egzamin czeka:D A jak wam dziefczynki dzionek mija??? Ja mialam wspanialy poranek bo moje Kochanie przyjechalo, nikogo nie bylo w domu.... i tak nam jakos szybko zlecialy te 3 godziny :D A teraz siedze i kopce papierocha ... ehhhh:D Zycie jest piekne:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
milka to poranek spedziłaś tak samo jak ja:D rzucić na wiosnę to jest to:D mi dzień mija jak zwykle....czas miedzy paluszkami zgrabnie sobie płynie..ale staram sie zebrac w kupe i czytac czytac:)właśnie przypominam sobie rysownie diagramów poziomów energetycznych:)milka Ty napewno to czaisz:) fajnie jest ps dziś idę na \"DUmę i uprzedzeie\" z moją miłościa i rodzicami moimi:)U nas to jeszcze graja albo wznowili. Rodzice nam zawsze stawiaja kino:) No isiedza kolo nas ale co tam:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki:) U mnie też śnieg za oknem i mam dość tego widoku:( A ja byłam dzisiaj na \"Francuskim numerze\" taka komedia w stylu poranka kojota, tyle , że troszkę gorsze..no ale można się niezle pośmiać:D I młody Stuhr tam gra...mhm...;) A na Dumie były moje koleżanki i bardzo im się podobał:) A teraz zmykam na imieninki mojej przyjaciółki:D Trzymajcie się:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hmmm, weszliśmy do kina, siadamy i co?? Film o papieżu:) Bardzo fajnie sie złożyło bo też na niego chciałam iśc. A bilety kupował mój tata i przez cały czas jak były napisy początkowe mówił, że to tylko reklama:D ale mój tatuś jest kochany:D no a rodzice to już widzieli wieć wyszli i zostaliśmy sami:)ale mi łezki leciały momentami:) miłego wieczorku.Ja ide cos jeszcze poczytac tym razem o hybrydyzacji:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć,to ja Grażyna20 tylko nika zmieniłam.Anussska pytałaś co robię w życiu,więc melduję się,że jestem studentką pedagogiki,studiuję w Katowicach,a w wolnym czasie zajmuję się muzyką.Pozdrawiam wszystkie \"rówieśnice\" :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki:) co tak cicho?? pedagoszka też ze śląskiego:) Ja wczoraj pojechałam z Moim do przyjacióły na 20tke autkiem i nie mogliśmy trafić (ciemno było) a pozatym całyczas patrzyłam na dziury....wrr kilka razy do takich wjechałam ze myslalam ze koło odpadnie. Witek musiał sprawdzać czy opona cała. No i zajechaliśmy za daleko, zadupie straszne, zaspy takie ze domow nie widac tylko wejscia do nich...zasiegu nie mailam w telefonie no i jak tu sie znalesc:)ale naszczescie Witek ma inna siec i mial zasieg i musielismy sie sporo wracac:PA jak wracalismy do domku to wyskoczyl nam na jezdnie jelen taki duuuuzyyy.Dobrze ze facet ma refleks bo on biedny albo auto. Ja mialam takiego stracha, bo w tym rejonie jset pelno jeleni i raz sie zdazylo tak ze (koledze znajomego) poroze jelenia wbilo sie w tchawice bo jechali za szybko i wjechali w jelonka.Noi on oczywisce nie zyje;( Az ciary przechodza... odezwijcie sie jak Wam tam czas leci:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×