Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

owieczka20

Hmm MoZe I tAki ToPiK jEsT alE cO TAm 20-LATKI ŁĄCZMY SIĘd

Polecane posty

Jupi:D:D:D:D:D:D zaczłam nową stronkę:P co za zaszczyt:D Gabi jest na gg , a nie napisze:( ma minusa ode mnie...zaraz do niej napisze, niech sobie nie myśli..;) rumianku a Ciebie glowa od czego boli??czyzby kac?:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki:] U mnie z nastrojem bywa roznie... popadam ze skrajnosci w skrajnosc...albo jest mi bardzo wesolo albo zajebiscie smutno:( ostatnio byly te gorsze dni.. aktualnie chwilowo jest neutralnie...zobaczymy jak dlugo... Tez juz wrocilam z cmentarza:P i ciut zmarzlam..brrrrr.... tyle mam wolnego, ze normalnie nie wiem co juz robic...tak sie rozleniwilam:D nawet z domciu nie chce mi sie wyjsc zabardzooo Buzi Paskudy;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zła, k.u.r.w.a. ZŁA!!!! dostalam jakze mily liscik, ze powinnam placic Ł7,950 za studia!!! poszlam wyjasnic, odsylali mnie z budynku do budynku az sie w koncu w.k.u.r.w.i.l.a.m i p.i.erdolnelam to wszystko. w dupie ich mam, zaraz napisze do mojej tutorki, ze mam problem i aj nid help i na tmy sie skonczy bo oni k.u.r.w.a. sami nie wiedza co chca. amen i z bogiem. na dodatek kolejny oscinek Czarodziejki z ksiezyca twierdzi, ze bedzie sie sciagal jeszcze 45 minut (sciaga sie juz jakies 15). ehhh, chyba dzis nie jest moj dzien... Fitness dobrze, ze chociaz masz neutralne dni a nie zle. ale dobre tez beda, zobaczysz :) :* Anielko opierdol babiszona nie przebierajac w slowach. niech wie, ze do wlasnego i wspolnego interesu trzeba sie przykladac a nie opierdalac. rumianku a Tobie co slonko?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny:) mufra🌼co za bojowe nastawienie....az trzeba sie bac:pchociaz rozumiem Cie!!ja od roku probuje wytlumaczyc w dziale naucania,ze nie moge byc w dwoch roznych grupach,bo mi sie zajecia nakladaja,a oni....... nie rozumieja o czym ja do nich rozmawiam:owiec teraz przenioslam sie na wlasna reke.....i mam ich w dupie:) anielka🌼oj kac Cie dopadl,nieladnie:pzartuje,ja po imprezce w mieszkanku(parapetowce)mialam takiego zgona ze szok,a na zajeciach jeszcze bylam:Dale przezylam:p Fitness🌼coz sie dzieje z Twoimi nastrojami? rumianek🌼jak pop chlaniu? a ja wczoraj spedzilam caly dzionek na cmentarzach,o prawda na niektorych bylam kilka razy,ale np.wieczoraem uwielbiam chodzic we Wszystkich Świetych:)taka ladna powiata tych palacych sie zniczy...:)dzisiaj tez ide na cmentarz,ale najpierw do kosciola na 16. pozdrawiam Was,obecne i nieobecna🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! oficjalnie oglaszam, ze jestem skonczona idiotka!!!!!!!!!!! i wlasnie spieprzylam moj zwiazek z M..... dzis zranilam go slowami.... i to juz jest koniec....;( normlanie ide sie najebac....;(;(;( juz sie nienadaje na zaden zwiazek;( jestem zla, nieufna, wredna, podejrzliwa......i ranie szybko i skutecznie slowami!! \\i jade na dyske sie rozerwac, choc nie wiem czy mi sie uda...;/ :(:(:(::(:(:(:(:(:(:(:(:((::((:(:(:(:(:(:(:(:(:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anielko kochana 😍 może jednak nie będzie tak źle ochłoń i pogadaj z M na spokojnie może nie jest stracone wszystko...trzymaj się nam tam 🌻 wiesz powiem Ci że ja też tak miałam że byłam podejrzliwa nieufna jeszcze to mam nawet momentami naprawdę to sa jakies chore urojenia ale zdaję sobie sprawe że to sa pozostałosci po moich wspanialych zwiazkach i jakoś z tym walcze chociaz nie jest łatwo..ostatnio głupia ja wyobraziłam sobie że R jest u swojej byłej heh czasami nalezy mi sie chyba jakis nie wiem opierdal za wymyślanie głupot na szczescie szybko to zwalczyłam w sobie Tobie tez sie uda zobaczysz tylko potrzebujesz czasu i bedzie dobrze😍 Bajbajko bardzo dobrze zrobiłas bo z tymi ludzmi z dziekanatu z działow nauczania nie da sie porozumiec heh...a jak tam u kumpeli?:) Rumianku jak było na disco?:) Fitness trzymaj sie nam tam tez :) powoli do przodu a bedzie dobrze:) o nieobecnych tez pamietamy i tesknimy!!!!😍 a ja wczoraj narąbałam sie z cała paczka:P heh smiesznie było :) i chce juz sylwestra oj zeby nam sie udał ten wieden:) a teraz ide czytac ksiazke na egzamin juz heh... pozdrawiam 😍

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem wykonczona, mam zamiar dzisiaj spedzic caly dzien w lozku i odpaczac w koncu bo jestem wykonczona anielko moze nie wsyztsko stracone, wytlumacz m dlaczego tak poiwedzialas, na pewno zrozumie🌻 nalus ciesze sie ze wszytsko ok u ciebie🌻 dla reszty buuuziaki ogromne👄 ide spac;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️dla wszystkich:) ale jestem wykonczona, mialam zajecia do 15 w tym zajecia z badmingtona,pozniej na miescie,szybki obiadek,i bieglam na aerobik,teraz kapiel,jeszcze kolacja:) Nala🌼u kumpeli zajefajnie:Ddowodem jest pewien opis moj na gg:p musze sie pochwalic,zaliczylam wejsciowke z zagadnien z pierwszego roku-makro i mikroekonomia:D zmykam i zycze Wam milego wieczorka:)👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bajbajka- gdzies mi umknelo....to na jakim y kierunku jestes?? ja tez chce miec tyle ruchu;( ostatnio znow sie zaniedbalam, ale to przez brak czasu i kasy przede wszystkim... bo bym chodzila na areobik...ale kasy nie mam;( co to za bol...a tak uwielbnialam....a najbardziej na dance areobik:D Dziewczyny....dziekuje za te slowka...i rzeczywiscie bylo dobrez.... jeszcze w ten sam dzien wieczorem zadzwonil...chcial sie spotkac. ale ja juz sie umowilam z Beta i kumplami i mielismy jechac na dyske...wiec powiedzialam, ze przykro mi ale jestem umowiona...chcialam odwolac...ale wiecie co, stwierdzilam ze nie bede sie poswiecac:) a on powuedzial ze idzie do pubu...a ze mielsimy jechac na dyske do miasta, gdzie on blisko byl....napisalam mu smsa ze jestem w hi-life(nazwa dyskoteki)i jak bedzie chcial mnie zobaczyc to niech przyjdzie...i wiecie co...tak jak myslalam..;)przyjechal z kumplami i sie super bawilismy do 4 nad ranem(prawie) i nawet na rekach mnie nosil;p super....jak na razie....cos czuje ze nie potrwa to dlugo...ale to sie okaze:) I cala niedziele razem....fajnie bylo..a dzis sie nie widzielismy, bo bidusia caly dzien zapracowany...juztro ma mnie porwac:) bajbaka- ja nie mam Twojego zdjecia chyba:( bardzo prosze o jedno przynjmnije:D zmykam bo oczka sie kleja, a kumpel z roku cos marudzi na gg...p;/ dobranoc:*:*::*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a tak jakos dzis sie czuje zmeczona.....nic mi sie nie chce;/ nie wiem, to chyba ta pogoda tak dziala na czlowieka;/ spac mi sie chce... i w ogole nic mi sie nie chce... i nic sie nie chce....i........ i........niec sie nie chce...;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wczoraj bylam w strasznie bojowym nastroju.......wkurzona i smutna przez N., ale juz jest powiedzmy ok. Jutro ide na urodziny i on tez tam bedzie...... wczoraj chcialm nie isc przez niego na urodziny, ale jakos powiedzmy, ze przeszlo mi... W piatek i sobote stoje na promocji soczkow, pozniej piwko z kolega, a pozniej imprezka..... nie wiem jak to zniose....znaczy wytrzymam. Humor mam do d....,ale to nic nowego, zmeczona jestem uczelnia, ale to chwilowe...leniuch ze mnie...i w ogole czekam na okres:/ spoznia mi sie i mnie to drazni.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bo bo ja taka no bo no bo nobo...no bo TAK:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny...;P o widez ze Ania Julka sie pojawila....kupe lat..;D pisz co tam u Ciebie, a nie tylko sie witasz..;) Bajbajko....Ty tez cos napisz.... widze ze rumianek i kig, aktywnie biora udzial w forum;P a u mnie dobrez...wczoraj jezdzilam caly dzien z M...i bylo fajnie, procz tego ze sie nudzilam w aucie, jak on zalatwial sprawy..;)a pozniej dla rozluznienia zabral mnie do kina na Super Samca:D i wesolo bylo..;) dzis nuda w pracy....bylam na probie po pracy..troche potanczylam a teraz ciagle jem;/ M na jakiejs konferencji i nudzi mi sie;/ jutro do szkolki jade....i z Przyjaciolka sie spotykam:D a sobota do pludnia w szkole...a pozniej...hmm....wolne:D i niedziele mam wolna zajecia przeniesione na 18/...;)luzik..;) buziaczki sle....a ja jeszcze zyje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
żyje.... jestem jakaś dziś poddenerwowana, wszystko mnie wkurza;/ a w ogole w szkole paranoja....mielismy miec zajecia do 12 45 a dzis nam przekazali, ze mamy czekac do 18 bo bedzie wyklad z gosciem, z ktorym mielismy miec za tydzien...;/a oczywiscie on nie moze, wiec tylko jutro bedzie wykladal;/oczywiscie nie ide:P ogolnie to cala grupa nasza nie pojdzie:) A Pan M troche mnie wnerwia....;/ale to moze innym razem...teraz zmykam spac bo o 6 trza wstac;/ o 7 wyjazd....;/ buzkaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny ratujcie..;( juz nie wiem co mam robic...;/ jakie zycie jest do dupy..;/. ///////////// :(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:((:(:(:(::(:(:(:(:(:( wielkie gówno..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×