Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

owieczka20

Hmm MoZe I tAki ToPiK jEsT alE cO TAm 20-LATKI ŁĄCZMY SIĘd

Polecane posty

O i nowa stronka..... przepraszam, ze takim humorem ja zaczelam;/ mam nadzieje, ze nie bedzie taka do konca:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anielko kochana co sie stalo????/ trzymaj sie nam tam😍😍

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anielko co sie stalo? laptop mi sie zjebal i musialam go do polski wyslac zeby go na gawranacji naprawili 😭😠 to mialam komputer...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ej nie moge naqet pisac tak mi zimno moje paluyszki bbbrrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ wszystkim:) przepraszam,ze mnie nie ma,ale cholera brakuje mi czasu:/uczelnia,nauka,praca,uczelnia i w kolko tak:onawet nie mam czasu na imprezke:(dzisiaj jestem po nocce,spalam okolo 3 godz.bo remonty sasiadow mi skutecznie przeszkodzily:/ wkurwilam sie w pon.bo pisalalm kolo ze statystyki(na ktore uczylam sie caly weekend),a on robil takie zadania,ze masakra:(na dodatek zrobilam zadanie,ale myslalam ze jest zle i skreslilam,a bylo dobrze😭wrrrrr:o anielko🌼co sie dzieje?? Nala🌼my za Toba tez!! mufra🌼 kig🌼 rumianek🌼 Ania Julia🌼czesc:) bombastyczna🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moj dziadek ma jakas narosl na nerce, do konca roku musi miec koniecznie operacje, to cos ciagle rosnie, nie wiadomo czy to nie jest nowotwor i nie wiadomo czy nie bedzie przerzutow:(:(:(:(: ogolnie chujowo, a w kwietniu dziadkowie maja 50 lat po slubie, ropzierdoli mnie:(:(:(:(:(:( 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rumianek👄nie martw sie na zapas!!teraz najwazniejsza jest ta operacja! moj dziadek tez mial narosl,ale na strunach glosowych!!niedawno mial operacje(niestety to byl nowotwor:(),podczas ktorej okazalo sie ze ta narosl byla wieksza niz sie spodziewali lekarze!a teraz jest pod stala kontrola lekarza,narazie nic sie nie dzieje:) mysl ze bedzie dobrze!ja tez strasznie sie denerwowalam i martwilam,ale dobrze sie skonczylo wsio:)niech dziadek idzie na ta operacje jak najszybciej,bo moj np.zwlekal dlugo:obal sie. trzymaj sie kochana,bedzie dobrze👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rumianku, sloneczko....kochana, nie wiem co Ci napsiac....musisz byc dobrej mysli....bajbajka ma racje, musi byc dobrez:)kochana, jestesmy z Toba...jak bym mogla jakos pomoc...Trzymaj sie slonce:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki nie wyrabiam fizycznie i psychicznie :( Ale dzięki temu coraz barzdiej doceniam każdą minutkę.. Oby do Świąt.. ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widze ze ruch jak diabli:O bombus trzymaj sie serducho, wszyscy maja zapieprz na uczelni a ty do tego 2 kierunki, pisz nam kiedy tylko bedziesz miala chwile czasu 👄 a ja siedze w pracy, mamy male zmiany, teraz bede pracowac na dniowkach od 6 do 14 a na nockach od 20 do 6 rano, a kazdy weekend mam teoretycznie wolny bo praktycznie spedzam go w szkole ;) a w szkole zajob:O mam taka pizde z patologii ze rece opadaja, mam dreszcze jak widze ta wiedzme, no ale coz trzeba jakos wytrzymac... bajbajko chcemy foto w nowej fryzurce, mnie tez by sie fryzjer przydal ale czasu brak:P ja zyje w tym tygodniu jak kret, w dzien spie a w nocy pracuje, no ale byle do czwartku:P buuuuziaki gorace sloneczka, malo znowu piszecie:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka:) Widze ze nasz wierny rumianek dzielnie podtrzymuje wpisy....oby tak dalej...wiec ja tez dolacze:D w sumie u mnie nic nowego....w sumie wszytsko dalej sie pieprzy...ale juz sie przyzwyczailam:( mialam dzis jazde pierwsza prezd egzaminem, ktory mam juz w poniedzialek:(i jakos mi nie poslzo, jestem wsciekla na siebie..;/mam nadzieje ze jutro mi pojdzie lepiej... w ogole jestem na kacu;/ wczoraj bylam z mama u cioci na urodzinach...no i polewali ciagle mi pyszne winko czerwone....i chyba bylo za duzo:) a tak poza tym siedze na kompie, musze napsiac prace do pierwszego grudnia i nie chce mi sie..mialam isc do czytelni, ale z takim kacem to mi sie nawet nnie chce myslec:P zrobie to w piatek..;)a w piatek tez bede na kacu, bo w czwratek spotykam sie z kolezankami z lIceum....ehh...ostatnio sie tego nagromadzilo:P no i tyle co u mnie, w pracy nuda...w szkole tez....i zjazdy co tydzien;/ buzkaaaaaaaaaaaaa pamietam o was:*:*:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zyje oddalam 1/5 zaliczen, siedze nad kolejnym i kurwicy dostaje bo wszystkie ksiazki ktore chce okazuja sie jeszcze nie byc dostepne i jak to pani powiedziala \'beda dostepne w najblizszym czasie wiec zdarzysz napisac prace\' no kuuuuuuuuuuuuuurwaaaaaaaaaaaaaaaaaa !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale znowu pustki na forum:( musze sie pochwalic:D03.10.2009 lub 24.10.2009 bede slubowac:) jutro poznam dokladna date,bo nie wiemy jak sala bedzie wolna:) dzisiaj bylismy obejrzec,jak wyglada sala jak jest juz przystrojona na wesela,super:D moje zdrowko znowu szwankuje:(zatrzymal mi sie okres i dostalam tabsy na wywyolanie miesiaczki,narazie mam tylko jakies plamienia,ale to nie jest okres:(martwia mnie te dziwne zawirowania:( bombastyczna🌼mam podobnie:oale damy rade:) rumianek🌼nie mam jeszcze fotki zrobionej:omoze dzisiaj cos pokombinujemy z Misiem:)ale jak cos to wysle!! anielka🌼uszy do gory,bedzie oki:) mufra🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bajbaka!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!gratuluje kochana:*:*:*:*:*:*:*: a z Ty zdrowiem to mnie zmartwiłaś, mam nadzieje ze Ci sie wszystko szybko wyjasni:* Kochaniutka przesylam gorące buziaczki👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj dziewczyny nareszcie mogę do Was napisać:D miałam problemy z komputerem no normalnie nerwicy można było dostać ale na razie już jest chyba dobrze:) Bajbajka gratuluję:D:D będziemy mieć następną sliczną panią młoda:D jej jak Ci zazdroszcze też tak chcę:P super:) Anielko trzymaj sie nam tam zobaczysz na pewno wszystko sie odwróci i będzie wszystko już dobrze i tak jak chcesz😍 Rumianku widziałam opis że tez jesteś na kacu:P Bombuś kochana trzymaj się nam tam😍 Mufra oj co za kobieta ale nie denerwuj się napiszesz piekną prace na pewno😍 a u mnie heh nie moge się zabrac za naukę tak mi sie to odwleka te wszystkie zaliczenia az w koncu sie nie wyrobie... wczoraj zamowiłam nocleg na Zakopane i jade 24 stycznia:D:D ale jestem szczęsliwa moje gory cudowne:):):D a tak to leci powoli z R jest dobrze odpukac:) tesknie za Wami i przesyłam buziaki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️dziewczynki:) wrocilam wlasnie od mojego skarbusia:)nocowalam u niego,bo rodzicow nie bylo,a ktos musial byz ze siostra i babcia.padlo na nas:D Anielka🌼dzieki wielkie👄a zdrowko,hmmm nie wiem:(biore te leki mam jakies obitsze krwawe plamienie,ale...:o Nala🌼dziekuje rowniez:Dja innym zazdroscilam,a teraz nie moge sie doczekac...👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki. Przepraszam że tak dlugo się nie odzywałam ale jestem zaganiana jak wariatka. Ta szkoła mnie wykańcza. Cały weekend siedziałam nad referatam który musiałam opracowac i przetłumaczyć. Martwie sie żeby to wszystko pozaliczac. Ale teraz juz jestem na dobre wPolsce i w domku. Piszcie co u was sie pozmienialo bo nawe nie wiem. Jedynie ze Fitness nie jest juz tym chlopakiem-dziwna historia. Ja nie mam nikogo. Mam nadzieje ze to sie wkrotce zmieni :-) Powiem wam ze stesknilam sie za babskim gadaniem, chodz mam w grupie 3 fajne babki a szczegolnie jedna Kasie- wszystkiego najlepszego babki z okazji dzisiejszysz imienin!!! Chyba mamy tu jakas Katarzynke? juz za tydzien ostatki a ja nawet nie mam czasu sie nigdzie wybrac, ale zobaczymy. A co sie u was pozmienialo? 3majcie sie cieplutko!!! pozdrawiam ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tylko na chwile, z reszta jak zwykle ostatnio :P skonczylam wczoraj jedno zaliczenie, dzis pokazalam projekt 2/3 drugiego i ponoc jest \'excellent\' wiec sie podbudowalam :P Aniu Julio milo Cie znowu widziec 🌼 z waznych zmian to ja sie przeprowadzilam i mieszkam razem z kig i tu sobie dalej prawo studiuje 🌼🌼🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja tutaj ostatnio pisalm na kaffe referacik i mi nie wyswietlilo, wiec sie wkurzylam i juz wiecej nie pisalam.... tyle pracy na marne:0 ale nie wazne.... aktaulnie dzis pol dnia przespalam po ciezkim kole z NIEMCA!! w ogole przegiecie pierwszy raz sie ucze tego jezyczka a jaki poziom....masakra.nie wiem jak dam sobie rade:/ ale chcialm sie uczyc niemieckiego, poniewaz mam blisko granice wiec same rozumiecie... a w uczuciach hmm... jak na razie nie mam nikogo.. ale kto wie moze niedlugo cos bedzie... w sumie odzywam powoli... a tak ogolnie mam nawet sporow wolnego na uczelni tez luzik oprocz pojedynczych przypadkow:) w weekendy pracuje na promocjach /Aktualnie PIWKO promuje:P/ nie jest tragicznie... tylko kasy zaczyna mi barkowac:0 ach te wydatki... poszlabym sobie na lodowisko, kregle, basenik, solaris, a tu lipa nie dam rady na wszystko:( hehs ostatnio za duzo kasy na imprezki poszlo... Aniu Julio fajnie, ze sie w koncu to odezwalas zapracowana kobitko;P Anielko mam nadzieje, ze zdalas..... 👄 chociaz wiem, ze ciezko jest... Mufra ciezka praca poplaca:) Nalus tez bym pojechala do Zakopca... nigdy w gorach nie bylam:/ fajniusio masz:P a co dzis taki smutny opisk? cos sie stalo? Bajbajko ja protestuje ostatnio nie bylo buzikow dla mnie!! znow dyskryminacja... a tak przy okazji gratulki i mam nadzieje, ze data juz wybrana:) Kig 🌼 Owczus 🌼 Anussia 👄 Rumianus ❤️ mam nadzieje, ze wszystko oki. jest Bombka musisz dac rade!! u mnie dopiero sie zacznie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki mam pytanko. Powiedzcie prosze czy poznalyscie kiedykolwiek na necie jakiegos chlopaka, czy sie z nim spotkalyscie i czy cos ztego wyszlo bo ja mam taki zamiar bo chce sie przekonac. tylko powedzcie szczerze bo naprawde chce sie dowiedziec. buzka Mialam dzisiaj jazde z fajnym instruktorem ,pierwszy raz wzyciu jechalam 120/h hehe buzka Pozdrawiam slicznotki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
SERDECZNIE GRATULUJE BALABAJKA! Podobno najpiekniejsza chwila wzyciu tylko pozazdroscic. Zycze szczescia! Dobrej nocki dziewczynki! pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bajbajka wyslalm ci zaporoszenie na nasza klase!!!! prosze mnie zaakceptowac i przjac do swoich znajomych:P a u mnie zajob:O ale daje rade:P jutro ide do pracy na 6 rano potem jade od razu do szkoly a po szkole do fryzjera. Moj dziadek jest w szpitalu juz, czeka na operacje, moja siostra wczoraj dostaal goraczki:( martwilismy sie bo dzidzius w brzuszku ale powinno byc ok wogole to moja kolezanka ktora ze mna pracowala urodzila 12 listopada corke i sie okazalo ze mala ma sepse:( sepsa rozwijala sie juz w plodzie i nie bylo szans na wykrycie tego, chwala Bogu ze urodzila sie ponad miesiac za wczesnie bo inaczej by ja nie uratowali juz a tak mala walczy, mam nadzieje ze wyjdzie z tego buuuziam was ogormnie, zmeczona juz jestem, dostalam niezle po dupie ostatnio, za duzo sie dziej, kocahm was👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×