Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

owieczka20

Hmm MoZe I tAki ToPiK jEsT alE cO TAm 20-LATKI ŁĄCZMY SIĘd

Polecane posty

Mufruś.... bo mój harmonogram zajęć jest tak zajęty...że i tak bym nie znalazła dla \"niego\" czasu....a poza tym nie potrzebuję samca;p (jak na razie):)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Topik chyba umarł... może jakaś reaktywacja by się przydała?!!! Odzywac sie!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja mam 20_
Witam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bajbajko 🌼 ja tez juz bede trzeba teraz zmotywowac inne dziewczyny :)) czyli do roboty!! :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fitness🌼a co sie dzieje z reszta towarzystwa? ja mam teraz gorąc okres, przygotowania do obrony, pozniej slub...same przelomy;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bajbajko gratulki!!! ślub wow, kiedy i gdzie? :) bo z kim to wiadomo... Hmm.. z resztą towarzycha to czasami mam kontakt z Anielką, ale ona focha strzelila na mnie :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fitness🌼a dziekuje:* slub 3pażdziernika bieżącego roku:P a gdzie? no u nas w Kaczkach i impreza w Słodkowie:D ja na reszte tpwarzystwa strzelam big focha!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zgubiłam znów link do topiku, ale juz go odnalazlam :)) Co u Was móje drogie sie dzije, dlaczego sie wali, sypie.. U bajbajki wiem co nie co.. ale Mufrus.. Ty.. widziałam ostatnio opis u Ciebie przeprowadzka.. ;> Znów się zaczyna gorący sesyjny okres,, :) Powodzonka wszystkim zycze!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przeprowadzka i nie tylko. ogolne zmiany ale to na razie owiane tajemnica ;) ale do czasu, do czasu. ja juz dawno po sesji, czekam na wyniki a Wam zycze powodzenia na egzaminach! 5 mi tu podostawac!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny...wiem dawno mnie nie było... Ale myślę o Was moje Miśki co tam u Was. Basiu gratuluję obrony:) Też mam ją za sobą jestem już pani mgr:) ale co mi z tego jak moja mama jest ciężko chora:( lezy na neurologii ma zaniki pamięci i nie wiem co będzie dalej ze wszystkim... Co do slubu teoretycznie jest we wrześniu ale jak będzie na prawdę tego nie wiem...rodzice moje narzeczonego chca nam tak pomoc żeby zrobic ten ślub bo tyle przygotowań wszystkiego ale zobaczymy jak bedzie z mama moze się jakoś ułoży... Takze obecnie u mnie nie jest za ciekawie ale cóż życie... Całuję Was mocno:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka:) Fitness,co za ploty rozsiewasz, ze puscilam na Ciebie focha;.;> nawet bym nie smiala...;p Bajbajko, gratuluje!!!! normlanie nasz Topik, mimo to,ze ostatnio umarly to wiele w nim(a raczej u dziewczyn)sie dzieje...super:)same zmiany... Mufra, a u Ciebie jak tam/co nie co wiem... Nala, kochana mamusi zycze zdrowia, i na pewno wszystko sie ulozy. Od razu zycze wszystkiego najlepszego na Nowej Drodze Życia:)))):*:*:*:* Bajeczko Tobie rowniez....slodkosci zyciowej:) U mnie...tez wiele zmian, ale rowniez stagnacja w pewnych sferach.. A mianowicie, dalej prowadze sklepik. Nikogo nie mam, wiec zyje sobie sama;0 Z nowosci, to mam dodatkowy etat w przedszkolu od pazdziernika, z z czego jestem bardzo zadowolona:) Dzis wyjezdzam na oboz z dzieciaczkami, jako wychowawca kolonii na 12 dni nad morze, i moze troche odpoczne;p Po powrocie jestem tylko 5 dni i 19 wylatuje do Irlandii do pracy i wracam dopiero pod koniec wrzesnia;p A poza tym egzaminki zdane, i to nawet bardzo dobrze. Srednia pozwala mi na uzyskanie stypendium, o ile beda przyznane... I tak reszta po staremu:) MAGISTROM I LICENCJATOM Gratuluje!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Buziaki dla Was! I mysle o Was goraco:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka:) byłam dzisiaj na rozmowie o prace, tzn narazie tylko spotkanie rekrutacyjne. jako doradca ubezpieczeniowy, moze cosik z tego wyjdzie, bardzo bym chciała. Nala🌼 Kochana trzymaj sie i życze zdrówka dla Mamy. bedzie dobrze. no i gratuluje Pani Magister:) anielka🌼a dziękoweać:) oj tylko pozazdrościec ze masz prace i tyle do roboty:) ja sie modle,zeby szybko cos znaleźć, bo kasa potrzeban. a w domu nie bede bezczynnie przez wakacje siedziec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej :) gratuluje licencjatkom!!! :) Nala zycze zdrowka dla mamy i wierze, ze do slubu wszystko jakos sie wyprostuje. musi, prawda? :) Bajbajka Ty chyba tez jakos niedlugo zmieniasz stan cywilny? :) Anielka to Irlandia blisko mnie - wpadaj. kawy niby nie pije ale mam dobra herbate ;) a ja sobie zyje powoli i w miare spokojnie. jeszcze rok do bycia licencjatka i nie wiem czy tym samym nie bedzie to ostatni rok w UK. we wrzesniu wybieram sie do Polski bo irytuje mnie to, ze odpowiedz na pytanie 'jak pogoda?' od 2 lat jets u mnie ta sama... takze jade sie do Polski wygrzac i zbrazowiec. mialam jechac gdzies dalej ale mamuska spanikowana swinska grypa zakazala wszelkich podrozy (a w koncu mial byc Egipt...) a ja mimo tego, ze sie nie boje i juz przezylam musze sie podporzadkowac. buziaki dla Was wszystkich :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heja:) mufra🌼 juz niedługo:P a u mnie przygotowania do slubu ide pełna parą:) zostało juz niewiele... pozatym siedze w domku i sie bycze:Dwkurza mnie taka bezczynność, pracy nie ma, a na staz isc nie moge bo wyjezdzam po slubie. 3majcie sie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heja:) mufra🌼 juz niedługo:P a u mnie przygotowania do slubu ide pełna parą:) zostało juz niewiele... pozatym siedze w domku i sie bycze:Dwkurza mnie taka bezczynność, pracy nie ma, a na staz isc nie moge bo wyjezdzam po slubie. 3majcie sie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
halloooo:-D tak tylko sprawdzam moze ktos sie z dawnej ekipy odezwie jak nie to mufre dorwe na Fecebooku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×