Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

owieczka20

Hmm MoZe I tAki ToPiK jEsT alE cO TAm 20-LATKI ŁĄCZMY SIĘd

Polecane posty

mary jane bardzo ladne imie weronika i na pewno slizne dziecko eh sie rozmazylam a to ze zareczyny nic nie zmienily to one nic nie zmieniaja bo co niby maja:) ludzie sie przeciez tak sama kochaja:) owieczko a mi sie marzy smak czekolady ale mama stwierdzila ze nie bedzie mi dawac slodyczy bo od tego lezenia przybywa mi faldek na brzuchu wlasna matka mnie zdradzila:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mufra ja tez brylowalam na recytatorskich konkursach :D to byly bardzo zabawne konkursy raz zeszlam ze sceny ni powiedziawszy ani slowa bo zapomnialam calego tekstu wiec wolalam zejsc:) ryczalam caly wieczor

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czekoladaaaaaa cicho krowy muuuuuuu ja sie czuje jak taka dojan akrowa przepraszam cycki mam ooolbbbrzzzymie chyba eeee mi s miseczka zrobil normalnie gdzie ten piipeprzony okres???? a ciazy nie ma:( Weronika sweeet:D takie male bobo:d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kig jak cie juz cycki bola to doastaniesz zoabacszy ja zawsze tak mam:P jak mnie bola tzn ze juz sie zbilza do mnie okres:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kig przestan nie wpdaj w schize bo bedziesz miala urojona ciaze skoro test nic to sie nie mart

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kig owca ma racje mnie tez bola a czekolade to bym wchlaniala kilogramami:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
owieczko ja dostalam dzieki ja tez strasznie lubie ta piosenke:D i znowu bede dzisiaj w nocy ryczec sluchajac jej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
OOOO widze ze jak mnie nie ma to myszki harcują....hehe i bardzo dobrze- muszę Was poczytac. Wlasnie wzielam prysznic i niedlugo lulu pa buzka :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kig przestań z tym okresem. jak ciąży nie ma to nie ma co płakać tylko trzeba się cieszyć :) jak dla mnie okres w ogóle można wyeliminowac z życia kobiety :P owca - świetny artykuł :D przypomina mi moją przyjaciółkę i jej chłopaka (tylko, ze jej brzydal nie idzie do więzienia) i przestańcie z ta czekoladą bo jestem na diecie :P a teraz dobranoc wszystkim bo ciemiężona studentka idzie jeszcze godzinę pośleczec nad książką i lulu 🖐️ miło było was dziś poznać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez lece bo rano niewstne a jeszcze musze sie wyprysznicowac i takie tam wiec mi troche zejdzie Mufra nam rowniez milo cie bylo poznac ale mam nadzieje ze bedzmy sie poznowac dalej a tak wogole to ja studuje administracje i wiem co to jest za katorga uczyc sie prawa bo mam go sporo praktycznie wszystko mam z prawa aczkoleiwek napewno nie w takim statdum jak ty:) b u z i a k i jutro znwou te praktyki:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
juz cicho nie shizuje sie Sam kochani moje przyszlo i caluje i przytula mmmm i mam snicersa:D zycie jest piekne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze musze was przeczytac i pewnie nie dam rady juz napisac bo uciekacie. wiecie co stesknilam sie za wami dzisiaj :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a wiec pisze co tam u mnie, MAM JUZ DOSCY TEJ SZKOLY, no moze nie szkoly jak tego zasranego miasta, ciagle mnie cos spotyka od piatku grrrrrrrrr, w piatek na dworcu przyplatal sie jakis pijany duren i zaczal mi cos pieprzyc, dobrze ze stalam z kolega wiec sie odczepil, w sobote rano w busie jakas pomylona baba latala po busie, w niedziele jak stalam na przystanku z kolezankami jacys mlodzi zaczeli gonic swojego kolege chyba, biedak sie potknal a te debile zaczeli go kopac i piesciami walic, w zyciu tak szybko chyba nie bieglam jak wczoraj, strach tam wyjsc na ulice wieczorem, Bytom to najbradziej chyba przewalone miasto na slasku, dziekuje Bogu ze mieszkam na wsi, cicho spokojnie, kazdy kazdego zna no a dzisiaj oczywiscie mi autobus wypadl i musialm jechac do TG i dopiero potem do bytomia, ale zajecia byly fajne;) zwiedzilam dzisiaj izbe wytrzezwien ale tylko teoretycznie zeby nikt nie pomyslal;) widzialam sale gdzie trzymaja tych agentow, lazienke, pokoj w ktorym badaja im poizom alkoholu we krwi, swoja droga strasznie przesiakniety wodka:P dowiedzialam sie ze na izbe mozna sie dostac majac juz od 0,5 promila alkoholu, czyli dla niektorych to juz jedne piwo:) w sumie podobal mi sie ten wyklad chociaz trwal 4 godziny witam jeszcze raz na naszym topiku mufre i siostredamiana chyba jak pamietam i jeszcze jakas tu ma coreczke mery jane, uwielbiam dzieci:) dlatego studiuje pedagogike:) a cod o zwiazkow to marny tu ze mnie doradca bo jak juz pisalam wolna jak ptaki bezdzietna:P a tak wogole to nie macie pojecia jakie mam zboczone kolezanki w grupie, matko wysiadam juz przy nich:classic_cool: ale ogolnie udala mi sie tym razem szkola;) to chyba tyle, jak cos mi sie przypoomni to dopisze:P owieczko dzieki za maila❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj Dziewuszki :D Witaj MaryJane 🌼 Rany nie mówcie o okresie :( Ja też niedługo dostanę a do tego nabawiłam się zapalenia i przeżywm katorgi 😭 i ciągle prochy, prochy, prochy.... Aaale sobie dziś słoci bluzeczkę kupiłam :D Miodek :) Od razu humorek :D Giga zgadzam się z Owcą ja też z chęcią bym Cię poczytała :D Ja też kiedyś pisałam pamiętnik - chyba ze 3 lata ale później wlazł mi wirus i nie zostało NIC 😭 KIGuś głowa do góry! Ja rok przez ok rok czasu miałam okres co 2 m-ce :( Do tej pory nie wiem czemu ale podejrzewam że naprawiło mi się po wizycie u ginka bo tak mnie wymęczył, że już więcej nie chciałam tam wracać i regularny okres wrócił :P:P Także nie martw się - różnie bywa w organizmie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rumianuś to jest najważniejsiejsze - że robisz to co chcesz robić :D Ja totalnie nie jestem w swoim żywiole ale cóż.. życie :( A jak zdrówko Chorowitku?? Idę chyba lulać bo jakaś z deka przypalasta jestem :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny mam rozdwojenie jazni, nie wiem juz co komk odpisac- ale dla was zrobie wszystko :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bombus juz doszlam chyba do siebie:) nie bylam na badaniach bo nie zdazylam dzisiaj, ale co sie odwlecze to nie uciecze, glowa mnie boli ale to z przemczenia juz, od piatku jestem non stop zakrecona;) ide sobie kakao zrobic:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Naluśka jakie śliczne zdjęcie :D piękne normalnie :D Ja też mam strasznie dużo zdjęć z dzieciństwa bo mój Tatuś miał fioła na moim punkcie :) Ehhhh :( Ale nie mam skanera w domku.. Owczuś dowaliłaś z tym mailem :D hehe.. Chcesz to jeszcze lepsze Dicho w polu Ci przyślę :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez nie mam skanera, a zreszta mam malo zdjec jak bylam maltuka, u mnie fotografowali chyba tylko pierworodną córkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rumianek co sie z Toba dzieje?wiem pewnie jestes wykonaczona tym wszystkim ale ja tez mam dosc, jestem zmeczona skarbie ale przynajmniej bys napisala ze to ty, ja nie mialam twojego nr gg ajajaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×