Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

owieczka20

Hmm MoZe I tAki ToPiK jEsT alE cO TAm 20-LATKI ŁĄCZMY SIĘd

Polecane posty

ania julia nie moze wejsc na kafe bo mam problem z netem buziaki mysiaki, spijcie slodko👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Doszły?? :D Hehe.. to wyobraź sobie miśku jak ona wygląda teraz :P Ma już pół roczku :) Jest piękna i strasznie towarzyska :D A jak próbuje mówić: typu aghu itp to strasznie się wczuwa aż cała się trzęsie :D i cały czas chichocze.. normalnie taki maleńki CUD :) Zakochałam się :D O rany obpiłam się bratka i coś mdlić mnie zaczyna :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale dziś się lenię :) Jutro też mam zamiar :P A co! Należy się :classic_cool: A jutro może przyjedzie po mnie Misiak i pojedziemy do mojej cioci najkochańszej która mieszka w miejscowości w której spędziłam caaaaaaaałe dzieciństwo.. ładniusia wioska.. a przez mój sentyment za każdym razem jak tam wracam aż serducho szybciej bije :) Tęsknie do tamtych czasów.. wszystko było takie łatwe.. ehh zaraz zacznę płakać :) Słoci snów Rumianku 👄 Już wszystkie sobie poszłyście?? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
melduje sie na stronie \"Kasiowa\" wlasnie sie szykuje na prakte :) trzyamjacie za mnie ksciuku zeby mi szybko zlecalo b u z i a m w a s

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cmoooki na dzien dobry 👄 Ja lece zaraz na juczelnie swoja:P i w sumie nic nie umiem, wczoraj padlam nad mikr... masakra tyle wzorów... licze na szczescie 🌼 Nice day Robaczki, Karaluszki, Pchełki itp. itd. hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej mysie:) ale mamy dzisiaj piekny dzien :D dzisiaj nawet wstalam wczesnie jak na mnie bo juz o 7:) jak widzialam to slonce to az sie wstawac chcialo:) zrobilam wlasnie porzadek w mojej szafie bo troche mi sie ciuchow nagromadzilo w pokoju i trzeba je bylo gdzies upchac wkoncu:P milego dnia lobuzy👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mufra,chcialas cos wiedziec o nas a wiec prosze :P mam 20 lat skonczone w lutym, pochodze z okolic zamoscia (woj lubelskie) dokladniej ze wsi :P obecnie mieszkam w szkocji na wyspie gdzie pracuje w szpitalu i niedlugo zaczynam dodatkowa prace whotelu. jesli chodzi o chlopaka to nie mam ale moge w najblizszym czasie miec bo sie na to zanosi. mam 177 cm wzrostu takze nawet mnie pobilas :) jestem szczera i otwarta do ludzi :) aha wiecie co ostatnio sie dowiedzialam ze 2 moi koledzy,ktorzy na szczescie ze mna nie meiszkaja obes***i mi du** ze nieby to jestem taka brzydka, gruba i wogole do kumpla ktory mnie jeszcze nie widzial. pozniejn mi powiedzial i mowil ze jak mnie zobaczyl to sie zdenerwowal bo okazalam sie zupelnie inna osoba. wiecie co Polacy czasami sa tacy podli, ze szok ale niech spadaja na bambus liscie pompowac :P Anusia skarbie 3maj sie slonko, jesli tak czulas i tak zrobilas to bylnapewno dobry wybor. wystarczajaco sie z nim wymeczylas. :) dasz rade misku ❤️ ❤️ witam cie sistradamiana powiem ci tyle ze masz dziwna sytuacje,ale dziecko to jest najcudowniejszy skarb swiata takze pewnie daje ci duzo radosci??? ja sama mam 16 miesiecznego chrzesniaka ktory jest przecudowny, biega rozrabia, mowi i podobno juz wszystko rozumie, bardzo szybko sie uczy, a najlepsze jest to ze jak cos zrobi to zwala wine na mnie, jak sie go pytaja kto zrobil kupe, to odpowiada Ania hehe- moj brzdac! ❤️ bambus twoj Darek nadal sie nami interesuje? co u ciebie? Owieczka dajesz race zz tym zawrotem glowy przedslubnym, zaproszenia itp? czy juz masz dosc? Gigusia dzieki za zdjecia ale bylas slodka taki malutki bobasek :) a jak dzisiaj twoja noga? lepiej? mam nadzije ze odzyskala kolor? harleqin the best i jak tu sie nie zakochac.... nala mysle ze powinnas zostan przy brazie bo jakos bardziej mi sie cukiereczku podobasz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie mam juz czasu takze reszcie dziewuszek odpowiem pozniej :) buziaki ❤️❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem trochce zla na R bo ja specjalnie dla niego wzielam sobie niedziele i poniedzilaek wolny zebym byla w domu jka pryzjedzie a po nim to wczoraj splynelo jak mu napisalam. czasami mnie denerwuje i to dokladnie... moj chrzesniak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieńdoberek:P Rumianku ja raz byłam w Bytomiu i stwierdzam że to naprawdę dziwne miasto masz racje i też sie cieszę że mieszkam w mojej małej wiosce:P KIguś na pewno dostaniesz okres! Jak nie jesteś w ciązy to nie ma sie czym marwtić, może sie opoznia własnie przez to że sie tak stresujesz😍 MaryJane witaj:) ładne imię Weronika😍 Mufra ja chce zdjecia:):) Wyślij Miśku chyba w profilu jest mój mail:) Bombuś hehe nieżły tyłeczek powiadasz:P fajnie to zabrzmiało:D:P a spotkanko miałam bardzo udane:D ach jak ja sie lubie do niego przytulać:D Gigusia to niezle z tym konkursem recytatorskim;) Ja wygrałam raz jak byłam mała klocki Lego w grze na organach:P I na tym sie moja kariera zakonczyła jeśli chodzi o scenę:P NIe no potem jeszcze w podstawówce grałam w teatrzyku i wygrałyśmy:) Grałyśmy rodzinę Wariatyckich:P Juluś ja też chcę przeczytać ksiązkę:) Jak napiszesz ustawiam sie w kolejce po nią:)Juluś Darke jest moj Bombusiu jest Tomek:P:D Jesteście cudowne jak tak sie fajnie mylicie😍 Owieczko trzymaj się tam na praktykach:)nim sie obejrzysz będzie już po:) Fitness powodzenia na uczelni:) Ja również kocham czekoladę:Pi mogę sie nią zajadać non stop:P Ech nie wiem czy zdołałam Was wszystkie ogarnac jeśli coś przeoczyłąm uświadomcie mi to:P Ja własnie wstałam lenie sie jeszcze dzisiaj jutro na uczelnie muszę jechać. Wiecie co D mi powiedział wczoraj tak żebym sie nie przejmowała tym wszystkim tak bo zgłupieje bo prawda jest taka że cokolwiek bym nie zrobiła Anka jak będzie chciała to mnie oleje a jak nie to nie, a ja będe czekac tylko na jakiś dzień i doszukiwac sie oznak popadne w paranoje. Podniósł mnie niezle na duchu i juz mi lepiej niech się dzieje co chce:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jak jest z wami laseczki, jestescie matkami chrzestynymi jesli tak to w jakim wieku sa dzieci? ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sorki siostra damiana, pomylilam cie z mary jane przez przypadek :) :P witam serdecznie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jukla wszystko pokręciłaś :P siostraddamiana nie ma dzidzi tylko ta Mary Jane która była przez chwilkę :) Nio i Kotku Darek to Szczęście Nali :D ja mam Tomasia :) Ale Ci się pomotało ;) Ale nie szkodzi - przyzwyczaisz się :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja niestety nie jestem jeszcze matką chrzestną...ale mój D jest ma słodkiego chrześniaka co ma 2 latka jejku to dziecko jest boskie po prostu normalnie uwielbiam je:D:D Ma takie duże niebieskie oczka i śliczny uśmiech ktory rozbraja wszystkich:P A najsłodsze jest jak mowi ze wujek idzie na FU czyli na papierosa:P a potem woła Danioooo uwielbia je jeśc:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak bombka juz wiem co pomylilam :P ale za duzo bylo tego czcytania :P tak juz powoli sie przyzwyczjam :P jka sieczujecie z ranka gwiazdeczki? wiem nallus dzieciaczki sa slodkie ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A tak w ogóle do Dzień dobry :) Nalka to suuuper że masz w Darku takie oparcie :) I że wreszcie przemówił Ci do rozsądku :) Ja ja ja mam chrześniaczkę :D:D Ma pół roku i wcześniej o niej pisałam :D Rumianuś u mnie już nie ma słoneczka 😭 jest strasznie ciemno i ponuro :( I kropi deszcz :( Aż spać mi się zachciało :P I w ogóle dziś jakiś smutny dzień :( Misiek nie przyjedzie bo znowu wrócił koszmar :( Nie wiem jak mu pomóc :( Ajj :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mnie się chce jeszcze spać:P jestem niesamowity spioch a musze iśc zaraz czytać jakieś badziewie na zajęcia na jutro:) A Ty jak sie czujesz Miśku?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Julcia masz prawo :) Po takim ogromie informacji można się zamotać :P A że Ty jesteś z nami dość niedługo to WYBACZAMY :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eh Nalunia.. raz na wozie raz pod wozem.. jak to w życiu.. U mnie ok tylko o Miśka się martwię.. :( Chyba i ja już dziś zacznę się uczyć bo tyle tego, że nie wiem od czego zacząć :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pomocyyy nie wiem
Dziewczyny prosze powiedzcie jak się robi kwiatki i te bużki???????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki Ania za nutki, takiego disco akurat nie slucham ale reszta spokx ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wspolczuje wam ze macie tyle nauki, mnie tez to czeka ale na szczescie nie teraz :P jak sobie dajecie rade? najlepiej zrobila moja psipsiola z nerwow ze zostawil ja narzeczony to poszla na 2 kierunki i zeby sie wyrwac ze swojej wsi :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja zaraz sprawdzę pocztę:) Oj Bombusiu Słońce Kochane nie martw się na pewno wszystko bedzie okej😍 NO naprawde trafiło mi sie szczęscie:) Każda z nas trafi lub już trafiła na tego jedynego:) U mnie na szczęscie świeci słonce ja już nie chce deszczu ani sniegu... A ja kupiłam sobie płaszcyk taki brązowy za pupę lekko :) D powiedział że mi do włosow pasuje:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×