Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

owieczka20

Hmm MoZe I tAki ToPiK jEsT alE cO TAm 20-LATKI ŁĄCZMY SIĘd

Polecane posty

Hehe Julka ja też zaczęłam 2 kierunki w tym roku :) Ale niestety po 2 m-cach zaczęła siadać mi psychika i z jednego musiałam zrezygnować..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pomocyyy nie wiem
proszę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe Nalka Twój D ma fantazję :D Ja też chcę sobie kupić nowy w tym roku bo stary mi się przyjadł :P Ale napaliłam się na czarny (jak batman :P )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pomocy nie wiem - szukałam stronki ale nie mogę znaleźć. A robi się je tak: w nawiasy [ ] wpisujesz słowo \"kwiatek, love i tyle :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny ja musze sie wybrac na zakupy, wiec nie dobijajcie mnie nowymi ciuchami :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jejku Kasiu jaki słodki bobasek!:D No cudowna jest po prostu:D A włoski ma kapitalne:P jak sie fajnie śmieje:D jejku ja też chce takie:P Juluś jakos daje radę najgprzej jest przed sesja a teraz to tak to robie aby zrobić bo i tak sie w tym wszystkim nie łape poki co...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pomocyyy nie wiem
😍

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hehe Naluś jak mój Misiak ją pierwszy raz zobaczył, to powiedział, że też taką chce :P:P :D:D nalka ja teraz też robię tak jak Ty - aby do przodu :P Tylko muszę to zmienić bo jak przyjdzie mi letnia sesja to 😭 będzie źle :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pomocyyy nie wiem
WIELKIE DZIEKI!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pomocyyy nie wiem
no to mi nie wyszło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz co Julka.. nie wiem jak u Ciebie na wyspie ale w mojej wiosce tak w lutym i marcu są najfajniejsiejsze bluzeczki na lato :) Wczoraj kupiłam sobie taką słoci kontrastową czarno - białą atłasową wiązaną na szyjce :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Owieczko piosenki są boskie:P Kasiu czarny płaszczyk>?Też nad takim myslałam:) D sie uparł na biały natomiast a ja kupiłam brązowy:P Juluś a co masz zamniar sobie kupić?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pomocyyy nie wiem
🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobrze dziewzcyny ze nie rezygnujecie z zycia studenckiegoczasami wam zazdroszcze tych wypadow cala paczka na piwo bo moja Angela nie ma prawie dla siebie czasu ciagle wa ksiazkach,a wcale nie jest taka zdolna, raczej uparta :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pomocyyy nie wiem
sory że Wam głowę zawróciłam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurdę Dziewczynki dowiedziałam się niedawno, że już w nast roku studiów będę miała chyba 100 godz hospitacji w szkole :D a na 3 roku sama będę prowadziła lekcje :P:P Ale będzie ubaw.. Tzn bo ja jestem w kolegium i kształcę się pod kierunkiem nauczania :P:P Idę w ślady połowy mojej rodzinki chociaż zarzekałam się, że NIGDY :P:P Chociaż jeszcze nie wiem co z tego wyjdzie.. podejrzewam, że jak skończę ang to i tak będę robić jeszcze jeden kierunek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny niedawno bylam na ladzie i widzialam zajebiste ciuszki-bluzeczki, tuniki sukienki i niedrogie-kupilam jedna tunike czarno-biala z czarnym pasem :P i jutro jade na ladjakis tam kurs z pracy to musze sie zaopatrzyc w jakies wygodne buty bo tyle czasami sie tam ulatam i pewnie jakies kosmetyki bo do tego mam slabosc :P , zobaczymy hehe znajac mnie to pewnie sie na tym nie skonczy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pomocyy nie wiem no cos Ty fajnie że dziewczyny mogły Ci pomóc:) Juluś wiesz co ja czasami mam dośc takiego życia imprezowicza i wole zaszyc siew domu i pognić na kanapie a jeśli już z D to juz w ogole ostatnio tak gdzieś mam i to chyba też jest jedna z tych rzeczy dlaczego nie dogadujemy sie z Anią niestety... Bombuś fajnie w szkole;) ja tez miałam byc nauczycielką ale na przekór rodzince własnie poszłam na coś innego a teraz sobie tak myślę że ciepła posadka w szkole też byłaby fajna:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ok skarby ja musze sie zbierac caluje was i do pogadania wkrotce 👄 buziaki ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Julka wiesz co.. ja też miałam rok przerwy bo pracowałam sobie i strasznie tęskniłam za szkołą a teraz jak mam kucia od cholery to.. :P Więc korzystaj z jako takiej wolności :P :D a że jesteś młodziutka to nawet jeśli zaczniesz studia za rok albo dwa to i tak będzie ok :) U mnie na roku jest mnóstwo ludzi po 30 a nawet po 40 :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pomocyyy nie wiem
Nie wychodzą mi bużki oprócz beksy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bombka ale ty jestes na zaocznych tak? bo ja tez mialam w planach na takie isc... skoncze innym razem buzki jeszcze raz 🌼 🌼🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasiu zgadzam sie z Tobą:) Trzymaj sie Juluś:)Ładna ta tunika musi być:) Ja też idę Skarby bo w koncu nic nie zrobię pozniej zajrzę do Was:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pomocy nie wiem - musisz w [ ] MAŁYMI literkami \"kwiaek\", \"serce\" 🌼 ❤️ Tylko pilnuj, żeby nie pozamieniać literek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×