Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

owieczka20

Hmm MoZe I tAki ToPiK jEsT alE cO TAm 20-LATKI ŁĄCZMY SIĘd

Polecane posty

Anusssko chyba odstraszyłyśmy naszą Madziulkę 😭 i Rumianek gdzieś zwiał :( Trzymaj się Słońce 👄 będę dzielna i pójdę wreszcie lulać :P BBUUZZII 👄❤️👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja juz mam 2 i 1/2 i spadam moi rodzice chcieli dzis kupic koniak na dzien matki dla babci i co??? zakz kupowania alkoholu do wyjadzu papierza....papieża :D hehehe nasze kaczorki gurom

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no nie no nie bombastczna siedzi az nie prejdzei na nastepna strone:D stuku puku w goweczke jest tam kto??:D:D:D:D no nic pisac mi co 5wyrazow enter!!! bombeczka be nie wyslala mejlika😭 nie rob tego dzis jutro wyslesz😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zostawic was tu same na sekunde i co?? rozciagnieta stronka!!!! n i e l a d n i e n i e l u b i e r o z c i a g n i e t y c h s t r o n e k b o m n i e t o w k u r z a b a a a a ar d z o m o c n o :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasienko nie plakusiaj nic sie nie stalo slonce!!! ojej sie nam biedactwo przejelo!! nie smuc ja wiem zes chcial pieknie😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
N I C S I E N I E S T A L O P R Z Y N A J M N I E J J E S T Z A B A W N I E :d :d :d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
p r o s z e m i p o m o c K O C H A M W A S I R O Z C I A G N I E T E S T R O N K I 👄 🌻 ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a l e f a j n i e t u z w a m i j e s t n a j l e p s z y t o p i k p o d s l o n c e m

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja tez wstaje o 6 i to jest godzina malo powiedziane poganska bede chodzila do tylu caly dzien bo ja spie jak niedzwiedz czyli caly czas:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
❤️❤️ 🌻🌻 👄👄 slucham sobie piasak jeszcze przed snem:) o zesz k*** komar mi tu lata!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
teraz placz teraz placz poki czas, stalo sie co mialo stac, teraz placz poki czas, moze cos zmieni jeszcze ta lza, teraz placz teraz placz poki czas, stalo sie co mialo stac teraz placz poki czas moze cos zmieni jeszcze ta lza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jupi jupi Piasek górą, słodziutkich snów myszki Rumianek jest bombastyczny:P śpijcie dobrze:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DZIENDOBEREK DZIEWCZYNKI owieczko rumianku dziekuje za maile👄 dziewczynki jestescie totalnie crazy przez tyle dni tak malo pisalyscie a w jeden wieczor pare stronek:) ja juz nie czuje glodu niesamowite :) sniadanie salatka z jablka i pomaranczy schudlam juz 4 kilo w porownaniu z waga tydzien przed :D ide sie dalej zajmowac soba kocham ten czas :D:D:D:D:D , jestem wypoczeta i uspokojona:D a 86 stronka super koncowka mojego roczku urodzenia jeeeee naleczko rodziny sie nie wybiera (szkoda) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gigusiu ja zaczelam stronke 86 i to tez jest koncowka mojego roku urodzenia, nasprzatalam sie juz dzisiaj, teraz patrzylam jak mama prasuje:P ide sie chyba zdrzemnac myszki, gigusiu ja tez chce schudnac 4 kg😭 no nic na mnie zadna dieta nie dziala, buuuziaki👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rumianku widzac po zdjeciach wcale nie musisz chudnac 👄 naprawde jesets dżaga jak sie patrzy wszystkie jestesmy dżagi ja kontynuuje ta glodowke bo dwie miski zupy na dzien nie mozna nazwac jedzeniem w sumie glownie na wyciszenie i odpoczynek oraz na pogodzenie sie z wllasnym cialem co przez lata bylo dla mnie trudne teraz jest super:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
owieczko sprawdzilam co to jest adipex bo pierwszy raz o tym slysze ale ja nigdy nie lubilam takich tabletek nie wiem mam do nich uraz po prostu i po prostu lubie wszytko co naturalne:D to jest niesamowite zaczelam sie cieszyc jedzeniem i jego przygotowaniem nie nazeram sie teraz bez sensu jestem z siebie dumna:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
owieczku kurde adipex...........zstaw to swinstwo!!!!!!!!!!!! po co ci to!!??nie nie nie nie nie po co!!??wszytko co jest zbedne powinno sie unikac!!a twoj misek kocha cie taka jaka jestes a pozatym jestes szczupla laska!!!o co chodzi??czytalam na kafe o adipexie i...nie popierwam w 100% gigusiu w tych 4kg jest pewnie 2kg wody:D ile pijesz wody??tak czy siak napewno przy tym oczyszczaniu stracilas, ale nie rob tego po to zeby schudnac bo nie masz z czego tylko po to zeby sei oczyscic:) fajno ze sie czujesz:) ja sei czuje jak zre:) ale jak przesadze to...ojej nie miło...czuje sie jak beton:D Nalusiu powiem Ci ze 1: nie kapuje o co chodzi z kuzynka, miesza miedzy Toba a przyajcioła?a 2 mowisz ze mam racie mam nadzieje, ze z tym, ze trzeba cos stracic zeby to docenic, ale czy t oznaczy ze juz docenilas????hę?? bombusko nie zapomnij o moik pioseneczkak:D a ja dzis byla mrano w tesck:) powykladalismy ksiazki na dzien dziecka na koncuwce alei ak zeby byly widoczne:) ....a taki chwyt...:D no i potem do domeczku pokroilam salatke tzn warzywka ana sallteke z zielonym selerem i kukurydzom i ogorem i serem zoltym:D i potem pozwolilismy pare rzeczy na gore bo znajomi przyjezdzaja a dokladnie moja pani gin:D no i spimy tam dzis:)dziadziu moj z tata robi taras a ja pomagalam rozciagac mate pod taras zeby trawa nie rosla:) taki duuzy bedzie:) no i kaloryferki cieple juz sa:) i firany zawiesilismy:) i teraz jestem w domku na netku i umowilam sie z moim skarbem iczekam na niego bo bedziemy...odbijac sobie zalege 2tyg:D oj a ja Was kocham!!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Dziewuszki.. bałam się pokazać wcześniej bo myślałam, że dalej jesteście wściekłe za tą rozciągniętą stronkę ;) Anussska właśnie wysyłam Ci pioseneczki 👄 Giguś zazdroszczę Ci.. też muszę spróbować bo czuję się tak.. co najmniej ciężko.. tak myślę zacząć od poniedziałku :D Dziękuję za natchnienie 🌼 Rumianeczki słodkich snoooof 👄 Aaale dziś dziwny dzionek.. widziałam mojego Misiaka ale tylko chwilcie.. i teraz mi tak smutno :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeszcze raz.. ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️ ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️ ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️ ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️ ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️ Z dedykacją dla moich Pysiaczków (czyli Was) :D a na maila wysyłam pioseneczkę 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bombeczko kochana masz szczescie zes oddzielila serduszka enterm:D a po ile jest dla kazdej??:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×