Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość stara mloda

zmarszczki,lat 27,jak zapobiegac,jak sie pozbyc....

Polecane posty

Gość Jolka Nowik
kremy zapobiegaja , anie likwduja, mozna zatrzymac czas stosujac rozne specyfiki, moje ulubione to potrojny kwas hialuronowy Estien, zawiera ultra male czasteczki przenikajace do naszej skory, oraz algi botoksowe i rozjąsniające, polecam zamiast kremu stosowac olej bawelniany, migdalowy lub arganowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam softtrix - buzia jak nowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jeśli chodzi o zapoboeganie polecam sposób putina- krym na dzień, krym na noc ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Facefit
Piękny wygląd wpływa na pewność siebie i oddziałuje na całe nasze życie. Gdy wyglądasz i czujesz się dobrze, przyciągasz pozytywną energię, dzięki której możesz osiągnąć wszystko, czego pragniesz. Gabinety kosmetyczne oferują szereg zabiegów, mających za zadanie przywrócić twarzy i skórze szyi dobrą kondycję. Silnie ujędrniające maski, masaże i peelingi, lifting, botoks czy mezoterapii. Jeśli do tej pory mimo stosowania drogich, rewelacyjnych kremów i korzystania z profesjonalnych zabiegów kosmetycznych nadal widzisz postępujący proces starzenia się twarzy, istnieje alternatywna, bezinwazyjna metoda zachowania wiecznej urody. Gimnastyka mięśni twarzy Facefit, znana również pod nazwą Face Fitnessem lub jogą dla twarzy to naturalna metoda zachowania wiecznej młodości. W połączeniu z naturalną pielęgnacją i zdrowym odżywianiem może zastąpić chirurgię plastyczną a jej rezultaty są znacznie bardziej naturalne. Skóra odzyskuje blask, staje się bardziej napięta, promienna, wyraźnie młodsza. Poprawia się koloryt, a zmarszczki ulegają spłyceniu. Face Fitness zapobiega też powstawaniu nowych zmarszczek. Face Fitness to skuteczna i bezbolesna metoda wygładzania zmarszczek i modelowania twarzy dla każdego, niezależnie od wieku. Jeśli chcesz wyglądać młodo i atrakcyjnie, Face Fitness jest dla Ciebie. Jestem dyplomowanym trenerem Facefit. Zapraszam na stronę http://www.facefit.freewebweb.com/ w celu uzyskania szczegółowych informacji. Tel. 509 777 854

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale to juz jest kryptoeklama,tu zaraz zaatakuje Admin-Agnieszka -Ortograficzna,która opluje cie jadem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moge polecić zabiegi z komorkami macierzystymi. Wiele firm ma je teraz w ofercie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Swietnym zabiegiem przeciwzmarszckowym jest peeling F-Peel który ma w składzie głównie kwas ferulowy. Już po jednym zabiegu widać różnicę. Polecam salon beauty premium w Poznaniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monamoniam
W tym wieku to po prostu, jak się zauważa takie sprawy, to trzeba zmienić tryb życia. Ale dobre kosmetyki też pomogą na pewno. Dobra seria jest z biodermic – kremy z kwasem hialuronowym. Ja mam 30 lat i bardzo mi te kremy pomagają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to chcesz zapobiegac czy pozbyc sie? bo to dwie rozne rzeczy, skoro juz je masz to po ptokach. ujedrnij skore, kremy z kolagenem np. albo peptydami. zmarszczki od usmiechania sie ciezko calkowicie usunac, bo musialabys przestac sie usmiechac :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ostatnio zakupiłam krem odmładzający z bielendy z pro- retinolem i olejkami z makadami, maruly i arganowy. Stosuję nac krem i efekty zauważyłam już po tygodniu, jakby skóra była bardziej napięta:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kvrwenka08, NIE SPAMUJ to uja pana tą góóównięndą! :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Będziesz już tylko starsza i brzydsza nie przejmuj się mordą i zmarszczkami zaraz urodzisz swojemu cebulakowi 5 dzieci bo kościół kazał i twoje cycki zjadą do kolan a twoja cipka będzie jak studnia :D Nie martw się wszystko przed tobą :D :D Pozdrawiam serdeczne JP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W młodym wieku nawilżanie jest bardzo ważne - polecam Ruggard ( seria ma kilka kremów , bardzo fajnie się wchłaniają ) lub Kremowe Sakiewki ( krem z makadamią i kwasem hialuronowym albo jedwabny nawilzający ). Dermedic dobry skład , ale trochę ciężkie formuły jak dla mnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość renatka33s
Mi ktoś mówił ostatnio o takiej metodzie jak Poring Method, nie wiem dokładnie gdzie to robią, ale ponoć wygładza skórę fenomenalnie, a przy tym sama aplikacja nie wygląda tak w jak w mezoterapii gdzie są igły, tylko jest wstrzykiwany kwas bezboleśnie, bez nakłuwania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak ktoś jest w tak młodym wieku to na pewno nie ma co stosować żadnej chemii. Po co wkładać sobie coś niezdrowego do organizmu. Najpierw najlepiej spróbować kosmetyków naturalnych. Mi osobiście bardzo pomógł i nadal pomaga olej kosmetyczny z maruli Esent. Tak jak obiecuje producent faktycznie ładnie przeciwdziała zmarszczkom no i ogólnie skóra jest po nim taka jakby bardziej promienista. Trzeba tylko pamiętać żeby regularnie nakładać go na twarz bo 2 czy 3 razy nie zdziała żadnego ‘cudu’.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość edyta_c
W tak młodym wieku lepiej próbować delikatnie z nimi walczyć. Słyszałam ostatnio o czymś takim, jak zabiegi transdermalporacji wykonywane z wykorzystaniem urządzenia Dermation. Polegają one na reorganizacji porów błon komórkowych skóry, dzięki czemu zwiększa się jej przepuszczalność, a następnie na wprowadzaniu w głąb skóry substancji aktywnych. Te zabiegi są bardzo delikatne i bezinwazyjne, a także bezbolesne. Skóra dzięki nim staje się bardziej sprężysta i ujędrniona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marikag
Może laserem? Poczytaj sobie trochę o zabiegach resurfacingu czyli usuwaniu zmarszczek za pomocą lasera ResurFX. Wiem, że tego typu zabiegi robią np. w salonie Vici w Krakowie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewciak177
ja mam 28 lat i niedawno zrobiło mi sie dość dużo małych zmarszczek, pale papierosy , ostatnio mam też dużo stresów i myśle ze to przez to . do tej pory mikt nie dawał mi 28 lat, miałam ładną cerę a teraz zrobiła mi sie jakaś masakra. Kupiłam kremy i serum z Biochemii Urody, mają tam naturalne składniki i niedrogie ceny, nabyłam też 2 lata książkę Pani Patrycji Facefitness, mam zamiar zacząć znów ćwiczyć. Kiedyś ćwiczyłąm i widziałam poprawę ale przestałam i rzucić szlugi bo to one powodują wysuszenie skóry i pić dużo wody. Od jutra sie biorę i mam nadzieje że bedzie lepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zgadzam się z poprzedniczką , tykko kom9rki maciezrzyst a super jest sw9je własna osocze. Nazywajá to wampirzy lifting. Daje efektt szczególnie oczy, po nim nie widac zmęczenia na twarzy. Spróbuj, na pewno bëdziesz zadowolona.@

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
na zmarszczki to tylko botox bedzie skuteczny. Polecam korzystac z firm ktore na rynku sa juz jakis czas. Caly zabieg trwa kilkadziesiat minut i na pewno nie przyjemne ukłucie da o sobie znac - ja go mocno zapamietalam. Zeby nie czuc tego nie przyjemnego uczucia trzeba nasmarowac skóre kremem z lidokainą. Ja dlugo szukalam i kolezanka polecila mi tu: www.naporost.pl Od tego czasu juz co miesiac kupuje na tej stronie bez rejestracji:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mysle ze pora na profilaktyke, zdecydownaie polecam zabiegi kosmetyczne. oczywiscie dobre kremy rowniez pomogą. a zabieg- moglabym polecic mikrodermabrazje dla twojej skory, ktora jest stosunkowo mloda, ale najlepiej wybrac sie na konsultacje do salonu, wtedy kosmetyczka profesjonalnie ci doradzi ( przynajmniej ja tak zrobilam, a mieszkam we wroclawiu i chodze do coco time). Skad jestes?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ida291
musisz zacząć używać dobrego kremu do twarzy. polecam Ci kremy z kolagenem, kwasem hiauronowym które odmładzają, ujędrniają skórę. Ja np. obecnie stosuję krem do twarzy z collagenem firmy Noble Health, skórę mam po nim delikatna i mocno nawilżoną. Polecam tobie również.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chcesz wiedzieć więcej jak radzić sobie z niedoskonałościami skóry? Zapraszam do Szkoły Delta Edukacja na kierunek Technik Usług Kosmetycznych! Na profesjonalnie prowadzonych zajęciach poznasz odpowiedzi na wszystkie nurtujące Cię pytania z zakresu kosmetyki! W szkole Delta Edukacja nie ma żadnych ukrytych kosztów. Nie podpisuje się umowy!- Zapraszam do zapisu! Szkoła mieści się na ul. Szewskiej 17/1 , numer telefonu 798149906 . Pozdrawiamy- Delta Edukacja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Warto nawet dla swojego komfortu patrzenia w lustro poddac się takim zabiegom :) Mysle ze efekty naprawde będą świetne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×