Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość stara mloda

zmarszczki,lat 27,jak zapobiegac,jak sie pozbyc....

Polecane posty

Gość Sylwia46
Polecam poczytać o nieinwazyjnej redukcji zmarszczek. Efektem jest natychmiastowe napięcie skóry i efekt liftingu http://www.rubinkiewiczmed.pl/frakcyjny-termolifting-rf-3d-2/. Likwidację zmarszczek w Krakowie przeprowadza gabinet kosmetyczny rubinkiewiczmed. Sama korzystałam i jeszcze nie raz ich odwiedzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja uważam ze to lekarz ma znaczenie a nie gabinet w ktorym sie dokonuje zabiegu? Ja dlatego zdecydowałam się na dr Dmytrzaka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Have a Look
Żeby mieć efekty nie trzeba wydawać masy pieniędzy na kosmetyki, albo zabiegi. Jest w czym wybierać. Osobiście mogłabym polecić tutaj krem Anti Aging z Floslek. Jakość lepsza niż wiele kosmetyków za setki złotych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sergiuszka
tez mam problem z małymi zmarszczakmi mimicznymi, czy mozecie mi polecic, jakis dobry (moze byc drogi) krem na zmarszczkki, taki co zapobiega i leczy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasiulka262
No własnie - może warto zapobiegać póki się da :) Vichy ma fajny krem Slow Age z Bajkaliną, Bifidusem i wodą termalną - super połączenie. Woda termalna u mnie to w ogóle hit, więc uwielbiam kosmetyki, które mają ją w składzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zmarszczek samymi kremowa niestety nie zlikwidujecie. proponuję serię zabiegów mezoterapii aby wzmocnić sore od wewnątrz. świetnie działa i nawilża skórę. stosuje 4 razy w roku mam 32 lata i nie mam większych problemów ze zmarszczkami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Też mam już trochę zmarszczek, ale żadne nie przeszkadzają mi tak, jak te wokół ust. Wyglądam przez to jakbym paliła przez dwadzieścia lat ze dwie paczki papierosów dziennie a ja nigdy nawet nie miałam papierosa w ręce. Umówiłam się właśnie na konsultację do SCM estetic, bo znalazłam tam zabieg Lip&EyelidFormula, który jest dedykowany właśnie głębokim zmarszczkom wokół ust. Zobaczymy jaki będzie efekt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ojkla
Muszę zmartwić wszystkie Panie w tym temacie. Natura tak już ma, że przed 30-stką funduje nam pierwsze zmarszczki, niestety. Ale to nie znaczy, że mamy się na to zgadzać, prawda? ;) Szukajcie salonów, gdzie usuwanie i redukcja niedoskonałości skóry przebiega z użyciem lasera frykcyjnego Emerge. Nie boli, a skuteczność zauważalna :) Jak jesteście ze Śląska, to pozwolę sobie polecić http://www.vanillalaser.pl, bo i zabieg, i ekipa profesjonalna ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam 33 lata i zero zmarszczek. Ale nigdy nie paliłam papierosów, nie piłam alkoholu. Od roku w ogóle nie piję też kawy. Za to regularnie złuszczam martwy naskórek, nawilżam skórę, tonizuję, od czasu do czasu serum np. w wit C, i przede wszystkim krem z filtrem na buźkę. Poza tym uwielbiam wodę z cytryną. Ogólnie czytam składy kosmetyków i unikam "chemii". O skórę dbam odkąd byłam nastolatką, to takie moje małe hobby. Zapomniałam jeszcze regularne spacery / marsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
P.S. Te wszystkie kawitacje, mikrodermabrazje to ściema ;) Zwykłe nabijanie kasy. Najlepszy jest zwykły peeling do twarzy taki z drobinkami a dla wrażliwej enzymatyczny. Nikt wam tego nie powie, bo każdy chce zarobić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jest wiele możliwości. Możńa zapobiegać zmarszkom: stosować kremy nawilżające twarz stosować kremy z dużym filtrem Jednak tak naprawdę jesli zmarszczki sie już pojawią to pomoże medycyna estetyczna. Warto jest zastanowić się nad botoksem.Paraliżuje on wybrane mieśnie na twarzy. W danym miejscu twarz się nie marszczy i tym samym nie będą powstawały zmarszczki. http://www.ezabiegi.pl/co-to-jest-botoks/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Spróbuj na początek wzmocnić skórę, przywrócić jej jędrność. Mezoterapia z kwasem hialuronowym powinna pomóc, sprawdź sobie na stronie Kliniki Sfera, jak taki zabieg przebiega i co daje http://www.klinikasfera.pl/medycyna-estetyczna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja spłyciłam swoje przy pomocy kosmetyków od Bielendy. Używałam głównie serum przeciwzmarszczkowego http://bielenda.pl/produkty/botanic-spa-ritua ls-opuncja-figowa-aloes-serum-przeciwzmarszczkowe-dzien-noc co dało świetne efekty. Moja skóra stała się bardziej napięta, przez co zmarszczki uległy spłyceniu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zagubiona3q
a ja z kolei zmagadalm sie ze zmarszczkami mimicznymi ;( wpadlam w kompleksy, spadla mi samoocena, a nawet wpadlam w depresje. coz. tak czasami bywa, jednak staralam sie nie zalamywac do konca i powalczyc. znajoma wpadla na pomysl, abym poszla do kliniki medycyny estetycznej, bo tam dzieje sie cuda. i faktycznie tak tez sie stalo. udalam sie kliniki Dethloff w Warszawie - glowanie dlatego sie zdecydowalam poniewaz z ich uslug korzysta Malgosia Rozenek ;-) Pani doktor Beata Dethloff polecila mi mezoterapie Sunekos. zrobilam serie bezbolesnych zabiegow i jaki byl efekt? po 10 dniach zmarszczki odeszly do lamusa ;-) idealnie jak dla mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja skorzystałam z kwasu hialuronowego, który skutecznie wypełnia zmarszczki i pozbyłam się problemu. W Stargardzie w gabinecie www.piotrromanczuk.pl znalazłam najlepsze ceny no i sporo dobrego o doktorze słyszałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xenia

sproboj moze pic kolagen doppelherz, ja czytalam na blogu nieperfekcyjnamama ze to super rzecz 🙂 🙂 🙂 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama
Dnia 5.03.2019 o 15:52, Gość xenia napisał:

sproboj moze pic kolagen doppelherz, ja czytalam na blogu nieperfekcyjnamama ze to super rzecz 🙂 🙂 🙂 

daj link prosze jakis

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mini

Powinnas juz suplementować kolagen! Np doppelherz faktycznie, to na pewno opóźni takie problemy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość das
Dnia 24.03.2019 o 20:28, Gość mini napisał:

Powinnas juz suplementować kolagen! Np doppelherz faktycznie, to na pewno opóźni takie problemy

Dostałam dzis na dzień mamy ten z dh ti spóbuję:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Usunięcie zmarszczek nie jest takie proste. Ja sama walczę z nimi od wielu lat. Oprócz kremów chodzę także na różnego rodzaju zabiegi. Niedawno skończyłam serię zabiegów z peelingiem peptydowym. Zmarszczki stały się gładsze i mniej widoczne, a ja jestem bardzo zadowolona z efektów. Zabiegi miałam wykonywane w instytucie www.esthe.pl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kania

Wydaje mi się, że najlepiej sprawdzą się jednak jakies zabiegi rewitalizacyjne. Ja chodzę do La Guel i twarz później jest gładka, nawilżona, a zmarszczki mniej widoczne. Poza tym samo miejsce jest magiczne, naprawde można się tam zrelaksować:) Daj znac, jesli się zapiszesz. Jestem ciekawa, czy tez Ci się spodobało:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gera

W takim wieku nie można mieć dużych zmarszczek. Jednak jeżeli problem będzie się pogłębiał to polecam wam wybrać się do kliniki medycyny estetycznej, która zajmuje się laserowym usuwaniem zmarszczek. Sama byłam na takim zabiegu w www.esteticomfort.pl w Malborku i polecam wam to miejsce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×