Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Tomek W.

Czy dla kobiet liczy sie tylko duży PENIS?

Polecane posty

Gość tylko duze penisy
daja ROZKOSZ kobiecie!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nie chcialem w zaden sposow urazic zadnej kobiety, ale jak ja mam sie czuc i co sobie myslec jesli wiekszosc glosno krzyczy ze duzy jest lepszy. W tym wyapdku to ja moglbym czuc sie urazony, tyle ze ja czuje sie zalamany ze tak jest. na pewne rzeczy nie mam wplywu, a chcialbym miec i o nich decydowac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A ja sie zastanawiam...
Po co rozpoczales ta dyskusje? Zeby za nic na swiecie nie dac sie przekonac, ze jest inaczej niz sadzisz? Zeby obstawac, wbrew temu co mowi wiekszosc, przy swojej niby-racji? A moze dlatego, by nadal moc kazde swoje niepowodzenie w kontaktach z kobietami tlumaczyc swoimi wymiarami? Prawda jest taka, ze masz penisa normalnych rozmiarow, ktory, patrzac jedynie na rozmiar, zadowoli wiekszosc kobiet. Jednak nie sprowadzaj naszej, kobiecej, satysfakcji seksualnej tylko do centymetrow przez Ciebie posiadanych, zeby byc dobrym kochankiem potrzeba czegos znacznie wiecej, czegos, czego zmierzyc sie nie da.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jakby to byla tylko prowokacja to na mnie zadzialala i to bardzo doglebnie. Glowa do gory i wszystko OK- jakos nie moge sie pozbierac, a juz na sama mysl o tym sie strasznie irytuje. Nie wiem czy potrafie sie przelamac, jak sam patrze na woj penis to wydaje mi sie maly a co dopiero gdy ktos inny go zobaczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Świat moze i nie ale zycie moje tak. Nie chce zyc samotnie, ale strasznie sie boje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do psychoterapeuty?? Ja raczej zdrowy na umysle jestem, a odpowiadajac na pytanie to nigdy do glowy mi to nie wpadlo. To co ja mysle napisalem we wczesniejszych wypowiedziach, fakt jestem troche zdruzgotany tym co sie naczytalem i nasluchalem, nie wiem ile w tym prawdy, ale napewno do mnie to dotarlo. Moze to zle, ale tak jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dotarlo do mnie?? hmm... chodzilo mi o to ze uswiadomilem sobie ze rozmiar ma znaczenie i to zasadnicze i sie w tym utwirdzilem. Po tylu wypowiedziach tutaj troszke sie uspokoilem, ale nadal czuje sie niepotrzebny i nie moge tego zaakceptowac do konca(wielkosci).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PANOWIE NIE PRZEJMUJCIE SIE JESLI JEST TO WIECE NIZ 8CM. TO JUZ COS MOZNA ZROBIC PONIZEJ NIC JEJ NIE WSADZISZ CHOC 8CM. TO MALO NORMA WYNOSI 15-18CM. ZAWSZE BIERZ WZROST I PODZIEL GO PRZEZ 10% TO POWINNA BYC WLASCIWA WARTOSC OD KTOREJ BYWAJA ODCHYLKI + /- 2CM. NO TO DO DZIELA.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość po prostu
katastrofa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xxxxxxxxxxxxxxxxx
Tomek ty jakiś czubek jesteś!!!!!!!!!!!!!!!! NIe liczyłam ale po przeglądnięciu wszystkich wypowiedzi to właśnie ty najczęściej używasz tekstu DUŻY PENIS JEST LEPSZY Ty w to święcie wierzysz Nie ma sensu wybijać ci tego na siłę MASZ RACJE - DUŻY JES LEPSZY!!!!!!!!!!!! Bez znaczenia czy to prawda czy nie Myśle, że tobie nie chodzi o prawdę Uznałeś , że to dobry temat na forum i tyle duży jest lepszy !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xxxxxxxxxxxxxxxxx
Myśle jeszcze , że właśnie dzięki tobie wielu facetów może mieć depreche Płytki oj płytki jesteś A niby student Jak ty sie na te studia dostałeś? Myśle , że pare lat studiowania filozofii , psychiatrii też było by mało żeby ciebie przekonać GROCHEM O ŚCIANE!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xxxxxxxxxxxxxxxxx
A i jeszcze coś duży jest lepszy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie znasz mnie i piszesz same bzdury pod moim adresem- do xxxxxxxxxxxxxxxxx. W zadnym wypadku nie napisalem tego tematu zeby wzbudzic sensacje i zgromadzic ludzi. Skoro ten problem ciebie nie dotyczy to skad mozesz wiedziec co ja mysle i jak sie czuje. Mi sie poprostul wydaje ze duzy jest lepszy, a duzy wplyw na to mialy 2 sytuacje kiedy to stwierdzono ze mam za malego i mnie wyzmiano. Ciekaw jestem co ty bys zrobil postawiony przed takim problemem, no tak, przeciez ty madrzejszy jestes i wiesz co inni mysla i o co im chodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hipcio..
xxxxxxxxxxx troche sie z toba zgadzam..jak sobie ktoś coś ubzdura to choćby mu wszyscy mówili ze jest inaczej to on i tak bedzie myślał to co chce.. a co do penisów..to poprostu powinien pasować do cipki..jak jest za duży to wcale nie jest przyjemnie..no chyba ze kobieta lubi ból..ale to inna sprawa..:o miałam kiedys chłopaka który mimo że miał członka powiedziałabym ogromnego..to byl okropnie marnym kochankiem..a nawet beznadziejnym..i to byl jeden z powodów rozstania..Często sie zwierzałam swojemu przyjacielowi..rozmawialiśmy o seksie..i kiedy zostaliśmy parą on strasznie bał sie zblizenia..był pewny ze nie bedzie w stanie mnie zaspokoić..właśnie ze względu na nie duży rozmiar penisa ale mimo że miał czlonka mniejszego niż tamten chłopak to okazał sie być świetnym kochankiem i seks z nim był i jest poprostu zajebisty..teraz jesteśmy małżenstwem i seks nadal jest wspanialy..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xxxxxxxxxxxxxxxxx
Cholera , aż trudno mi odejść a film sie zaczyna Tomku masz racje może facet: pić ,bić ,wyzywać , robić awantury do rana, znęcać sie na żonie dzieciach i chomiku , nie pracować , nie myć sie , nie wynosić śmieci , żeby tylko MIAŁ DUŻEGO! Wtedy żona nawet wałek do ciasta może wyrzucić , bo ma rzecz najważniejszą w świecie DUŻY PENIS ZADOWOLONY ?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xxxxxxxxxxxxxxxxx
tOMKU KOBIETĄ JESTEM Mój facet ma małego , ale żebyś ty wiedział jaką rozkosz mi daje !!!! DOJRZAŁA 35 lat ci to mówi Ale ty sie uparłeś i koniec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hipcio..
he he he..moze nie przesadzaj..:p wyrzucać właek do ciasta..??i czym sobie rozwałkuje ciasto..penisem??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xxxxxxxxxxxxxxxxx
Do hipcio Swięte słowa Nie sądze by wiele kobiet odbywając stosunek chciało mieć skopany żołądek Sex ma dawać przyjemność i rozkosz. Nigdy nie przyszło mi do głowy , żeby do sypialni brać centymetr inne pomoce np. smakowe owszem ale miarke ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xxxxxxxxxxxxxxxxx
DO HIPCIO tO ALUZJA BYŁA HA HA Wiesz nawet to mi sie tego Tomka szkoda zrobiło taki on biedny Nie za dużo dobrego dostał od lasek Myśle , że pecha miał Gdyby na nas trafił oj działo by się działo Tak myśle , bo co tu dużo ukrywać praktyka sprawia , że sex staje się lepszy , lepszy ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość arystyp z cyreny
tomaszu, tomaszu, tomaszu... piszesz o samotnosci, ale jasne jest, ze ma ona wynikac z odrzucenia - z powodu nie dostarczania partnerce (albo partnerowi, bo nie sprecyzowales:>) przyjemnosci seksualnej tymczasem nie powiedziales, czy kiedykolwiek komukowliek sprawiles przyjemnosc (oprocz siebie samego), czyli - de facto - czy sie sprawdziles w tzw. lozku tomasz, wylano tu juz tyle argumentow na to, ze mozesz odwaznie ruszac w swiat bez kompleksow, ze jak cokolwiek dodam, to nie bedzie to nic wartosciowego; powiem tyle: ryzyko porazki zawsze istnieje, chociaz smiem twierdzic, ze zwiazki rozpadaja sie czesciej przez rzeczy inne niz seks nie zadowolisz kobiety raz, drugi, trzeci? nikt ci nie poda przyczyny, a juz na pewno nie okresli, czy przyczyna byl penis - moze byl, moze nie; szukasz dalej; piszesz, ze nie masz problemow w nawiazywaniu kontaktow? to na co czekasz? ruszaj na lowy:) do odwaznych swiat nalezy:) masz na chemii kupe laseczek, zapros jedna na wieczorna sesje wytwarzania jakichs zasad czy kwasow i... doprowadz do szczesliwego zakonczenia badz "optymistycznym realista" pokoj twej duszy, zycze szczescia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chyba pisalem, ale jesli nie to jestem heteroseksualny. Co do sprawienia komus przyjemnosci, to raczej nie, bo zeby byc w czyms dobtym trzeba to trenowac, a ja poprostul nie mam mozliwosci aktualnie i jakos nie mialem( tzn pechowe mialem), poza kilkoma wyjatkami ale to raczej oralnie. Wiec duzego nie mam penisa i tez demonem sexu nie jestem. Troszke beznadziejne polaczenie. Byc moze gdybym mial wiekszego moze i bym mial wieksza odwage, albo gdybym sie tym nie zamartwial to bym cos umial, a tak ani to, ani to.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hipcio..
ojojoj..jak by trafił na mnie to działo by sie działo..:p podobno rude są dzikie w łóżku..jestem brunetka ale myśle czyby nie zmienić koloru włosów..;):p a tak wogóle to nie stresuje sie Tomaszu seksem..bo z tego wszystkiego moze Ci nie stanąć..i wtedy to nie rozmiar bedzie problemem..:o dobrze Ci radzą..idz na łowy i szukaj bratniej duszy a potem zrób wszystko zeby tej kobiecie było z Toba w łóżku dobrze..tylko nie pytaj jej czy lubi duze penisy..:o xxx ja też linijki do sypialnio nigdy nie brałam..nawet mi to do głowy nie przyszło..ale za to pare innych rzeczy owszem...najlepiej takich co sie je potem da zjeść..:p super zabawa..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xxxxxxxxxxxxxxxxx
Tomek powinieneś chyba nadać inny temat Ty poprosty jesteś zdołowany i szukasz jakiejś pociechy Problem polega na tym , że nie słuchasz co sie do ciebie mówi Mój mąż , a jest nim od piętnastu lat ( MA TAKIEGO JAT TY ) OGIEREM SIE NIE URODZIŁ ale umiał sie na tyle wyluzować , żeby i sobie i swojej fujarce dać sie wykazać Ciebie myśle strach oblatuje na samą myśl , że masz sie rozebrać W głowie tylko nie dam rady , napewno mnie wyśmieje Jak ma laska sie dowiedzieć co jej możesz ofiarować jak ty tylko o tym członku myślisz Pomyślałeś kiedyś , że ona na sto procent ( wiem co mówie ) ma też jakieś kompleksy ? Też nie wie czy tobie sie jej już przysłowiowe cycki spodobają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xxxxxxxxxxxxxxxxx
DO hipcio rzuć propozycją co można jeszcze z siebie w czasie sexu zjeść ? ABY TYLKO ZBYT PŁYNNE NIE BYŁO Kiedyś mężuś chciał urozmaicić i szampana na mnie wylał Ale sie wkurzyłam , bo kur..a zimny był jak cholera MAŁO TEGO całą pościel zalał śmierdziało jeszcze ze dwa dni A-HA MIODU I NUTELLI nie lubi PORADŻ COŚ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hipcio..
no my z mężusiem bawiliśmy sie brzoskinkami..owszem cała byłam ulepiona sokiem..ale uwielbia brzoskwinie wiec zlizał wszystko pięknie..:p winogronka też były..tylko sie troche bałam ze jak mi je włoży do cipki to potem nie wypadna..:o a najlepiej to było jak skorzystał z banana..:)..myślałam ze wlożym mis wojego kut*** a ja otwieram oczy a on trzyma w rece banana..:D..to chyba mi sie spodobało najbardziej..i możan w trakcie coś przekasić..uwielbiam takie zabawy..a z nutellą i miodem nie próbowaliśmy..moze temu ze troche za słodkie..i sie za bardzo lepi..:o ale Tomek ty na pierwszy raz z nową dziewczyną moze nie próbuj takich rzeczy bo moze coś niewypalić..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Powiem szczerze ze glupio bym sie czul przy doswiadczonej kobiecie, bo moglaby byc poprostul niezadowolona. Przez caly czas mi sie wydawalo ze dla kobiety wazny jest penis i dlatego sie strasznie obawialem, teraz mam tez nowa obawe, ze jak juz do czegos dojdzie to sie kompletnie nie wykaze. Wiesz, nie ciekawie gdyby nie stanol, ale chyba jeszcze gorzej skonczyc po 2minutach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość XXXXXXXXXXXXXXXXX
dzięki no popatrz taki banan atyle frajdy KURCZE o tym nie pomyślałam..... Jutro idę do warzywniaka musze spróbować mam wyrzuty , bo ten TOMEK nieszczęśliwy musi być Niby to tylko sex a tyle przyjemności Zwłaszcza , że tyle sie wszędzie mówi o sexie , on pewnie myśli , że to nie dla niego Ludzka psychika może człowieka zdołować . No bo przecierz ma wydaje mi sie takiego w sam raz. Dużą winę ponoszą oni ( faceci ) sami nie Tomek konkretnie , ale inni chwalą sie pewnie gdzie popadnie jakich to jest ich członek rozmiarów i nie ważne , że większość to bujda Daje rekę obciąć , żę każdy dodaje przed kolesiami kilka cm Dobrze , że my nie mamy takiego problemu Ale dla nas ważniejsze są inne części ciała Nie zniosła bym tylko grubasa jakoś mnie odpycha na samą myśl a fuj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TMT a w czym lezy twoj problem, bo ja juz byc moze powoli dochodze kdzie tkwi kwestia mojego niezdecydowania i strachuj, ale jak sie jej wyzbyc tego to juz sobie nie wyobrazam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość XXXXXXXXXXXXXXXXX
Tomku po pierwsze dobrze sie przygotuj Napewno lampka wina wyluzuje , trzy sprawią , że za szybko nie wytryśniesz PO drugie dojrzałe kobiety jak przymiotnik wskazuje są dojrzałe to nie jakieś guwniary co ciągle chichoczą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×