Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Tomek W.

Czy dla kobiet liczy sie tylko duży PENIS?

Polecane posty

Gość kupcie sobie
niewyżyte wydry w sex shopie wibrator XXL 30 cm i włóżcie w cipki i będzie cool

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pikuś
ja patrzę zawsze facetowi na ręce'

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pikuś
ja patrzę zawsze facetowi na ręce'

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
srednia cipka ma pochewke 12-14 cm te wieksze 14-18 max22cm wiecej sie nie da wepchnac!!!!...natomiast te male kobitki maja 6-8 max 12cm. glebokosci wiec po co taka maczuga????no chyba ze kobieta bedzie wazyla jakes 120-150kilo to dla takiej tak wejdzie ze 25 -30 ale to patologia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jakii skąd ty te rewelacje bierzesz ?? A niby czemu 120 kg baba ma miec dłuższą cipkę ? Jak schudnie do 65 kg to jaj się skróci ?? Pomyśl ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hipcio..
hej hej..xxxxxxx ale chyba nie wydaszx tych 200zł na bananki..:) a gdzie sie podział nasz zakompleksiony Tomaszek??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jestem i tak sobie czytam co pisza tu nowego. Troche teraz zaluje bo moglem rzycie innaczej wykorzystac a tu jakby nie patrzec 20lat w plecy i zero doswiadczenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przepraszam za blad w wyrazie "życie" bo napisalem przez "rz", i za inne bledy tez.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DO TOMKA W
JESTES ZALOSNY. ZACZNIJ MOZE MYSLEC GLOWA A NIE KUTASEM (ZRESZTA NIE ZA POKAZNYM) :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie, fkat, mialem na mysli sex, ale chodzi mi o to ze zyc sie zaczyna w wieku 16-17lat i do tych lat nawiazywalem, w sumie moze 3-4 juz mam stracone i to dosyc wazne lata. Slysze ciagle ze to juz ten kumpel ma, ten, pytaja sie co u mnie, a tu jedna wielka porazka zyciowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czy czlowiek ktory ma uraz psychiczny jest odrazu zalosny, raczej osoba ktora to pisze jest taka. Przeciez ludzie maja z roznych powodow zalamania(nie tylko ja) i to ma oznaczac ze sa beznadziejnymi idiotami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pasikonik45
ale nudzisz chłopie,właduj do prezerwatywy dwie piłeczki ping-pongowe i problem załatwiony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xxxxxxxxxxxxxxxxx
hej Hipcio Przyznam się szczerze , żę zapomniałam o banankach Ale wieczór długi............. Od dawna mam internet ale nigdy nie korzystałam , nie miałam pojęcia , że morze tak uprzyjemnić czas Tylko i tu rada dla Tomka nie można brać wszystkiego tak dosłownie . Ja z małej depresji popadłam w przepaœć , gdy uwierzyłam w te wszystkie dobre rady . Dobrze , że miałam co nieco by się wyluzować , niektóre opinie sš bardzo przesadzone...........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość molas
niekoniecznie. To zależy od koleżanek. Ogólnie wiadomo że kobiety nie mają swojego zdania i najczęciej zastanawiaja sie co powiedza koleżanki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tomek i tak Cię w jajo babki robią.Wszystkie chcą dużych penisów i wszystkie takich partnerów wybierają.Min. 20 cm.Zasadniczo każda z nich ma miarkę krawiecką ze sobą aby zmierzyć fajfusa.Dlatego dobrze wiedzą jakie są wymiary kutasów.I nie daj się zwieść innym tekstom.:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xxxxxxxxxxxxxxxxx
Mam znajomą , która wciąż musi mieć co najlepsze: ciuchy , kosmetyki , meble też często zmienia , żeby iść z ducham czasu. Oczywiście wychwalwła jaki to jej mąż ma wielki instrument , tego nie sposób opisać co te babsko wygadywało , do czasu .. W czasie festynu , gdzieś przed północą towarzystwo dość nawiane.., a że piliśmy piwko czasem trzeba było skorzystać z toalety no niestety jak to na imprezkach bywa większość była już nieżle zasyfiona wiec z babkami idziemy w krzaczki Wychodząc wpadłyśmy na jej sikającego faceta , wtedy po raz pierwszy w życiu widziałam to coś tak maleńkie , nie wiem może od piwa sie kurczą , może że sikał na dworze ? Naprawde nie mam pojęcia co sprawiło , że ten już legendarny instrument był taki ciupi... Choć tak szczerze mówiąc chyba zawsze był mikro , oznacza to , iż nie tylko faceci dodają w opowieściach kilka cm Babki też , by wszyscy im zazdrościli Wierzcie mi ani rozmiar ręki ani stopy niczego już w tych czasach nie gwarantuje Co to sie porobiło?.. Facet 180cm wzrostu i ok 100 kg a taką zmyłkę potrafi zrobić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dziarska Woznica
Pewnie dlatego ze was zobaczyl, pasztety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zaciekawiony długością
No i jak z twym członkiem urósł choć troszkę ? :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Powitać:) Tomku W. --> Po pierwsze, to błagam, nie rób błędów ortograficznych, bo momentami, aż oczy bolą. Teraz Ad Rem: Przestań się nad sobą użalać i słuchaj co do Ciebie ludzie mówią. Przecież nie składasz się wyłącznie z penisa, prawda? Masz swoje zainteresowania. Wyzwól w sobie jakąś spontaniczność, pokaż że jesteś facetem, a nie lamentującą nad sobą ciapą. , Jeżeli zainteresuje się Tobą jakaś kobieta, a Ty nią, to nie sprowadzaj wszystkiego do seksu. Jak będzie Wam dobrze jako para, to seks sam przyjdzie. Nie musisz przecież od razu wyskakiwać ze slipek. Możesz to zostawić na koniec, a w tym czasie tak ją rozpalić, że rzuci się na Ciebie i to że masz 12-14cm, to ją nawet ucieszy, bo w sumie, mikrusa nie masz, tylko średniaka. Uwierz, nie jeden chciałby mieć takiego. Podam Ci dwa przykłady: Moja siostra kiedyś mi opowiedziała, jak po rozstaniu ze swoim partnerem, poszła do łóżka ze swoim przyjacielem. Jak doszło co do czego, to się załamała, bo on miał na prawdę _malucha_. Jeśli wiesz jak wygląda \'frankfurterka\' to już wiesz jaki był tamten \'oręż\'. Przy nim jesteś gigantem. Zrobili swoje, ale mówiła, że nic nie czuła i czekała aż się to skończy. Ten epizod sprawił, że przyjaźń też się skończyła, bo był za duży kac moralny. Drugi przykład: Zawsze po WF-ie braliśmy prysznic. Uwierz, wielu kolesi mialo tak małe przyrodzenie, że ledwo wystawało im spod zarostu łonowego. I co z tego, zapytasz? Ano to, że mój kumpel ma mikrusa, a ma teraz dwoje dzieci (coprawda z brzydulą), ale teraz jest z bardzo apetyczną brunetką. Jak widać nie zawiódł. A Ty pamiętaj, że masz jeszcze palce i język;p Moim zdaniem za dużo filozofujesz i sam się wpędzasz w dołek. Spróbuj podejść do seksu na luzie. Porozmawiaj z kobietą, powiedz o problemie. Tak mi się wydaje, że raczej powinienneś spróbować z kobietą, która ma już pierwszy raz za sobą, bo z dziewicą, to sorki, ale obawiam się, że oboje byście się tak zestresowali, że ona by się zrobiła sucha, a Ty byś nie miał erekcji. Jestem po 30-tce i przyznaje się bez bicia, że mój dziobak parę razy odmówił współpracy, bo się zestresowałem. Ale miałem to szczęście, że zawsze miałem dojrzałe emocjonalnie kobiety i wszystko obracaliśmy w żart, a po kilku-kilkunastu minutach jak stres opadł, wszystko było już OK. Musisz zmienić podejście, bo będzie kiepsko. Teraz bym się chciał odnieść do postów niektórych osób, dotyczących tego, że duży penis sprawia ból, że nie może wejść do końca, że partnerki mężczyzn z dużymi penisami są \'rozjechane\', że nawet po porodzie, pochwa nie jest w stanie przyjąć 20cm penisa, że to są przechwałki, kłamstwa itp, itd. Otóż drogie panie i panowie. Jak to ktoś już napisał, dużo zależy od budowy anatomicznej kobiety. Mnie akurat natura dosyć chojnie obdarzyła (około 20cm) i NIGDY, żadna z moich partnerek nie uskarżała się na ból. Dla mojej obecnej partnerki, byłem i jestem pierwszym i jedynym mężczyzną. Pomijam ból defloracji, bo wtedy wiadomo, że boli, ale teraz Ona wprost uwielbia jak wchodzę w Nią do końca. I co powiecie drodzy głosiciele teorii, że seks z chojnie obdarzonym facetem jest zawsze bolesny? Być może dla niektórych kobiet jest, ale nie generalizujcie, że dla wszystkich, bo to bzdura. Tomku W.--> Starałem się wyczerpać temat. Mam nadzieję, że pomogłem. Jeśli to co napisałem do Ciebie nie dotrze, to tak jak ktoś wcześniej pisał, chyba pomoże Ci tylko psycholog, a ja dodam od siebie i to całkiem na serio, że przydałaby Ci się również wizyta u seksuologa. Może jak Ci lekarz powie, że nie ma się czym przejmować, to może choć jemu uwierzysz. Pozdrawiam i powodzenia:) P.S. Tomek i juz kurna nie filozofuj błagam:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kinga_30
Nie tylko duzy penis ale jesli juz mowa o seksie - jest bardzo wazny. Duzy penis daje rozkosz,jest bardzo podniecajacy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kinga_30 ---> Powiedz mi, jak to w końcu z Wami kobietami jest;)? My jesteśmy wzrokowcami, co tajemnicą żadną nie jest, ale kobiety z którymi rozmawiałem, zawsze mówiły, że kręci je bliskość, dotyk, zapach, no i seks oczywiście, a sam widok nagiego faceta nie podnieca. Zdeklarujcie się Niewiasty;) Pozdrówka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kinga_30
Kobiety nie mówia wprost facetowi,ze lubia duze penisy aby mu przykrosci nie robic. Podobnie zreszta jak wy nie mówicie tym z małym biustem,ae wolicie cycate. tak juz jest,ze prosto w oczy pewnych kwestii sie nie mówi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość qqqqqqqqqq111
dolotworco jebany skocz z mostu, rozwiazesz swoj problem i nie bedziesz trul dupy innym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Znawczyni tematu
Dla kobiet oprócz dużego penisa liczy sie jeszcze duzy,wypchany portfel. Niestety,nieczesto mamy do czynienia z tak cudownym połaczeniem. Dlatego najczesciej wiążemy sie z tymi co maja kompleks małego fiuta ale za to maja pieniadze (bo jakos chca sobie zastapic brak w kroku) i marzymy o wielkich ogierach .najczesciej jednak konczy sie na marzeniach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lio
zwracać honor takiej kurwie jak Teoria...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mua*
Nienawidzę dużych penisów! :|:|:| Najlepsze są średnie ;) wg mnie duży penis jest straszny i obleśny :/ a mięśniaków też nie lubię... ale nie chudzielców ;) takich pół na pół ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
może i się nie liczy, może nie dla wszystkich, ale zawsze warto mieć asa w rękawie ... tzn chciałem napisać w spodniach :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×