Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Tomek W.

Czy dla kobiet liczy sie tylko duży PENIS?

Polecane posty

Gość gość
Gdy mu ustanie to dopiero musi mieć wielkiego. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chłopie nie narzekaj, co być powiedział albo czuł jakbyś miał moje wymiary: niecałe 10,5 cm długi jak stoi 11 cm w obwodzie Tak, tak. Takiego mam. Nigdy żadnej nien zaliczyłem, ale teraz to mi juz wszytko jedno bo jestem za stary żeby uganiać się za panienklami. Faktem jest, że rozmiar pyty ma decydujące znaczenie jeśli chodzi o pierwsze wrażenie. Im większy tym lepszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Takiego jak prezes to nieliczni mają i tak umięśnione i wyćwiczone ciało. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Taki facet jak prezes jest wyjątkiem jedynym w swoim rodzaju. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z tak wielkim penisem jak on ma to ja jeszcze nie widziałam nigdy faceta. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jaki duży,jeszcze takiego nie widziałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jakiego wielkiego ma. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Prezes z naturystyka com to ma niezłego k****a.Takiego wielkiego to ja jeszcze nie widziałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie tylko prezes,wielu golasków ma fajne ciałka. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja też mam małego i dlatego jestem nudny, bez poczucia humowu i kwaśny. To jest reguła jak facet ma małego to jest beznadziejny i nudny, jak facet jest dowcipny i fajny to na pewno mam wielkiego. Dla dziewczyn to prosta reguła jak poznać czy facet ma dużego pindola.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam małego. 13.5 i jakos mam humoru az za nadto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Największego chyba na tym forum.Konkretnej wielkości egzemplarz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Strasznie wielkiego i grubego ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Największego na naturystyka com ma.Sama bała bym się tak wielkiego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
G****o prawda. rozmiar fajfusa ma decydujące znaczenie. Facet z dużym penisem ma powodzenie u kobiet i w swoim życiu zalicza kilkanaście do kilkuset panienek. Facet z małym fifakiem najczęsciej nie zaliczy żadnej. Facet z dyżym pindolem jest pewny siebie i wie że nie może być wysmiany że mam małego bo tak nie jest. Facet z małym fifakiem jest zakompeksiony z zasady bo wie, że nie ma atutu w portkach i że może być wyszydzony. Ja mam bardzo małego. Wstyd się przyznac ale w porywach mam tylko 10cm jak mi stanie. Żadnej nie zaliczyłem i z racji na swój wiek wiem że nie mam ,zadnej szansy. Panienki wyczuwaja czy facet ma małego czy duzego właśnie kierujac sie tym, czy facet jest pewny siebie czy wycofany. Chciałbym bardzo poczuć miękkość, pulchność, wilgoć cipki i poczuc jak to jest wsadzić penisa do norki. Niestety zaszczytu tego mogą dostapić tylko samce alfa z dużymi penisami. Taki jest właśnie bezwzględny świat, prawo dżungli. Wielkie penisy rządzą czy sie to nam podoba czy nie. Facet z małym penisem może liczyc tylko na panienki , których żaden facet z dorodnym penisem nie chce a więc odpady.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aga1986

Jednym słowiem powiem że TAK, tylko duży penis daje satysfakcję w łóżku. Minimalny rozmiar jak dla mnie to 20cm. Wieksze mile widziane, ale mniejsze to już nie mają szans. Jak widze dużego i grubego to uda same mi się rozkładają a majtki wilgotnieją od moich soków. Mały penis budzi u mnie tylko politowanie i śmiech, gardze małymi pesniami i ich właścicielami. Jestem bardzo ładna i zgrabna, mam duże cycki i ładne wargi sromowe, faceci szaleją za mną, moge mieć każdego ale wybieram tylko najlepsze okazy z największymi penisami. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 321

jak dla mnie to raczej taki zeby wytrzymal conajmniej piec minut namietnego sexu bo po tym czasie zaczyna mi sie zbierac na orgazm no i oczywiscie zeby sie zmiescil w odbycie bo bardzo  lubie byc zaspokojona analnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Simon Mol

To prawda a niejeden czarny pan to potwierdzi że polki to sz maty wystarczy duży k...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×