Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

czarna_iness

DLACZEGO FACECI WOLĄ BLONDYNKI???

Polecane posty

Gość znawca1
To jest własnie róznica karnacji..one starzeja sie szybciej, bo tak mają w genach...W Polsce tez jest różnica między brunetka i blondynką ( ale dodajmy- naturalną), zreszta dziewczyny i kobiety maluja włosy na jasno by wyglądac młodziej...i tak trzymać..zauważcie drogie panie, ze przepiekne brunetki, ktore znamy i podziwiamy -mają jasną karnację...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o czym wy piszecie
o czym wy piszecie??????? wloszki,greczynki starzeja sie szybciej???????????? Starzeja sie szybciej nie dlatego ze maja ciemne wlosy tylko od slonca.Zauwazcie ktore kobiety pozniej wygladaja jak stare prochna????? Te co siedza na solarium i opalaja sie mocno na sloncu,nawet naturalnym.I nie graja tutaj role wlosy,bo blondyna ktora siedzi na solarze wiecznie albo na sloncu natural sie opala tez sie szybko zestarzeje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
he,he-znawca- a co jeszcze zauważyłes-z tym starzeniem narażasz się :D i ta twoja teoria to nie zabardzo np.pulchne kobiety mlodziej wyglądają niz chude -bo mają skóre naciagniętą i zmarszczek niewidać-i to fakt-a co mają włosy i karnacja do starzenia-chyba tylko tyle jak ktoś jara się codziennie na solarium!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wg statystyk
ogolnie mezczyzni wola brunetki (wbrew pozorom), ale np. w Angli faceci lepiej zarabiajacy wola blondynki---koneserzy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość znawca1
aha...pulchne blondynki wiecznie młode....KONIEC Z ODCHUDZANIEM, MOJE PANIE...!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hehehehehehe
znawca----> podpisuje sie obiema rekami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przepraszam bardzo
a co z rudymi ? bo ja się farbuję wyłącznie na rudo :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przepraszam bardzo
Jak to się nie liczy, jak to ! 😡 Proszę nie denerwować rudej szatynki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DO ZNAWCY1 A co z tymi które chciałyby przytyć a nie mogą? (mają np. szybką przemianę materii?)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przepraszam bardzo
och dziekuję zakoczyłaś mnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość znawca1
hm...cieszyć się, ze jest się gibką i smukłą...trzeba sie jakoś wyrózniac...całuski dla was wszystkich, KOCHANE...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bo są kobiece delikatne
śliczne, jasne włoski, mniam , od razu się rzucają w oczy:), ale nie te farbowane brunety:O, tylko prawdziwe blondynki:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nie prawda
Ja przez rok byłam blądynką, a teraz od roku jestem brunetką. Szczerze teraz ciesze sie większym powodzeniem niż wcześniej i faceci traktują mnie bardziej poważnie. Podbno wygląd sie nie liczy...;/a jednak:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×