Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

fredi07

Dawno mnie tu nie było ale zostałem sam

Polecane posty

Gość do no jak fajnie
uuu to widze kogos kto wie o co w tym wszystkim chodzi;) ja bym zaproponowal zabawe wirutalna w sensie kontaktu, ale realna w sensie dzialania:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do no jak fajnie
fredi to przestrzen publiczna, wyluzuj i nie przeszkadzaj;) ja mam wiekszego;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do no jak fajnie
czyli przyznajesz ze mam wiekszego?:) grzeczny:) a co do mozdzku to o to sie nie martw;) raczej ponadprzecietny;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no jak fajnie
fredi -chyba nie myślis ,że dam się nabrać,dzisiaj się bawimy,ja jestem Wy jestście,dlaczego nie? Od kiedy układ 2M + K jest niesympatyczny?????????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do no jak fajnie
no to mi sie podoba! fredi reflektujesz? tylko numer gg jest potrzebny i robimy trojkacik! rozmowa konkretna w trzy osoby, co Wy na to?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie lubię tłoku. 2 K +1 M to jeszcze bym pomyślał nad tym. Prosiłem o tel i echo. Rozmowa eliminuje podszywki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do no jak fajnie
fredi nie martw sie palcem Cie nie tkne! ta propozycja mi sie podoba! dzialamy czy tutaj sie przepychamy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no jak fajnie
ech z Wami to tak zawsze,jak znajdzi się babeczka w przypływie "uczuć" to ją olewacie,zamiast się dobrać jak trzeba/bo potrzeby mam duże/ i przeżywać wspaniale chwile to Wy się wycofujecie,gdzie Ci faceci co o pragnieniach tak ładnie piszą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeszcze z 5 min poczekam na tel. A później bierzcie sobie wazelinkę i bawcie się dobrzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do no jak fajnie
ja sie nie wycofuje, ale tez nie chce mi sie tutaj siedziec bezsensu! zrobmy cos albo pozegnajmy sie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do no jak fajnie
chyba nic z tego nie bedzie, fredi koniecznie musi Cie miec na wylacznosc! bezsensu! fredi to nie Twoja zona, odpusc troche, pobaw sie czlowieku!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no jak fajnie
dlaczego? Przecież można się zabawić,ta dzieciarnia tutaj nawet nie wie o czym rozmawiamy,jasne,że prywatny kontakt jest inny,bardziej osobowy - ale czy oto nam naprawdę chodzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do no jak fajnie
no jak fajnie, chcesz sie bawic tutaj na forum? przeciez wpisy robisz co 5 minut:) fredi wypadl? a mogloby byc tak ciekawie! we dwojke napewno bysmy sobie z Toba zrobili co trzeba, nawet przez internet;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no jak fajnie
i żeby było jasne to dotyczy czytelników a nie Was,kim jesteś - do no jak fajnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fakt. Nie moja żona. To kto? Zawsze jak jestem z kobietą to ją szanuję. Życie kręte ma ścieżki ale kobieta jest dla mnie zawsze kobietą a ja dla niej facetem. Choćby to nawet miałby być jakiś erzatz wynikły z chwili, sytułacji. Choć nasze drogi się rozejdą to niech chociaż miłe wspomnienie pozostanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no jak fajnie
fredi👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do no jak fajnie
ja jestem przypadkowy, a ta sytuacja wydaje sie jalowa! fredi chce Damy, a ja chce napalonej samicy! chyba nie bedzie ciekawie. fredi, ustepuje pola! jedno Ci powiem, moja kobieta by sie przy Tobia zanudzila! kobieta potrzebuje szacunku i milosic, ale czasami poprostu chce byc samica!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czytałem swój ostatni tekst. Merytorycznie ok. Ortografia? Przestaję pić...to piwko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no jak fajnie
spadam Panowie,szkoda,miałam dzisiaj chęć z Wami pobaraszkować,widać,że tak naprawdę trudno o to w sieci a co dopiero w życiu realnym,do /do no jak fajnie/👄,może kiedyś się odnajdziemy i uda się zabawa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do no wiesz jak fajnie. Myślę, że chyba nie kręcą mnie kobiety które z tobą lubią przebywać. A jest taki paradoks u części kobiet, że im większy gnój i prymityw to w majtkach kisiel wzbiera. Nawet te ostatnie zakatowania dzieci z TV. Konkubent katował a głupie cipy nic. A co faceta miały a to najważniejsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do no jak fajnie
moze na los jeszcze zetknie:) ale jak chcesz miec pewnosc zostaw jakis namiar jutro odszukam ten topik! moze razem poszukamy drugiego faceta do trojkata;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do no jak fajnie
fredi pokazales co soba reprezentujesz! to ze masz malego fiutka co sam przyznales to nie znaczy ze musisz innych obrazac! nic o mnie nie wiesz, pewnie bym Cie przyprawil o niezle kompleksy! spadaj tchorzu! przestraszyle sie kobiety z potrzebami i propozycji wykraczajacej poza standard!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no jak fajnie przestań pieprzyć pedale. Przez tel nie można strugać dziewczynki bez majteczek. I jakie żale? Była konkretna propozycja-Telefon i co? Ciota się przecież nie zdemaskuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no jak fajnie
fredi przestań,jak Ty się nie umiesz bawić to już kaplica,wszyscy jesteśmy tu bo??????????????????????,wyluzyj trochę i nie obrażaj ludzi to nie w Twoim stylu, życzę Panom Dobrej Nocy już ostatecznie,gdybym była rozbudzona to chętnie z Wami bym została ale oczka mi się kleją i w pupę marznę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no jak fajnie
fredi Ty naprawdę masz małego i konkurencji nie znosisz,czytałam o tym /Freud się kłania/ no cóż każdy radzi sobie ze swoim bólem jak potrafi,ja jak wiesz, mama już jestem i takie teksty to dla ugruntowania chyba swojej pozycji na forum piszesz,szkoda,że tak żałośnie się rozstajemy,bo w sumie odpowiedziałam na Twój topick

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiedział to bym wiedział po rozmowie. A pisać każdy może. A pogadać to już ciężko głosik zmienić. Wytnij jaja to już będziesz nie do zdemaskowania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×