Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

rybak z Daru Młodzieży

lubię słuchać jak szumi morze

Polecane posty

ale dlaczego tak się denerwujesz ? chyba normalne, że chce poznać tą osobe, z którą pisze, Ty nie jesteś taka ? A to, że wszyscy odwrócili sie od Ciebie tylko z tego powodu, że jesteś chora, to naprawde jest przykre :( A to, że jestem zdrowy, może i szcęśliwy to masz racje, ale to, czy zrozumiem w jakiej jesteś Ty sytuacji to się jeszcze okaże............... dzisiaj Ty ........ jutro ja :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość witajcie
przepraszam 🌼 :) Nie zycze Ci abys znalazl sie w takiej sytuacji ...ja jakbym miala przyjaciela\przyjaciolke to nigdy bym jej\jego nie zostawila czy to w szczesciu czy w nieszczesciu ,ale niestety inni postepuja roznie . Chyba popsulam Wam topic :O juz nie bede ,obiecuje :) moze poprostu bede z Wami rozmawiac o wszystkim tak jak Wy do tej pory rozmawialiscie ze soba i moze ...wiem ze to tylko moje marzenia ale znajde w Was przyjaciol ? hmmmm 🌼 👄 barbi 25 🌼 👄 powiatowy :) 👄 robal 👄 rybak 👄 mam nadzieje ,ze wrocicie na topik i ze to ze Was nie ma to nie przezemnie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie masz za co przepraszac, rozumiem nerwy :O a topicu nie popsułaś, może wniesiesz coś nowego :) reszta zjawi się pewnie wieczorkiem :) pozdrawiam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość witajcie
Fajnie by bylo gdyby sie topicrozkrecil ,ale pamietaj ze dzi siaj jest noc swietojanska i moze co niektorzy pojda szukac paproci ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ forumoholik melduje sie ;) Witajcie 🌼 fajnie ,ze wyszlas z ukrycia ,moze rozkrecisz troche topic :) bo sama widzisz ,ze te leniuchy malo co pisza :P Powiatowy 🖐️ ;) hmmmm 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość witajcie
barbi ...jak milo Cie widziec :) 🌼 juz myslalam ,ze przestalas zagladac na kafe . powiatowy ... forumoholicy :D co racja to racja internet wciaga ito bardzo :O no to jeszcze tylko pojawiasie hmmmm ,robal i rybak i topik znowu odrzyje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
iiiiiiiiiiiiiiiiibarbi !!!!!!!!!!!! zguba zjawiła się :P te leniuchy to chyba nie do mnie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ło i barbi przestraszyła się i uciekła :O to pewnie przeze mnie :P już mnie nie lubi :( teraz ja uciekam, to może wróci i porozmawiacie sobie, na razie witajcie 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie >> nie przestalam ,tylko mialam sporo pracy i nie mialam czasu ,zeby tu zagladac :) powiatowy >> to bylo do wszystkich ,do Ciebie tez :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość witajcie
barbi...mam nadzieje ,ze teraz bedziesz juz miala mniej pracy i czesciej bedziesz zagladac i inn8i tez :) powiatowy .... napewno Cie lubi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
powiatowy>> nie przestraszylam sie i nie ucieklam ,tylko bylam zajeta :P Teraz ide cos zjesc i dalej do pracy ,witajcie moze wieczorem jak bedziesz to wiecej popiszemy :) papa 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość witajcie
No i znowu wpadli i wypadli :D pracusie ;) Moze wieczorem uda nam sie popisac narazie 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość witajcie
robal ...witam Cie w imieniu swoim i pracusiow :P a jakie stare baby masz na mysli co ? :D aha chce Was przeprosic za to ,ze czasami pisze bez spacji lub z bledami jakimis innymi ,ale ciezko pisac na lezaco :( mam nadziejeze bez trudu mnie rozczytujecie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heh jakie to Ty juz wiesz:P ja tez czasami pisze na lezaco czasami z nad wody a czasami z wanny:P hehe ja wlasnie znikam nad wode...musze troche odpoczac od tego zgielku;) wiec milego wieczorowey nocki🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oto i ja..
i ja lubie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ukochana
Tak weszłąm. I piszę. Siedzę na Helku. Cypelku. Wreszcie promki kursują. Nikt, absolutnie nikt, nie widział co tu się dzieje na niebie. Ktoś widział? Przedwczoraj? Wczoraj? Dzisiaj wieczorem????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość witajcie
Robal... podobno sa tu starsi ode mnie :P Milego odpoczynku :) jak wrocisz to napisz jak bylo :) 🖐️ oto i ja.. 🖐️ ukochana...🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość witajcie
zaczytana...🖐️ :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość witajcie
setunia...🖐️ moze pomoge... ale co to za mina co ? :D 28 lat to piekny wiek ;) barbi... 🌼 hmmmm...🌼 moze pomoge...🌼 setunia...🌼 powiatowy ,robal i rybaku ,a dla was po 👄 milego wieczoru Wam zycze w ta wyjatkowa nac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość witajcie
Najdluzszy dzien i podobno magiczna noc ,ciekawe ile w tym jest prawdy :) Ciekawe gdzie jest reszta ,czyzby poszli szukac kwiatu paproci ? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moze pomoge 🖐️ to my jesteśmy w tym samym wieku ;) witajcie 🖐️ 👄 setunia oddaje 👄 ;) barbi i Ty mnie leniem nazywasz 😠 robal 🖐️ miłej nocki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość witajcie
dobranoc :) spokojnej nocy Wam zycze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×