Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

rybak z Daru Młodzieży

lubię słuchać jak szumi morze

Polecane posty

powiatowy;)🖐️ barbie🌻:) a ja jednak nie spie jeszcze chbya juz doszlam do siebie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość witajcie
Pobudka !!! wstawac!!! Milego dnia spioszki ;) moze pomoge 🌼 barbi 🌼 setunia🌼 hmmmm 🌼 powiatowy :) robal 👄 ;) rybaku :) I jak Wam minela " magiczna" noc? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ witajcie 🌼 :) Ja juz od 8 nie spie .Chyba ta magiczna noc miala na mnie zly wplyw ,do 4 nie moglam zasnac :( Milego dnia 🌼 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Barbi🌻 wiatjcie🌻 MP🌻-->mialam isc spac wczesniej ale mi sie odechcialo wiec weszlam na troszke:D i poszlam spac o 2giej a wstalam pare minut po 8mej:) Powiatkowy;) Bede dopiero jutro;;)🖐️ udanego weekendu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie 🖐️ :) moja noc była do d....y :( barbi 🖐️ :) ja też nie mogłem zasnąć :( setunia Ty szwędaczko 🖐️ :P MP 🖐️ :) a Ty masz u mnie taaaaaaaaakiego ____________________ (minusa) za tego starego :P miłego dnia ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość witajcie
barbi...wspolczuje bo wiem , jak czlowiek sie meczy jak nie mozespac w nocy :( 👄 na pocieszenie :) moze pomoge... oj tak ranny ptaszek ;) wstaje razem z kurkami :D setunia...baw sie dobrze :) powiatowy... cholerka wychodzi na to ,ze ja tez jestem stara bo co to jest rok roznicy -nic :O robal mial racje jak wczoraj pisal ,ze pozdrawia stare baby :D Widze ,ze wiekszosc miala ciezka noc ,smutne :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hmmmm.....
witajcie Setuniu🌻[we wtorek wyniki, jak egzaminy;)] Barbi🌻 Witajcie🌻dużo zdrowka Tobie zycze🌻😘 Robalku😘 Powiatowy;) Rybaku;) Może pomoge🌻 Zaczytana🌻 milego wiaczoru🌻;) zmykam mam jutro kochanego Gościa;) bawcie sie dobrze😘;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość witajcie
hmmmm...witaj ,brakowalo nam Ciebie tu :) 🌼 Zycze Ci milych chwil z kochanym gosciem ;) A ja nawet nie wiem kiedy zasnelam :O Barbi i powiatowy chyba tez spia , biedaczki mieli ciezka noc :( Jakos mi smutno i nie wiem czemu :( ...wiecie jak bardzo brakuje mi przyjaciol 😭 Fajnie ,ze mam was chociaz :) Macie szczescie ze macie przyjaciol,szanujcie ich i badzcie zawsze prezy nich a szczegolnie wtedy kiedys was potrzebuja i nie patrzcie na to ze jestescie zmeczeni czy nie macie czasu ,bo ja bym chciala byc zmeczona przez to ,ze przez przyjaciela zarwalam noc itp. Przyjazn to wielki skarb .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hmmmm.............
Witajcie🌻 :D kochany gość ma 7l. i jest dziewczynka;) coreczka siostry :D i bedzie gosciem przez caly m-c;) bedzie fajnie... mily pretekst pofikam z E. fiklolki na trzepaku;):D banki mydlane na tarasie:D poskaczemy i pobiegamy razem;) i nikt mi nie powie ze nie wypada bo bedziemy razem...rozrabiac;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie>> jak Twoj humor ? mam nadzieje ,ze juz lepiej :) 🌼 mi tez od wczoraj jest tak jakos smutno ,sama nie wiem czemu :O hmmmm>> 🖐️ :) ale masz fajnie caly miesiac bedziesz rozrabiala z siostrzenica ;) Milego wieczoru 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość witajcie
barbi...a bez zmian :O nie wiem co sie dzieje,ale tyle osob ma zly nastroj .Czytam te topiki i ciagle tylko mam dola ,jestem zalamany itp.:( A czemu Tobie jest smutno ? :( 🌼 hmmmm...no to czeka Cie miesiac szalenstw z siostrzenica ,fajnie masz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hmmmm...........
dzieki;) bardzo lubie dzieci🌻 sa kochane i szczere;) Witajcie 🌻 Barbi🌻 dziewczyny duzo usmiechu Wam zycze;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hmmmm.......
, facetom....nie nie życzę uśmiechów :-((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość witajcie
Dobranoc spokojnej nocy 👄 🌼 barbi...powiatowy...mam nadzieje ,ze dzisiaj bedziecie smacznie spali :) hmmmm...a dlaczego facetom nie zyczysz usmiechow? 🖐️ do jutra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć i chwała tym co na morzu, pozdrawiam wszystkie syreny najpiękniej, ale ...wybaczcie dzisiaj \" witajcie\" wpadła bidula na chwilę, ale czyta, dzięki... zapraszamy - w naszym - moim imieniu na dłużej cześć hmmmy, robale, powiatowcy, oczywiście piękne Barbi.....no i tych z nad morza.....specjalnie Setunię, bo cichutka jest , sam się dziwię ???? no i resztę.....sorry za przeoczenia, mój błąd, naprawię....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hmmmm...........
hmmmm....... podszywaczko🌻 `facetom` tez zycze usmiechu:D ale nasze dwie dziewczyny sa wyjatkowo smutne .......... Witajcie 🌻 milych snow🌻😘 i wesolego poranka;) Rybaku z..........;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hmmmm...........
Rybaku z........ piesek czy lepiej ........dostaje lekarstwa i lepiej moze bedzie za m-c a reszta moze byc. jak Twoj humorek.........;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hmmmm...........
`prawdę..........?` ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hmmmm...........
Barbi🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hmmmm...........
Rybaku z..... ciagle myslisz o pracy........;) milego kołysania i dobranoc;) zmykam do lozeczka 😘 na dobranoc;) Barbi🌻 milych snow🌻 ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hmmm........
to może ja za Tobą potęsknię..............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×