Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

rybak z Daru Młodzieży

lubię słuchać jak szumi morze

Polecane posty

Gość hmmmm...........
dobranoc;) ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hmmmm.......
wiem...dlatego pewnie niektórzy mają mnie dośc...za często słucham.... @ wysłałem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hmmmm...........
nie mam Ciebie dosyć ;) milych snow😘;) dobranoc;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hmmmm.......
dobranoc, przeciągam, ale....było milo i jeszcze czekam... dobranoc, miłych....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hmmmm...........
napisze jutro ..........;) milutkich;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hmmmm.......
trzymam kciuki za psiaka...... codziennie inny nick.....fascynujesz bardzo, dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hmmmm...........
hmmmm......... dziekuje ze Myslisz o psince ;) to mile.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hmmmm.......
myślę i o Tobie, ale to pewnie "fanaberia" internetu.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hmmmm...........
tez tak mam.....................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hmmmm...........
moze...............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość witajcie
🖐️ :) i znowu pusto :( tylko rano zajrzal powiatowy przywital sie z hmmmm... (mnie zlekcewazyl :( ) i gdzies pognal ;) Barbi nie zaglada juz wogole :( Robal tez nie :( Eh... :( Pozdrawiam Was cieplutko hmmmm... 🌼 barbi 25 🌼 powiatowy :) robal :) rybak :) 👄 dla Was :) lubie Was bardzo ,szkoda ze Wy mnie nie :( 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc witajcie, nie zlekceważyłem Ciebie, tylko nie wirem kim jesteś ;) podaj swój poprzedni nick :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość witajcie
powiatowy jakie to ma znaczenie kim jestem ...jestem czlowiekeim ...osoba ktora nie udziela sie na kafe tylko czyta i to dosc uwaznie ...ktora bardzo lubi barbi,hmmmm,robala ,Ciebie i rybaka ... nie mam nicka ,pisze dopiero od wczoraj z Wami (raczej do was) ,ale czytam Was od dawna jeszcze z topiku wlasnie sacze ...kiedys utrzymywaliscie kontakt ze soba na topiku , rozmawialiscie itp. fajnie sie was czytalo ,a teraz ...:( polubilam was ....sama nie wiem za co :O moze poprostu za to ,ze macie poczucie humoru ,swwojego czasu sledzilam twoja znajomosc z barbi ,ale nie wazne ....jestem typem samotnika i moze dlatego tak sie do was przywiazalam ta anonimowosc .... pozdrawiam was :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no niby nie ma żadnego znaczenia kim jesteś, myslałem tylko, że pisałaś kiedyś z nami ;) a teraz piszesz bez nicka i nie wiedziałem kim jesteś :( może nie czytaj, tylko wymysl sobie jakiś nick i przyłącz się do nas :) co Ty na to ;) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość witajcie
powiatowy do was czyli do kogo? przeciez tak naprawde to nie ma z kim pisac na topiku (bez obrazy oczywiscie) . Prawie ciagle topik swieci pustkamni :( jedynie ze starej ekipy zostala hmmmm i Ty ,czasami zajrzysz i rybak ,a barbi i robal to gdzie ? bardzo rzadko tu jestescie ,a ja... ja cale dnie siedze przed kompem ,ale nie pisze...nie chce ....:( przepraszam glupia jestem i niepotrzebnie sie odzywalam pozdrow ode mnie reszte ktora wymienilam tzn. hmmmm,barbi,rybaka i robala jesli masz z nimi kontakt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość witajcie
powiatowy zycze ci powodzenia ,wiesz o czym mysle ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem jestem i Dzieki za pozdro rowniez pozdrawiam 🌻 poprostu czesto jest tak ze mam malo czasu na cafe...ale myslami jestem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość witajcie
robal :) 👄 piekna masz stopke ,chciala bym miec takiego przyjaciela ,ale ja juz nie wierze w przyjazn...a wy wierzycie w przyjazn i nie wazne czy miedzy kobietami czy mezczyznami czy miedzy kobieta i mezczyzna czy wogole wierzycie w przyjazn ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jakto nie masz do kogo pisać, możesz pisać do każdego, tylko nie każdy może siedzieć cały czas przy kompie, ale jak już siądzie, to napewno Ci odpisze. ;) ja teraz uciekam, buźka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość witajcie
powiatowy jak zwykle dyplomatyczna odpowiedz ,jeszcze na rzadne pytanie mi nie odpowiedziales ,wy chyba macie swoj krag i nikogo zabardzo nie chcecie wpuszczec .Eh po co jasie odzywalam ,ale i tak was lubie ;) 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hm a w co nam pozostalo wierzyc??? jesli zatraci sie w ludziach taki odruch jak przyjazn to blado widze ten swiat...ja wierze i uwarzam ze warto wierzyc a to ze sie ktos sprzeniewierza to nie znaczy ze kazdy tak robi;) Pozdrawiam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość upupupupu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hmmmm.....
Witajcie🌻 ciesze sie ze Zagladasz na topik;_ Powiatowy;) Robalku;) Może Pomoge🌻 zmykam pod kolderke;) dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmmm....... 🖐️ witajcie 🖐️ nie ma żadnego kręgu i kazdy jest tu mile widziany !!! może na poczatek napisz coś o sobie: skąd klikasz, ile masz latek itp. pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość witajcie
witam Was 🖐️:) robal... ja przestalam wierzyc w przyjazn odkad moi przyjaciele ,bo za przyjaciol ich uwazalam odsuneli sie odemnie po pewnym wydarzeniu :( hmmmm...dzieki jestes mila osoba 🌼 powiatowy...fajnie ,ale zauwazylam ,ze czesto jest tak ze ktos nowy jak do was zajrzy to zostaje potraktowany milo ale oschle (zeby nie powiedziec olany ) i juz wiecej tu nie zaglada ,ale mnie przyjeliscie milo i bardzo sie z tego ciesze :) ja klikam z Polski centralnej ,a jesli chodzi omoj wiek to mam 27 lat :O stara baba ze mnie :D Milego dnia wam wszystkim zycze 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ witajcie :) iiiiiii tam od razu stara, są tu starsi od Ciebie :P jakoś nie mogże tego zrozumieć, dlaczego tyle czasu nas czytałaś i nie udzielałaś się, dlaczego ? Zauważyłem też, że chyba musiałaś dostać niezłego kopa od życia, bo jesteś taka niepewna siebie (zagubiona ? ) miłego dnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość witajcie
powiatowy dlaczego tyle chcesz wiedziec? czy to ma jakies znaczenie? nie pisalam bo nie chcialam sie wtracac ,nie mialam nic do powiedzenia to sie nie odzywalam .Tak dostalam najwiekszego kopa jakiego mozna dostac ,jestem chora ...wszyscy sie ode mnie odwrocili takich przyjaciol mialam wokol siebie ,ale co Ty mozesz wiedziec ,jestes zdrowy ,szczesliwy i nigdy tego nie zrozumiesz ...cos jeszcze Cie interesuje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×