Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

rybak z Daru Młodzieży

lubię słuchać jak szumi morze

Polecane posty

🖐️:classic_cool:🌻 i czego jeszcze chcesz :Pwiesz jakie jest moje zycie i podejscie do zyciA ..........bardzo Cie ...........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość popiszcie cosik please
co u setuni, diabliczki, szelestku nocy, robala, rybaka ? a co u reszty ? pozdrawiam 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AGUTEK1975
NA DŁUŻSZĄ METĘ SŁUCHANIE SZUMU MORZA NIE JEST PRZYJEMNE. MOMENTAMI MAM TEGO DOŚĆ!!!!OBECNIE NIE SZUMI-JEST SPOKOJNE JAK JEZIORKO.WIEM PONIEWAŻ MIESZKAM NAD SAMYM MORZEM W PEŁNYM TEGO SŁOWA ZNACZENIU-POKUJ Z WIDOKIEM NA MORZE.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien Dobry;) Szepcie👄Robalku👄oplatany👄 i dla wszystkich🌼 agutek ale Ci dobrze ze mieszkasz nad morzem;) kochani zaparzylam mocna czarna kawe a moze cos słodkiego do kawy??? Milusiego dnia wszystkim 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SzelestNocy
Witam Wszystkich🌻😘;) Diabliczko pyszna ta Twoja kawka🌻😘 U Setuś🌻 Ok. pozdrawia Wszystkich z topiku 🌻 Milego dnia Wszystkim😘🌻;) zmykam , moze wieczorkiem wpadne;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ kocham szum morza, ale mam do niego ok. 500- 600 km bo jestem z okolic wrocka :) ....czasami jak los się do mnie uśmiecha i obdarzy mnie większą gotówką to pakuje manele i śmigam na koniec Polski, aby rozkoszować się szumem fal i pisakiem w butach :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja chętnie
Diabliczko,dzięki za kawkę, wyśmienita Szeleście...pozdrawiam lun_a, los się uśmiechnie i znowu wpadniesz na plażę miłego dnia wszystkim !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lun_a🌻 Ja chętnie;) Diabliczko🌻 dzieki kawka pyszna wpadlam na chwile do domku;)mam duzo spraw do zalatwienia;) Diabliczko napisze wieczorkiem na@😘;) bursztynowe liscie jesieni wiedna:( Robalku;)😘;) milego dnia🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szepcie👄ok czekam na @ ja niestety mam kompa w naprawie wiec przeczytam go jutro w pracy chyba ze juz mi go naprawia:D:D: pozdrów Setunie ode mnie Własnie liscie wiedna szaro i ponuro za oknem:( w serduszku tez jaos tak ................. milusiego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
SzeptNocy 🖐️ ja chętnie mam taka nadzieje ;) a może 6-czka mi w totka wpadnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lun_ka🌻 zycze Tobie 6-czki w totka;) Diabliczko🌻do wieczorka;) za 2h znowu musze wyjsc ale zakrecony dzionek;) milego popoludnia🌻😘;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
SzeptNocy 🌻 nie dziękuje, aby nie zapeszyć ;) ale ostatnio mnie wkurzyli bo jeden zaklad teraz kosztuje 2 zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kreta droga
Witajcie 🌻....dla meskiej czesci łajby;) chcialem cos wyjasnic bo dochodza mnie słuchy o jakies tam interpretacje mej osoby co do znajomosci topikowych ;) wiec oswiadczam iz nie zamierzam nikomu robic na złosc,rozbijac małzenstw czy cos w tym stylu !!! jesli z kims pisze to znaczy ze sympatyzuje z ta osoba i to wszystko na ten temat!!! nie ma obaw ze cos tam ...mysle ze jasno sie okreslilem ,ja mam swoje zycie tak jak kazdy z nas,wiec to co robimy na topiku nie powinno rzutowac na dalsze stosunki i atmosfere na topiku ;) Zycze Miłego wieczorka i Kolorowey Nocki 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja chętnie
poslucham morskich fal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a więc...
zzapraszam nad morze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fajna noc
wycinają, wycięła mnóstwo wypowiedzy, wredna moderatorko, czy zazdrościsz ?????????????????????????????????/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fajna noc
siedzisz sama w domu , zazdrościsz innym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heja hej :) BoskaDiablica32 to ja poprosze ze śmietanką bez cukru ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rozmarzyłam się :) kawa, delicje to ja może wracam do domu hi hi milego czwartkowania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pomarzmy razem ;)zabieram Cie nad wode na wspaniala uczte pod golym niebiem...;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe :P jeśli wirtualnie to nie ma sprawy, bo mam zazdrośnika w domu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heh....ja tez zazdrosnik jestem ;)to normalne u facetow....gdyby nie byl zazdrosny to juz by bylo kwestia do zastanowienia sie ;) wiec o ktorej mam podjechac??:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×