Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

rybak z Daru Młodzieży

lubię słuchać jak szumi morze

Polecane posty

Szepcik ja planuje zakup l....zeby miec w P.T. i miec na czym pisac p.;) a moze i nawet i.....sobie podlacze:P:D ale byloby fajowo;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szepcik postaram sie kupic na raty albo na \"czarno\":P mam nadzieje , ze jednak zalapie sie na s..w g...;o to bede miala kase;) Albo kiedys tam oddam T.;) moze na taki uklad pojdzie;) Ja chce juz do p........:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szepcik borie 1/2 pizzy ale chyba wyjatkowo mala musiala byc, ja ostatnio zjadlam 2 kawalatki pizzy umieralam z przejedzenia;) mamy calkem inne zoladki ale to nic:)🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szepcik to kanapeczka z maselkiem+serek+szyneczka+majonez;) Drineczek whisky sla Ciebie z woda i lodem dla mnie z cola;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Setus🌻;) dzieki musze zmykac ..nie mam dostepu:( moze jutro fon dom;) dobranoc Siostrzyczko kochana🌻;) 😘na dobranoc;);) Jestes wyjatkowa;)papa;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szepcik-Siostrzyczko 🌻 kjutro rano ja fon/domowy ok?;) Spij z Aniolkami!!!!!!!1 ja musze dopic to co sobie polalam;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie kochani Szepcie skarbie👄Setuniu👄musimy sie koniecznie spotkac i pogadac 🌼no czas na obiad niestety robie nalesniki zmykam bo maz nadejdzie i bedzie gderal:-/do zobaczenia moze pozniej👄 Szepcie Setuniu pomyslcie jak by sie bylo mozna spotkac👄 milusiego dzionka wszystkim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Diabliczko;) mam nadzieje ze sie spotkamy i wyskoczymy gdzies razem bedzie wesolo;) milego wieczoru🌻;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Diabliczko🌻 Ty i Setuś🌻 spotkacie sie pewnie ;) ja mam daleko a moze bede miala jeszcze dalej..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bedzie superancko;) wlasnie a gdzie Diabliczka? zmykam na jakis czas ;) Setuś🌻 jutro fon;) moze lepiej ja;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wtajcie kochane kobiety 👄jestem u znajomych i pije zubrowke z sokiem jabłkowym:D:D:D:a co u Was ???/mam taka nadzieje ze sie spotkamy we trojke:>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość forumowiczka stała
Wasze zdrowie i ja piję wódeczką z lodem i soczkiem 🌼 :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Setuś🌻 wracaj na topik;) kurcze ale mam pecha chcialam zmienic `sukienke`;) ale chyba juz nie moge;) M.;) dlaczego lubie nowe nicki;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chetnie Setuś🌻 jadlam czekolade z orzechami dostalam od P.....;) a moze Chcesz Raffaello;) tez P......;) pyszne byly te pierniczki;) mniemu tu takich nie ma:( moze pojade do ........ po pierniczki;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×