Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

rybak z Daru Młodzieży

lubię słuchać jak szumi morze

Polecane posty

Szepcik pewnie ze chce, wszystko co masz slodkie:D Przez caly dzien nie mialam ochoty na nic slodkiego , a teraz mnie naszlo:P W poniedzialek juz nie skosztuje serniczka diabliczki:( moze jutro wpadnie i przyniesie serniczek na deserek;) Szepcik ja bylam w tym sklepiku i nie znalazlam pierniczkow:( Pewnie patrzylam sie nie tam gdzie trzeba:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wlasnie szamam 1/2 mojego obiadku;) Wiesz Setuś🌻 musze sciac wlosy:( lubie dlugie ale mam kilka powodow;) umowie sie zmoim prywatnym fryzjerem:D;) Wiesz o kogo chodzi;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Diabliczko baw sie dobrze i wypij Nasze zdrowko;)🌻 Szepcik,🌻 smacznego!!!!!! Dlaczego musisz obciac:(???Ale tylko troszke, co??;) Wiem kto jest Twoim prywatnym fryzjerem;):D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Diabliczko😘;) no ..... nie:D;) Setuś🌻ciesze sie znasz osobiscie mojego osobistego ;) 10-15cm:( musze..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Diabliczko;) odpisz na @;) no..nie. . pijesz i nic nie piszesz?;) a jak nalesniki byly pyszne i maz zadowolony:>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiam Setuś🌻 ze nawet w ...... ale ja nie wiem .. .... .. ..... . zabiore mpjego prywatnego fryzjera i zobacze jak ... .... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szebcik 🌻 jutro pogadamy to mi wytlumaczysz, bo nie bardzo rozumiem , dlaczego;) Spij z aniolkami:) Dobranoc wszystkim🖐️ 😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zmykam do lozeczka
;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bardzo fajowy ten topik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie kochane kobiety 👄jesooo jak mnie leb boli:D:D:D:za duzo zubrowki i za duzo whisky masakra:D:DD:nalesniki byly z serem :DD: sernik swiezutko upieczony wiec Setus👄 Szepcie👄 zapraszam;) kawka tez swiezo zaparzona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Setus🌻;) przestan sie martwic wszystko bedzie Ok. wiem ze Jestes najlepsza;)🌻;) Diabliczko🌻;) dzieki za pyszna kawke i serniczek😘 kurcze to niedobrze ze bili `lepek`;)sorki zawsze tak mowie;) ale powiedz mi kto miesza trunki , popraw sie;) wypij wode z cytrynka , zjedz dwa jabluszka i idz nynac;) pomaga;) dla Ciebie😘 w bolaca glowke;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
powodzenia Setuś🌻 juz tesknie:( wiem ze sie spotkamy i poszalejemy razem;) 😘 papa za kilka dni;) tylko fon.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×