Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

rybak z Daru Młodzieży

lubię słuchać jak szumi morze

Polecane posty

ale zycie jest pojeb..........Zycze Wam Kolorowey Nocki🌻 a Tobie wstreciucho 👄juz spie nie ma mnie ...rano jade na ryby wracam w niedziele musze troche odpoczac..........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pozdrawiam 🌻 i jak powiedzialem tak tez czynie znikam;) pogoda lalunia to i moze sie poszczesci i zlapie co na obiadek dla glodnej dziadki:P Milego Wekendaska...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Wszystkich bardzo serdecznie;) Setuś🌻❤️*😘- Robalku*😘- ❤️ Diabliczko🌻dużo zdrowka;) Rybaku;) Powiatowy;) Wsztstkie pomarańczki i Moderatorke;) Wszystkim przesyłam buzaczki😘 miłej soboty😘🌻 ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie kochani 👄leze sobie w lozeczku i sie kuruje:( nudno jak jasna cholera buuuu milusiej soboty Szepcik👄 Setus👄 Robalku👄 Rybaku👄 Powiatowy👄 i wszystkim z lajby rybaka👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Diabliczko😘 moze poczytaj jakas ksiazke;) ja sie nie nudze mam fantastyczny humorek;) ile mozna sie martwic;) kurcze rozpiera mnie enetria❤️🌻;):) Diabliczko🌻 odpoczywaj mam nadzieje ze do pon Bedziesz zdrowa;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Setuś🌻😘 Widzisz jak mało mi potrzeba do szczescia;) ciesze sie ze nie jestem materialistka i drobna rzecz moze mi poprawic humorek;)🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szepcik 🌻juz godzinka minela , a na poczcie nc nowego;) Pisz, pisz pisz:) Diabliczko❤️ zyjesz tam jeszcze;)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czy morze, szumi tak jak dawniej ? byłam nad morzem trzy lata temu. teraz pewnie szumi inaczej ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Diabliczko👄 Lepiej juz sie czujesz??? Najlepsze na chorobe jest spirytus z miodem i cytrynka:) Wczoraj sie wyleczylam:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Diabliczko antybiotyki sa niezdrowe:D Tylko rozbiaja czlowieka , czlowiek po nich jest jak po narkotyku jakims;) A co dokladnie Ci dolega??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Setuś🌻 jestem ;) mialam milutkiego goscia ;) Setuś🌻 prosze odpisz na@;) za chwilke podam Tobie adres@;) kurcze jestem TAAAAKA szczesliwa;)😘;) tak bardzo❤️;) Diabliczko🌻 wiem ze zle sie czujesz nie lubie brac tabletek:( moze jutro bedzie lepiej ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość obserwator układu
jak było w wannie, fajnego pluskania w pianie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×