Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

rybak z Daru Młodzieży

lubię słuchać jak szumi morze

Polecane posty

Gość ekhemmmmmmmm
Wybacz ,wybacz prosze,ze jestem taki,ze czasem nie pozwole Ci , zyc tu tak jak chcialabys! Zapamietaj te slowa,kazde me tchnienie,kazda ma mysl jest tylko dla Ciebie,kazde mrugniecie,moj szept w Twoje uszy,Twych oczu nie zastapi zaden z kruszcy. Popatrz prosze, Ja naprawde CIE KOCHAM ,czesto zachowuje sie jak prostak. Wybacz,jakos to wszystko naprawie,BYS BYLA DUMNA ZE MNIE I BYLO TAK ZAWSZE. Przepraszam, ze czasem moja wyobraznia wybiega daleko w KRAINE BLAZNA,ze mysli mam chore ale serce zdrowe,ono bije dla Ciebie bo dane jest Tobie. Zbyt czesto mozesz widziec lzy w mych oczach , zbyt czesto moze mowie Ci ,ze Kocham. `ALE JA TAKI JESTEM I CHCE BYC LEPSZY !!!! Musisz naprawde w te slowa uwierzyc! Wybacz ..... Dla Ciebie naprawde zrobilbym wszystko....OTWORZYL NIEBO... przyciagnal je blisko,by moglabys po nim stapac jak aniol , ja pragne tak bardzo Toba sie zajac ! Swiat to nie zajac i nie ucieknie,niech sobie trwaja te chwile piekne, bez nas to wszystko traci swoj urok,bez Ciebie w mym zyciu jest tylko ponuro. Jestes dla mnie poprostu krolewna,jak Cie opisac gdy slowa bledna. Zycie jest jednak troszke za krotkie,by byc oddzielnie,by byc w pojedynke , ale ja czekam tu i ZAWSZE BEDE , NIECH TO CO CZUJE ZABRZMI WSZEDZIE!!!! `

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lol lol lol
szkoda ,że mi tak nikt nie zaśpiewa :( podoba mi się ta piosenka ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lol lol lol lol
;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lol lol lol
:P ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lol lol lol lol
;):P ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lol lol lol
:classic_cool: :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lol lol lol lol
zazdosnica:P ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lol lol lol
ja ???? przestań , nigdy nie byłam o nic zazdrosna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lol lol lol lol
to mamy podobnie ja tez;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lol lol lol lol
lol lol lol;) wiem kim Jestes;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lol lol lol
tak ?? kim ?? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lol lol lol lol
lol lol lol :) To bardzo proste JESTES ....;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lol lol lol
...czlowieczkiem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lol lol lol lol
Czlowiekiem;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lol lol lol
I love YOU ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lol lol lol lol
❤️;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lol lol lol lol
😘;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lol lol lol
bardzo....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lol lol lol lol
lobuziak......;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lol lol lol lol
a Masz😘 zmykam❤️;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lol lol lol
"malutki" łobuziak❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lol lol lol
👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lol lol lol lol
nic z tego Duzy i ❤️ 😘;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lol lol lol
skąd wiesz czy duży :-) ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nicka nie podam
a WY ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość panna w zielonych butach
Pewnie sobie zadajecie pytanie: "po co ona to pisze?"... Odpowiadam: piszę to dlatego, że zauważyłam, że wielu chłopaków ma jednak problemy ze znalezieniem drugiej połówki. Postanowiłam więc im troszkę pomóc. PS. Nie mówię, że wszyscy mają takie problemy, więc jeśli Ty takowych nie masz, nie musisz tego czytać! DLATEGO PRZEDSTAWIAM TUTAJ MAŁY PORADNIK... Nadmieniam, że dotyczy on NORMALNYCH DZIEWCZYN!!! Jeśli komuś zależy na dziewczynie o potocznej nazwie "blachara", to niech nawet tego nie czyta (albo czyta i bierze wszystko odwrotnie ... Miłej lektury... 1) Naprawdę nie musisz mieć sporej ilości złotówek w portfelu 2) Naprawdę nie musisz jeździć drogim samochodem, a wręcz nie musisz mieć wogóle samochodu 3) Naprawdę nie musisz nosić drogich ciuchów. Wystarczy, żebyś był czysty, schludny i zadbany 4) Naprawdę nie musisz być świetnie zbudowany i "wypakowany". Wystarczy, żebyś w miarę dbał o swoją sylwetkę, przede wszystkim nie miał "piwnego brzuszka" 5) Naprawdę nie musisz mieć włosków na żel, a wręcz nie powinieneś 6) Naprawdę nie musisz siedzieć w solarium cały rok To było to, czego nie musisz, a teraz to, co powinieneś: 1) Bądź cierpliwy. Dziewczyny nie lubią pośpiechu 2) Zabieraj ją na spacery. Dziewczyny naprawdę bardziej wolą romantyczne spacery, niż przejażdzki autem połączone z wdychaniem spalin 3) Bądź romantyczny. Dziewczyny kochają czułe słówka i nawet najbardziej pospolite romantyczne teksty. To działa! 4) Jeśli masz poetyckie zdolności, napisz jej wiersz. Tu nie chodzi o to, żeby był nie wiadomo jak piękny, chodzi tylko o to, żeby był Twój dla niej 5) Bądź miły, wyrozumiały, opanowany i spokojny 6) Postaraj się znaleźć z nią jakieś wspólne tematy, napewno coś takiego jest 7) Postaraj się zdobyć dobry kontakt z jej najlepszą przyjaciółką. Dziewczyny w trudnych sytuacjach zawsze pytają o zdanie przyjaciółkę i jeśli będziesz z nią w dobrej komitywie, to możesz być spokojny 8) Pokaż jej, że to ona jest dla Ciebie najważniejsza, a nie koledzy!!! 9) Bądź z nią w trudnych sytuacjach. Nie opuszczaj jej wtedy. Niech wie, że zależy Ci na niej 10) Co jakiś czas obdarowywuj ją kwiatami. Z tym że pamiętaj, kwiat zerwany z łąki (czy z ogródka sąsiadki) jest sto razy bardziej romantyczny, niż kupiony w kwiaciarni 11) W miarę możliwości spędzaj z nią dużo czasu Zauważ, że wszystkie te punkty nie wymagają ani jednej złotóweczki z Twojej kieszonki To tak a propo innego tematu, w którym pewien pan zarzuca dziewczynom, że "lecą tylko na kasę"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lol..lol..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lol..lol..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×