Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

rybak z Daru Młodzieży

lubię słuchać jak szumi morze

Polecane posty

Gość nicka nie podam
Rozważny ale i romantyczny ... bo jakoś w to nie wierze :| :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Robalku;) Masz duze poczucie humorku i wlasnie za to Ciebie lubie najbardziej na swiecie;)😘;) Powiatowy;)B;) Setuś🌻❤️ Saro... ladny nicek;) Wszystkim zycze udanego wieczoru😘🌻;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Setuś🌻❤️ pije sobie Zuberka slucham Mozarta i myje stado kwiatow[tych z tarasu i pok na dole , policze ile tego:D] Milego wieczoru;)🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szepcik🌻ja dzis piwo sobie odpuszczam, a raczej moj zoladek:D jutro tez jest dzien, moze jutyro dokonczylabys to sprzatkanko;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam pytanie małe
idę do wanny 🌻 ale jeszcze wrócę :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość seXifoczka
lubię... bardzo :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość seXifoczka
moj partner ...lubi .... oj lubi wannę :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość facet1
Ja również to lubię. Ale na razie ni mam partnerki, która by to zrobiłą. Jest jakaś chętna ??Jak tak, to zapraszam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nieśmiały z O2
Nigdy mi niestety zadna panienka nie lizala dupy ale kiedys pewien pedalek raz to zrobil. Bylo ekstra. Na wiecej mu jednak nie pozwolilem chociaz bylem zdrowo narabany tanim winem. Wczoraj sam pierwszy raz wylizalem tylek mojej zonie. Bylismy w pozycji 69. Ona na gorze a ja na dole. Od dluzszego czasu mielismy ze soba dretwy sex i postanowilem pokazac jej cos extra. Bidulka jak tylko ja troche polizalem i wsadzilem kawalek jezyka w pupe, to myslalem ze mi wacka ustami urwie z podniecenia. Z dretwoty zrobila sie lwica. Ciagla druta jak szalona az do strzalu. A pozniej poniewaz miala caly czas stan przedorgastyczny kazala sobie wlozyc penisa do cipy. Ale zaraz pewnie stwierdzila ze jestem nie dosc ostry i jednak to ona mnie wyrucha, co robila ostro. Walczylismy ze soba do 3 w nocy. Warto czasami zaserwowac wlasnej zonie jakas ekscytujaca odmiane. Baba bedzie odmieniona jak po reinkarnacji. Ale teraz spoko, naprawdę super.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość facet1
cześć, miłych snów Setuniu :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Od dłuższego czasu marzę o tym żeby mój mąż udostępnił mi swoją dupcie. Bardzo mnie rajcuje myśl o tym, że liżę go po dziurce, delikatnie pieszczę paluszkiem i w tym samym czase drugą ręką robię mu laskę.... on jest strasznym homofobem i tu jest właśnie prolem nie chce się bawić w takie rzeczy, ba, nawet nie chce spróbować. Chciałabym obdarować go takimi pieszczotami ale nie wiem jak go do tego przekonać.....czy są jakieś sposoby? Poradźcie od czego zacząć, jak się do tego zabrać..... Z góry dziękuję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A.D.
Współczuję Ci faceta. Ja z kolei nie mogę namówić do tego rodzaju pieszczot mojej żony. Nie pozwala mi też zbliżać się do swojej mniejszej dziurki. A czy twój mąż pieści ci mniejszą dziurkę czy na to też nie ma ochoty ????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nieśmiały z O2
W przypadku mojej żony nie ma większych szans. Chcąc namówić ją do seksu analnego próbowałem i z gazetami i z filmami i nic z tego. Nawet wspólna kąpiel pod prysznicem połączona z wzajemnym myciem się nic nie pomogła. Kiedy zbliżałem się do jej mniejszej dziurki zabawa się kończyła. Natomiast jej ręka i paluszki nigdy nie wędrują w kierunku mojej dupki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A.D.
Tak sobie siedzę i myślę..... a może twoja żona jak i mój mąż nie wiedzą za bardzo jak się do takich zabaw przygotować i dlatego tak się krępują, wzdrygają na samą myśl o tym, że druga osóbka może coś "majstrować" przy ich dziurce.....Może wystarczy podunąć im jakieś materiały na ten temat i się troszkę ośmielą..... będąc pewnymi, że są czyści i higieniczni może będą chcieli spróbować....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A.D.
Niestety tylko marzenia :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nieśmiały z O2
Niestety muszę kończyć. Mam nadzieję, że jeszcze pogadany. POZDRAWIAM !!! :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiem teraz
ale to podobno nie jest normalne co Wy tu wypisujecie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość spokojnie.....
mam pokoj na poddaszu ...... :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o yes
uuu jak sie boi! seks nomalna sprawa :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hmmm........
brawo brawo, pogratulowac subtelnosci i wyczucia, kultura na najwyzszym poziomie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam pytanie małe
Jeszcze nie śpicie :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o yes
Drogie kobiety lubicie to prawda??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o yes
Jesteś wyjątkowa.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×