Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

rybak z Daru Młodzieży

lubię słuchać jak szumi morze

Polecane posty

Setuś🌻 to Ty JESTES optymistka i Bardzo Fajna Dziewczyna;)🌻 Burgerku;) ciepelko i tak mocno przytulisz?;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bianko ja nie jestem, ja jedynie zycie innych widfze w rozowych barwach;) Pisalam o Tobie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Setuś🌻 Wiem dobrze jaka JESTES, barwy zycia kazdy ma inne. Moje sa takie jakie sa lubie kolory nawet te zarne takie pastele jak w ....;) i te czerwienie.. chociaz brak pewnosci czy to wlasciwy kolor w zyciu;) a tecza nad morzem ciagle mam ja w pamieci cudowna i nieasmowita..jak ssen....;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sem pijem ostatnie lyczki sampana:D ssliczna ta szampanka;) i hah nie ide na sylwka .. mam dzisiaj;) KOCHANI ZA WASZE ZROWKO BYAWLCY TPOIKU RYBAKA..:D za nastepny ilepsszy ROCZEK

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heh pewnie mocno przytule i dopiero wtedy zobaczymy kolory teczy musi byc odjazd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Setuś🌻 do Ciebie to na skrzydlach i 170 na zakretach ale jest to `ale`..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Burgerku;) ale nie Jestes...... a szkoda.. Wiesz jak to jest jak Kogos tak Bardzo Lubisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nom..;) to sobie wypilam:D;) za Wasze Powodzenie buteka i do dna;) Zycze Wam wszystkiegio co najlepsze wzzyciu;)🌻❤️😘powodzenissa kochani;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oni bęą uprawiać seks napewno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Burgerku;) swiat jest fascynujacy i ludzie ;) a francuski no coz jesst Ok.;) ale ja nie znaaM TEGO JEZYKA MOZE J.A.;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jasna sprawa zaraz bedziemy uprawiac seks:D ja i Burger! a Tobie szkodA ZE TAK BEDZIE IAZRAZ BURGER WSKOCZT ZE MNIA POSD KOLDERKE ILAPKI BADZOIENMY TRZUYMAC NA KOLDERCE;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
spokojnie francuski kazdy ma we krwi i potem juz leci dobrze nie jestem poliglota ale w kilku sie projektach orientuje czule i mocno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heh Burgerku;) Mowisz o seksie i o 69;) ale tajemnica wielkie rzeczy:> Seks to piekna sprawa ale tylko z osoba ktora kocham;) taka jest moja zasada i teoria wielki rzeczy:>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Burgerku;) seks dla sportu:> to nir tak seks z osoba ktora kochasz TO JEST TO?!!*;) sprot tez bardzo lubie ale seks to nie sport;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Burgerku;) nie mozemy umowic sie na seks;)* nie znam Ciebie i nie kocham Ciebie;) sseks to przyjemnosc i oddanie siebie calego, nawt duszy.. jesli Wiesz o czym mowie.. a sport to przyjemnosc i wysilek tez do bolu i wyczerpania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale lubimy 69 i cala reszte sprubojemy nie podejmowac ryzyka to grzech

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Burgerku;) Jestes uparciuszkiem;) najpierw uczucia a potem seks;) ale Jestes....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×