Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

rybak z Daru Młodzieży

lubię słuchać jak szumi morze

Polecane posty

Ja prawie codziennie% ale w umiarkowanych ilosciach:D jeszcze nie idem ale milego:0 ale slucham fajniusiej piosenki \"bombonierka\":classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Setus🌻 ja po wczorajszym szmpanie mam dosyc% i nie wiem kiedy bede miala chec nawet na piwo:P:D Nom..to zmykam;) Baw sie dobrze🌻pozdrow kuzynke;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bianko jutro juz przyjdzie Ci ochopta na % zobasdzysz;) Pozdrowie:0 Trzymaj sie🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Diabliczko🌻;) u mnie wszystko Ok.;) \\_/> i serniczek dla Ciebie, mam madzieje ze sie usmiechasz;) Milego wieczoru🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ....../
co tu nic nie szumi??!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Diabliczko❤️ja mialam wolne dzis , wiec laba:d a Tobie jak mija, jak w pracy:)atmosfera jest ok?;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Setus🌻 Hm.....:( zmykam;) napisalam na @. Setus🌻 Diabliczko🌻 Robalku😘.. Rybaku;) Pomaranczki;) Kolorowych snow😘 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amadeo
siemka, ja tam kocham wszystkie polskie dziewczyny... i nie tylko polskie ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien Dobry;) Bianko👄 Setus👄 Szepcie👄 Robalku👄\\ Rybaku👄 wstawac spiochy;) kawa zaparzona serniczek jest do tego kruche ciasteczka no i wkładka do kawy;) Setus u mnie w pracy atmosfera moze byc nie jest najgorzej a teraz pora na papieroska ;) milusiego wszystkim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak nad morzem...czy dalej szumi... Pozdrawiam i zycze milego dnia....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry Wieczor:) Jak mija wieczorek>> szeocie jak bylo nad morzem??/ oj chcialabym przejsc sie razem z Toba pogadac.......;) milusiego wieczorku kochani👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Robalku😘 morze szumi i przyciaga swoja magia.. morze pozdrawia Ciebie;)😘 Diabliczko🌻 milo ze Jestes;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość _______*_______________
Doświadczenie uczy nas, ze miłość nie polega na tym, aby wzajemnie się sobie przyglądać, lecz aby patrzeć razem w tym samym kierunku" Antoine de Saint Exupery ;)😘;);)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nocny portier
a co Wy jeszcze nie śpicie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak Ci to powiedzieć....
Dziękuję za wpis. Już bałem się, że z jakiegoś powodu popadłem na forum w niełaskę. A przecież poza tym forum nie mam nic innego. Rodziny, życia, pracy, nic. :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dla takich chwil warto jechac
nie do opisania co ta gowniara potrafi zrobic z przyjemnoscia i usmiechem na ustach. i co najwazniejsze wcale nie potraktowala mnie jak rasowego stulejarza a nie bede sciemnial - moj wyglad na nic innego nie wskazuje warto bylo oszczedzac i uzbierac te 250 zl pozdrawiam ewunie, jej ....... bedzie mi sie dlugo jeszcze snic w nocy http://www.odloty.pl/cd/product_info_popup.php/products_id/3523 dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lucietta
miłego dnia, kupujecie już prezenty ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość _________*______________
Jeśli któregoś dnia poczujesz,że chce Ci się płakać,zadzwoń do mnie! Nie obiecuje,że Cię rozbawie ale moge płakać razem z Tobą... Jeśli któregoś dnia zapragniesz uciec,nie bój się do mnie zadzwonić! Nie obiecuje ,ze Cie zatrzymam ale moge pobiec z Tobą... Jeśli któregoś dnia nie bedziesz chciała nikogo słuchać,zadzwon do mnie! Obiecuje być wtedy z Tobą i obiecuje być cicho! Ale jesli któregoś dnia zadzwonisz,nikt nie odbierze przybiegnij do mnie szybko! Mogę Cię wtedy potrzebować!"- ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość R....................
piękne , piękne ❤️👄👄 dzięki ❤️ 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×