Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

rybak z Daru Młodzieży

lubię słuchać jak szumi morze

Polecane posty

B. ja tak \"w ciemno\" pisalam tego posta:D Nie mialam na mysli tego co Ty masz, to jest pewne;0 Burger skoro RTobie obojetne z kim ten seks , to chbya jest latwiejszy sposob na zaspokojuenie tej potrzeby:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bywalec cluubów
wiel kobiet tzw niedostepnych via net poznalem i real czesto mnie zaskakiwal ich szybkoscia dzialania napiszcie moje drogi jak to jest bo czesto moja logika w gruz sie wali gdy czytam o zasadach a w realu zderzam sie z zupelnie to inna rzeczywistoscia... czy chcecie za ksiezniczki via net uchodzic??? wiem ze zle w zyciu postepuje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Burgerku;) nie moze tak szesciokat fajna figurka;) i taka swiateczna;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość istotka*
Co innego internet, co innego real, w realu jestem nieśmiała, a w intrnecie czasami sobie powalam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bywalec polecam ksiazke \"mozg kobiety\" moze wowczas latwiej bedzie Ci je zrozumiec;) Aczkolwiek kazda jest praktycznie inna i te zachowania takie a nie inne to juz wynikaja z socjalizacji itd;0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zmysłowa zawsze
ajj tam , ale macie problem ... ;|

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zmysłowa zawsze
Bianko,dużo łatwiej by było Ciebie zrozumieć gdybyś wprost napisał czego szukasz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Burgerku;) zle mnie zrozumiales ja nie mysle o trojkatach.. mysle ze mnie lepek rozboli po szampanie:D cala buteleczka:P o fuuuuuuuu sama wypilam blllllleee:D jestem okropna ale jeszcze zyje;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Setuś🌻 nie jestem ;) tylko lobuzem ktory wypija calego szampana przed sylwkiem;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Biuanko a co tam, zyje sie chwila, skoro tak posmakowal Ci szampanik , to w czym problemik?:classic_cool: z.w:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rygielka
moze ktoś pomasuje moje piersi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rygielka
yyymm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fajowo to jutro kacyk dlugosci pasa startowego do lotniska w R.........;) Burgerku ;) ja tak duzo nie pije chyba ze....Setuś🌻;) nom..to poszalejemy;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Setuś🌻 smakowal..nawet bardzo..i sadzilam ze zapomne o ...... nic z tego..to nie tak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Burgerku;) MY? tak wpadnij na kafe w sylwka i wypijemy duuuuzo Razem;) Chyba ze Masz ciekawsze plany bo ja za rok bede w Gizycku;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×