Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

rybak z Daru Młodzieży

lubię słuchać jak szumi morze

Polecane posty

Setus🌻 za te pyszne pierniczki z A...... to ja juz dzisiaj dam sie zlapac i dostane paczuszke;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja najwięcej przekroczyłam prędkość o 100 km - jechałam 140 na ograniczeniu do 40, wyprzedzałam na zakazie z prawej strony, wprost na radiowóz - wysokość mandatu: 100 zł i to był chyba też najgłupszy wyczyn obok jazdy nieubezpieczonym autem-ale musiałam kręcić, by facet zapomniał zapytac o dokumenty - wystarczyło zapytać: czym zgrzeszyłam i gadka sama poleciała policjant też człowiek - i warto o tym pamiętać popatrzyć mu głęboko w oczy na dzien dobry udać zdziwienie i skruchę przy okazji zapytać \"bo tam coś stuka przy silniku, a Pan będzie wiedział na pewno, co to\" i oczami wyrazic podziw \"ale Pan ma wiedzę\" albo jeszcze lepiej \"to tam takie coś jest?\" i generalnie umieć panować nad rozmową \"ale mi teraz nie wystarczy na kosmetyki/solarium\" ew. \"ale chłopak obetnie mi fundusze na kosmetyki\" :-) \"a nie możnaby zmniejszyć tą cyfrę - w domu się nie pokażę, mąż mi zrobi awanture i będzie mnie miał Pan na sumieniu\" i nie zapominac o mocnym postanowieniu poprawy \"ależ oczywiście\", \"to był wyjątek\", \"ja z reguły tak nie jeżdżę\", \"sama nie wiem, kiedy osiągnęłam taką prędkość\", etc. najlepiej jeszcze wyjść z auta, naciągnąc sweterek, poprawić bluzkę, i takie tam - co ja Wam będę tłumaczyć :D z reguły kończy się na upomnieniu, ew. na minimalnym mandacie :-) ale od tego roku obiecałam jeździć o wiele ostrożniej - na razie mi się udaje, i jeszcze nikt mnie nie złapał ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asia o kurcze! Szepcik :D:D Moze lepiej jednak nie;0🌻 inaczej mozesz je dostac:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asia z Płońska
Ja rzadko płacę, a jeśli już to za jazdę "na pamięć" - po prostu nie dostrzegam znaków, które nagle wyrosły albo przez noc się zmieniły :-( nie wysiadam z samochodu, nie wdaję w żadne dyskusje, na żarty nie reaguję, odpowiadam na co drugie pytanie, zsuwając wtedy z oczu ciemne okulary może myślą, że jestem nienormalna, bo zazwyczaj oddają dokumenty bez mandatu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Setus🌻 ja zawsze uwazam;) kiedys jadac z Wa -wy koniecznie chcialam wyprzedzic tira byl korek wiec okazja po zakratkowanej linii;) malam dusze na ramieniu w takcie wyprzedzania wyskoczyl pieczarek z radarkiem i zatrzymal autko jadace za mna:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asiu teraz jest inaczej :D juz nie Musisz wysiadac z autka:Da nawet nie Mozesz:D zmiana w przepisach. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Saro dzieki za praktyczne rady:D moze kiedys z nich skorzystam:) Szepcik a pamietasz N...j..?????:D:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asia z Płońska
dziewczyny kończę i "powolutku" jadę do domu, do następnego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asiu jedz ostroznie:D:) Szepcik jedna chwile grozy wowczas przezylam:D:D ;) aloe fajowsko bylo:classic_cool:;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
najlepszy byl tlumik:D:D :classic_cool::classic_cool: i spacer w deszczu:classic_cool:+lek wysokosci:D i motlawa:D herbatka i piwko:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jakaś jestem dziwna
Jeszcze nie zapłaciłam hahaha Dwa razy wzięłam ich na płacz, ze mnie maz bije. A wykroczenie- predkośc:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fascynat kobiet......
Szlag mnie już ku..rwa trafia. Codziennie rano spiesząc się do roboty muszę wlec się za poje..banymi babsztylami, które w samochodach za równowartość mojej 10-letniej pensji popi..e.r.dalają z zawrotną prędkością 40 km/h poza terenem zabudowanym. Gdy nadjeżdża samochód z naprzeciwka zwalniają do 30. No to przecież jest chore. Co za popierduchy za kierownicę wsiadają. Kierunkowskazu nie uświadczysz u takiej pindy. Kto im ku.r.wa dał prawo jazdy? Do garów, a nie na ulicę wyjeżdżać, bo stwarzają zagrożenie życia dla innych. Won. P.S. I wywalcie tego je.b.anego, buczącego citroena. Ku.r.wa mać!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fascynat kobiet......
Baby za kierownicą. baby są od seksu, prania, gotowania, cerowania, robienia loda i siedzenia na dupie w domu i czekanie na męża. A nie szlajać się po ulicach - cholera ulicznice same. Moją wytresowałem, wytresujcie swoje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie do śmiechu
Godzina 7.55 rano. Bielany Wrocławskie. Z jednej strony babsztyl co goni 40 km/h, a z naprzeciwka naćpany małolat z mózgiem w spodniach zapindalajacy 150 km/h w terenie zabudowanym w 15 letniej fieście (połowa samochodu to membrany głośników), za tobą 70 letni dziadek, podejmujący decyzję swojego życia (oczywiście o wyprzedzaniu na trzeciego). Niech mi ktoś powie, że życie na drodze nie jest ekstremalne. Jak już przeżyję poranną podróż do pracy, pot mnie oblewa o myśli nad powrotem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tylko tradycja
kiedyś jechałam po wawie i napewno nie 40 km na h i na swoje nieszczęście wyprzedziłam faceta w kaszlaku, tzn w dużym fiacie. co on nie robił, żeby znów być przede mną.....zakrawało to na totalną determinację i zaczynało być groźnie, nie mówiąc juz o skowycie i dymie z tego "auta". uznając sytuację za niebezpieczną zjechałam z szybkiego pasa...wiecie co on zrobił? był tak wściekły,że z wielką siłą odkręcił szybę (chyba sie zcinała i miał problemy, bo jeździł przy odkręcaniu jej po całym pasie)i wystawił mi palec..o nie! nie serdeczny, ale środkowy morał z tej opowieści jest taki: a) zazdrościcie nam lepszych samochodów panowie b) nie mozecie pogodzić sie z tym ,ze wiele kobiet świetnie prowadzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Setus🌻❤️ ;)juz ;o Tylko tradycja🌻;) skad ja to znam:D Nie do smiechu to Masz ciezka przeprawe do pracy:D Fascynat kobiet zaskakujacy podzial:P:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gdzie Setunia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×